برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 7 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 67
    سپاس
    3,660
    از این کاربر 3,588 بار در 184 پست سپاس گزاری شده

ارائه‌ی 280 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس فصل دوازدهم Two and a Half Men | پایان

با سلام دوباره به همه دوستان و طرفداران سریال Two and a Half Men که تا این فصل کار رو دنبال کردند.
    این فصل رو هم مثل فصل قبل در خدمت دوستان خواهیم بود.
    این کار رو با محمد جویباری عزیز انجام میدیم.
    پس با ما همراه باشید.

|
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |

BAZINGA!
    سپاس
    881
    از این کاربر 2,242 بار در 101 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ارائه‌ی 280 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس فصل دوازدهم Two and a Half Men | قسمت هفتم

قسمت 08 اضافه شد

"کـــاري مشـــتـــرک از احـــســان و مـحـــمـد"

فایل های پیوست شده

why so serious
    سپاس
    2,562
    از این کاربر 4,666 بار در 520 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ارائه‌ی 280 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس فصل دوازدهم Two and a Half Men | قسمت هشتم

خسته نباشید احسان و محمد عزیز دستتون طلا بچه ها

4. 13 کاربرِ زیر از Dr. HANNIBAL LECTER بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    374
    از این کاربر 686 بار در 90 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ارائه‌ی 280 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس فصل دوازدهم Two and a Half Men | قسمت هشتم

دوستان قسمت نهم اومده ها
    خسته نباشيد

6. 6 کاربرِ زیر از irani11 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

every day i'm shuffling
    سپاس
    31
    از این کاربر 79 بار در 25 پست سپاس گزاری شده

قسمت 10 هم اومده !!!

all bad things must come to an end

8. 2 کاربرِ زیر از saleckf بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

It's the little things that make the world
    سپاس
    20,437
    از این کاربر 25,054 بار در 1,605 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط saleckf نمایش پست ها
    قسمت 10 هم اومده !!!
    مطمئن باشید خودِ مترجمین می‌دونن که اومده، نیازی نیست خبر بدید بهشون.
    حتماً مشکلی براشون پیش اومده که نرسیدند این دو قسمت رو انجام بدن. بزودی حتماً کار ترجمه از سر گرفته میشه.

سپاس
    676
    از این کاربر 2,915 بار در 342 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط amingeneral نمایش پست ها
    مطمئن باشید خودِ مترجمین می‌دونن که اومده، نیازی نیست خبر بدید بهشون.
    حتماً مشکلی براشون پیش اومده که نرسیدند این دو قسمت رو انجام بدن. بزودی حتماً کار ترجمه از سر گرفته میشه.
    از وقتی این فصل پخش شده همینه، اتفاق جدیدی نیست خیلی منتظر میمونیم برای زیرنویس ، اگر مشکلی دارند بسپرن به یک گروه دیگه که سریال روی زمین نمونه.

سپاس
    351
    از این کاربر 671 بار در 80 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط areff نمایش پست ها
    از وقتی این فصل پخش شده همینه، اتفاق جدیدی نیست خیلی منتظر میمونیم برای زیرنویس ، اگر مشکلی دارند بسپرن به یک گروه دیگه که سریال روی زمین نمونه.
    شما میدونید که این بندگان خدا فقط از روی علاقه این کارو میکنند و هیچ منفعتی از این ترجمه نمیبرند؟؟؟؟؟
    این سریال خیلی افت کرده و همین الان هم اگه این گروه ترجمه اش نکنه ، مطمئن باشید که این سه قسمت باقیموندش حالا حالا ها میمونه .
    همین که وقت میذارند و این کارو ترجمه میکنند واسه من یکی خیلی ارزش داره و ازشون ممنونم. ( با وجود این که من اصلا با زیرنویس فارسی این سریالو نمیبینم )

12. 18 کاربرِ زیر از haqern بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    676

نقل قول نوشته اصلی توسط haqern نمایش پست ها
    شما میدونید که این بندگان خدا فقط از روی علاقه این کارو میکنند و هیچ منفعتی از این ترجمه نمیبرند؟؟؟؟؟
    این سریال خیلی افت کرده و همین الان هم اگه این گروه ترجمه اش نکنه ، مطمئن باشید که این سه قسمت باقیموندش حالا حالا ها میمونه .
    همین که وقت میذارند و این کارو ترجمه میکنند واسه من یکی خیلی ارزش داره و ازشون ممنونم. ( با وجود این که من اصلا با زیرنویس فارسی این سریالو نمیبینم )
    اطلاع دارم ، اما وقتی پروژه ای شروع میشه که نمیشه به خاطر افت سریال دیگه ترجمه نشه!!! الان سریال های ضعیفتر از این داره توی این انجمن ترجمه میشه،من با یک تیم ترجمه از یک سایت دیگه حرف میزدم و پیشنهاد میدادم گفت این سریال دست یک تیم دیگه هست و نمیتونند ترجمه کنند.

سپاس
    9,540
    از این کاربر 12,950 بار در 733 پست سپاس گزاری شده

اطلاع دارم ، اما وقتی پروژه ای شروع میشه که نمیشه به خاطر افت سریال دیگه ترجمه نشه!!! چه حرف هایی میزنی شما! الان سریال های ضعیفتر از این داره توی این انجمن ترجمه میشه.

کافیه بگن ترجمه این سریال دست این سایت نیست تا بقیه شروع به ترجمه کنند.
    یه خرده قدرشناسی هم چیز بدی نیست. دوتا رفقای که دارن این کار رو ترجمه می‌کنن، مدت‌هاست که روی این سریال و خواهرخوانده‌ـش انگر منیجمنت دارن کار می‌کنن. جویباری فکر کنم 5 6 فصل داره این سریال رو می‌زنه، انگر هم که 85 قسمت‌ـش رو تا حالا زدن. یعنی این دوتا سریال رو تا حالا 200 قسمت زدن، شما که مشخصا مترجم نیستی و وقتت برای چنین کارهایی نذاشتی ولی مترجمی که این کارست می‌دونه که چه کار بزرگی این دو تا حالا کردن. از همون مترجم‌هایی که فکر می‌کنی بیرون وایسادن 10 12 قسمت آخر رو بزنن بپرس که می‌تونن تصور برعهده گرفتن چنین مسئولیتی رو بکنن

یک لحظه خودت رو بذار جای این دوتا، چند صد ساعت عمرت رو برای کاری که هیچ منفعتی برات نداره بذاری بعد وقتی که بالاخره کارت داره به نتیجه می‌رسه، یکی بیاد چنین طلبکارانه برخورد کنه. فکر می‌کنی وقتی بیان این پستت رو ببینن چه حس و حالی پیدا می‌کنن.

از تاخیر توی ترجمه و نصفه موندن کار هیچ کس به اندازه‌ی مترجم کار ناراحت نمی‌شه ببین چقدر سرشون شلوغ‌ـه که نتونستن هفته‌ای در حد چند ساعت برای این کار خالی کنن. مطمئن باش هیچ مترجم آدمی پیدا نمی‌شه که کار رو از این نقطه دست بگیره.

هرچقدر هم که توی خماری این سریال مونده باشی، اگر خودت رو برای یه لحظه هم جای این دوتا می‌ذاتشی هیچ وقت با چنین لحنی اینجا پست نمی‌ذاشتی.

سپاس
    676

برعکس تنها کسی که طلب نداره بنده هستم، الان دفعه دوم هست که در این انجمن به مترجم ها نمیشه گفت بالای چشمتون ابرو هست، برعکس به بهانه ی چند صد ساعت وقت گذاشتن و منفعتی نداشتن این کار، شما طلبکاری و هیچکس حق چیزی گفتن نداره، هر مترجمی دوست داره اسمش همجا پخش بشه و معروف بشه چند تا سایت الان حقوق های چندصد هزار تومانی در ماه دارن مترجم میگیرند و برای فیلم یا اپیزود های جدید سر کل کل حاظرن یک ترم مشروط بشن اما زودتر زیرنویس رو ریلیز کنند بعد میگید فقط برای شما ترجمه میکنیم و منفعتی نداره! حرف منم اینه مشکل دارند اطلاع بدهند زیرنویس رو بدهند به یک گروه دیگه، فقط یکم آگاه باشید بنده فقط مصرف کننده نیستم و وبمستر هستم پس یکم آگاهی دارم.

توی انجمن همسایه میگفتم عزیز این لاینت اشتباه ترجمه شده درست کن، تشکر هم میکرد ، یک بار اینجا گفتم، یکی از مترجم ها دقیقا گفت ما داریم وقت میزاریم برای هیچی طلبکار هم هستی میگی اشتباه ترجمه کردیم یک لاینو!!

صفحه 3 از 7 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین