برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 12 از 849 اولیناولین ... 21011121314223762112212512 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 از مجموع 8486
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

thumbsup راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

اگر صفحه ی اصلی همین انجمن رو نگاه کنید به اسم سریال های زیادی برمیخورید که ممکنه اطلاعات زیادی در مورد اون سریال نداشته باشید . مثلا ژانر سریال، بازیگرا و مهم تر از همه سطح کیفی سریال ...
    در پی رقابت شبکه های پخش کننده ی سریال، هر روز هم بر تعداد سریال ها اضافه میشه و البته...هر فصل هم اخبار سریال هایی که کنسل شدن اعلام میشه . از طرفی همه ی سریال ها از سطح بالایی برخوردار نیستن و همین انتخاب رو برای کسی که میخواد شروع به دیدن سریالی جدید بکنه، سخت میکنه .
    این تاپیک ایجاد شده برای اینکه دوستانی که دنبال سریالی برای دیدن هستن اینجا ژانرِ موردِ علاقشون و توقعی که از سریال دارن رو بگن تا دوستانی که اطلاعات بیشتری در موردِ سریال دارن بتونن توی انتخابِ یک سریالِ خوب راهنماییشون کنن .

پبشاپیش تشکر از مشارکتِ دوستان .

قوانـیــن تاپـیــک
    1-برای هر سریالی که پیشنهاد می‌دهید، حداقل یک خط هم برایش توضیح دهید و اگر بخش یا تاپیکی در انجمن داشت، لینک بخش یا تاپیک را هم ترجیحا قرار دهید.

2-لطفا از درخواست لینک و قرار دادن لینک دانلود در تاپیک اجتناب بفرمایید

2. 561 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

"Ross Geller",-=omid=-,.:'PΞJMΔП':.,.:SiSiBK:.,0UnknowN1,11212,123u,125yahel,3ven13,86471181,:: ERFAN ::,:::GOT:::,::LuCiFer::,a1251372,AAlireza,abadan-boy,abadanramin,abbas stannis,Achillies,AdibTE,ADOLOVSKY,adroit11,afraoo,afshin2014,aghasina21,ahmady45,Ahmad_n,akbatta,Alberty,Alex Vause,Ali.99,ali139494,ali1895,ali33,ali361,Ali9MJ23,alichoopa,alifondet,alip,Alireza-cRm,AlireZaaf__,alirezabm,AlirezAlirezA,Alireza_0111,aliskh,alitannaz,Alixw32,alizade,ali_74,ali_damashi,allen74,alod,alpay_fm,Amin,Amin03,amin1727,amingeneral,aminpesarmard,amin_orang,amin_vofa,AmiR RezA,amir123qwe,amir1690,amir2123,AmirGholi,Amirhossein17,AMIRHOSSEIN20,AMIRREZA RV,amir_999,amir_maxpayne,amo_omid,anzalichi,aQa GorGe,AR!@N,aramis2800,ARCTIC,aref74,arefeh-7,arezu3002,ariaieboy,arioxxxxx,armin0123,Arsalan.H,arshia001,arso,Artemis,asdali,ashley_1986,atena90,Atrin021,Avesperia,Avon Barksdale,azad10,babakpc2827282,bakuryu,Barkeep,Barney,Barney Stinson,barrai,Batlaghi,bayani,bbas,Being Amin,bibak20,BIG FELLAH,bikash,Bis,blackshow,bluestorm,Boatles-Oar,bysnco,CapIA,CapKiLL3r,Capricorn,caroline,caviya,Central Perk,Chandler Bing,Chaternet,checha,Chris,Clay Morrow,D O R D I,daee habib,danial1,DARK BOY,Dark Passenger589,Davinci,Days of Heaven,dazraf,deathpoint2002,deathstroke,Dexter_171,Dillan,dirty_coat,DivaN,djyazdan,dll,don draper,Dr. HANNIBAL LECTER,ehew,ehsan1370,EHSANRF,ehsan_2000,Ehsan_keen,eli99,EliJah,emadtvw,endoftime,erfan wahabi,erfan1st,erfan2086,erfani,erfanxxx,ergen,eric,errornima,ESajad,ESR,EstefaN,Ever_3313,fargo,farhad_5005,FARMANDEH,Farzad-Mz,FARZAD-P,fatima-b021,Fedex,fireboy8,Foa.neh,friendz,g0dsend313,Gallow,Game Of Thrones,gasarsa,Gates,Gharibe13,ghasemkalak,Ghazalll,gole yakh,golnoosh,Goudarz,Governor,H@RiR,hadi2006mi,hadiuss,hamed224,hamid k,hamid-p71,HAMID13,hamidchi,hamidvoosough1,Hasoud,hatam,hatamtv,Hesam,hesam220,hesamdx,hessamftm,hgot,hgwxx7,hitoo,HMNN,Hosna,hossein,hossein 2,hossein19,hossein2,hossein370,hosseinare,hosseinf722,Hosseinmehr,hosseinss76,Hossein_124,hossein_mdh,hossien89,hoto,hydrexis,Hypnos,idin,ifarzam,il Conformista,imaniy,Irag,iran9win,Islander,ShInOdA,Jack Bauer,jackbauer2012,jafar,jafar_20009_0,jake gyllenhal,janloka,Javad,javad0818,javadsm,JenabPargaar,jfnhvl,jokarsanaye,joker8,Julie,justUnited,K3li05,kamy_12,kargar999,karim_load,Katy Perry,Kazomo,KimiaM,King Aria,KING STANNIS,KING TWD,kingnessi,KingStranger,koresh92,kuchulu93,lastshepherd,legendary,Leonardo_D,Leyli,linkinpark20,Litoo,LOOPER,Lordloss,lordofgame,Lou Bloom,Lowkey,lucky75,m a h d i,M.Amir,M.pirate,M20N-5HiN3,m2love,m621,Maa vampire,maasoudn,Mahdi Razor,mahdi1356,mahdikhalili,mahour,mahshadak,majidmaster,majidss,majidzendaniyan,Malcolm X,mamad7070,MaMaLoM,Mani Vampire,manowar,mansourhobbit3,Marb,Marlon Brando,marya,maryam_b,mas5oud281,masoudahura,massam,Matin VT,matiyo,MDZaRa,Me1sam,Meee,MEHDIATB,Mehdimt3,mehditoghs,MeHr@n,mehrab 63,Mehrad7777,mehrdad_1,mehrdad_2,mehrganj,mehrsenal,Mel,meladyar,Meti,Mgs_Mashkook,MHD-KHZ,mhk,mhz98,Mia_3D,Midnight Coffee,midya,Mikado,Milad eMJey,MILANO,miola,misal021,Miss Harley,Mitarsam,MixMkv,mn66,mobiblu,mohamad13696,mohamadnisa,Mohammad Javid,Mohammad Tz,Mohammad-Javid,mohammad-om,mohammad1992,mohandex,mohsen kafka,Mohsen82,moji_moji_00,MOJTABA_k,monib,Moon Light,mootala,mortezasmh,moshkan,mosk,mr67,mreza-k,mrm1375,MrParhaM,mushroom,N1981,navid9,Ned Stark,nedashiva,neklas maykelson,nemsis,Nevah,nicolas7,niloofar22,nilou6,nima3333,nimas1,ninjamm,No Country,NOjAN,Nora,nosheh,Notion,Numero Uno,тнor,Oberyn Martell,omidan22,OmidS,onlyraulgonzal,Others,P!NK,P0ya,p30kingg,paradic,parhamaryan,pashang,passer_by,Patriot,Pedram Brando,pedram136,Pegah,persp000000lis,peyman_eun,Phenomenon,Phoebe,Pink Panther,Pirlo,pmn,Polarstern,poma,pooian,pooya,PouryaKht,pouya10,poyul,raha_91,RapidPc,Ray Deadman,Raylan Givens,realdota,Red Bull,redhood2003,rekaft,Reza-G,Reza-Scofield,reza8198,Rezaraki,rezarbn,REZAXIO,roohallahshab,rosa-e,roshan_gh,Rust Cohle,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,s1378,S@eeD-Mj,SA3iD,Saber-j,sadas,SaeeD-Mj90,Saeed.Crm7,saeedbahari,saeednaderi,saeedporreza9,saeedson,saeedzakhar,saeeid91,saeid33,SAH RAM,Sahid,sajad44,salarius,saman2esm,Samankaka,samansh,saman_pd09,sami1428,sandra,sApari,SaRaL,sasy20,Sayasla,sbhn,sedmamad,sepideh_h17,Serenita,Severus Snape,sh2012,sha2012,shahe parian,shahramirani,shayan010,shayan____sa,Shayea,Sherlockian,SHIELD,shinigamice,simorgh aseman,sina-hidden,sinanba2,SinaRC,Sina_Saw,Sσнєiℓ,Skadi,SKYPERSiA,smgh470,smh2011,Snow,sokhan1,SolTon,Spasitel,srk2010,stalker,stand,STAR,Star of GT,Stark Man,StarTak,STEFAŊ,stesa,still alive,Stone Heart,Successful Man,T1Enemy,tandis_104,Tha Real Nigga,The Buzzards,The Emperor,The Pianist,TheDarkness,thehooman,Thi JoKEr,ThunderStorm,tigerom,TOP GUN,toshishan,Toxic Fighter,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,TWD,UntouChable,مهسار,مریم د,مزدک,گل گلدون,v-abbasi,V@hiD,vA hid,vahid-fcb,vahidcivil66,vaker,Vampire,Vampire Blood,vampire021,vampire_sh17,vapid,Vic Mackey,virus,VIVA THE ROCK,voldemort,WALKING DE4D,WalTer WhiTe,Webber,white_beard,wlh,wlmajid,xaagh,XFIGHT3R,xxzzaa,yaser63,zarbang,zarriz,zesht,zizi12,Zombieland,ZzEeDd,[JOKER],ŞłŁΞИҬ,_BEHZAD_,_cheater,_Maryam_,_MRM_,_princ3_,_Tara_,~AzaDeH~,سوشیانت

Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886

پاسخ : راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

نقل قول نوشته اصلی توسط V!p3R نمایش پست ها
    من عميقا" Dexter رو دوست دارم , Buffie بعد از اون , Supernatural هم كه ديگه بحثش جداس ,GRiMM , Walking Dead و DeathValley هم ديدم ولى من يه سريال ميخوام كه جدا ترس ـو القا كنه بهم ! هيچكدوم ازينا اصلا ترس ـو القا نكرد واقعا ! ديروزم 6 تا اپيزود از American Horror Story ـو ديدم بيشتر سبكش Psycho بود تا Horror ,نتونست واقعا حس ترسو القا كنه , اگه سريالي ميشناسيد با اين ويژگي معرفى كنيد ممنون ميشم
    سلام دوست عزیز .
    شما هر چی که میشد پیشنهاد داد رو دیدید خودتون .
    شاید لیستِ زیر که سریال های با چاشنی Horror هستن بتونه توی انتخاب کمکتون کنه :

IMDb: Highest Rated Horror TV Series With At Least 1,000 Votes

کلا بین سریال ها توی این سبک به اندازه ی فیلم ها محدوده ی انتخاب گسترده ای نداریم .

4. 8 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    0
    از این کاربر 80 بار در 36 پست سپاس گزاری شده
    نقل قول نوشته اصلی توسط aQa GorGe نمایش پست ها
    فلش فوروارد
    هم پخشش تموم شده و هم تا اونجایی که من یادمه موردی نداره
    فلش فوروارد رو دیدم ولی نصفه کاره تموم میشه..یه سریال میخام که حداقل پخشش تموم شده باشه...دستت درد نکنه بازم که جوابمو اقلا دادی

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi90 نمایش پست ها
    جواب کلی
    ببین گه سریال خانوادگی میخوای سریال شبکه های abc abc fox nbc cw را ببین
    سراغ show time و hbo هم نرو
    اقا مهدی گل بی زحمت اسم سریالهای این شبکه هارو نام ببر.من که نمیدونم کدوم مال کدوم شبکس

6. 3 کاربرِ زیر از tohidmr بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886

پاسخ : سریال که بشه با خانواده دید.

نقل قول نوشته اصلی توسط tohidmr نمایش پست ها
    سلام.یه سریال میخام که بشه با خانواده دید.مثلا سریال قهرمانان رو میشه با چند تا سانسوری با خانواده دید و یا فرار از زندان.یه سریالی باشه که جذابیتش مثل فرار از زندان باشه.اگه پخش سریال هم تموم شده باشه که چه بهتر.ممنون
    آخه بستگی داره مورد از نظر شما چی باشه (تعریفای خیلی متنوع و متفاوتی دیدم ازش )
    حتی سریال هایی که ژانرشون جوری هست که ممکنه مورد خاصی نداشته باشن هم بعضی جاها صحنه های ناجوری داره . مثال بارزش هم مینی سریال جوخه ی برادران رو میتونم معرفی کنم بهتون که اگر یکی، دو صحنش رو فاکتور بگیریم سریال بدون موردی هست و البته بسیار زیبا و خوش ساخت .
    اما علی الحساب....فکر کنم بهترین گزینه براتون نسخه ی دوبله شده ی "فرار از زندان" و "24" باشه (اگر ندیده باشید هنوز).

8. 3 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    555
    از این کاربر 946 بار در 221 پست سپاس گزاری شده

سریال
    24
    , human target
    ,glee
    ,v,
    breakin bad(یکم صحنه داره)
    سوپرنچرال
    این سریالا نسبتن خانوادگیه

10. 3 کاربرِ زیر از m a h d i بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I Am The Game And I Want To Play Me
    سپاس
    300
    از این کاربر 142 بار در 47 پست سپاس گزاری شده

سلام ببخشید میشه یه سریال بهم معرفی کنید که مثل سوپرنچرال باشه . ممنون

12. 3 کاربرِ زیر از Jack Ass بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Jack Ass نمایش پست ها
    سلام ببخشید میشه یه سریال بهم معرفی کنید که مثل سوپرنچرال باشه . ممنون
    میتونی grimm رو ببینی تم شبیه سوپرنچرال داره

از اواتارت هم معلومه که ومپایر رو دیدی اگه دوست داشتی true blood رو ببین هم خون اشامیه هم ماله شبکه HBO

14. 7 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I Am The Game And I Want To Play Me
    سپاس
    300
    از این کاربر 142 بار در 47 پست سپاس گزاری شده

اقا دمت گرم خیلی کمکم کردی مرسی

16. 5 کاربرِ زیر از Jack Ass بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

مرگ پایان ِ گرگ نیست
    سپاس
    1,767
    از این کاربر 4,996 بار در 1,049 پست سپاس گزاری شده

مختصر و مفید عرض میکنم
    این لیست سریال هاییه من چند اپیزود یا سیزن ازشون رو تو آرشیوم دارم
    چون زیاد هستن نمیتونم بگردم و ببینم کدوم بهتره
    شما هر کدوم رو که فک میکنین ارزش ِ دانلود داره رو با دلیل بهم معرفی کنین
    با تشکر پیشاپیش

1. Nikita
    2. 24
    3. terra nova
    4. legend of seeker
    5. the good wife
    6. tru calling
    7.one tree hill
    8. mad men
    9. chuck
    10.rome
    11. the tudors
    12.fringe
    13. doll house
    14. super natural
    15.hawaii 5-O
    16. little pretty liars

عقاید ِ یک گرگ

18. 3 کاربرِ زیر از aQa GorGe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

گروه برنامه نویسی چیا
    سپاس
    4,104
    از این کاربر 6,221 بار در 1,407 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط aQa GorGe نمایش پست ها
    مختصر و مفید عرض میکنم
    این لیست سریال هاییه من چند اپیزود یا سیزن ازشون رو تو آرشیوم دارم
    چون زیاد هستن نمیتونم بگردم و ببینم کدوم بهتره
    شما هر کدوم رو که فک میکنین ارزش ِ دانلود داره رو با دلیل بهم معرفی کنین
    با تشکر پیشاپیش

1. Nikita
    2. 24
    3. terra nova
    4. legend of seeker
    5. the good wife
    6. tru calling
    7.one tree hill
    8. mad men
    9. chuck
    10.rome
    11. the tudors
    12.fringe
    13. doll house
    14. super natural
    15.hawaii 5-O
    16. little pretty liars
    'گرگی عزیز من خودم Fringe, Terra Nova, Nikita & Legend of seeker رو دیدم ولی نمیدونم تو چه مایه هایی دوست داری که بهت پیشنهاد بدم ! شما بگو زمینه علایقت چیه تا بچه ها بتونن کمکن کنن
    گروه برنامه نویسی چیا

مجری طراحی، راه اندازی و پشتیبانی انواع وبسایت شخصی، تجاری و فروشگاهی

https://www.chiaa.ir

20. 4 کاربرِ زیر از Reza-G بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

مرگ پایان ِ گرگ نیست
    سپاس
    1,767
    از این کاربر 4,996 بار در 1,049 پست سپاس گزاری شده

من همه چیز خوارم ! همه چی میبینم فقط مسئله مهم برای ِ من اینه که تعداد سیزن های پخش شده زیاد باشه که یه مدت سرگرم شم و داستان قوی هم باشه مثل ومپایرز که داستان عالی داره .
    و سوپر نچرال رو زیاد تریفش رو شنیده بودم که متصفانه اون دوستی که بهم دی وی دی داده فقط سیزن چهار رو داده که حسش نیس از اول دی ال کنم
    و بازیگراش هم زیبا باشن !

عقاید ِ یک گرگ

22. 3 کاربرِ زیر از aQa GorGe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 12 از 849 اولیناولین ... 21011121314223762112212512 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع