برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 158 از 849 اولیناولین ... 58108133148156157158159160168183208258358658 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,571 تا 1,580 از مجموع 8488
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

thumbsup راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

اگر صفحه ی اصلی همین انجمن رو نگاه کنید به اسم سریال های زیادی برمیخورید که ممکنه اطلاعات زیادی در مورد اون سریال نداشته باشید . مثلا ژانر سریال، بازیگرا و مهم تر از همه سطح کیفی سریال ...
    در پی رقابت شبکه های پخش کننده ی سریال، هر روز هم بر تعداد سریال ها اضافه میشه و البته...هر فصل هم اخبار سریال هایی که کنسل شدن اعلام میشه . از طرفی همه ی سریال ها از سطح بالایی برخوردار نیستن و همین انتخاب رو برای کسی که میخواد شروع به دیدن سریالی جدید بکنه، سخت میکنه .
    این تاپیک ایجاد شده برای اینکه دوستانی که دنبال سریالی برای دیدن هستن اینجا ژانرِ موردِ علاقشون و توقعی که از سریال دارن رو بگن تا دوستانی که اطلاعات بیشتری در موردِ سریال دارن بتونن توی انتخابِ یک سریالِ خوب راهنماییشون کنن .

پبشاپیش تشکر از مشارکتِ دوستان .

قوانـیــن تاپـیــک
    1-برای هر سریالی که پیشنهاد می‌دهید، حداقل یک خط هم برایش توضیح دهید و اگر بخش یا تاپیکی در انجمن داشت، لینک بخش یا تاپیک را هم ترجیحا قرار دهید.

2-لطفا از درخواست لینک و قرار دادن لینک دانلود در تاپیک اجتناب بفرمایید

2. 561 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

"Ross Geller",-=omid=-,.:'PΞJMΔП':.,.:SiSiBK:.,0UnknowN1,11212,123u,125yahel,3ven13,86471181,:: ERFAN ::,:::GOT:::,::LuCiFer::,a1251372,AAlireza,abadan-boy,abadanramin,abbas stannis,Achillies,AdibTE,ADOLOVSKY,adroit11,afraoo,afshin2014,aghasina21,ahmady45,Ahmad_n,akbatta,Alberty,Alex Vause,Ali.99,ali139494,ali1895,ali33,ali361,Ali9MJ23,alichoopa,alifondet,alip,Alireza-cRm,AlireZaaf__,alirezabm,AlirezAlirezA,Alireza_0111,aliskh,alitannaz,Alixw32,alizade,ali_74,ali_damashi,allen74,alod,alpay_fm,Amin,Amin03,amin1727,amingeneral,aminpesarmard,amin_orang,amin_vofa,AmiR RezA,amir123qwe,amir1690,amir2123,AmirGholi,Amirhossein17,AMIRHOSSEIN20,AMIRREZA RV,amir_999,amir_maxpayne,amo_omid,anzalichi,aQa GorGe,AR!@N,aramis2800,ARCTIC,aref74,arefeh-7,arezu3002,ariaieboy,arioxxxxx,armin0123,Arsalan.H,arshia001,arso,Artemis,asdali,ashley_1986,atena90,Atrin021,Avesperia,Avon Barksdale,azad10,babakpc2827282,bakuryu,Barkeep,Barney,Barney Stinson,barrai,Batlaghi,bayani,bbas,Being Amin,bibak20,BIG FELLAH,bikash,Bis,blackshow,bluestorm,Boatles-Oar,bysnco,CapIA,CapKiLL3r,Capricorn,caroline,caviya,Central Perk,Chandler Bing,Chaternet,checha,Chris,Clay Morrow,D O R D I,daee habib,danial1,DARK BOY,Dark Passenger589,Davinci,Days of Heaven,dazraf,deathpoint2002,deathstroke,Dexter_171,Dillan,dirty_coat,DivaN,djyazdan,dll,don draper,Dr. HANNIBAL LECTER,ehew,ehsan1370,EHSANRF,ehsan_2000,Ehsan_keen,eli99,EliJah,emadtvw,endoftime,erfan wahabi,erfan1st,erfan2086,erfani,erfanxxx,ergen,eric,errornima,ESajad,ESR,EstefaN,Ever_3313,fargo,farhad_5005,FARMANDEH,Farzad-Mz,FARZAD-P,fatima-b021,Fedex,fireboy8,Foa.neh,friendz,g0dsend313,Gallow,Game Of Thrones,gasarsa,Gates,Gharibe13,ghasemkalak,Ghazalll,gole yakh,golnoosh,Goudarz,Governor,H@RiR,hadi2006mi,hadiuss,hamed224,hamid k,hamid-p71,HAMID13,hamidchi,hamidvoosough1,Hasoud,hatam,hatamtv,Hesam,hesam220,hesamdx,hessamftm,hgot,hgwxx7,hitoo,HMNN,Hosna,hossein,hossein 2,hossein19,hossein2,hossein370,hosseinare,hosseinf722,Hosseinmehr,hosseinss76,Hossein_124,hossein_mdh,hossien89,hoto,hydrexis,Hypnos,idin,ifarzam,il Conformista,imaniy,Irag,iran9win,Islander,ShInOdA,Jack Bauer,jackbauer2012,jafar,jafar_20009_0,jake gyllenhal,janloka,Javad,javad0818,javadsm,JenabPargaar,jfnhvl,jokarsanaye,joker8,Julie,justUnited,K3li05,kamy_12,kargar999,karim_load,Katy Perry,Kazomo,KimiaM,King Aria,KING STANNIS,KING TWD,kingnessi,KingStranger,koresh92,kuchulu93,lastshepherd,legendary,Leonardo_D,Leyli,linkinpark20,Litoo,LOOPER,Lordloss,lordofgame,Lou Bloom,Lowkey,lucky75,m a h d i,M.Amir,M.pirate,M20N-5HiN3,m2love,m621,Maa vampire,maasoudn,Mahdi Razor,mahdi1356,mahdikhalili,mahour,mahshadak,majidmaster,majidss,majidzendaniyan,Malcolm X,mamad7070,MaMaLoM,Mani Vampire,manowar,mansourhobbit3,Marb,Marlon Brando,marya,maryam_b,mas5oud281,masoudahura,massam,Matin VT,matiyo,MDZaRa,Me1sam,Meee,MEHDIATB,Mehdimt3,mehditoghs,MeHr@n,mehrab 63,Mehrad7777,mehrdad_1,mehrdad_2,mehrganj,mehrsenal,Mel,meladyar,Meti,Mgs_Mashkook,MHD-KHZ,mhk,mhz98,Mia_3D,Midnight Coffee,midya,Mikado,Milad eMJey,MILANO,miola,misal021,Miss Harley,Mitarsam,MixMkv,mn66,mobiblu,mohamad13696,mohamadnisa,Mohammad Javid,Mohammad Tz,Mohammad-Javid,mohammad-om,mohammad1992,mohandex,mohsen kafka,Mohsen82,moji_moji_00,MOJTABA_k,monib,Moon Light,mootala,mortezasmh,moshkan,mosk,mr67,mreza-k,mrm1375,MrParhaM,mushroom,N1981,navid9,Ned Stark,nedashiva,neklas maykelson,nemsis,Nevah,nicolas7,niloofar22,nilou6,nima3333,nimas1,ninjamm,No Country,NOjAN,Nora,nosheh,Notion,Numero Uno,тнor,Oberyn Martell,omidan22,OmidS,onlyraulgonzal,Others,P!NK,P0ya,p30kingg,paradic,parhamaryan,pashang,passer_by,Patriot,Pedram Brando,pedram136,Pegah,persp000000lis,peyman_eun,Phenomenon,Phoebe,Pink Panther,Pirlo,pmn,Polarstern,poma,pooian,pooya,PouryaKht,pouya10,poyul,raha_91,RapidPc,Ray Deadman,Raylan Givens,realdota,Red Bull,redhood2003,rekaft,Reza-G,Reza-Scofield,reza8198,Rezaraki,rezarbn,REZAXIO,roohallahshab,rosa-e,roshan_gh,Rust Cohle,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,s1378,S@eeD-Mj,SA3iD,Saber-j,sadas,SaeeD-Mj90,Saeed.Crm7,saeedbahari,saeednaderi,saeedporreza9,saeedson,saeedzakhar,saeeid91,saeid33,SAH RAM,Sahid,sajad44,salarius,saman2esm,Samankaka,samansh,saman_pd09,sami1428,sandra,sApari,SaRaL,sasy20,Sayasla,sbhn,sedmamad,sepideh_h17,Serenita,Severus Snape,sh2012,sha2012,shahe parian,shahramirani,shayan010,shayan____sa,Shayea,Sherlockian,SHIELD,shinigamice,simorgh aseman,sina-hidden,sinanba2,SinaRC,Sina_Saw,Sσнєiℓ,Skadi,SKYPERSiA,smgh470,smh2011,Snow,sokhan1,SolTon,Spasitel,srk2010,stalker,stand,STAR,Star of GT,Stark Man,StarTak,STEFAŊ,stesa,still alive,Stone Heart,Successful Man,T1Enemy,tandis_104,Tha Real Nigga,The Buzzards,The Emperor,The Pianist,TheDarkness,thehooman,Thi JoKEr,ThunderStorm,tigerom,TOP GUN,toshishan,Toxic Fighter,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,TWD,UntouChable,مهسار,مریم د,مزدک,گل گلدون,v-abbasi,V@hiD,vA hid,vahid-fcb,vahidcivil66,vaker,Vampire,Vampire Blood,vampire021,vampire_sh17,vapid,Vic Mackey,virus,VIVA THE ROCK,voldemort,WALKING DE4D,WalTer WhiTe,Webber,white_beard,wlh,wlmajid,xaagh,XFIGHT3R,xxzzaa,yaser63,zarbang,zarriz,zesht,zizi12,Zombieland,ZzEeDd,[JOKER],ŞłŁΞИҬ,_BEHZAD_,_cheater,_Maryam_,_MRM_,_princ3_,_Tara_,~AzaDeH~,سوشیانت

سپاس
    400
    از این کاربر 374 بار در 100 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

دوستان درباره ی talking bad یه اطلاعاتی میخواستم. ایا با برکینگ بد رابطه ای داره
    ارزش دانلود داره؟محتویات داستان چه موضوعیه؟فقط همین 8 قسمته یا ادامه داره؟

4. کاربر زیر از ddddjj بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

LoVe Is EvOl
    سپاس
    2,224
    از این کاربر 2,472 بار در 403 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط ddddjj نمایش پست ها
    دوستان درباره ی talking bad یه اطلاعاتی میخواستم. ایا با برکینگ بد رابطه ای داره
    فکر کنم یه سری آدم دعوت میکنن درباره سریال بحث میکنن

به نظر من ارزش دانلود نداره

فقط 8 قسمت بود و تموم شد

6. 5 کاربرِ زیر از legendary بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18,579
    از این کاربر 5,427 بار در 512 پست سپاس گزاری شده

کسی اطلاعی نداره؟
    اگه روالش مثل تالکینگ دد باشه این جوریه که بعد هر قسمت یکی از عوامل سریال رو دعوت میکنن ( حالا کارگردان نویسنده یا بازیگر و ...) و در مورد اون قست صحبت میکنن و ملت سوالهایی که واسشون ایجاد شده رو میپرسن و اون شخص دعوت شده جواب میده
    البته این که من گفتم مطمئن نیستم در قیاس با تاکینگ دد نتیجه گرفتم

8. 5 کاربرِ زیر از 86471181 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I,m Coming Back
    سپاس
    3,121
    از این کاربر 366 بار در 50 پست سپاس گزاری شده

دوستان من قصد دارم سریال Battle star galactica نگاه کنم ولی موقع دانلود متوجه شدم به جز4فصل سریال چند فیلم هم ساخته شده حالا می خواستم ترتیبشون بدونم اول کدوم شروع کنم؟. اگه کسی می دونه ممنون میشم اگه کمک کنه.

10. 4 کاربرِ زیر از آریا بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

ITSat
    سپاس
    19,860
    از این کاربر 45,497 بار در 2,328 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط آریا نمایش پست ها
    دوستان من قصد دارم سریال Battle star galactica نگاه کنم ولی موقع دانلود متوجه شدم به جز4فصل سریال چند فیلم هم ساخته شده حالا می خواستم ترتیبشون بدونم اول کدوم شروع کنم؟. اگه کسی می دونه ممنون میشم اگه کمک کنه.
    دوست عزیز این سریال یکمی دیدنش سخته به این ترتیبی که میگم شما نیگاه کن

1-یک مینی سریال 2قسمتی داره این سریال که ابتدا باید اون رو نیگاه کنی
    2-بعدش کامل فصل اول رو که 13 قسمت هست نیگاه میکنی
    3-بعد فصل دوم رو شروع میکنی و تا قسمت 12 نیگاه میکنی
    4-سپس فیلم سینمایی Razor رو نیگاه میکنی
    5-در ادامه بر می گردی به فصل دوم و از قسمت 13 به بعد رو تا آخر قسمت 20 نیگاه می کنی و فصل دوم رو تموم میکنی
    6-قبل از شروع فصل سوم شما باید 10 اپیزود چند دقیقه ای رو ببینی که اسم این 10 قسمت The Resistance Webisodes می باشد.این 10 قسمت در نسخه mkvGOD به همدیگر چسبیده و تبدیل به یک قسمت شده هست ولی توی اکثر لینک های 480 این 10 اپیزود چند دقیقه ای جدا از هم هست(بستگی به نسخه ی دانلودی ات دارد) به این 10 قسمت اپیزود صفر هم میگویند
    7-سپس فصل سوم رو شروع میکنی و کامل 20 قسمت رو نیگاه میکنی
    8-بعد از پایان فصل سوم باید یک اپیزود صفر دیگه ای رو ببینی به نام RazorFlashback Minisodes
    9- سپس فصل چهارم رو شروع کرده و تا قسمت 10 می بیننی
    10-قبل از اینکه قسمت 11 رو ببینی باید دوباره 10 قسمت چند دقیقه ای به نام Face of the Enemy Webisodes رو ببینی
    11-بعد از دیدن اون 10 اپیزود اضافی شما به سراغ قسمت 11 می روی و تا آخر فصل 4 رو تماشا میکنی و کلا سریال رو تموم می کنی
    12-بعد از اینکه سریال تموم شد شما باید فیلم سینمایی The Plan رو در اخرین مرحله ببینی

13-بعد از ساخته شدن این سریال و این فیلم سینمایی ها سازنده این سریال یک سریال دیگری رو در سال 2010 ساخته به نام Caprica که 18 قسمت هست شما هم می تونی این 18 رو بببنی و هم می تونی نبینی . این سریال فقط یک سری از اطلاعات اون سریال های قبلی رو داخلش داره که میشه دیدش ولی اگر ندیدی هم چیزی از دست ندادی

14- به جز این اضافاتی که نام بردم سریال Battlestar Galactica اضافات دیگری هم داره که اصلا لازم نیست دیده بشه چون یا مصاحبه با بازیگران هست و یا چیز هایی هست که ترجمه نشده و میشه اصلا ندید.

این مراحل دیدن سریال بود.

اگر نسخه 720p.mkvGOD رو هم خواستی دانلود کنی به من پیام خصوصی بده تا لینک هاش رو بهت بدهم
    حجم اکثر قسمت هاش حدود 260 مگ هست و کیفیت خوبی داره

12. 20 کاربرِ زیر از WalTer WhiTe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    545
    از این کاربر 508 بار در 101 پست سپاس گزاری شده

با سلام خدمت سروران عزیز..سریال Life محصول شبکه NBC با بازی Damian Lewis کسی دیده؟امتیازش که بالاست.لطفا ارشاد فرمایین..(این سریال های جدید که به ما حال نمیدن)..
    http://en.wikipedia.org/wiki/Life_(NBC_TV_series)

14. کاربر زیر از saeedbahari بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

You're Goddamn right
    سپاس
    4,102
    از این کاربر 4,201 بار در 217 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedbahari نمایش پست ها
    با سلام خدمت سروران عزیز..سریال Life محصول شبکه NBC با بازی Damian Lewis کسی دیده؟امتیازش که بالاست.لطفا ارشاد فرمایین..(این سریال های جدید که به ما حال نمیدن)..
    مستند حیات وحشه

پ.ن : ببخشید. با life شبکه BBC اشتباه گرفتم، این رو نشنیده بودم

16. کاربر زیر از JenabPargaar بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

گاهي زندگي كردن بيشتر از تير زدن
    سپاس
    1,842
    از این کاربر 610 بار در 103 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedbahari نمایش پست ها
    http://en.wikipedia.org/wiki/Life_(NBC_TV_series)
    من چندین قسمتشو دیدم.و باید بگم خوشم اومد.بجز قتلایی که هر اپیزود بررسی میکنن یه داستان کلی هم داره که به نظرم همون جذابیت سریالو بیشتر میکنه.بازی Damian هم تو سریال قشنگه
    در حالت کلی من این سریالو دوست دارم ولی پیشنهادم اینه اگه سریالای معروف تر تو این ژانرو ندیدی اول اونارو ببین بعد بیا سراغ لایف ولی اگر سریالای غولو دیدی و میخوای تنوع ایجاد کنی گزینه خیلی خوبیه
    حَوا که بغض کند
    حتی خدا هم اگر سیب بیاورد
    چیزی جز گریه آرامَش نمی کند
    سیب ها را قایم کنید
    خبر های امروزی همه شوم بودند
    من حَوای پر از بغضم .. !

18. 4 کاربرِ زیر از still alive بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    9,540
    از این کاربر 12,950 بار در 733 پست سپاس گزاری شده

یه دونه تاکشو که همراه با پخش فصل اخر هر قسمت بعد از پخش قسمت اصلی سریال پخش می شد . من دو قسمتش رو دیدم خوشم اومد ولی ولش کردم احساس کردم یه جورایی تجربه سریال رو خراب می کنه ولی احتمالا الان که سریالب تموم شده دانلود کنم ببینم . با بازیگرا حرف می زنن یه نکاتی در مورد نقش ها می گن داستان نوشتن فیلمنامه رو می گن در کل بد نیست
    اگر با برکینگ بد خیلی حال کردی این رو ببین

20. 3 کاربرِ زیر از Amin03 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    227
    از این کاربر 424 بار در 112 پست سپاس گزاری شده

سلام بروبکس سریال بین
    یه سری راهنمایی برا سریال میخواستم
    این سریال هارو دیدم ... نظرمم جلوشونون گفتم :

Game of thrones ... به خاطر جذابیت داستان و نا معلوم بودن مسیر و روند داستان و پربازیگر بودن و بازی های خوب و ... عالیه
    The walking dead ... تقریبا به همون دلیل مشابه
    the breaking bad .... باهاش حال کردم ... همه چیز سریال عالی بود
    friends ... در یک کلام شاهکار .... دیگه همه می دونن
    the big bang theory ... بد نبود ... ولی به پای فرندز نمریسه .. انگشت کوچیکه اش هم نبود ( چقدر هم به اغراق ازش تعریف شده بود )
    californication ... فصل اولشو خیلی دوس داشتم ... یه آدمی که طبع نویسندگیش فروکش کرده بود و معنای زندگیه خودشم نمی دونست ... فصلای بعدش داستان ضعیف شد ولی بازم خوب بود
    modern family ... اصلا با این کمدی حال نکردم
    Supernatural ... زیاد باهاش حال نکردم ... این روح شکار کردنا بی محتوا بودن ِ فیلم و البته غیر جذاب بودنش ( همه اش می زنن دهن ابلیس و میکائیل و پادشاه جهنم و عالم و آدمو سرویس می کنن ، خوب معلومه قراره چی بشه و وینچسترها همیشه پیروز هستن ... فقط منتظری ببینی چه راه حلی پیدا می شه ) در مجموع زیاد خوشم نیومد
    Arrow ... فاجعه بود ... هیچی نداشت ... حتی توی فیلم نامه و داستان هم ضعیف بود هم پر از سوتی
    Spartacus ... نه خوب بود نه بد ... فصل اولش یه ذره خوب بود ... ولی بعدش همه چی تکراری شد
    prison break .... سرگرم کننده بود ... برا یه بار همچین ژانری دیدن لذت داشت ... اما دوس ندارم دیگه پای سریالای مشابه این وقت بذارم
    24 ... اصلا خوشم نیومد
    dexter ... تقریبا خوب بود
    The Tudors ... اصلا نتونسته بود چیز خوبی از آب در بیاره

( اگر کسی طرفدار سریالی هست و من در موردش بد حرف زدم شرمنده ... فقط نوشتم بدونین چرا با فلان سریال حال نکردم )

ببینم چی معرفی می کنین ها ا ا ا

22. 5 کاربرِ زیر از erfanxxx بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 158 از 849 اولیناولین ... 58108133148156157158159160168183208258358658 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع