برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 205 از 849 اولیناولین ... 5105155180195203204205206207215230255305405705 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,041 تا 2,050 از مجموع 8489
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

thumbsup راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

اگر صفحه ی اصلی همین انجمن رو نگاه کنید به اسم سریال های زیادی برمیخورید که ممکنه اطلاعات زیادی در مورد اون سریال نداشته باشید . مثلا ژانر سریال، بازیگرا و مهم تر از همه سطح کیفی سریال ...
    در پی رقابت شبکه های پخش کننده ی سریال، هر روز هم بر تعداد سریال ها اضافه میشه و البته...هر فصل هم اخبار سریال هایی که کنسل شدن اعلام میشه . از طرفی همه ی سریال ها از سطح بالایی برخوردار نیستن و همین انتخاب رو برای کسی که میخواد شروع به دیدن سریالی جدید بکنه، سخت میکنه .
    این تاپیک ایجاد شده برای اینکه دوستانی که دنبال سریالی برای دیدن هستن اینجا ژانرِ موردِ علاقشون و توقعی که از سریال دارن رو بگن تا دوستانی که اطلاعات بیشتری در موردِ سریال دارن بتونن توی انتخابِ یک سریالِ خوب راهنماییشون کنن .

پبشاپیش تشکر از مشارکتِ دوستان .

قوانـیــن تاپـیــک
    1-برای هر سریالی که پیشنهاد می‌دهید، حداقل یک خط هم برایش توضیح دهید و اگر بخش یا تاپیکی در انجمن داشت، لینک بخش یا تاپیک را هم ترجیحا قرار دهید.

2-لطفا از درخواست لینک و قرار دادن لینک دانلود در تاپیک اجتناب بفرمایید

2. 561 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

"Ross Geller",-=omid=-,.:'PΞJMΔП':.,.:SiSiBK:.,0UnknowN1,11212,123u,125yahel,3ven13,86471181,:: ERFAN ::,:::GOT:::,::LuCiFer::,a1251372,AAlireza,abadan-boy,abadanramin,abbas stannis,Achillies,AdibTE,ADOLOVSKY,adroit11,afraoo,afshin2014,aghasina21,ahmady45,Ahmad_n,akbatta,Alberty,Alex Vause,Ali.99,ali139494,ali1895,ali33,ali361,Ali9MJ23,alichoopa,alifondet,alip,Alireza-cRm,AlireZaaf__,alirezabm,AlirezAlirezA,Alireza_0111,aliskh,alitannaz,Alixw32,alizade,ali_74,ali_damashi,allen74,alod,alpay_fm,Amin,Amin03,amin1727,amingeneral,aminpesarmard,amin_orang,amin_vofa,AmiR RezA,amir123qwe,amir1690,amir2123,AmirGholi,Amirhossein17,AMIRHOSSEIN20,AMIRREZA RV,amir_999,amir_maxpayne,amo_omid,anzalichi,aQa GorGe,AR!@N,aramis2800,ARCTIC,aref74,arefeh-7,arezu3002,ariaieboy,arioxxxxx,armin0123,Arsalan.H,arshia001,arso,Artemis,asdali,ashley_1986,atena90,Atrin021,Avesperia,Avon Barksdale,azad10,babakpc2827282,bakuryu,Barkeep,Barney,Barney Stinson,barrai,Batlaghi,bayani,bbas,Being Amin,bibak20,BIG FELLAH,bikash,Bis,blackshow,bluestorm,Boatles-Oar,bysnco,CapIA,CapKiLL3r,Capricorn,caroline,caviya,Central Perk,Chandler Bing,Chaternet,checha,Chris,Clay Morrow,D O R D I,daee habib,danial1,DARK BOY,Dark Passenger589,Davinci,Days of Heaven,dazraf,deathpoint2002,deathstroke,Dexter_171,Dillan,dirty_coat,DivaN,djyazdan,dll,don draper,Dr. HANNIBAL LECTER,ehew,ehsan1370,EHSANRF,ehsan_2000,Ehsan_keen,eli99,EliJah,emadtvw,endoftime,erfan wahabi,erfan1st,erfan2086,erfani,erfanxxx,ergen,eric,errornima,ESajad,ESR,EstefaN,Ever_3313,fargo,farhad_5005,FARMANDEH,Farzad-Mz,FARZAD-P,fatima-b021,Fedex,fireboy8,Foa.neh,friendz,g0dsend313,Gallow,Game Of Thrones,gasarsa,Gates,Gharibe13,ghasemkalak,Ghazalll,gole yakh,golnoosh,Goudarz,Governor,H@RiR,hadi2006mi,hadiuss,hamed224,hamid k,hamid-p71,HAMID13,hamidchi,hamidvoosough1,Hasoud,hatam,hatamtv,Hesam,hesam220,hesamdx,hessamftm,hgot,hgwxx7,hitoo,HMNN,Hosna,hossein,hossein 2,hossein19,hossein2,hossein370,hosseinare,hosseinf722,Hosseinmehr,hosseinss76,Hossein_124,hossein_mdh,hossien89,hoto,hydrexis,Hypnos,idin,ifarzam,il Conformista,imaniy,Irag,iran9win,Islander,ShInOdA,Jack Bauer,jackbauer2012,jafar,jafar_20009_0,jake gyllenhal,janloka,Javad,javad0818,javadsm,JenabPargaar,jfnhvl,jokarsanaye,joker8,Julie,justUnited,K3li05,kamy_12,kargar999,karim_load,Katy Perry,Kazomo,KimiaM,King Aria,KING STANNIS,KING TWD,kingnessi,KingStranger,koresh92,kuchulu93,lastshepherd,legendary,Leonardo_D,Leyli,linkinpark20,Litoo,LOOPER,Lordloss,lordofgame,Lou Bloom,Lowkey,lucky75,m a h d i,M.Amir,M.pirate,M20N-5HiN3,m2love,m621,Maa vampire,maasoudn,Mahdi Razor,mahdi1356,mahdikhalili,mahour,mahshadak,majidmaster,majidss,majidzendaniyan,Malcolm X,mamad7070,MaMaLoM,Mani Vampire,manowar,mansourhobbit3,Marb,Marlon Brando,marya,maryam_b,mas5oud281,masoudahura,massam,Matin VT,matiyo,MDZaRa,Me1sam,Meee,MEHDIATB,Mehdimt3,mehditoghs,MeHr@n,mehrab 63,Mehrad7777,mehrdad_1,mehrdad_2,mehrganj,mehrsenal,Mel,meladyar,Meti,Mgs_Mashkook,MHD-KHZ,mhk,mhz98,Mia_3D,Midnight Coffee,midya,Mikado,Milad eMJey,MILANO,miola,misal021,Miss Harley,Mitarsam,MixMkv,mn66,mobiblu,mohamad13696,mohamadnisa,Mohammad Javid,Mohammad Tz,Mohammad-Javid,mohammad-om,mohammad1992,mohandex,mohsen kafka,Mohsen82,moji_moji_00,MOJTABA_k,monib,Moon Light,mootala,mortezasmh,moshkan,mosk,mr67,mreza-k,mrm1375,MrParhaM,mushroom,N1981,navid9,Ned Stark,nedashiva,neklas maykelson,nemsis,Nevah,nicolas7,niloofar22,nilou6,nima3333,nimas1,ninjamm,No Country,NOjAN,Nora,nosheh,Notion,Numero Uno,тнor,Oberyn Martell,omidan22,OmidS,onlyraulgonzal,Others,P!NK,P0ya,p30kingg,paradic,parhamaryan,pashang,passer_by,Patriot,Pedram Brando,pedram136,Pegah,persp000000lis,peyman_eun,Phenomenon,Phoebe,Pink Panther,Pirlo,pmn,Polarstern,poma,pooian,pooya,PouryaKht,pouya10,poyul,raha_91,RapidPc,Ray Deadman,Raylan Givens,realdota,Red Bull,redhood2003,rekaft,Reza-G,Reza-Scofield,reza8198,Rezaraki,rezarbn,REZAXIO,roohallahshab,rosa-e,roshan_gh,Rust Cohle,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,s1378,S@eeD-Mj,SA3iD,Saber-j,sadas,SaeeD-Mj90,Saeed.Crm7,saeedbahari,saeednaderi,saeedporreza9,saeedson,saeedzakhar,saeeid91,saeid33,SAH RAM,Sahid,sajad44,salarius,saman2esm,Samankaka,samansh,saman_pd09,sami1428,sandra,sApari,SaRaL,sasy20,Sayasla,sbhn,sedmamad,sepideh_h17,Serenita,Severus Snape,sh2012,sha2012,shahe parian,shahramirani,shayan010,shayan____sa,Shayea,Sherlockian,SHIELD,shinigamice,simorgh aseman,sina-hidden,sinanba2,SinaRC,Sina_Saw,Sσнєiℓ,Skadi,SKYPERSiA,smgh470,smh2011,Snow,sokhan1,SolTon,Spasitel,srk2010,stalker,stand,STAR,Star of GT,Stark Man,StarTak,STEFAŊ,stesa,still alive,Stone Heart,Successful Man,T1Enemy,tandis_104,Tha Real Nigga,The Buzzards,The Emperor,The Pianist,TheDarkness,thehooman,Thi JoKEr,ThunderStorm,tigerom,TOP GUN,toshishan,Toxic Fighter,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,TWD,UntouChable,مهسار,مریم د,مزدک,گل گلدون,v-abbasi,V@hiD,vA hid,vahid-fcb,vahidcivil66,vaker,Vampire,Vampire Blood,vampire021,vampire_sh17,vapid,Vic Mackey,virus,VIVA THE ROCK,voldemort,WALKING DE4D,WalTer WhiTe,Webber,white_beard,wlh,wlmajid,xaagh,XFIGHT3R,xxzzaa,yaser63,zarbang,zarriz,zesht,zizi12,Zombieland,ZzEeDd,[JOKER],ŞłŁΞИҬ,_BEHZAD_,_cheater,_Maryam_,_MRM_,_princ3_,_Tara_,~AzaDeH~,سوشیانت

سپاس
    498
    از این کاربر 325 بار در 51 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

نقل قول نوشته اصلی توسط WalTer WhiTe نمایش پست ها
    Americans
    اگر تازه سریال دیدن رو شروع کرده ای ، این سریال گزینه خوبی برای شما نیست! مخاطب خاص فقط میتونه تحملش کنه . من خودم وسط فصل اولش رهاش کردم

Dexter
    در مورد این سریال بهتره چند قسمت ببینی تا خودت تصمیم بگیری. من فقط فصل چهارمش رو دوست داشتم بقیه اش برای من جذاب نبود.
    قبل از دیدن هم حتما امتیاز قسمت اخرش رو توی سایت imdb ببین. چون توی فصل اخر خیلی ها ناراضی بودند.

FlashForward
    این سریال بعد از فصل اول کنسل شدش .....

The Blacklist
    ندیدم

24
    توی این لیستت تنها سریالی که میتونم بهت پیشنهاد بدهم ببینی فقط همین 24 هست. که مطمئنم ازش لذت می برید.

Davinci Demons
    سریال بدی نبود ولی درجه یک نیست. باید چند قسمت ببینی و بعد تصمیم بگیری

ممنون از شما.من سریال که زیاد دیدم.حدود 30 تا سریال دیدمولی americans رو نمیدونم چطوره.اگه هیجانی باشه میبینمش.

نقل قول نوشته اصلی توسط paine نمایش پست ها
    1.Dexter
    2. 24
    3.hannibal
    4.blacklist
    5.davinci
    سریال flash forward رو من خیلی خوشم اومده بود ولی به یه فصل نکشیده تعطیلش کردن!داوینچی هم خیلی تابلو داره عقاید مذهبی مخاطب رو شست و شو میده و من بیخیالش شدم!در کل دکستر قطعا ارزشش از همه ی این سریال ها بیشتره و در درجه ی بعدی 24(با وجود ضد خاورمیانه ای بودنش!)سریال خوبیه!
    دکستر رو بیخیال شدم.میره واسه تابستون.که کامل ببینم.

نقل قول نوشته اصلی توسط K.Gatsby نمایش پست ها
    درود
    درود
    دوست گرامی حتما به این لیستتون Banshee و The Killing اگر ندید اضافه کنید.
    banshee که خیلی صحنه داره.اگه در مورد Killing کسی دیده باشه،توضیح بدید ممنون میشم.اگه هیجانی باشه خیلی خوب میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط ariaieboy نمایش پست ها
    عاقایون سلام
    اولا حتما بازی تاج و تخت رو ببینید ولی مراقب آخرای سیزن ۳ باشید که من ۲هفته گریه کردم!!!
    بعد حتما ۲۴ رو ببینید کامل!! حتی یه فیلم اون وسطاش میاد که باید ببینید...
    کلا حوصله میخاد و وقت... چون درواقع هر سیزن ۲۴قسمتش یه روز رو روایت میکنه که آدم رو مست میکنه!!!
    The Blacklist هم عالی بود...
    شیاطین داوینچی رو هم خیلی خوشم اومد
    تاج و تخت که اصلا نمیتونم بگم بهترین سریالمه.من که یه فصل دیدم.24 رو هم بزودی میبینم.
    __________________________________________________ ______________________________________
    ممنون میشم اگه سریال اخر هیجان معرفی کنید

4. 4 کاربرِ زیر از hosseinss76 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

HGW XX/7
    سپاس
    1,372
    از این کاربر 1,788 بار در 171 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinss76 نمایش پست ها
    banshee که خیلی صحنه داره.اگه در مورد Killing کسی دیده باشه،توضیح بدید ممنون میشم.اگه هیجانی باشه خیلی خوب میشه.
    killing سریالی جنایی در مورد تحقیقات پلیس روی یک پرونده ی قتله.برای اشانایی با این سریال می تونید به تاپیکی که دوستان زحمتشو کشیدن مراجعه کنید
    پ.ن:سریال کنسل شده!به فکر پایانش نباشید

6. 5 کاربرِ زیر از Snow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,060 بار در 1,456 پست سپاس گزاری شده

killing سریالی جنایی در مورد تحقیقات پلیس روی یک پرونده ی قتله.برای اشانایی با این سریال می تونید به تاپیکی که دوستان زحمتشو کشیدن مراجعه کنید
    پ.ن:سریال کنسل شده!به فکر پایانش نباشید
    دوفصل ابتدائیه THe Killing رو تماشا کنید...داستانش کامل تموم شد تو این دوفصل...فصل 3 رو دانلود نکن..داستانش جداست..!!

اولین سریالی بود که تماشا کردم..!!

8. 4 کاربرِ زیر از anzalichi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3
    از این کاربر 3 بار در 2 پست سپاس گزاری شده

درود.دوستان كسي ميتونه جايي برام معرفي بكنه براي دانلود فصل 5 به بعد دكستر.لينكهاي انجمن پوكيده.

Sons Of Anarchy و House Of Card در جه سطحن؟

10. 2 کاربرِ زیر از sabayonetta بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Veda
    سپاس
    1,833
    از این کاربر 3,173 بار در 335 پست سپاس گزاری شده

The Killing فصل یک و دو داستانش مرتبطه.... فصل سه داستان جدایی داره و هر فصل هم پایان خاص خودشو داشت
    برای فصل چهارم هم توسط Netflix تمدید شد
    مطمئن باشید از دیدنش پشیمون میشید
    این دو مورد هم شاید راضیتون کنه:
    Rectify
    Bates Motel

12. 7 کاربرِ زیر از K.Gatsby بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

HGW XX/7
    سپاس
    1,372

نقل قول نوشته اصلی توسط sabayonetta نمایش پست ها
    درود.دوستان كسي ميتونه جايي برام معرفي بكنه براي دانلود فصل 5 به بعد دكستر.لينكهاي انجمن پوكيده.

Sons Of Anarchy و House Of Card در جه سطحن؟
    sons of anarchy که محبوب قلبهای انجمنه!نمره ی بسیار خوبی تو IMDB داره و مطمئن باشید از دیدنش پشیمون نمیشید!
    house of cards یه سریاله دیالوگ محور با بازی بسیار قوی بازیگراست اگر سریال هایی مثل breaking bad و sopranos رو می پسندید از این سریال هم لذت می برید
    برای dexter هم براتون PM می کنم چون فکر کنم تبلیغ محسوب بشه و خلاف قوانینه!

14. 7 کاربرِ زیر از Snow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    27
    از این کاربر 145 بار در 43 پست سپاس گزاری شده

سلام اولین پست خودمو می خوام بزارم دی:
    1_The.Walking.Dead
    2_Prison Break
    3_Breaking Bad
    4_Dexter
    5_Sons of Anarchy
    6_Game Of Thrones
    7_T-e-e-n.Wolf
    8_Falling skies
    9_vempire
    10_Revolution
    11_arrow
    این سریال هایی که بیشتر از بقیه دوست دارم(بیشتر از 10 تا سریالو اسم نبردم ) به ترتیبم گذاشتم سریال های جدید
    Black Sails_witches.of.east.end اینارو دنبال میکنم

بعد از Sons of Anarchy نمی دونم چی دانلود کنم ( دنبال سریال های طنز نیستم سریال طنز چی پیشنهاد میکنین؟
    طنز در کنارش موضوع داشته باشه سریال فقط رو مسیر طنز نباشه )
    سریال که فوق العاده باشه ؟ لطفا معرفی کنین دانلود کنم

16. 5 کاربرِ زیر از llvll4hdi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

HGW XX/7
    سپاس
    1,372

نقل قول نوشته اصلی توسط llvll4hdi نمایش پست ها
    سلام اولین پست خودمو می خوام بزارم دی:
    1_The.Walking.Dead
    2_Prison Break
    3_Breaking Bad
    4_Dexter
    5_Sons of Anarchy
    6_Game Of Thrones
    7_T-e-e-n.Wolf
    8_Falling skies
    9_vempire
    10_Revolution
    11_arrow
    این سریال هایی که بیشتر از بقیه دوست دارم(بیشتر از 10 تا سریالو اسم نبردم ) به ترتیبم گذاشتم سریال های جدید
    Black Sails_witches.of.east.end اینارو دنبال میکنم

بعد از Sons of Anarchy نمی دونم چی دانلود کنم ( دنبال سریال های طنز نیستم سریال طنز چی پیشنهاد میکنین؟
    طنز در کنارش موضوع داشته باشه سریال فقط رو مسیر طنز نباشه )
    سریال که فوق العاده باشه ؟ لطفا معرفی کنین دانلود کنم
    سلام
    در مورد سریال طنز که friends می تونه بهترین گزینه باشه!(سریالی که در واقع خیلی هم طنز نیست!)اگر سریالی با تلفیقی از اکشن و طنز می پسندید سریال Chuck رو پیشنهاد می کنم
    سریال خارق العاده هم که با توجه به سریال های مورد علاقه ی شما vikings و True detective و 24 می تونن گزینه های خوبی باشن!

18. 5 کاربرِ زیر از Snow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    27
    از این کاربر 145 بار در 43 پست سپاس گزاری شده

سلام
    در مورد سریال طنز که friends می تونه بهترین گزینه باشه!(سریالی که در واقع خیلی هم طنز نیست!)اگر سریالی با تلفیقی از اکشن و طنز می پسندید سریال Chuck رو پیشنهاد می کنم
    سریال خارق العاده هم که با توجه به سریال های مورد علاقه ی شما vikings و True detective و 24 می تونن گزینه های خوبی باشن!
    سریال vikings هم دارم فصل 2 قسمت اولشم زیبا شروع شد
    True detective و 24
    24 تقریبا می دونم تو چه سبکی اما هیچ کششی برای دیدنش ندارم
    True detective اسمشو اولین بازه که می شنوم مطالب مربوطشو هم باید بخونم

سریال که سراسر هیجان باشه از اون مهم تر شخصیت نقش اول خیلی مهمه
    سریال های تو سبک teen wolf vampire چی پیشنهاد میکنین خیلی لوس نباشه
    سریال تاریخی بازی تاج و تخت دیدم اسپارتاکوس vikings rome دیدم یکی از گزینه های لیستم سریال تاریخی
    سریال که تو سبک Sons of Anarchy مربوط به گروه خلافکار باشه اما درگیری و جنگ هایی که بینشون اتفاق میوفته بیشتر باشه

madman sopranos نظرتون در باره این سریال تو این سبک چیه ؟؟هیجانی رو منتقل میکنه؟؟؟؟

جدیدا با کمبود سریال مواجه شدم ممنون میشم یک انتخاب خوبو بزارین واسم

20. 3 کاربرِ زیر از llvll4hdi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

HGW XX/7
    سپاس
    1,372

سریال های تو سبک teen wolf vampire چی پیشنهاد میکنین خیلی لوس نباشه
    سریال های true blood-sleepy hollow-supernatural گزینه های خوبی هستن
    madman sopranos نظرتون در باره این سریال تو این سبک چیه ؟؟هیجانی رو منتقل میکنه؟؟؟؟
    اگر از سبک سریال های دیالوگ محور خوشتون میاد سریال های خوبی هستن

22. 4 کاربرِ زیر از Snow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 205 از 849 اولیناولین ... 5105155180195203204205206207215230255305405705 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع