برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 126 از 850 اولیناولین ... 2676101116124125126127128136151176226326626 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,251 تا 1,260 از مجموع 8492
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

thumbsup راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

اگر صفحه ی اصلی همین انجمن رو نگاه کنید به اسم سریال های زیادی برمیخورید که ممکنه اطلاعات زیادی در مورد اون سریال نداشته باشید . مثلا ژانر سریال، بازیگرا و مهم تر از همه سطح کیفی سریال ...
    در پی رقابت شبکه های پخش کننده ی سریال، هر روز هم بر تعداد سریال ها اضافه میشه و البته...هر فصل هم اخبار سریال هایی که کنسل شدن اعلام میشه . از طرفی همه ی سریال ها از سطح بالایی برخوردار نیستن و همین انتخاب رو برای کسی که میخواد شروع به دیدن سریالی جدید بکنه، سخت میکنه .
    این تاپیک ایجاد شده برای اینکه دوستانی که دنبال سریالی برای دیدن هستن اینجا ژانرِ موردِ علاقشون و توقعی که از سریال دارن رو بگن تا دوستانی که اطلاعات بیشتری در موردِ سریال دارن بتونن توی انتخابِ یک سریالِ خوب راهنماییشون کنن .

پبشاپیش تشکر از مشارکتِ دوستان .

قوانـیــن تاپـیــک
    1-برای هر سریالی که پیشنهاد می‌دهید، حداقل یک خط هم برایش توضیح دهید و اگر بخش یا تاپیکی در انجمن داشت، لینک بخش یا تاپیک را هم ترجیحا قرار دهید.

2-لطفا از درخواست لینک و قرار دادن لینک دانلود در تاپیک اجتناب بفرمایید

2. 561 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

"Ross Geller",-=omid=-,.:'PΞJMΔП':.,.:SiSiBK:.,0UnknowN1,11212,123u,125yahel,3ven13,86471181,:: ERFAN ::,:::GOT:::,::LuCiFer::,a1251372,AAlireza,abadan-boy,abadanramin,abbas stannis,Achillies,AdibTE,ADOLOVSKY,adroit11,afraoo,afshin2014,aghasina21,ahmady45,Ahmad_n,akbatta,Alberty,Alex Vause,Ali.99,ali139494,ali1895,ali33,ali361,Ali9MJ23,alichoopa,alifondet,alip,Alireza-cRm,AlireZaaf__,alirezabm,AlirezAlirezA,Alireza_0111,aliskh,alitannaz,Alixw32,alizade,ali_74,ali_damashi,allen74,alod,alpay_fm,Amin,Amin03,amin1727,amingeneral,aminpesarmard,amin_orang,amin_vofa,AmiR RezA,amir123qwe,amir1690,amir2123,AmirGholi,Amirhossein17,AMIRHOSSEIN20,AMIRREZA RV,amir_999,amir_maxpayne,amo_omid,anzalichi,aQa GorGe,AR!@N,aramis2800,ARCTIC,aref74,arefeh-7,arezu3002,ariaieboy,arioxxxxx,armin0123,Arsalan.H,arshia001,arso,Artemis,asdali,ashley_1986,atena90,Atrin021,Avesperia,Avon Barksdale,azad10,babakpc2827282,bakuryu,Barkeep,Barney,Barney Stinson,barrai,Batlaghi,bayani,bbas,Being Amin,bibak20,BIG FELLAH,bikash,Bis,blackshow,bluestorm,Boatles-Oar,bysnco,CapIA,CapKiLL3r,Capricorn,caroline,caviya,Central Perk,Chandler Bing,Chaternet,checha,Chris,Clay Morrow,D O R D I,daee habib,danial1,DARK BOY,Dark Passenger589,Davinci,Days of Heaven,dazraf,deathpoint2002,deathstroke,Dexter_171,Dillan,dirty_coat,DivaN,djyazdan,dll,don draper,Dr. HANNIBAL LECTER,ehew,ehsan1370,EHSANRF,ehsan_2000,Ehsan_keen,eli99,EliJah,emadtvw,endoftime,erfan wahabi,erfan1st,erfan2086,erfani,erfanxxx,ergen,eric,errornima,ESajad,ESR,EstefaN,Ever_3313,fargo,farhad_5005,FARMANDEH,Farzad-Mz,FARZAD-P,fatima-b021,Fedex,fireboy8,Foa.neh,friendz,g0dsend313,Gallow,Game Of Thrones,gasarsa,Gates,Gharibe13,ghasemkalak,Ghazalll,gole yakh,golnoosh,Goudarz,Governor,H@RiR,hadi2006mi,hadiuss,hamed224,hamid k,hamid-p71,HAMID13,hamidchi,hamidvoosough1,Hasoud,hatam,hatamtv,Hesam,hesam220,hesamdx,hessamftm,hgot,hgwxx7,hitoo,HMNN,Hosna,hossein,hossein 2,hossein19,hossein2,hossein370,hosseinare,hosseinf722,Hosseinmehr,hosseinss76,Hossein_124,hossein_mdh,hossien89,hoto,hydrexis,Hypnos,idin,ifarzam,il Conformista,imaniy,Irag,iran9win,Islander,ShInOdA,Jack Bauer,jackbauer2012,jafar,jafar_20009_0,jake gyllenhal,janloka,Javad,javad0818,javadsm,JenabPargaar,jfnhvl,jokarsanaye,joker8,Julie,justUnited,K3li05,kamy_12,kargar999,karim_load,Katy Perry,Kazomo,KimiaM,King Aria,KING STANNIS,KING TWD,kingnessi,KingStranger,koresh92,kuchulu93,lastshepherd,legendary,Leonardo_D,Leyli,linkinpark20,Litoo,LOOPER,Lordloss,lordofgame,Lou Bloom,Lowkey,lucky75,m a h d i,M.Amir,M.pirate,M20N-5HiN3,m2love,m621,Maa vampire,maasoudn,Mahdi Razor,mahdi1356,mahdikhalili,mahour,mahshadak,majidmaster,majidss,majidzendaniyan,Malcolm X,mamad7070,MaMaLoM,Mani Vampire,manowar,mansourhobbit3,Marb,Marlon Brando,marya,maryam_b,mas5oud281,masoudahura,massam,Matin VT,matiyo,MDZaRa,Me1sam,Meee,MEHDIATB,Mehdimt3,mehditoghs,MeHr@n,mehrab 63,Mehrad7777,mehrdad_1,mehrdad_2,mehrganj,mehrsenal,Mel,meladyar,Meti,Mgs_Mashkook,MHD-KHZ,mhk,mhz98,Mia_3D,Midnight Coffee,midya,Mikado,Milad eMJey,MILANO,miola,misal021,Miss Harley,Mitarsam,MixMkv,mn66,mobiblu,mohamad13696,mohamadnisa,Mohammad Javid,Mohammad Tz,Mohammad-Javid,mohammad-om,mohammad1992,mohandex,mohsen kafka,Mohsen82,moji_moji_00,MOJTABA_k,monib,Moon Light,mootala,mortezasmh,moshkan,mosk,mr67,mreza-k,mrm1375,MrParhaM,mushroom,N1981,navid9,Ned Stark,nedashiva,neklas maykelson,nemsis,Nevah,nicolas7,niloofar22,nilou6,nima3333,nimas1,ninjamm,No Country,NOjAN,Nora,nosheh,Notion,Numero Uno,тнor,Oberyn Martell,omidan22,OmidS,onlyraulgonzal,Others,P!NK,P0ya,p30kingg,paradic,parhamaryan,pashang,passer_by,Patriot,Pedram Brando,pedram136,Pegah,persp000000lis,peyman_eun,Phenomenon,Phoebe,Pink Panther,Pirlo,pmn,Polarstern,poma,pooian,pooya,PouryaKht,pouya10,poyul,raha_91,RapidPc,Ray Deadman,Raylan Givens,realdota,Red Bull,redhood2003,rekaft,Reza-G,Reza-Scofield,reza8198,Rezaraki,rezarbn,REZAXIO,roohallahshab,rosa-e,roshan_gh,Rust Cohle,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,s1378,S@eeD-Mj,SA3iD,Saber-j,sadas,SaeeD-Mj90,Saeed.Crm7,saeedbahari,saeednaderi,saeedporreza9,saeedson,saeedzakhar,saeeid91,saeid33,SAH RAM,Sahid,sajad44,salarius,saman2esm,Samankaka,samansh,saman_pd09,sami1428,sandra,sApari,SaRaL,sasy20,Sayasla,sbhn,sedmamad,sepideh_h17,Serenita,Severus Snape,sh2012,sha2012,shahe parian,shahramirani,shayan010,shayan____sa,Shayea,Sherlockian,SHIELD,shinigamice,simorgh aseman,sina-hidden,sinanba2,SinaRC,Sina_Saw,Sσнєiℓ,Skadi,SKYPERSiA,smgh470,smh2011,Snow,sokhan1,SolTon,Spasitel,srk2010,stalker,stand,STAR,Star of GT,Stark Man,StarTak,STEFAŊ,stesa,still alive,Stone Heart,Successful Man,T1Enemy,tandis_104,Tha Real Nigga,The Buzzards,The Emperor,The Pianist,TheDarkness,thehooman,Thi JoKEr,ThunderStorm,tigerom,TOP GUN,toshishan,Toxic Fighter,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,TWD,UntouChable,مهسار,مریم د,مزدک,گل گلدون,v-abbasi,V@hiD,vA hid,vahid-fcb,vahidcivil66,vaker,Vampire,Vampire Blood,vampire021,vampire_sh17,vapid,Vic Mackey,virus,VIVA THE ROCK,voldemort,WALKING DE4D,WalTer WhiTe,Webber,white_beard,wlh,wlmajid,xaagh,XFIGHT3R,xxzzaa,yaser63,zarbang,zarriz,zesht,zizi12,Zombieland,ZzEeDd,[JOKER],ŞłŁΞИҬ,_BEHZAD_,_cheater,_Maryam_,_MRM_,_princ3_,_Tara_,~AzaDeH~,سوشیانت

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,462 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

نقل قول نوشته اصلی توسط irag12 نمایش پست ها
    دوستان کسی سریال The White Queen رو شروع نکرده به ما بگه چه جوریاست؟!
    کسی مثل اینکه مشتری این سریال نبود و سوالم بی‌پاسخ ماند!
    به هر حال من 2 قسمت از این سریال انگلیسی رو تماشا کردم و به نظرم یکی از کارهای بسیار متوسط بی.بی.سی بود.
    داستان یه خانومی که در آستانه‌ي ملکه شدنه و البته همون قسمت دوم به این مقام میرسه و کاملا فیلم دراماتیکه و خسته‌کننده
    عشق و عاشقی هم موج میزنه و ...
    چیزی برای دنبال کردن نداره من که اصلا جذبش نشدم.

4. 9 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    16
    از این کاربر 107 بار در 25 پست سپاس گزاری شده

من دارم بیگ بنگ تئوری و دکستر رو نگاه میکنم پیشنهاد میکنم هر کی این 2 تا رو ندیده بره نگاه کنه

Civility Cost Nothing
    سپاس
    7,447
    از این کاربر 1,689 بار در 202 پست سپاس گزاری شده

کسی از عزیزان سریال دالاس رو نگاه نکرده؟

ممنون میشم اگه توضیحی بدید که سریال در چه حدی هست.

7. 3 کاربرِ زیر از V@hiD بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

ITSat
    سپاس
    19,860
    از این کاربر 45,497 بار در 2,328 پست سپاس گزاری شده

شاید اکثرا با این سریال آشنایی داشته باشند ولی احساس کردم ممکنه خیلی ها هم با سریال لوتر اشنا نباشند یک سری توضیحات در مورد سریال می گذارم و همچنین تاکید میکنم اگر آب دستتون هست بگذارید زمین و هم اکنون برید این سریال زیبا رو دانلود کنید و با این افسر پلیس نابغه آشنا شوید .

توضیحات سریال و خلاصه داستان : سریال Luther یک سریال جنایی ، درام ، روانشناختی هست که 2 فصل آن از شبکه انگلیسی BBC1 پخش شده و از هفته پیش نیز فصل سوم خود رو آغاز کرده است.فصل اول سریال 6 قسمت می باشد و فصل دوم سریال 4 قسمت و همچنین فصل سوم نیز 4 قسمت هست.
    نقش اصلی سریال رو جان لوتر با بازی Idris Elba (ادریس البا) که بازرس ارشد شهر لندن است به عهده دارد سریال علاوه بر معماهای پلیسی به زندگی شخصی جان هم می پردازد و ما همزمان شاهد چندین معما در سریال هستیم . جان فردی باهوش و با تجربه ای است که برای پیدا کردن جواب معماها گاهی قوانین را زیرپا میگذارد و شاید بعضی لحظه ها شیطان بر او غلبه می کند که باعث مشکلات او میشود .
    لوتر هم یک افسر پلیس خاص و هم یک نابغه است او وسواسی و قدرتمند است و گاهی به خاطر از دست دادن کنترل خشونت خود خطرناک میشود لوتر هزینه سنگینی را به خاطر خاص بودنش پرداخته است. برای لوتر همیشه کارش در اولویت قرار دارد خاص بودنش هم برایش موهبتی است و هم یک نفرین هم برای خود و هم برای کسانی که به او نزدیک اند.

در داستان شاهد این هستیم که لوتر به خاطر سقوط يك ادم رباي كودكان به نام هنري مدسن مدتي از كار تعليق ميخورد و در يك آسايشگاه رواني بستري ميشود.در اين مدت به همسرش زوئي هم قول ميدهد كه خودش را جمع و جور كند و مدتي از هم جدا باشند . بعد از 7 ماه لوتر از آسايگاه بيرون مي‌آيد و بار ديگر از طرف اداره پليس لندن دعوت به كار ميشود و به سراغ پرونده هاي جنايي و درگير كننده میرود.
    لوتر سريالي هست كه خيلي به شخصيت ها به خوبي ميپردازد و مخصوصا شخصيت پيچيده جان لوتر كه ميشه گفت يه چيزي هست تو مايه های شخصيت دكستر مورگان (سريال Dexter )و شايد سريال هم از جنبه روان شناختيش بشه سريالي در سطح Dexter دونست و از جنبه جنايي يكي از بهترين سريال هاست

افتخارات : بازیگر اصلی سریال لوتر یعنی ادریس البا در سال ۲۰۱۱ در مراسم گلدن گلوب توانست بهترین بازیگر نقشه اول مرد در مینی سریال های تلویزیونی شود و این جایزه را ماله خود کند…

این سریال رو حتما ببینید مطمئن باشید پشیمون نخواهید شد مطمئنم بعد از دیدن این سریال لیست بهترین سریال های خود رو ویرایش خواهید کرد من که جزو 5 سریال برتر خودم قرارش دادم
    موفق باشید

9. 13 کاربرِ زیر از WalTer WhiTe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    50
    از این کاربر 81 بار در 12 پست سپاس گزاری شده

دوستان لوتر رو ببينم يا كيلينگ؟از هردو يك قسمت رو ديدم و از هردو هم خوشم اومده حالا از نظر شما كدوم رو ببينم؟

11. 2 کاربرِ زیر از Ali-joker بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

ITSat
    سپاس
    19,860
    از این کاربر 45,497 بار در 2,328 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali-joker نمایش پست ها
    دوستان لوتر رو ببينم يا كيلينگ؟از هردو يك قسمت رو ديدم و از هردو هم خوشم اومده حالا از نظر شما كدوم رو ببينم؟
    هر دو رو ببین دیگه سوال نداره که
    البته من با لوتر بیشتر حال کردم و فصل سوم کیلینگ رو هم اصلا ندیدم
    لوتر اصلا سریال کندی نیست و هر قسمت چون یک موضوع خاص داره و همچنین یک موضوع کلی رو دنبال میکنه به نظرم بهتره ولی بازم میگم هر دو رو ببین

13. 6 کاربرِ زیر از WalTer WhiTe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350

نقل قول نوشته اصلی توسط WalTer WhiTe نمایش پست ها
    این سریال رو حتما ببینید مطمئن باشید پشیمون نخواهید شد مطمئنم بعد از دیدن این سریال لیست بهترین سریال های خود رو ویرایش خواهید کرد من که جزو 5 سریال برتر خودم قرارش دادم
    موفق باشید
    من یه بار به حرف "والتر" عزیز گوش دادم و سریال فرانسوی "رستاخیز" رو تماشا کردم
    100 بار ازش تشکر کردم چون واقعا سریال خوب و خوش ساختی بود.
    این یکی رو هم به 2 اعتبار یکی "معرفی والتر" و یکی دیگه "انگلیسی"‌ بودن سریال دانلود می‌کنم.

15. 6 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,946
    از این کاربر 6,727 بار در 614 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali-joker نمایش پست ها
    من لوتر رو ندیدم ولی مطمئنم از دیدن دو فصل اول سریال کیلینگ به هیچ وجه پشیمون نمیشی جزو ten list سریالهای محبوب من هست

باید امشب بروم و چمدانی را که به اندازه تنهایی من هست بردارم

17. 3 کاربرِ زیر از hadi2006mi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350

Southland - 2009/2013

فصل اول سریال "Southland" رو دیدم به کارگردانی و نویسندگی "Ann Biderman" که جدیدترین کارش سریال خوش ساخت "Ray Donovan" هستش
    به نظرم که خیلی خوب بود یعنی یه ایده ی تازه به سریال های پلیسی خسته کننده اضافه شده بود
    کل فصل اول (که من دیدم) با تکنیک دوربین رو دست گرفته شده بود انگار که "مستند" نگاه می کنید
    هر قسمت هم یه داستان مجزا داشت و کاملا جذاب و فضای فیلم هم به شدت تیره و خشن بود.
    موضوع سریال هم خلاصه اگه بخوام بگم: "ستایش پلیس های گشت شهر لس انجلسه" ... یه فیلم اجتماعی و تاحدودی انتقادی (البته خیلی کم رنگ)
    اینجور که از حاشیه های این سریال متوجه شدم مثل اینکه فقط یه فصل در "شبکه NBC" دوام آورد و بعد امتیاز پخشش به شبکه ی TNT فروخته شد
    احتمال اینکه بخاطر محتوای سیاه و داغونش باشه زیاده.

19. 12 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    54
    از این کاربر 177 بار در 40 پست سپاس گزاری شده

سلام دوستان عزیز ! لطفا یه سریال عمیق متفاوت و ذهن درگیر کننده معرفی کنید که واقعا آدمو درگیر کنه و ازین سریالای سخیف نباشه مثل black mirror که با وجود کوتاه بودن تا چن روز بهش فکر میکنه آدم (البته نمیدونم مشاهده کردید که اگه نکردید نصف بیشتر عمرتون بر باده) چی پیشنهاد میکنید دوستان؟

صفحه 126 از 850 اولیناولین ... 2676101116124125126127128136151176226326626 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع