برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 8 از 14 اولیناولین ... 678910 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 از مجموع 135
    I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,459 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

new6 معرفی انیمیشن و انیمه ای که دیده اید | قوانین در پست اول

محلی برای به اشتراک گذاشتن نقد و نظر شما در خصوص آخرین انیمه یا انیمیشن ی که تماشا کردید. فقط قبل از ارسال اولین پست خودتون در این تاپیک، حتمن با دقت به نکات زیر توجه داشته باشید و تک تک اونا رو در حد امکان رعایت کنید.

»» لطفن و حتمن و وجدانن برای ارسال پست (مشارکت هرچه بهتر در تاپیک) از فرمول زیر استفاده کنید:

پوستر یا تصویر منتخب* + اسم + لینک MAL یا AP یا IMDB ـش + خلاصه ی داستانش

»» برای اینکه با نحوه ی پست گذاشتن صحیح و سالم آشنا شوید خیلی راحت میشه از پست اول در همین تاپیک یا تمام پست های تاپیک "آخرین فیلمی که ..." (+) الگو بردارید.

»» در اینجا سعی کنید نظر و تجربه ی شخصی خودتون رو در خصوص انیمه یا انیمیشنی که تماشا کردید با دیگران به اشتراک بذارید جدن از کپی نقدهای سایرین در تاپیک خودداری بفرمایید. این نکته را هم در نظر داشته باشید که بین "انیمه یا انیمیشن"،"سری یا سینمایی"،"کوتاه یا بلند"، تفاوتی نیست همه چی بستگی داره به اثری که شما به تازگی تماشا کردید که اون میتونه انیمه باشه یا انیمیشن، کوتاه باشه یا بلند، سینمایی باشه یا سریال.

»» البته قبل از ارسال پست این نکته رو هرگز فراموش نکنید که انیمه یا انیمیشن موردنظرتون "تاپیک اختصاصی" نداشته باشه در غیر این صورت پست شما "حذف" و به تاپیک موردنظر منتقل میشه.

»» اگر توی متنتون بخش مهمی از انیمیشن و یا پایان اون رو بیان میکنید حتمن از تگ اسپویلر استفاده کنید .
    »» و در آخر اینکه نمره و امتیاز خودتون به انیمیشن (از ۱۰ امتیاز) رو اعلام کنید .
    »» *دوستان خوش سلیقه برای زیباتر شدن پست هاشون از عکس استفاده کنن و در نظر داشته باشن که ابعاد عکس از سایز 750 در 500 بیشتر نشه.

در آخر منتظر مشارکت دوستان در این تاپیک هستیم و امیدواریم با ارسال پست فوق العاده ی خودتون این تاپیک رو به یکی از پربازدیدترین تاپیک های انجمن تبدیل کنید. منتظر و امیدوار.

تیم انیمیشن انجمن / تیم آفکت.

^_^
    سپاس
    12,383
    از این کاربر 1,378 بار در 131 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : معرفی انیمیشن و انیمه ای که دیده اید | قوانین در پست اول

Vampire Hunter D

ژانر: اکشن، درام، فانتزی، ترسناک، رمنس، علمی-تخیلی، خون آشام

داستان فیلم در آینده دور اتفاق می افته، جایی هیولاها و موجودات جهش یافته دست به کشت و کشتار مردم میزنند و در بین تمام این هیولاها خون آشام ها از همه خطرناکترند. مردم برای مقابله با این موجودات شکارچیان رو استخدام میکنند که کارشون کشتن هیولاهاست، D هم یکی از همین شکارچی هاست ...
    فضای انیمه تیره و پر از کشت و کشتاره و یک شخصیت اصلی خیلی جذاب داره. D یک دمپیر (نیمه انسان، نیمه خون آشام) سرگردان ـه قد بلند، خوش قیافه، کم حرف و قوی هست که چیز زیادی از گذشته ـش نمیدونیم و هدفی هم برای آینده ـش نداره و حتی اسم مشخصی هم نداره (دقیقاً ورژن انیمه ای از شخصیت مرد بدون نام کلینت ایستوود). انیمه دو قسمت داره که هر دوقسمت داستان خوبی دارند و از این نظر در یک سطحند، ولی فیلم اول چون خیلی قدیمی هست (1985) گرافیک ضعیفی داره. اما خوبیش اینه که دو قسمت از نظر داستانی دنباله هم نیستند و به هم ربطی ندارند، پس میتونید اولی رو فاکتور بگیرید و فقط فیلم دوم رو ببینید. البته من خودم هردو فیلم رو دیدم و راضی بودم.

3. 21 کاربرِ زیر از vA hid بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

The hardest thing to do is watch the one you love, love some
    سپاس
    830
    از این کاربر 544 بار در 64 پست سپاس گزاری شده

The Good Dinasuar

http://picoup.ir/images/76574821577415238298.jpgخلاصه داستان : در دنیایی که انسان ها و دایناسورها کنار یکدیگر زندگی می کنند، یک دایناسور خوش قلب بنام آرلو با یک پسربچه رابطه دوستی برقرار می کند و با هم سفری حماسی را آغاز می کنند.
    والا این آخرین انمیشنی بود که دیدم. از موضوعش خوشم اومد انمیشن خوبی بود داستان یک دوستی که بدون اینکه هر دو طرف توقع داشته باشن برقرار میشه.توصیه میکنم ببینین
    نمره من 8/10
    میدونی کجا دلم می‌شکند؟

جایی که یه حرومزاده
    به یه بچه یتیم بگه : بی‌پدر

5. 19 کاربرِ زیر از Maa vampire بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

My Mind is Like a Tarantino Movie!
    سپاس
    6,171
    از این کاربر 7,121 بار در 548 پست سپاس گزاری شده

شهری که تنها من در آن گمشده‌ام
    یک انیمه خیلی خوبِ 12 قسمتی؛ بشدت از دیدنش لذت بردم جوری که باعث شد شب تا صبحُ بیدار بمونم و همشُ یک جا ببینم؛ بیشتر هم به دلیل معما و رازآلود بودنش بود و این حسِ کنجکاوی برای پیدا کردن قاتل باعث شد حتی یه ثانیه هم برای دیدن قسمت بعدی درنگ نکنم! در کل انیمه پر کششی بود و آدمُ خسته نمی‌کرد. از لحاظ گرافیکی عالی بود، OPـش جالب و EDـش بسیار آهنگ قشنگی داشت! فضاسازی انیمه بیننده رو غرق خودش میکرد؛ آسمون ابریِ شهر نیز، بیشتر به تِم رازآلودی انیمه جون بخشیده بود! تجربه لذت بخش و هیجان انگیزی بود این انیمه! 8/10
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــ
    اسپویل؛ در مورد داستان و شخصیت‌ها؛ انیمه در ابتدا بسیار حرفه‌ای جلوه میکنه و بیننده رو حسابی آماده میکنه واسه‌ یه انیمه‌ی حرفه‌ای با شخصیت‌های پیچیده؛ یا حداقل من همچین انتظاری رو داشتم که قاتلِ مورد نظر که در به در داریم دنبالش می‌گردیم تا ببینیم کیه، یکی از اون قاتل‌های سایکوپث روانی که دلایل پیچیده‌ای واسه‌ی کاراش داره، باشه؛ یه نفر مثل "جان دو" توی فیلم Seven دیوید فینچر! یعنی واقعا انتظاراتم بالا بود که وقتی بفهمم قاتل کیه سر جام میخکوب بشم؛ ولی بعد از نیمه‌ی دوم انیمه تقریبا قسمت‌های 8 و 9 ، بعد از نجات دادن "هینازوکی" ، انیمه یه جورایی افت کرد؛ نه که بد بشه ها، هنوزم جذاب و گیرا بود ولی در مقایسه با قسمت‌های پیشین ضعیف‌تر شد. دقیقا از همون قسمت‌ها شخصیت قاتل هم واسه‌ی بیننده تقریبا روشن میشه و میشه حدس زد که چه کسی قاتله! با اینحال بازم بعد از اینکه قاتل مشخص میشه بیننده انتظار داره پشت این رفتار و کارهایی که کرده یه دلیلِ خیلی قانع‌کننده و تا حدی مخصوصا برای انیمه‌ای مثل این، دلیل خفنی باشه که به دلیل داستان پردازی ضعیف و اینکه می‌خواستن هرچه زودتر جمع بندیش کنن، در آخر با یه چیزه تقریبا معمولی طرف بودیم! حفره‌های داستانی انیمه هم سوالات مهمی رو بی جواب گذاشت؛ مثلا چرا "ساتورو دوباره زنده شد و به دوران بچپگیش برگشت!
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــ
    خلاصه که شروع طوفانی‌ای داشت ولی آخراش افت کرد به همین دلیل 2 نمره ازش کم می‌کنم! پیشنهاد می‌کنم ببینید این انیمه رو، حداقلش واسه‌ی چند ساعت سرگرم و هیجان زده می‌شید!

» خلاصه داستان:

ساتورو فوجینوما یک مانگاکای پرتلاش است که توانایی سفر در زمان و پیشگیری از مرگ و میرها را دارد. هنگامی که مادرش به قتل می‌رسد، او برای حل معمای مرگ مادرش در زمان به عقب بر می‌گردد، اما به طور اتفاقی به مدرسه ابتدایی خود، و درست قبل از ناپدید شدن یکی از همکلاسی‌هایش به نام کایو باز می‌گردد...

سپاس
    25,320
    از این کاربر 20,370 بار در 1,374 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Being Amin نمایش پست ها

شهری که تنها من در آن گمشده‌ام
    یک انیمه خیلی خوبِ 12 قسمتی؛ بشدت از دیدنش لذت بردم جوری که باعث شد شب تا صبحُ بیدار بمونم و همشُ یک جا ببینم؛ بیشتر هم به دلیل معما و رازآلود بودنش بود و این حسِ کنجکاوی برای پیدا کردن قاتل باعث شد حتی یه ثانیه هم برای دیدن قسمت بعدی درنگ نکنم! در کل انیمه پر کششی بود و آدمُ خسته نمی‌کرد. از لحاظ گرافیکی عالی بود، OPـش جالب و EDـش بسیار آهنگ قشنگی داشت! فضاسازی انیمه بیننده رو غرق خودش میکرد؛ آسمون ابریِ شهر نیز، بیشتر به تِم رازآلودی انیمه جون بخشیده بود! تجربه لذت بخش و هیجان انگیزی بود این انیمه! 8/10
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــ
    اسپویل؛ در مورد داستان و شخصیت‌ها؛ انیمه در ابتدا بسیار حرفه‌ای جلوه میکنه و بیننده رو حسابی آماده میکنه واسه‌ یه انیمه‌ی حرفه‌ای با شخصیت‌های پیچیده؛ یا حداقل من همچین انتظاری رو داشتم که قاتلِ مورد نظر که در به در داریم دنبالش می‌گردیم تا ببینیم کیه، یکی از اون قاتل‌های سایکوپث روانی که دلایل پیچیده‌ای واسه‌ی کاراش داره، باشه؛ یه نفر مثل "جان دو" توی فیلم Seven دیوید فینچر! یعنی واقعا انتظاراتم بالا بود که وقتی بفهمم قاتل کیه سر جام میخکوب بشم؛ ولی بعد از نیمه‌ی دوم انیمه تقریبا قسمت‌های 8 و 9 ، بعد از نجات دادن "هینازوکی" ، انیمه یه جورایی افت کرد؛ نه که بد بشه ها، هنوزم جذاب و گیرا بود ولی در مقایسه با قسمت‌های پیشین ضعیف‌تر شد. دقیقا از همون قسمت‌ها شخصیت قاتل هم واسه‌ی بیننده تقریبا روشن میشه و میشه حدس زد که چه کسی قاتله! با اینحال بازم بعد از اینکه قاتل مشخص میشه بیننده انتظار داره پشت این رفتار و کارهایی که کرده یه دلیلِ خیلی قانع‌کننده و تا حدی مخصوصا برای انیمه‌ای مثل این، دلیل خفنی باشه که به دلیل داستان پردازی ضعیف و اینکه می‌خواستن هرچه زودتر جمع بندیش کنن، در آخر با یه چیزه تقریبا معمولی طرف بودیم! حفره‌های داستانی انیمه هم سوالات مهمی رو بی جواب گذاشت؛ مثلا چرا "ساتورو دوباره زنده شد و به دوران بچپگیش برگشت!
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــ
    خلاصه که شروع طوفانی‌ای داشت ولی آخراش افت کرد به همین دلیل 2 نمره ازش کم می‌کنم! پیشنهاد می‌کنم ببینید این انیمه رو، حداقلش واسه‌ی چند ساعت سرگرم و هیجان زده می‌شید!

» خلاصه داستان:

ساتورو فوجینوما یک مانگاکای پرتلاش است که توانایی سفر در زمان و پیشگیری از مرگ و میرها را دارد. هنگامی که مادرش به قتل می‌رسد، او برای حل معمای مرگ مادرش در زمان به عقب بر می‌گردد، اما به طور اتفاقی به مدرسه ابتدایی خود، و درست قبل از ناپدید شدن یکی از همکلاسی‌هایش به نام کایو باز می‌گردد...

خیلی نمره کم کردی

انیمه از لحاظ تدوین شاهکاره، روایت داستان بدون ذره ای اضافه‌گویی...کل قسمتاش رو در دو روز دیدم، منم موافقم 9 قسمت اولش درگیر کننده‌تر بودن. انیمه هرچند داستان جذابی داره ولی مفهوم آنچنانی نداره. به شخصه از این انیمه خیلی لذت بردم. حقیقتش رو بگم من اصلأ حدس نمیزدم قاتل اون شخص باشه!! حداقل من یکی رو خیلی خوب گول زد. چقدر بیخود به این و اون شک کردم:دی
    تدوین: 5/5
    داستان: 5/5 به نظرم میشه روی داستانش خیلی بحث کرد بعضی نکاتش واقعأ تحسین برانگیزه:
    مشاهده محتوا اسپویلر
    مثلأ اینکه کایو در خانواده ی فقیری بوده و برای اینکه از مدرسه اخراجش نکنن کتک هایی که توسط----(جای خالی را با گزینه ی مناسب پر کنید!) خورده بود رو مخفی نگه داشته بود...اینجا بیننده به مادرش شک میکنه...شاهکار بود آقا!

گرافیک و طراحی: 4.5/5
    موسیقی: 4/5

در کل از نظر من عالی بود، امتیاز کلی من به انیمه: 4.5/5

از نظر تدوین در بین انیمه‌هایی که تا به حال دیدم به نظرم حتی از تدوین دیث نوت هم بهتر بود. این انیمه تقریبأ تمام قسمتاش درگیرکننده بودن، حتی قسمتای آخر که کمی انیمه افت میکنه هم جذاب بودن و نقطه ضعف بزرگی نداشت.
    Can't find yourself. Lost in your lies

8. 21 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6,171

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman_eun نمایش پست ها
    خیلی نمره کم کردی

انیمه از لحاظ تدوین شاهکاره، روایت داستان بدون ذره ای اضافه‌گویی...کل قسمتاش رو در دو روز دیدم، منم موافقم 9 قسمت اولش درگیر کننده‌تر بودن. انیمه هرچند داستان جذابی داره ولی مفهوم آنچنانی نداره. به شخصه از این انیمه خیلی لذت بردم. حقیقتش رو بگم من اصلأ حدس نمیزدم قاتل اون شخص باشه!! حداقل من یکی رو خیلی خوب گول زد. چقدر بیخود به این و اون شک کردم:دی
    تعلیق: 5/5
    داستان: 5/5 به نظرم میشه روی داستانش خیلی بحث کرد بعضی نکاتش واقعأ تحسین برانگیزه:
    مشاهده محتوا اسپویلر
    مثلأ اینکه کایو در خانواده ی فقیری بوده و برای اینکه از مدرسه اخراجش نکنن کتک هایی که توسط----(جای خالی را با گزینه ی مناسب پر کنید!) خورده بود رو مخفی نگه داشته بود...اینجا بیننده به مادرش شک میکنه...شاهکار بود آقا!

گرافیک و طراحی: 4.5/5
    موسیقی: 4/5

در کل از نظر من عالی بود، امتیاز کلی من به انیمه: 4.5/5

از نظر تدوین در بین انیمه‌هایی که تا به حال دیدم به نظرم حتی از ندوین دیث نوت هم بهتر بود. این انیمه تقریبأ تمام قسمتاش درگیرکننده بودن، حتی قسمتای آخر که کمی انیمه افت میکنه هم جذاب بودن و نقطه ضعف بزرگی نداشت.
    این انیمه یکی از بهترین انیمه هاییه که دیدم هنوز دارم دنبال یه چیزی شبیه این میگردم! در کل با همه چیزایی که گفتی موافقم! منم وقتی فهمیدم قاتل کیه غافلگیر شدم ولی چیزی که ناامیدم کرد شخصیت قاتل بود که به عنوان یک قاتل سریالی شخصیت معمولی ای داشت! یک نمره از داستان کم کردم، یک نمره از شخصیت پردازی! بقیه چیزا عالی بودن

10. 17 کاربرِ زیر از Being Amin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Smoke WeeD EvEryDaY
    سپاس
    1,907
    از این کاربر 13,614 بار در 1,062 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : آخرین فیلمی که دیدم | قوانین در پست اول

MoaNa

imdb 7.8/10
    My Rate 9/10

اینکه بعد سالهای زیادی انیمیشنی رو ببینی از والت دیزنی که همون فرمول کلاسیک سابق رو درش بکار گرفته
    واقعا شگفت انگیزه...کسائی که "هرکولس"..."شیرشاه"...(کلا آثاری که قبل از همکاری پیکسار و دیزنی ساخته
    میشد) رو دیدن قشنگ حس میکنن این حرف رو...قبل تر ها دیزنی بجای اینکه شخصیت پردازی های
    فلسفی و بسیار عمیق داشته باشه...هدف اصلیش یادآور این بود که "بنی آدم اعضای یک پیکرند که در آفرینش
    زِ یک گوهرند" بهمین خاطر داستان و ساختار اکثر آثار مشابه ولی با شخصیت های متفاوت بود...تو آثار کلاسیک
    دیزنی همیشه خیر بر شر پیروز میشد...هیچ وقت ماه زیر ابر نمیموند...دقیقا مسائلی به تصویر کشیده میشد که
    نیاز بود یه بچه تو همون سال های اولیه به مرور یاد بگیره...

دوآن جانسون ثابت کرد چه بعنوان یه "کشتی کچ کار" چه بعنوان "بازیگر" چه بعنوان "دوبلور" یه هنزمند 24عیاره
    شخصیت پردازی ها بهمراه انتخاب خوب صدا پیشه ها باعث میشه که Moana از همون اول تا آخر به دل تماشاگر بشینه
    این وسط سکانس های خوش رنگ و لعاب هم بعنوان یه عضو VIP به جلوه های بصری این کار روح تازه ای بخشیده...

12. 26 کاربرِ زیر از Luca Brasi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    90
    از این کاربر 1,231 بار در 169 پست سپاس گزاری شده

انیمه DAYS
    انیمه بسیار خوبیه و پیشنهاد میکنم حتمی اگه فرصت کردین ببینید

14. 12 کاربرِ زیر از Sajadm98 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Wassup??
    سپاس
    821
    از این کاربر 1,076 بار در 106 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : آخرین فیلمی که دیدم | قوانین در پست اول

نقل قول نوشته اصلی توسط Don Corleone نمایش پست ها
    MoaNa

imdb 7.8/10
    My Rate 9/10

اینکه بعد سالهای زیادی انیمیشنی رو ببینی از والت دیزنی که همون فرمول کلاسیک سابق رو درش بکار گرفته
    واقعا شگفت انگیزه...کسائی که "هرکولس"..."شیرشاه"...(کلا آثاری که قبل از همکاری پیکسار و دیزنی ساخته
    میشد) رو دیدن قشنگ حس میکنن این حرف رو...قبل تر ها دیزنی بجای اینکه شخصیت پردازی های
    فلسفی و بسیار عمیق داشته باشه...هدف اصلیش یادآور این بود که "بنی آدم اعضای یک پیکرند که در آفرینش
    زِ یک گوهرند" بهمین خاطر داستان و ساختار اکثر آثار مشابه ولی با شخصیت های متفاوت بود...تو آثار کلاسیک
    دیزنی همیشه خیر بر شر پیروز میشد...هیچ وقت ماه زیر ابر نمیموند...دقیقا مسائلی به تصویر کشیده میشد که
    نیاز بود یه بچه تو همون سال های اولیه به مرور یاد بگیره...

دوآن جانسون ثابت کرد چه بعنوان یه "کشتی کچ کار" چه بعنوان "بازیگر" چه بعنوان "دوبلور" یه هنزمند 24عیاره
    شخصیت پردازی ها بهمراه انتخاب خوب صدا پیشه ها باعث میشه که Moana از همون اول تا آخر به دل تماشاگر بشینه
    این وسط سکانس های خوش رنگ و لعاب هم بعنوان یه عضو VIP به جلوه های بصری این کار روح تازه ای بخشیده...

moana انیمیشن جذاب و باکیفیتی بود... آدم از دیدن دریا و موجش لذت میبره...
    داستان کشش زیادی داشت، دوبله اورجینالش و آهنگ هاش لذت بخش بودن.

مشاهده محتوا اسپویلر
    ولی خب یه موضوعی که خیلی روی مخم بود این بود که این اقیانوس که اینقدر هوای دختره رو داره، خیلی راحتتر میتونست مسیر رو طی کنه و اصن نیازی به قایق نبود. ولی خب خیلی هم نباید سخت گرفت...

امتیازی که من به این انیمیشن میدم: 7/10

16. 15 کاربرِ زیر از P!NK بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

^_^
    سپاس
    12,383
    از این کاربر 1,378 بار در 131 پست سپاس گزاری شده

Tokyo Magnitude 8.0

یوکی و میرای برای بازدید از یک نمایشگاه روباتیک به حومه شهر توکیو میرن که یک زلزه هشت ریشتری رخ میده و تمام شهر رو بهم می‌ریزه. حالا این دوتا باید به همراه ماری که در همون منطقه اونها زندگی میکنه راه برگشتشون به خونه رو پیدا کنن ...
    انیمه بجای اینکه تمرکزش رو روی اکشن و فانتزی بذاره سعی کرده تا حد ممکن داستان رو واقعی تعریف کنه و درعوض یک درام خوب و قوی رو نمایش بده. تعداد قسمت های انیمه هم 11 تا بیشتر نیست و الکی کشش نمیدن، توصیه میکنم بهیچ وجه ازدستش ندین.

امتیاز من : 8.5/10

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــ

I Can't Understand What My Husband Is Saying

انیمه داستان زندگی هاجیمه (یک اوتاکوی تمام عیار) با کائورو (یک خانم کارمند) و تفاوت‌های بینشون رو نشون میده. انیمه بامزه و خوبیه و صذاگذاری کاراکترهاش هم خیلی عالیه. در ضمن مدت هر قسمتش هم 3 دقیقه هست و با توجه به زمان کوتاهش میشه هر وقت حوصلتون پای کامپیوتر سر رفت اینو برای تغییر روحیه ببینید.

امتیاز من : 7.5/10

18. 20 کاربرِ زیر از vA hid بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6,171

ACCA: 13-ku Kansatsu-ka

این انیمه رو چند روز پیش تموم کردم و لذت بردم ازش. خیلی دو دل بودم ببینم یا نبینمش از اونجا که بازخوردهای خوبی نداشت و زیاد ازش استقبال نشد که در آخر گفتم چند قسمتش رو نگاه کنم؛ انیمه‌ی آروم و جالبی بود. در آغاز یه کم نچسپ بود ولی رفته رفته بهتر و بهتر شد. هرچه جلوتر میرفت پرده از یه سری حقایق برداشته میشد و هیجانی‌تر میشد. قسمت 8 انیمه خیلی قشنگ بود و آدم رو احساساتی میکرد مخصوصا با اون آهنگی که پخش میشد!
    گرافیک و موسیقی انیمه عالی بود. رنگبندی‌های زیبایی داشت. موسیقی اُپنینگ انیمه بشدت باحال بود و هردفعه گوش میکردم! در کل انیمه خوبی بود؛ نمره: 7.5/10

20. 22 کاربرِ زیر از Being Amin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 8 از 14 اولیناولین ... 678910 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع