برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

Threaded View

دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس
    سپاس
    7,535
    از این کاربر 14,948 بار در 1,012 پست سپاس گزاری شده

30 انیمه ای که نباید دیدنش را از دست بدهید!

» سخن مترجم:
    سلام به همگی دوستان، با اولین بررسی تیم افکت در خدمت شما هستیم. امیدوارم از خوندن مقاله لذت ببرید. لازم به ذکره که این نوشته به قلم اول شخص نوشته شده و بر همین اساس ترجمه میشه. منبع مطلب یکی از معروف ترین بلاگ های انیمه ی دنیا Wrong Every Time بوده. این مطلب توسط من و یکی دیگه از دوستان در ادامه کامل خواهد شد.

! هرگونه پست قبل از اتمام کار اسپم خواهد بود، لطفا برای ارسال نظر تا اتمام نوشته صبر کنید !

» مقدمه:
    آره، بلاخره یه لیست از برترین ها رو کنار هم جمع کردم، امیدوارام که در مقالات قبلیم در مورد جهت گیری های انتقادیم تونسته باشم روشن کنم که این لیست واضحا لیست منه، و نشون دهنده ی چیزهایی که فکر می کنم از نظر داستانی دارای ارزش هستند به بهترین شکلی که تونستم بخش بخش کردم. همچنین این لیست فقط یه لیست از سریالاییه که ازشون لذت می بردم. خیلی در انتخاب سختی به خرج ندادم و برای انتخاب شماره خیلی خودم رو تحت فشار نذاشتم. گفتن پیش از موعده اما من انیمه دیدن رو از حدود دو سال پیش شروع کردم، برای همین چند سال اخیر رو کاملا مورد بررسی قرار دادم. همین طور من فیلم ها رو در لیست نیاوردم، فکر کردم که قیاس مستقیم بین فیلم و سریال مناسب نباشه، اما به هر صورت اگر توی این لیست بودن، قطعا یه شکل دیگه بود. و در آخر، من به وضوح میگم که لیست قطعا در طول زمان تغییر خواهد کرد. هنوز هم کلی سریال محبوب هست که ندیدم، برای همین قطعا تا سال جاری تغییر خواهد کرد. حالا بعد از گفتن همه ی چیز ها بیاید به لیست 30 انیمه ی برتر Bobduh بپردازیم.

ادیت: من یک لیست ضمیمه برای کارهایی که از این لیست جا افتادن درست کردم، لطفا از این تقریبا برترین سریال ها لذت ببرید!

پ.ن مترجم: امیدوریم بتونیم در یک تاپیک دیگه 6 عنوان جدید + روش بررسی نویسنده ی محترم رو به شما تقدیم کنیم.
    . . . .