برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 204 از 849 اولیناولین ... 4104154179194202203204205206214229254304404704 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,031 تا 2,040 از مجموع 8488
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

thumbsup راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

اگر صفحه ی اصلی همین انجمن رو نگاه کنید به اسم سریال های زیادی برمیخورید که ممکنه اطلاعات زیادی در مورد اون سریال نداشته باشید . مثلا ژانر سریال، بازیگرا و مهم تر از همه سطح کیفی سریال ...
    در پی رقابت شبکه های پخش کننده ی سریال، هر روز هم بر تعداد سریال ها اضافه میشه و البته...هر فصل هم اخبار سریال هایی که کنسل شدن اعلام میشه . از طرفی همه ی سریال ها از سطح بالایی برخوردار نیستن و همین انتخاب رو برای کسی که میخواد شروع به دیدن سریالی جدید بکنه، سخت میکنه .
    این تاپیک ایجاد شده برای اینکه دوستانی که دنبال سریالی برای دیدن هستن اینجا ژانرِ موردِ علاقشون و توقعی که از سریال دارن رو بگن تا دوستانی که اطلاعات بیشتری در موردِ سریال دارن بتونن توی انتخابِ یک سریالِ خوب راهنماییشون کنن .

پبشاپیش تشکر از مشارکتِ دوستان .

قوانـیــن تاپـیــک
    1-برای هر سریالی که پیشنهاد می‌دهید، حداقل یک خط هم برایش توضیح دهید و اگر بخش یا تاپیکی در انجمن داشت، لینک بخش یا تاپیک را هم ترجیحا قرار دهید.

2-لطفا از درخواست لینک و قرار دادن لینک دانلود در تاپیک اجتناب بفرمایید

2. 561 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

"Ross Geller",-=omid=-,.:'PΞJMΔП':.,.:SiSiBK:.,0UnknowN1,11212,123u,125yahel,3ven13,86471181,:: ERFAN ::,:::GOT:::,::LuCiFer::,a1251372,AAlireza,abadan-boy,abadanramin,abbas stannis,Achillies,AdibTE,ADOLOVSKY,adroit11,afraoo,afshin2014,aghasina21,ahmady45,Ahmad_n,akbatta,Alberty,Alex Vause,Ali.99,ali139494,ali1895,ali33,ali361,Ali9MJ23,alichoopa,alifondet,alip,Alireza-cRm,AlireZaaf__,alirezabm,AlirezAlirezA,Alireza_0111,aliskh,alitannaz,Alixw32,alizade,ali_74,ali_damashi,allen74,alod,alpay_fm,Amin,Amin03,amin1727,amingeneral,aminpesarmard,amin_orang,amin_vofa,AmiR RezA,amir123qwe,amir1690,amir2123,AmirGholi,Amirhossein17,AMIRHOSSEIN20,AMIRREZA RV,amir_999,amir_maxpayne,amo_omid,anzalichi,aQa GorGe,AR!@N,aramis2800,ARCTIC,aref74,arefeh-7,arezu3002,ariaieboy,arioxxxxx,armin0123,Arsalan.H,arshia001,arso,Artemis,asdali,ashley_1986,atena90,Atrin021,Avesperia,Avon Barksdale,azad10,babakpc2827282,bakuryu,Barkeep,Barney,Barney Stinson,barrai,Batlaghi,bayani,bbas,Being Amin,bibak20,BIG FELLAH,bikash,Bis,blackshow,bluestorm,Boatles-Oar,bysnco,CapIA,CapKiLL3r,Capricorn,caroline,caviya,Central Perk,Chandler Bing,Chaternet,checha,Chris,Clay Morrow,D O R D I,daee habib,danial1,DARK BOY,Dark Passenger589,Davinci,Days of Heaven,dazraf,deathpoint2002,deathstroke,Dexter_171,Dillan,dirty_coat,DivaN,djyazdan,dll,don draper,Dr. HANNIBAL LECTER,ehew,ehsan1370,EHSANRF,ehsan_2000,Ehsan_keen,eli99,EliJah,emadtvw,endoftime,erfan wahabi,erfan1st,erfan2086,erfani,erfanxxx,ergen,eric,errornima,ESajad,ESR,EstefaN,Ever_3313,fargo,farhad_5005,FARMANDEH,Farzad-Mz,FARZAD-P,fatima-b021,Fedex,fireboy8,Foa.neh,friendz,g0dsend313,Gallow,Game Of Thrones,gasarsa,Gates,Gharibe13,ghasemkalak,Ghazalll,gole yakh,golnoosh,Goudarz,Governor,H@RiR,hadi2006mi,hadiuss,hamed224,hamid k,hamid-p71,HAMID13,hamidchi,hamidvoosough1,Hasoud,hatam,hatamtv,Hesam,hesam220,hesamdx,hessamftm,hgot,hgwxx7,hitoo,HMNN,Hosna,hossein,hossein 2,hossein19,hossein2,hossein370,hosseinare,hosseinf722,Hosseinmehr,hosseinss76,Hossein_124,hossein_mdh,hossien89,hoto,hydrexis,Hypnos,idin,ifarzam,il Conformista,imaniy,Irag,iran9win,Islander,ShInOdA,Jack Bauer,jackbauer2012,jafar,jafar_20009_0,jake gyllenhal,janloka,Javad,javad0818,javadsm,JenabPargaar,jfnhvl,jokarsanaye,joker8,Julie,justUnited,K3li05,kamy_12,kargar999,karim_load,Katy Perry,Kazomo,KimiaM,King Aria,KING STANNIS,KING TWD,kingnessi,KingStranger,koresh92,kuchulu93,lastshepherd,legendary,Leonardo_D,Leyli,linkinpark20,Litoo,LOOPER,Lordloss,lordofgame,Lou Bloom,Lowkey,lucky75,m a h d i,M.Amir,M.pirate,M20N-5HiN3,m2love,m621,Maa vampire,maasoudn,Mahdi Razor,mahdi1356,mahdikhalili,mahour,mahshadak,majidmaster,majidss,majidzendaniyan,Malcolm X,mamad7070,MaMaLoM,Mani Vampire,manowar,mansourhobbit3,Marb,Marlon Brando,marya,maryam_b,mas5oud281,masoudahura,massam,Matin VT,matiyo,MDZaRa,Me1sam,Meee,MEHDIATB,Mehdimt3,mehditoghs,MeHr@n,mehrab 63,Mehrad7777,mehrdad_1,mehrdad_2,mehrganj,mehrsenal,Mel,meladyar,Meti,Mgs_Mashkook,MHD-KHZ,mhk,mhz98,Mia_3D,Midnight Coffee,midya,Mikado,Milad eMJey,MILANO,miola,misal021,Miss Harley,Mitarsam,MixMkv,mn66,mobiblu,mohamad13696,mohamadnisa,Mohammad Javid,Mohammad Tz,Mohammad-Javid,mohammad-om,mohammad1992,mohandex,mohsen kafka,Mohsen82,moji_moji_00,MOJTABA_k,monib,Moon Light,mootala,mortezasmh,moshkan,mosk,mr67,mreza-k,mrm1375,MrParhaM,mushroom,N1981,navid9,Ned Stark,nedashiva,neklas maykelson,nemsis,Nevah,nicolas7,niloofar22,nilou6,nima3333,nimas1,ninjamm,No Country,NOjAN,Nora,nosheh,Notion,Numero Uno,тнor,Oberyn Martell,omidan22,OmidS,onlyraulgonzal,Others,P!NK,P0ya,p30kingg,paradic,parhamaryan,pashang,passer_by,Patriot,Pedram Brando,pedram136,Pegah,persp000000lis,peyman_eun,Phenomenon,Phoebe,Pink Panther,Pirlo,pmn,Polarstern,poma,pooian,pooya,PouryaKht,pouya10,poyul,raha_91,RapidPc,Ray Deadman,Raylan Givens,realdota,Red Bull,redhood2003,rekaft,Reza-G,Reza-Scofield,reza8198,Rezaraki,rezarbn,REZAXIO,roohallahshab,rosa-e,roshan_gh,Rust Cohle,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,s1378,S@eeD-Mj,SA3iD,Saber-j,sadas,SaeeD-Mj90,Saeed.Crm7,saeedbahari,saeednaderi,saeedporreza9,saeedson,saeedzakhar,saeeid91,saeid33,SAH RAM,Sahid,sajad44,salarius,saman2esm,Samankaka,samansh,saman_pd09,sami1428,sandra,sApari,SaRaL,sasy20,Sayasla,sbhn,sedmamad,sepideh_h17,Serenita,Severus Snape,sh2012,sha2012,shahe parian,shahramirani,shayan010,shayan____sa,Shayea,Sherlockian,SHIELD,shinigamice,simorgh aseman,sina-hidden,sinanba2,SinaRC,Sina_Saw,Sσнєiℓ,Skadi,SKYPERSiA,smgh470,smh2011,Snow,sokhan1,SolTon,Spasitel,srk2010,stalker,stand,STAR,Star of GT,Stark Man,StarTak,STEFAŊ,stesa,still alive,Stone Heart,Successful Man,T1Enemy,tandis_104,Tha Real Nigga,The Buzzards,The Emperor,The Pianist,TheDarkness,thehooman,Thi JoKEr,ThunderStorm,tigerom,TOP GUN,toshishan,Toxic Fighter,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,TWD,UntouChable,مهسار,مریم د,مزدک,گل گلدون,v-abbasi,V@hiD,vA hid,vahid-fcb,vahidcivil66,vaker,Vampire,Vampire Blood,vampire021,vampire_sh17,vapid,Vic Mackey,virus,VIVA THE ROCK,voldemort,WALKING DE4D,WalTer WhiTe,Webber,white_beard,wlh,wlmajid,xaagh,XFIGHT3R,xxzzaa,yaser63,zarbang,zarriz,zesht,zizi12,Zombieland,ZzEeDd,[JOKER],ŞłŁΞИҬ,_BEHZAD_,_cheater,_Maryam_,_MRM_,_princ3_,_Tara_,~AzaDeH~,سوشیانت

سپاس
    726
    از این کاربر 175 بار در 28 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

نقل قول نوشته اصلی توسط anzalichi نمایش پست ها
    Spartacus رو اگه ندیدی حتما ببین..البته تموم شده..

Vikings..

فصل 2 ش دیروز شروع شد..
    نقل قول نوشته اصلی توسط paine نمایش پست ها
    اگر سریال تاریخی و اکشن در حال پخش رو می خواید vikings و black sails پیشنهاد میشن!
    اگر هم سریال دیالوگ محور و شبیه برکینگ بد می خواید گزینه ای بهتر از house of cards وجود نداره!
    خیلی ممنون. راستش وایکینگ رو یکم دیدم قبلا. ولی سریال جالبی نیست بنظرم. باز تو اسپارتاکوس با اون همه صحنه یه شخصیت مثبت وجود داره آدم دلش خوش باشه. ولی این سریال نقش اولش خودش یه ادم وحشیه. ولی جنگ های جالبی توش داشت خیلی خوشم اومد.
    black sails فکر کنم جالب باشه. محیطش چجوریه؟ مثلا مثل اسپارتاکوس جنگ و خونریزیه یا مثل بازی تاج و تخت !
    بازم ممنون که کمکم کردید.

4. 6 کاربرِ زیر از mohammad-om بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

HGW XX/7
    سپاس
    1,372
    از این کاربر 1,788 بار در 171 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad-om نمایش پست ها
    خیلی ممنون. راستش وایکینگ رو یکم دیدم قبلا. ولی سریال جالبی نیست بنظرم. باز تو اسپارتاکوس با اون همه صحنه یه شخصیت مثبت وجود داره آدم دلش خوش باشه. ولی این سریال نقش اولش خودش یه ادم وحشیه. ولی جنگ های جالبی توش داشت خیلی خوشم اومد.
    black sails فکر کنم جالب باشه. محیطش چجوریه؟ مثلا مثل اسپارتاکوس جنگ و خونریزیه یا مثل بازی تاج و تخت !
    بازم ممنون که کمکم کردید.
    برای اشنایی با سریال Black sails می تونید به تاپیکی که دوستان زحمت کشیدن مراجعه کنید(در حد اسپارتاکوس نه ولی جنگ و خون ریزیه بیشتر.به هر حال دزدان دریایی انسان های مهربونی نیستن!)

6. 8 کاربرِ زیر از Snow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    498
    از این کاربر 325 بار در 51 پست سپاس گزاری شده

من سریال هیجانی خیلی خوشم میاد.مثله فرار از زندان و واکینگ دد(کشته منو خیلی خوبه) و... اکثر سریال های خوب.
    الآن من از بین اینا کدومو ببینم:
    Americans
    Dexter
    FlashForward
    The Blacklist
    24
    Davinci Demons
    و Hannibal
    ممنون میشم اولویت بندی کنید.سریال خوب ســراغ داشتید هم بگید

8. 5 کاربرِ زیر از hosseinss76 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

ITSat
    سپاس
    19,860
    از این کاربر 45,497 بار در 2,328 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinss76 نمایش پست ها
    من سریال هیجانی خیلی خوشم میاد.مثله فرار از زندان و واکینگ دد(کشته منو خیلی خوبه) و... اکثر سریال های خوب.
    Americans
    Dexter
    FlashForward
    The Blacklist
    24
    Davinci Demons

Americans
    اگر تازه سریال دیدن رو شروع کرده ای ، این سریال گزینه خوبی برای شما نیست! مخاطب خاص فقط میتونه تحملش کنه . من خودم وسط فصل اولش رهاش کردم

Dexter
    در مورد این سریال بهتره چند قسمت ببینی تا خودت تصمیم بگیری. من فقط فصل چهارمش رو دوست داشتم بقیه اش برای من جذاب نبود.
    قبل از دیدن هم حتما امتیاز قسمت اخرش رو توی سایت imdb ببین. چون توی فصل اخر خیلی ها ناراضی بودند.

FlashForward
    این سریال بعد از فصل اول کنسل شدش .....

The Blacklist
    ندیدم

24
    توی این لیستت تنها سریالی که میتونم بهت پیشنهاد بدهم ببینی فقط همین 24 هست. که مطمئنم ازش لذت می برید.

Davinci Demons
    سریال بدی نبود ولی درجه یک نیست. باید چند قسمت ببینی و بعد تصمیم بگیری

10. 7 کاربرِ زیر از WalTer WhiTe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

HGW XX/7
    سپاس
    1,372
    از این کاربر 1,788 بار در 171 پست سپاس گزاری شده

Americans
    Dexter
    FlashForward
    The Blacklist
    24
    Davinci Demons
    و Hannibal
    1.Dexter
    2. 24
    3.hannibal
    4.blacklist
    5.davinci
    سریال flash forward رو من خیلی خوشم اومده بود ولی به یه فصل نکشیده تعطیلش کردن!داوینچی هم خیلی تابلو داره عقاید مذهبی مخاطب رو شست و شو میده و من بیخیالش شدم!در کل دکستر قطعا ارزشش از همه ی این سریال ها بیشتره و در درجه ی بعدی 24(با وجود ضد خاورمیانه ای بودنش!)سریال خوبیه!

12. 8 کاربرِ زیر از Snow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Veda
    سپاس
    1,833
    از این کاربر 3,173 بار در 335 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad-om نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    سریال هایی که دیدم بریکینگ بد, دکستر, لاست, فرار از زندان, How I met your mother, Friends , سوپرنچرال , بازی تاج و تخت .
    بین اینا هم بیشتر از بریکینگ بد و بازی تاج و تحت و فرندز خوشم اومده.
    حالا دنبال یه سریال در حاله پخشم. حداقل یکی دو فصل بیشتر نمیومده باشه. ژانرش هم تاریخی مثل بازی تاج و تخت یا تخیلی باشه.
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    درود
    Reign

در حال پخش....
    البته فضاش با اسپارتاکوس و بازی تاج و تخت متفاوته

Americans
    Dexter
    FlashForward
    The Blacklist
    24
    Davinci Demons
    و Hannibal
    درود
    دوست گرامی حتما به این لیستتون Banshee و The Killing اگر ندید اضافه کنید.

14. 7 کاربرِ زیر از K.Gatsby بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8
    از این کاربر 25 بار در 4 پست سپاس گزاری شده

عاقایون سلام
    اولا حتما بازی تاج و تخت رو ببینید ولی مراقب آخرای سیزن ۳ باشید که من ۲هفته گریه کردم!!!
    بعد حتما ۲۴ رو ببینید کامل!! حتی یه فیلم اون وسطاش میاد که باید ببینید...
    کلا حوصله میخاد و وقت... چون درواقع هر سیزن ۲۴قسمتش یه روز رو روایت میکنه که آدم رو مست میکنه!!!
    The Blacklist هم عالی بود...
    شیاطین داوینچی رو هم خیلی خوشم اومد

16. 6 کاربرِ زیر از ariaieboy بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    35
    از این کاربر 910 بار در 165 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط anzalichi نمایش پست ها
    مهران مدیری لیاقت داشت اینهمه ملت رو سره کار نمیزاشت با قهوه ی تلخش که 3 قسمته آخرش رو هیچکس ندید و پول و برداشت جیم زد..!!
    سرکار جان ؟
    عزیزم اگه ده بار هم دیده باشی اول سریال ویلای من مدیری میاد و معذرت خواهی میکنه و با طرز گفتنش معلومه منظورش تهیه کنندگانش هست
    چون اگه دقت کرده باشی تو ویلای من و شوخی کردم خودش تهیه کننده است
    ولی در کارهای قبلی اقاگلیان است
    دوما شما مقداری که پول دادی خندیدی با 3 تومن کسی نه فقیر میشه نه پولدار
    بعدا سگ قهوه تلخ به شاهگوش شرف داره
    در ضمن تهمت به شخصی که سال ها خنده رو بر لبان ملت ایران گذاشت صحیح نیست

18. 3 کاربرِ زیر از MIPERB بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

ITSat
    سپاس
    19,860
    از این کاربر 45,497 بار در 2,328 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط MIPERB نمایش پست ها
    سرکار جان ؟
    عزیزم اگه ده بار هم دیده باشی اول سریال ویلای من مدیری میاد و معذرت خواهی میکنه و با طرز گفتنش معلومه منظورش تهیه کنندگانش هست

اگر سره کار نگذاشته پس چی کار کرده بوده ؟؟؟
    ببین دوست عزیز ، مهران خان برای خودش دوره ای داشت تا زمانی که توی "ضرغام تی وی" سریال می ساخت برای من یکی محترم بود حتی اگر سریالش رو نصفه هم توی تلویزیون می گذاشت باز هم برای من قابل احترام بود ولی از زمانی که پاش رو گذاشت توی سینمای خانگی و این پول زیر دندون هاش مزه کرد و فهمید که از این جا بیشتر میتونه پول در بیاره دیگه برای من این مهران خان تموم شدش.حدود 100 قسمت قهوه تلخ با نرخ هر دی وی دی 2500 تومن ، ملت فهیم ما ریختن توی شکم این آقا ! یعنی شما میگی که این پول ارزش نداشته و اصلا اهمتی نداره که مهران خان بقیه سریال رو بیرون نداد ؟
    من و شما و خیلی ها وقتی یک سریال امریکایی کنسل میشه دادمون در میاد در صورتی که اصلا هم براش پول ندادیم. آخه چطوری می تونیم برای چیزی که پول دادیم ازش دفاع کنیم و قبولش داشته باشیم! ببین دوست عزیز اولش که مهران خان شروع کرد به پخش قهوه تلخ نیومد بگه جان مادرتون جان پدرتون سریال رو کپی نکنید ؟ نیومد بعد از چند هفته کیفیت کاور و بسته بندی رو خراب کنه ؟خودش گفت دزدی نکنید و کپی نکنید بعدش خودش با کم کردن کیفیت دی وی دی اورجینالش دزدی رو شروع کرد و آخرش هم سریال رو ناتمام گذاشت !
    این حرکتش کم از دزدی نبود . این رو قبول بفرمایید که همه ما رو سره کار گذاشت و این همه پول رو هیف و میل کرد !

20. 7 کاربرِ زیر از WalTer WhiTe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,060 بار در 1,456 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط MIPERB نمایش پست ها
    سرکار جان ؟

من اصلا سریال ایرانی نگاه نمیکنم..تاپارسال دوستام رو میدیدم با چه دلخوشی ای میرفتن سه تومن سه تومن هرمجموعه ش رو میخریدن آخرشم هیچی نشد...اومده معذرت خواهی کرده؟؟ منم بیام ملت و بچاپم بعدش بیام معذرت خواهی کنم شما بهم فحش نمیدی؟؟همه ش فیلمه عمو...چه کشکی چه دوغی..!!

درضمن بنده شاهگوش رو هم نمیخرم..از رفیقم که اونم دانلود میکنه میگیرم اگه حسش بود یه قسمت تماشا میکنم..

به هرحال...این نیز بگذرد...!!

22. 3 کاربرِ زیر از anzalichi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 204 از 849 اولیناولین ... 4104154179194202203204205206214229254304404704 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع