برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
    Love is bleeding
    سپاس
    23,523
    از این کاربر 14,321 بار در 732 پست سپاس گزاری شده

Young & Hungry | معرفی سریال | بحث و تبادل نظر

Young & Hungry نام سیتکامی آمریکایی به کارگردانی David Holden است و مدیر اجرایی این مجموعه نیز Ashley Tisdale می باشد . پخش آن از 25 جوئن 2014 از شبکه ABC Family شروع شد . به دنبال استقبال بینندگان سریال و ریت نسبتا مناسب آن , این مجموعه برای فصل دوم تمدید شده است . فیلم برداری قسمت پایلوت از 21 آپریل 2014 شروع شد و کمی بعد شبکه ABC Family دستور ساخت یک فصل کامل آن را داد .

داستان سریال از جایی شروع میشه که Josh که فردی ثروتمند و البته یک کار آفرین است به دنبال آشپز خصوصی برای خود می گردد . Gobi شخصیت اول این سریال است که تو آشپزی ماهره . او برای خودش یک وبلاگ درباره غذاه و چه گونگی درست کردنشون داره , تا اینکه با josh آشنا میشه و تصمیم میگیره تا این شغل رو قبول کنه . Gobi یک فرد نسبتا حساس است و در پیدا کردن شغل و نگه داشتنشون خیلی موفق نیست . اما حالا اون باید تمام تلاش خودشو به کار بگیره تا بتونه رضایت Josh و جلب کنه , اما در این بین مشکلاتی از طرف Eliot دست راست josh نیز برای او به وجود میاد .در همین بین Gobi درگیر یک رابطه عاشقانه نیز می شود . . .

آشنایی با شخصیت ها :

Emily Osment در نقش : Gabi Diamond

یک جوان حساس و فرز و چابک که یک وبلاگ نویس درباره غذا است . به همراه بهترین دوستش Sofia در سانفرانسیسکو زندگی می کنه . عاشق آشپزیه و یه جوراییه میتونه حدس بزنه که آدم ها چی رو بیشتر دوست دارند . وقتی کمی جوون تر بود مادرش درگذشت و او مجبور بود تا روی پایِ خودش وایسته . زندگی او به صورت عادی پیش میره تا اینکه با Josh آشنا میشه و کم کم رابطه عاشقانه پیچیده ای را با او آغاز می کند . . .
    Jonathan Sadowski در نقش : Josh Kaminski

یه مرد ثروتمند که این مسئله برای او ارثی است . او بسیار باهوش , با نمک و جذاب است . Josh با این شرط که Gobi بتونه یک غذای خوب برای دوست دختر Josh یعنی Caroline درست کنه اونو استخدام میکنه ! یک شب او و Gabi کارای عاشقونه می کنند اما Josh از او میخواهد تا این مسئله بین آنها باقی بماند , حتی با این که رابطه آنها فراتر می رود اما باز هم josh این تقاضا را از او دارد تا در نهایت نسبت به او علاقه پیدا می کند . . .
    Aimee Carrero در نقش : Sofia Rodriguez

یک کارآموز مشغول در بانک که کمی بلند پرواز نیز می باشد . بهترین دوست Gabi و هم اتاقی او . یک جوان متکی و با اعتماد به نفس است . به شدت هوای Gabi را داره , مشاوره هایی به او می ده و همچنین نکته هایی را به او گوش زد می کنه تا بتونه در شغل جدید خودش موفق بشه . او از رابطه Jash و Gobi با خبره !
    Rex Lee در نقش : Elliot Park

دستیار josh و به نوعی نزدیک ترین فرد به josh در کارهای اداری او . بسیار نسبت به این مسئله که josh باید به جای Gabi یک سرآشپز ماهر و بهتر بیاورد را پایبند است . هر کاری میکنه تا josh و خوش حال نگه داره و نسبت به او اهمیت قائله . او هم از رابطه Josh و Gobi با خبر می شه !

2. 21 کاربرِ زیر از arso بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم
    سپاس
    10,433
    از این کاربر 3,119 بار در 175 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Young & Hungry | معرفی سریال | بحث و تبادل نظر

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم.

4. 10 کاربرِ زیر از Amirhossein17 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس
    سپاس
    7,535
    از این کاربر 14,946 بار در 1,012 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Young & Hungry | معرفی سریال | بحث و تبادل نظر

من بعد از "مادر" کلا به سیتکام حساسیت پیدا کردم. اما به پیشنهاد محمد والتر گرفتم (نمیدونستم که سیتکامه وگرنه دانلود نمی کردم!) و دیدم و برعکس امیر حسین بسیار لذت بردم. کار ناب و فوق العاده ای نیست اما از دیدنش قطعا پشیمون نخواهید شد.
    آمدم، چند دوست خوب پیدا کردم. رفتم....

6. 14 کاربرِ زیر از lastshepherd بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :