برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 167 از 849 اولیناولین ... 67117142157165166167168169177192217267367667 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,661 تا 1,670 از مجموع 8489
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

thumbsup راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

اگر صفحه ی اصلی همین انجمن رو نگاه کنید به اسم سریال های زیادی برمیخورید که ممکنه اطلاعات زیادی در مورد اون سریال نداشته باشید . مثلا ژانر سریال، بازیگرا و مهم تر از همه سطح کیفی سریال ...
    در پی رقابت شبکه های پخش کننده ی سریال، هر روز هم بر تعداد سریال ها اضافه میشه و البته...هر فصل هم اخبار سریال هایی که کنسل شدن اعلام میشه . از طرفی همه ی سریال ها از سطح بالایی برخوردار نیستن و همین انتخاب رو برای کسی که میخواد شروع به دیدن سریالی جدید بکنه، سخت میکنه .
    این تاپیک ایجاد شده برای اینکه دوستانی که دنبال سریالی برای دیدن هستن اینجا ژانرِ موردِ علاقشون و توقعی که از سریال دارن رو بگن تا دوستانی که اطلاعات بیشتری در موردِ سریال دارن بتونن توی انتخابِ یک سریالِ خوب راهنماییشون کنن .

پبشاپیش تشکر از مشارکتِ دوستان .

قوانـیــن تاپـیــک
    1-برای هر سریالی که پیشنهاد می‌دهید، حداقل یک خط هم برایش توضیح دهید و اگر بخش یا تاپیکی در انجمن داشت، لینک بخش یا تاپیک را هم ترجیحا قرار دهید.

2-لطفا از درخواست لینک و قرار دادن لینک دانلود در تاپیک اجتناب بفرمایید

2. 561 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

"Ross Geller",-=omid=-,.:'PΞJMΔП':.,.:SiSiBK:.,0UnknowN1,11212,123u,125yahel,3ven13,86471181,:: ERFAN ::,:::GOT:::,::LuCiFer::,a1251372,AAlireza,abadan-boy,abadanramin,abbas stannis,Achillies,AdibTE,ADOLOVSKY,adroit11,afraoo,afshin2014,aghasina21,ahmady45,Ahmad_n,akbatta,Alberty,Alex Vause,Ali.99,ali139494,ali1895,ali33,ali361,Ali9MJ23,alichoopa,alifondet,alip,Alireza-cRm,AlireZaaf__,alirezabm,AlirezAlirezA,Alireza_0111,aliskh,alitannaz,Alixw32,alizade,ali_74,ali_damashi,allen74,alod,alpay_fm,Amin,Amin03,amin1727,amingeneral,aminpesarmard,amin_orang,amin_vofa,AmiR RezA,amir123qwe,amir1690,amir2123,AmirGholi,Amirhossein17,AMIRHOSSEIN20,AMIRREZA RV,amir_999,amir_maxpayne,amo_omid,anzalichi,aQa GorGe,AR!@N,aramis2800,ARCTIC,aref74,arefeh-7,arezu3002,ariaieboy,arioxxxxx,armin0123,Arsalan.H,arshia001,arso,Artemis,asdali,ashley_1986,atena90,Atrin021,Avesperia,Avon Barksdale,azad10,babakpc2827282,bakuryu,Barkeep,Barney,Barney Stinson,barrai,Batlaghi,bayani,bbas,Being Amin,bibak20,BIG FELLAH,bikash,Bis,blackshow,bluestorm,Boatles-Oar,bysnco,CapIA,CapKiLL3r,Capricorn,caroline,caviya,Central Perk,Chandler Bing,Chaternet,checha,Chris,Clay Morrow,D O R D I,daee habib,danial1,DARK BOY,Dark Passenger589,Davinci,Days of Heaven,dazraf,deathpoint2002,deathstroke,Dexter_171,Dillan,dirty_coat,DivaN,djyazdan,dll,don draper,Dr. HANNIBAL LECTER,ehew,ehsan1370,EHSANRF,ehsan_2000,Ehsan_keen,eli99,EliJah,emadtvw,endoftime,erfan wahabi,erfan1st,erfan2086,erfani,erfanxxx,ergen,eric,errornima,ESajad,ESR,EstefaN,Ever_3313,fargo,farhad_5005,FARMANDEH,Farzad-Mz,FARZAD-P,fatima-b021,Fedex,fireboy8,Foa.neh,friendz,g0dsend313,Gallow,Game Of Thrones,gasarsa,Gates,Gharibe13,ghasemkalak,Ghazalll,gole yakh,golnoosh,Goudarz,Governor,H@RiR,hadi2006mi,hadiuss,hamed224,hamid k,hamid-p71,HAMID13,hamidchi,hamidvoosough1,Hasoud,hatam,hatamtv,Hesam,hesam220,hesamdx,hessamftm,hgot,hgwxx7,hitoo,HMNN,Hosna,hossein,hossein 2,hossein19,hossein2,hossein370,hosseinare,hosseinf722,Hosseinmehr,hosseinss76,Hossein_124,hossein_mdh,hossien89,hoto,hydrexis,Hypnos,idin,ifarzam,il Conformista,imaniy,Irag,iran9win,Islander,ShInOdA,Jack Bauer,jackbauer2012,jafar,jafar_20009_0,jake gyllenhal,janloka,Javad,javad0818,javadsm,JenabPargaar,jfnhvl,jokarsanaye,joker8,Julie,justUnited,K3li05,kamy_12,kargar999,karim_load,Katy Perry,Kazomo,KimiaM,King Aria,KING STANNIS,KING TWD,kingnessi,KingStranger,koresh92,kuchulu93,lastshepherd,legendary,Leonardo_D,Leyli,linkinpark20,Litoo,LOOPER,Lordloss,lordofgame,Lou Bloom,Lowkey,lucky75,m a h d i,M.Amir,M.pirate,M20N-5HiN3,m2love,m621,Maa vampire,maasoudn,Mahdi Razor,mahdi1356,mahdikhalili,mahour,mahshadak,majidmaster,majidss,majidzendaniyan,Malcolm X,mamad7070,MaMaLoM,Mani Vampire,manowar,mansourhobbit3,Marb,Marlon Brando,marya,maryam_b,mas5oud281,masoudahura,massam,Matin VT,matiyo,MDZaRa,Me1sam,Meee,MEHDIATB,Mehdimt3,mehditoghs,MeHr@n,mehrab 63,Mehrad7777,mehrdad_1,mehrdad_2,mehrganj,mehrsenal,Mel,meladyar,Meti,Mgs_Mashkook,MHD-KHZ,mhk,mhz98,Mia_3D,Midnight Coffee,midya,Mikado,Milad eMJey,MILANO,miola,misal021,Miss Harley,Mitarsam,MixMkv,mn66,mobiblu,mohamad13696,mohamadnisa,Mohammad Javid,Mohammad Tz,Mohammad-Javid,mohammad-om,mohammad1992,mohandex,mohsen kafka,Mohsen82,moji_moji_00,MOJTABA_k,monib,Moon Light,mootala,mortezasmh,moshkan,mosk,mr67,mreza-k,mrm1375,MrParhaM,mushroom,N1981,navid9,Ned Stark,nedashiva,neklas maykelson,nemsis,Nevah,nicolas7,niloofar22,nilou6,nima3333,nimas1,ninjamm,No Country,NOjAN,Nora,nosheh,Notion,Numero Uno,тнor,Oberyn Martell,omidan22,OmidS,onlyraulgonzal,Others,P!NK,P0ya,p30kingg,paradic,parhamaryan,pashang,passer_by,Patriot,Pedram Brando,pedram136,Pegah,persp000000lis,peyman_eun,Phenomenon,Phoebe,Pink Panther,Pirlo,pmn,Polarstern,poma,pooian,pooya,PouryaKht,pouya10,poyul,raha_91,RapidPc,Ray Deadman,Raylan Givens,realdota,Red Bull,redhood2003,rekaft,Reza-G,Reza-Scofield,reza8198,Rezaraki,rezarbn,REZAXIO,roohallahshab,rosa-e,roshan_gh,Rust Cohle,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,s1378,S@eeD-Mj,SA3iD,Saber-j,sadas,SaeeD-Mj90,Saeed.Crm7,saeedbahari,saeednaderi,saeedporreza9,saeedson,saeedzakhar,saeeid91,saeid33,SAH RAM,Sahid,sajad44,salarius,saman2esm,Samankaka,samansh,saman_pd09,sami1428,sandra,sApari,SaRaL,sasy20,Sayasla,sbhn,sedmamad,sepideh_h17,Serenita,Severus Snape,sh2012,sha2012,shahe parian,shahramirani,shayan010,shayan____sa,Shayea,Sherlockian,SHIELD,shinigamice,simorgh aseman,sina-hidden,sinanba2,SinaRC,Sina_Saw,Sσнєiℓ,Skadi,SKYPERSiA,smgh470,smh2011,Snow,sokhan1,SolTon,Spasitel,srk2010,stalker,stand,STAR,Star of GT,Stark Man,StarTak,STEFAŊ,stesa,still alive,Stone Heart,Successful Man,T1Enemy,tandis_104,Tha Real Nigga,The Buzzards,The Emperor,The Pianist,TheDarkness,thehooman,Thi JoKEr,ThunderStorm,tigerom,TOP GUN,toshishan,Toxic Fighter,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,TWD,UntouChable,مهسار,مریم د,مزدک,گل گلدون,v-abbasi,V@hiD,vA hid,vahid-fcb,vahidcivil66,vaker,Vampire,Vampire Blood,vampire021,vampire_sh17,vapid,Vic Mackey,virus,VIVA THE ROCK,voldemort,WALKING DE4D,WalTer WhiTe,Webber,white_beard,wlh,wlmajid,xaagh,XFIGHT3R,xxzzaa,yaser63,zarbang,zarriz,zesht,zizi12,Zombieland,ZzEeDd,[JOKER],ŞłŁΞИҬ,_BEHZAD_,_cheater,_Maryam_,_MRM_,_princ3_,_Tara_,~AzaDeH~,سوشیانت

سپاس
    5,982
    از این کاربر 3,273 بار در 350 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

نقل قول نوشته اصلی توسط b3hrouz نمایش پست ها
    دوستان به ما که سریال معرفی نکردین خودم رفتم breaking bad رو دارم میبینم الان فصل ۲ قسمت ۳ هستم هنوز هیچ چیزی که منو به خودش بکشونه تو این سریال ندیدم فقط دارم نیگا میکنم ببینم این چیه همه میگن خوبه خوبه تا الان که ی موضوع آبگوشتی داشته همش هم آب بسته بودن توش هیجان هم که قربونش برم
    منم 2 فصل اول برکینگ بد رو دوس ندارم اما از فصل 3 به بعد شاهکار می شه .ادامه بده ...

4. 8 کاربرِ زیر از VIVA THE ROCK بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    93
    از این کاربر 48 بار در 11 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط b3hrouz نمایش پست ها
    دوستان به ما که سریال معرفی نکردین خودم رفتم breaking bad رو دارم میبینم الان فصل ۲ قسمت ۳ هستم هنوز هیچ چیزی که منو به خودش بکشونه تو این سریال ندیدم فقط دارم نیگا میکنم ببینم این چیه همه میگن خوبه خوبه تا الان که ی موضوع آبگوشتی داشته همش هم آب بسته بودن توش هیجان هم که قربونش برم
    آقا واقعا دمت گرم
    بریکینگ بد آبگوشتیه؟!! نگو اینو هیچ جا!
    این سریال شاهکاره. من تابستون داشتم سانز آو آنارکی رو با بریکنگ همزمان میدیدم. اینقد بریکینگ غول و قوی بود سریال به اون قشنگی سانز به چشم نمیومد
    سریال درامه عزیز. با دید پریزن بریک نبین این شاهکارو

6. 5 کاربرِ زیر از aghasina21 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8
    از این کاربر 142 بار در 18 پست سپاس گزاری شده

سریالایی که من ازشون خیلی خوشم امده prison break , fringe , how i met your mother, friends هستش
    شبیه اینا چی سراغ دارین؟

Love is bleeding
    سپاس
    23,523
    از این کاربر 14,322 بار در 732 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Princess nazi نمایش پست ها
    سریالایی که من ازشون خیلی خوشم امده prison break , fringe , how i met your mother, friends هستش
    شبیه اینا چی سراغ دارین؟
    این طور که معلومه طنز و هیجانی و دوست داری !

تو مایه ی طنز من به شما Big Bang Theory و coupling رو پیشنهاد میکنم .

هیجان هم 24 و حتما ببین . سریال strike back هم خوبه . the walking dead . سریال dexter که عالیه هم درامه هم هیجان .

9. 8 کاربرِ زیر از arso بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    511
    از این کاربر 1,892 بار در 260 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Princess nazi نمایش پست ها
    شبیه اینا چی سراغ دارین؟
    تو امضام به ردیف نوشتم .
    پیشنهاد من برای علاقمندان سریال کمدی
    1- فرندز
    2- بیگ بنگ تئوری 3 - دو مرد و نصفی - چطور با مادرتون آشنا شدم 5- ویتنی 6- کمونیتی 7- فیلادلفیا همیشه آفتابیست 8 - IT crowd
    9-ساینفیلد 10- کاپلینگ

11. 3 کاربرِ زیر از yasharhi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6,027
    از این کاربر 10,964 بار در 776 پست سپاس گزاری شده

سلام

بچه ها چند تا سریال کره ای که خیلی طرفدار داشته باشن ( یه چیزی در حد Game of thrones یا The walking dead یا breaking bad ) معرفی کنید؟؟

با تشکر

13. 3 کاربرِ زیر از AmiR RezA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,460 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط AmiR RezA نمایش پست ها
    بچه ها چند تا سریال کره ای که خیلی طرفدار داشته باشن ( یه چیزی در حد Game of thrones یا The walking dead یا breaking bad ) معرفی کنید؟؟
    سریال کره‌ایی که خیلی وقته ندیدم و دیگه هم وقت نمی‌کنم ببینم.
    ولی برای درخواست دومت امیرضا جان پیشنهاد می‌کنم سریال Boardwalk Empire رو شروع کنی.فوق‌العاده است بخصوص 3فصل اول به اضافه‌ی سریال فرانسوی Les Revenants این دیگه اینقدر خوبه که برای تعریف ازش مطمئنم کم میارم. سریال The Sopranos رو هم در آخر پیشنهاد می‌کنم آخر از همه بخاطر اینکه شاید فصل اول زیادی کند و ریتمش ناخوشایند باشه ولی من بریکینگ بد و سوپرانوس رو به یه اندازه دوست دارم. این سریال صرفا یه چیز سرگرم‌کننده نیست خیلی بیشتر از این چیزها حرف واسه گفتن داره.

15. 5 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6,027
    از این کاربر 10,964 بار در 776 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط irag12 نمایش پست ها
    سریال کره‌ایی که خیلی وقته ندیدم و دیگه هم وقت نمی‌کنم ببینم.
    ولی برای درخواست دومت امیرضا جان پیشنهاد می‌کنم سریال Boardwalk Empire رو شروع کنی.فوق‌العاده است بخصوص 3فصل اول به اضافه‌ی سریال فرانسوی Les Revenants این دیگه اینقدر خوبه که برای تعریف ازش مطمئنم کم میارم. سریال The Sopranos رو هم در آخر پیشنهاد می‌کنم آخر از همه بخاطر اینکه شاید فصل اول زیادی کند و ریتمش ناخوشایند باشه ولی من بریکینگ بد و سوپرانوس رو به یه اندازه دوست دارم. این سریال صرفا یه چیز سرگرم‌کننده نیست خیلی بیشتر از این چیزها حرف واسه گفتن داره.
    ممنون ایرج جان ولی من منظورم این بود سریال کره ای میخوام توی کره پرطرفدار باشه مثل Game Of Thrones که توی آمریکا پر طرفداره .

17. 5 کاربرِ زیر از AmiR RezA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,460 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط AmiR RezA نمایش پست ها
    ممنون ایرج جان ولی من منظورم این بود سریال کره ای میخوام توی کره پرطرفدار باشه مثل Game Of Thrones که توی آمریکا پر طرفداره .
    واقعا معذرت میخوام بادقت نخوندم.
    این سایت برای انتخاب مناسبه »» Koreandrama.org
    ------------
    تا اونجایی که من متوجه شدم "arefeh-7" تخصصی توی کار سریال و فیلم کره‌ایی از ایشون هم مشاوره بگیرید.
    این دو تا سایت ایرانی هم برای گزینش یه سریال خوب مناسبن:

»» رویای کره‌ایی (انجمن تخصصی زیرنویس و دانلود)

»» دانلود کره

19. 6 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    993
    از این کاربر 1,217 بار در 161 پست سپاس گزاری شده

سلام

من خودم گاهی مینویسم از فانتزی هم خوشم میاد و هیجان سریال برام مهمه

تا الانم news room /suppernatural را واقعا دوست داشتم حالا میخوام castel را ببینم همون که راجع به یک نویسنده است که بر اساس کتاباش قتل انجام میشه خوبه؟ سریالش ارزش دیدن دارد؟

از درام صرف خوشم نمیاد مثلا اصلا با بریکینگ بد و گری آناتومی حال نکردم.

21. 3 کاربرِ زیر از nemsis بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 167 از 849 اولیناولین ... 67117142157165166167168169177192217267367667 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع