برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 341 از 850 اولیناولین ... 141241291316331339340341342343351366391441541841 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,401 تا 3,410 از مجموع 8492
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

thumbsup راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

اگر صفحه ی اصلی همین انجمن رو نگاه کنید به اسم سریال های زیادی برمیخورید که ممکنه اطلاعات زیادی در مورد اون سریال نداشته باشید . مثلا ژانر سریال، بازیگرا و مهم تر از همه سطح کیفی سریال ...
    در پی رقابت شبکه های پخش کننده ی سریال، هر روز هم بر تعداد سریال ها اضافه میشه و البته...هر فصل هم اخبار سریال هایی که کنسل شدن اعلام میشه . از طرفی همه ی سریال ها از سطح بالایی برخوردار نیستن و همین انتخاب رو برای کسی که میخواد شروع به دیدن سریالی جدید بکنه، سخت میکنه .
    این تاپیک ایجاد شده برای اینکه دوستانی که دنبال سریالی برای دیدن هستن اینجا ژانرِ موردِ علاقشون و توقعی که از سریال دارن رو بگن تا دوستانی که اطلاعات بیشتری در موردِ سریال دارن بتونن توی انتخابِ یک سریالِ خوب راهنماییشون کنن .

پبشاپیش تشکر از مشارکتِ دوستان .

قوانـیــن تاپـیــک
    1-برای هر سریالی که پیشنهاد می‌دهید، حداقل یک خط هم برایش توضیح دهید و اگر بخش یا تاپیکی در انجمن داشت، لینک بخش یا تاپیک را هم ترجیحا قرار دهید.

2-لطفا از درخواست لینک و قرار دادن لینک دانلود در تاپیک اجتناب بفرمایید

2. 561 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

"Ross Geller",-=omid=-,.:'PΞJMΔП':.,.:SiSiBK:.,0UnknowN1,11212,123u,125yahel,3ven13,86471181,:: ERFAN ::,:::GOT:::,::LuCiFer::,a1251372,AAlireza,abadan-boy,abadanramin,abbas stannis,Achillies,AdibTE,ADOLOVSKY,adroit11,afraoo,afshin2014,aghasina21,ahmady45,Ahmad_n,akbatta,Alberty,Alex Vause,Ali.99,ali139494,ali1895,ali33,ali361,Ali9MJ23,alichoopa,alifondet,alip,Alireza-cRm,AlireZaaf__,alirezabm,AlirezAlirezA,Alireza_0111,aliskh,alitannaz,Alixw32,alizade,ali_74,ali_damashi,allen74,alod,alpay_fm,Amin,Amin03,amin1727,amingeneral,aminpesarmard,amin_orang,amin_vofa,AmiR RezA,amir123qwe,amir1690,amir2123,AmirGholi,Amirhossein17,AMIRHOSSEIN20,AMIRREZA RV,amir_999,amir_maxpayne,amo_omid,anzalichi,aQa GorGe,AR!@N,aramis2800,ARCTIC,aref74,arefeh-7,arezu3002,ariaieboy,arioxxxxx,armin0123,Arsalan.H,arshia001,arso,Artemis,asdali,ashley_1986,atena90,Atrin021,Avesperia,Avon Barksdale,azad10,babakpc2827282,bakuryu,Barkeep,Barney,Barney Stinson,barrai,Batlaghi,bayani,bbas,Being Amin,bibak20,BIG FELLAH,bikash,Bis,blackshow,bluestorm,Boatles-Oar,bysnco,CapIA,CapKiLL3r,Capricorn,caroline,caviya,Central Perk,Chandler Bing,Chaternet,checha,Chris,Clay Morrow,D O R D I,daee habib,danial1,DARK BOY,Dark Passenger589,Davinci,Days of Heaven,dazraf,deathpoint2002,deathstroke,Dexter_171,Dillan,dirty_coat,DivaN,djyazdan,dll,don draper,Dr. HANNIBAL LECTER,ehew,ehsan1370,EHSANRF,ehsan_2000,Ehsan_keen,eli99,EliJah,emadtvw,endoftime,erfan wahabi,erfan1st,erfan2086,erfani,erfanxxx,ergen,eric,errornima,ESajad,ESR,EstefaN,Ever_3313,fargo,farhad_5005,FARMANDEH,Farzad-Mz,FARZAD-P,fatima-b021,Fedex,fireboy8,Foa.neh,friendz,g0dsend313,Gallow,Game Of Thrones,gasarsa,Gates,Gharibe13,ghasemkalak,Ghazalll,gole yakh,golnoosh,Goudarz,Governor,H@RiR,hadi2006mi,hadiuss,hamed224,hamid k,hamid-p71,HAMID13,hamidchi,hamidvoosough1,Hasoud,hatam,hatamtv,Hesam,hesam220,hesamdx,hessamftm,hgot,hgwxx7,hitoo,HMNN,Hosna,hossein,hossein 2,hossein19,hossein2,hossein370,hosseinare,hosseinf722,Hosseinmehr,hosseinss76,Hossein_124,hossein_mdh,hossien89,hoto,hydrexis,Hypnos,idin,ifarzam,il Conformista,imaniy,Irag,iran9win,Islander,ShInOdA,Jack Bauer,jackbauer2012,jafar,jafar_20009_0,jake gyllenhal,janloka,Javad,javad0818,javadsm,JenabPargaar,jfnhvl,jokarsanaye,joker8,Julie,justUnited,K3li05,kamy_12,kargar999,karim_load,Katy Perry,Kazomo,KimiaM,King Aria,KING STANNIS,KING TWD,kingnessi,KingStranger,koresh92,kuchulu93,lastshepherd,legendary,Leonardo_D,Leyli,linkinpark20,Litoo,LOOPER,Lordloss,lordofgame,Lou Bloom,Lowkey,lucky75,m a h d i,M.Amir,M.pirate,M20N-5HiN3,m2love,m621,Maa vampire,maasoudn,Mahdi Razor,mahdi1356,mahdikhalili,mahour,mahshadak,majidmaster,majidss,majidzendaniyan,Malcolm X,mamad7070,MaMaLoM,Mani Vampire,manowar,mansourhobbit3,Marb,Marlon Brando,marya,maryam_b,mas5oud281,masoudahura,massam,Matin VT,matiyo,MDZaRa,Me1sam,Meee,MEHDIATB,Mehdimt3,mehditoghs,MeHr@n,mehrab 63,Mehrad7777,mehrdad_1,mehrdad_2,mehrganj,mehrsenal,Mel,meladyar,Meti,Mgs_Mashkook,MHD-KHZ,mhk,mhz98,Mia_3D,Midnight Coffee,midya,Mikado,Milad eMJey,MILANO,miola,misal021,Miss Harley,Mitarsam,MixMkv,mn66,mobiblu,mohamad13696,mohamadnisa,Mohammad Javid,Mohammad Tz,Mohammad-Javid,mohammad-om,mohammad1992,mohandex,mohsen kafka,Mohsen82,moji_moji_00,MOJTABA_k,monib,Moon Light,mootala,mortezasmh,moshkan,mosk,mr67,mreza-k,mrm1375,MrParhaM,mushroom,N1981,navid9,Ned Stark,nedashiva,neklas maykelson,nemsis,Nevah,nicolas7,niloofar22,nilou6,nima3333,nimas1,ninjamm,No Country,NOjAN,Nora,nosheh,Notion,Numero Uno,тнor,Oberyn Martell,omidan22,OmidS,onlyraulgonzal,Others,P!NK,P0ya,p30kingg,paradic,parhamaryan,pashang,passer_by,Patriot,Pedram Brando,pedram136,Pegah,persp000000lis,peyman_eun,Phenomenon,Phoebe,Pink Panther,Pirlo,pmn,Polarstern,poma,pooian,pooya,PouryaKht,pouya10,poyul,raha_91,RapidPc,Ray Deadman,Raylan Givens,realdota,Red Bull,redhood2003,rekaft,Reza-G,Reza-Scofield,reza8198,Rezaraki,rezarbn,REZAXIO,roohallahshab,rosa-e,roshan_gh,Rust Cohle,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,s1378,S@eeD-Mj,SA3iD,Saber-j,sadas,SaeeD-Mj90,Saeed.Crm7,saeedbahari,saeednaderi,saeedporreza9,saeedson,saeedzakhar,saeeid91,saeid33,SAH RAM,Sahid,sajad44,salarius,saman2esm,Samankaka,samansh,saman_pd09,sami1428,sandra,sApari,SaRaL,sasy20,Sayasla,sbhn,sedmamad,sepideh_h17,Serenita,Severus Snape,sh2012,sha2012,shahe parian,shahramirani,shayan010,shayan____sa,Shayea,Sherlockian,SHIELD,shinigamice,simorgh aseman,sina-hidden,sinanba2,SinaRC,Sina_Saw,Sσнєiℓ,Skadi,SKYPERSiA,smgh470,smh2011,Snow,sokhan1,SolTon,Spasitel,srk2010,stalker,stand,STAR,Star of GT,Stark Man,StarTak,STEFAŊ,stesa,still alive,Stone Heart,Successful Man,T1Enemy,tandis_104,Tha Real Nigga,The Buzzards,The Emperor,The Pianist,TheDarkness,thehooman,Thi JoKEr,ThunderStorm,tigerom,TOP GUN,toshishan,Toxic Fighter,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,TWD,UntouChable,مهسار,مریم د,مزدک,گل گلدون,v-abbasi,V@hiD,vA hid,vahid-fcb,vahidcivil66,vaker,Vampire,Vampire Blood,vampire021,vampire_sh17,vapid,Vic Mackey,virus,VIVA THE ROCK,voldemort,WALKING DE4D,WalTer WhiTe,Webber,white_beard,wlh,wlmajid,xaagh,XFIGHT3R,xxzzaa,yaser63,zarbang,zarriz,zesht,zizi12,Zombieland,ZzEeDd,[JOKER],ŞłŁΞИҬ,_BEHZAD_,_cheater,_Maryam_,_MRM_,_princ3_,_Tara_,~AzaDeH~,سوشیانت

سپاس
    148
    از این کاربر 32 بار در 3 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinss76 نمایش پست ها
    دوستان درود...
    در مورد سریال Utopia من دیدم شبکش chanell 4 هستش و تابحال از این شبکه سریالی ندیده بودم!
    اگه میشه بگید سریالش چجوریاست!
    سریال پر رمزو و راز و زیباییه، با همون قسمت اول درگیر ماجرا میشید ، فصل دو کمی افت داشته ولی خوب در کل میشه به عنوان یه سریال سطح بالا بهش نگاه کرد.

4. 7 کاربرِ زیر از DorRam بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    9,540
    از این کاربر 12,950 بار در 733 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Mre3 نمایش پست ها
    نوشته اصلی توسط mohammad-om
    سلام.
    سریال It's always sunny in philadelphia دو فصلش رو دیدم. ولی زیاد خوشم نیومد. ادامه بدم یا برم سراغ یه سریال دیگه؟
    ممنون.
    دوستان عزیز من هم همین سوال رو ازتون میپرسم و تاکید میکنم رو سوال دوست عزیزمون.
    نقل قول نوشته اصلی توسط lastshepherd نمایش پست ها
    وقتی دو فصل سریالی رو دیدید و ازش لذت نمی برید، توصیه میکنم وقتتون رو تلف نکنید و یه سریال جدید شروع کنید.
    من دقیقا برعکس توصیه امین رو بهتون می‌کنم، برای من چهار پنج فصلی طول کشید تا با سریال حال کنم، ولی بعدش تبدیل شد با یکی از بهترین سریال‌هایی که دیدم. از اون دست سریال‌هایی که طول می‌کشه تا به لحن‌ـش عادت کنی ولی اگه باهاش ارتباط برقرار کنین براتون جذاب می‌شه.
    البته این‌قدر تحمل کردن سخت‌ـه، خیلی سیت‌کام دیگه هست که می‌تونین ببین، ولی فیلی از سیت‌کام‌های خاص‌ـه.

6. 18 کاربرِ زیر از Amin03 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Sh*t up Baby
    سپاس
    2,489
    از این کاربر 6,587 بار در 583 پست سپاس گزاری شده

وقتی دو فصل سریالی رو دیدید و ازش لذت نمی برید، توصیه میکنم وقتتون رو تلف نکنید و یه سریال جدید شروع کنید.
    کمی وقت میزاشتین و به تاپیکهایی که در It's Always Sunny In Philadelphia این قسمت بود سر میزدید متوجه میشودید که این سریال
    تازه از فصل 4 اوج میگیره .

8. 8 کاربرِ زیر از Vic Mackey بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس
    سپاس
    7,535
    از این کاربر 14,948 بار در 1,012 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin03 نمایش پست ها
    من دقیقا برعکس توصیه امین رو بهتون می‌کنم، برای من چهار پنج فصلی طول کشید تا با سریال حال کنم، ولی بعدش تبدیل شد با یکی از بهترین سریال‌هایی که دیدم. از اون دست سریال‌هایی که طول می‌کشه تا به لحن‌ـش عادت کنی ولی اگه باهاش ارتباط برقرار کنین براتون جذاب می‌شه.
    البته این‌قدر تحمل کردن سخت‌ـه، خیلی سیت‌کام دیگه هست که می‌تونین ببین، ولی فیلی از سیت‌کام‌های خاص‌ـه.
    بابا بنده ی خدا خوشش نیومده! طبع بعضیا کارای خاص رو نمی پسنده، حالا ما بیایم بگیم ان فصل ببین شاید پسندیدی! خوب حالا اگر تا فصل آخر اومد و نپسندید چی؟ بهش یه دو تا سریال خوب معرفی کنید بره عشق کنه
    آمدم، چند دوست خوب پیدا کردم. رفتم....

10. 16 کاربرِ زیر از lastshepherd بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    11,145
    از این کاربر 16,193 بار در 1,156 پست سپاس گزاری شده

بابا بنده ی خدا خوشش نیومده! طبع بعضیا کارای خاص رو نمی پسنده، حالا ما بیایم بگیم ان فصل ببین شاید پسندیدی! خوب حالا اگر تا فصل آخر اومد و نپسندید چی؟ بهش یه دو تا سریال خوب معرفی کنید بره عشق کنه
    آقا من بین لبه دیدن و ندیدن هستم یعنی نه اونقدرا حال میکنم باهاش نه اونقدرا برام حوصله سر بره ، این سوالم پرسیدم تا اگه دیدم آخرش پشیمون نباشم و حداقل بگم یکی از دوستان پیشنهاد داده و همین کلی ارزشه برایه من و موجب میشه حتی با بد بودنش خیلی سرخورده نشم از وقتی که میگزارم.

12. 11 کاربرِ زیر از Julie بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    9,540
    از این کاربر 12,950 بار در 733 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Mre3 نمایش پست ها
    آقا من بین لبه دیدن و ندیدن هستم یعنی نه اونقدرا حال میکنم باهاش نه اونقدرا برام حوصله سر بره ، این سوالم پرسیدم تا اگه دیدم آخرش پشیمون نباشم و حداقل بگم یکی از دوستان پیشنهاد داده و همین کلی ارزشه برایه من و موجب میشه حتی با بد بودنش خیلی سرخورده نشم از وقتی که میگزارم.
    می‌گم سریال خاصی‌ـه، من خودم تا فصل چهار همین طور احساس بینابین داشتم ولی فصل‌های آخرش تبدیل شد به یکی از بهترین سریال‌هام. اینکه انجمن به عنوان 100ـمین پروژه انتخاب‌ـش کرده و 9 فصل‌ـش رو پشت هم زده، این همه مترجم سایت توش درگیر بودن، به‌اندازه کافی خاص‌ـش می‌کنه که شانس‌ـت رو امتحان کنی. ولی همون‌طوری که خودت گفتی امکان‌ـش هم هست که خوشت نیاد.

14. 16 کاربرِ زیر از Amin03 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Устали
    سپاس
    1,179
    از این کاربر 1,016 بار در 123 پست سپاس گزاری شده

سلام.
    سریال ترسناک خوب میخوام چی هست؟سوپرنچرال اوایلش خوب بود فصلای بعدیش گند زد ادامه ندادم اصلا!ترجیحا تو سبکای قاتل سریالی یا ارواح باشه.
    یه سوالم داشتم جای بهتری پیدا نکردم بپرسم ممنون میشم جواب بدید:دی
    مشاهده محتوا اسپویلر

سریال بیگ بنگ طیوری کدوم فصلش اپیزود اخرش میرن قطب شمال؟تا قسمت اخر یکی از فصلا دیدم ندارمشونم که ببینم کدوم فصله تا ادامه بدم موندم اصلا!

16. 9 کاربرِ زیر از Rhaegar بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

با اصلح باشید حتی با 72 نفر
    سپاس
    98,742
    از این کاربر 12,688 بار در 1,683 پست سپاس گزاری شده

منم با نظر امین کاملا موافقم
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amin03 نمایش پست ها
    نه امین نمیشه معمولا اینقدر تحمل کرد 99% افرادی که من میشناسم و سریال میبیننن نمیتونن اینقدر تحمل کنن روی یک سریال ولی بازم برمیگرده به خود فرد

نقل قول نوشته اصلی توسط Vic Mackey نمایش پست ها
    شما بسیار بسیار اشتباه میکنید اگر فقط کمی وقت میزاشتین و به تاپیکهایی که در It's Always Sunny In Philadelphia این قسمت بود سر میزدید میفهمیدید که این سریال
    تازه از فصل 4 اوج میگیره از بنده دلخور نشید ولی به نظر من نباید در مورد سریالی که ندیدید نظر بدید
    این دوست عزیز من اقا مهیار یکم توی نوشتن متناش دقت نمیکنه دوستان به دل نگیرن بیشتر منظورش خیر بوده و طرفداری از سریال مورد علاقش

ضمنا به نظر من سریال دیدن و خوش اومدن یک نفر از یک سبک یا سریال خاص کاملا بر میگرده به خود فرد و سلیقش اینجا فقط میشه در مورد خوب بودن تیم بازیگر ها و قوی بودن سریال ها مطمئن شد و راهنمایی گرفت ولی 100% به این معنی نیست که حتما فرد خوشش میاد
    «برای برخی همانند رویا...و برای دیگران کابوس شبانه»

18. 15 کاربرِ زیر از D O R D I بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    461
    از این کاربر 587 بار در 50 پست سپاس گزاری شده

ســلام خسته نباشید دوستان
    میخوام یه سریال ببینم که تاریخ 1600 تا 1800 میلادی کشور روسیه و یا انگلستان یا فرانسه باشه
    بی زحمت میشه راهنمایی کنید چه سریالایی هست در این باره

20. 7 کاربرِ زیر از Pedram Brando بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس
    سپاس
    7,535
    از این کاربر 14,948 بار در 1,012 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Vic Mackey نمایش پست ها
    شما بسیار بسیار اشتباه میکنید اگر فقط کمی وقت میزاشتین و به تاپیکهایی که در It's Always Sunny In Philadelphia این قسمت بود سر میزدید میفهمیدید که این سریال
    تازه از فصل 4 اوج میگیره از بنده دلخور نشید ولی به نظر من نباید در مورد سریالی که ندیدید نظر بدید
    قصد پاسخ دادن نداشتم ولی چون فرمودید عرض می کنم: بنده تا آخرین اپیزود فصل شش دیدم و بعد از اون دیگه سریال رو دنبال نکردم. من در جمله ای که گفتم اصلا منظورم این سریال نبود، هدف از فیلم و سریال دیدن سرگرمی و لذت بردنه، وقتی که ما اینکارو انجام بدیم ولی سرگرم نشیم و لذت نبریم کلا هدف رو گم کردیم. در ضمن اگر سریالی تازه بعد از 4 فصل بخواد جذاب بشه، در دیدنش واقعا باید شک کرد! (که فیلی این طور نیست و مخاطب های خاص خودش رو از همون اپیزود اول سیزن اول داشت.)

موفق و پیروز باشید.
    آمدم، چند دوست خوب پیدا کردم. رفتم....

22. 15 کاربرِ زیر از lastshepherd بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 341 از 850 اولیناولین ... 141241291316331339340341342343351366391441541841 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع