برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 38 از 850 اولیناولین ... 13283637383940486388138238538 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 از مجموع 8492
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

thumbsup راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

اگر صفحه ی اصلی همین انجمن رو نگاه کنید به اسم سریال های زیادی برمیخورید که ممکنه اطلاعات زیادی در مورد اون سریال نداشته باشید . مثلا ژانر سریال، بازیگرا و مهم تر از همه سطح کیفی سریال ...
    در پی رقابت شبکه های پخش کننده ی سریال، هر روز هم بر تعداد سریال ها اضافه میشه و البته...هر فصل هم اخبار سریال هایی که کنسل شدن اعلام میشه . از طرفی همه ی سریال ها از سطح بالایی برخوردار نیستن و همین انتخاب رو برای کسی که میخواد شروع به دیدن سریالی جدید بکنه، سخت میکنه .
    این تاپیک ایجاد شده برای اینکه دوستانی که دنبال سریالی برای دیدن هستن اینجا ژانرِ موردِ علاقشون و توقعی که از سریال دارن رو بگن تا دوستانی که اطلاعات بیشتری در موردِ سریال دارن بتونن توی انتخابِ یک سریالِ خوب راهنماییشون کنن .

پبشاپیش تشکر از مشارکتِ دوستان .

قوانـیــن تاپـیــک
    1-برای هر سریالی که پیشنهاد می‌دهید، حداقل یک خط هم برایش توضیح دهید و اگر بخش یا تاپیکی در انجمن داشت، لینک بخش یا تاپیک را هم ترجیحا قرار دهید.

2-لطفا از درخواست لینک و قرار دادن لینک دانلود در تاپیک اجتناب بفرمایید

2. 561 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

"Ross Geller",-=omid=-,.:'PΞJMΔП':.,.:SiSiBK:.,0UnknowN1,11212,123u,125yahel,3ven13,86471181,:: ERFAN ::,:::GOT:::,::LuCiFer::,a1251372,AAlireza,abadan-boy,abadanramin,abbas stannis,Achillies,AdibTE,ADOLOVSKY,adroit11,afraoo,afshin2014,aghasina21,ahmady45,Ahmad_n,akbatta,Alberty,Alex Vause,Ali.99,ali139494,ali1895,ali33,ali361,Ali9MJ23,alichoopa,alifondet,alip,Alireza-cRm,AlireZaaf__,alirezabm,AlirezAlirezA,Alireza_0111,aliskh,alitannaz,Alixw32,alizade,ali_74,ali_damashi,allen74,alod,alpay_fm,Amin,Amin03,amin1727,amingeneral,aminpesarmard,amin_orang,amin_vofa,AmiR RezA,amir123qwe,amir1690,amir2123,AmirGholi,Amirhossein17,AMIRHOSSEIN20,AMIRREZA RV,amir_999,amir_maxpayne,amo_omid,anzalichi,aQa GorGe,AR!@N,aramis2800,ARCTIC,aref74,arefeh-7,arezu3002,ariaieboy,arioxxxxx,armin0123,Arsalan.H,arshia001,arso,Artemis,asdali,ashley_1986,atena90,Atrin021,Avesperia,Avon Barksdale,azad10,babakpc2827282,bakuryu,Barkeep,Barney,Barney Stinson,barrai,Batlaghi,bayani,bbas,Being Amin,bibak20,BIG FELLAH,bikash,Bis,blackshow,bluestorm,Boatles-Oar,bysnco,CapIA,CapKiLL3r,Capricorn,caroline,caviya,Central Perk,Chandler Bing,Chaternet,checha,Chris,Clay Morrow,D O R D I,daee habib,danial1,DARK BOY,Dark Passenger589,Davinci,Days of Heaven,dazraf,deathpoint2002,deathstroke,Dexter_171,Dillan,dirty_coat,DivaN,djyazdan,dll,don draper,Dr. HANNIBAL LECTER,ehew,ehsan1370,EHSANRF,ehsan_2000,Ehsan_keen,eli99,EliJah,emadtvw,endoftime,erfan wahabi,erfan1st,erfan2086,erfani,erfanxxx,ergen,eric,errornima,ESajad,ESR,EstefaN,Ever_3313,fargo,farhad_5005,FARMANDEH,Farzad-Mz,FARZAD-P,fatima-b021,Fedex,fireboy8,Foa.neh,friendz,g0dsend313,Gallow,Game Of Thrones,gasarsa,Gates,Gharibe13,ghasemkalak,Ghazalll,gole yakh,golnoosh,Goudarz,Governor,H@RiR,hadi2006mi,hadiuss,hamed224,hamid k,hamid-p71,HAMID13,hamidchi,hamidvoosough1,Hasoud,hatam,hatamtv,Hesam,hesam220,hesamdx,hessamftm,hgot,hgwxx7,hitoo,HMNN,Hosna,hossein,hossein 2,hossein19,hossein2,hossein370,hosseinare,hosseinf722,Hosseinmehr,hosseinss76,Hossein_124,hossein_mdh,hossien89,hoto,hydrexis,Hypnos,idin,ifarzam,il Conformista,imaniy,Irag,iran9win,Islander,ShInOdA,Jack Bauer,jackbauer2012,jafar,jafar_20009_0,jake gyllenhal,janloka,Javad,javad0818,javadsm,JenabPargaar,jfnhvl,jokarsanaye,joker8,Julie,justUnited,K3li05,kamy_12,kargar999,karim_load,Katy Perry,Kazomo,KimiaM,King Aria,KING STANNIS,KING TWD,kingnessi,KingStranger,koresh92,kuchulu93,lastshepherd,legendary,Leonardo_D,Leyli,linkinpark20,Litoo,LOOPER,Lordloss,lordofgame,Lou Bloom,Lowkey,lucky75,m a h d i,M.Amir,M.pirate,M20N-5HiN3,m2love,m621,Maa vampire,maasoudn,Mahdi Razor,mahdi1356,mahdikhalili,mahour,mahshadak,majidmaster,majidss,majidzendaniyan,Malcolm X,mamad7070,MaMaLoM,Mani Vampire,manowar,mansourhobbit3,Marb,Marlon Brando,marya,maryam_b,mas5oud281,masoudahura,massam,Matin VT,matiyo,MDZaRa,Me1sam,Meee,MEHDIATB,Mehdimt3,mehditoghs,MeHr@n,mehrab 63,Mehrad7777,mehrdad_1,mehrdad_2,mehrganj,mehrsenal,Mel,meladyar,Meti,Mgs_Mashkook,MHD-KHZ,mhk,mhz98,Mia_3D,Midnight Coffee,midya,Mikado,Milad eMJey,MILANO,miola,misal021,Miss Harley,Mitarsam,MixMkv,mn66,mobiblu,mohamad13696,mohamadnisa,Mohammad Javid,Mohammad Tz,Mohammad-Javid,mohammad-om,mohammad1992,mohandex,mohsen kafka,Mohsen82,moji_moji_00,MOJTABA_k,monib,Moon Light,mootala,mortezasmh,moshkan,mosk,mr67,mreza-k,mrm1375,MrParhaM,mushroom,N1981,navid9,Ned Stark,nedashiva,neklas maykelson,nemsis,Nevah,nicolas7,niloofar22,nilou6,nima3333,nimas1,ninjamm,No Country,NOjAN,Nora,nosheh,Notion,Numero Uno,тнor,Oberyn Martell,omidan22,OmidS,onlyraulgonzal,Others,P!NK,P0ya,p30kingg,paradic,parhamaryan,pashang,passer_by,Patriot,Pedram Brando,pedram136,Pegah,persp000000lis,peyman_eun,Phenomenon,Phoebe,Pink Panther,Pirlo,pmn,Polarstern,poma,pooian,pooya,PouryaKht,pouya10,poyul,raha_91,RapidPc,Ray Deadman,Raylan Givens,realdota,Red Bull,redhood2003,rekaft,Reza-G,Reza-Scofield,reza8198,Rezaraki,rezarbn,REZAXIO,roohallahshab,rosa-e,roshan_gh,Rust Cohle,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,s1378,S@eeD-Mj,SA3iD,Saber-j,sadas,SaeeD-Mj90,Saeed.Crm7,saeedbahari,saeednaderi,saeedporreza9,saeedson,saeedzakhar,saeeid91,saeid33,SAH RAM,Sahid,sajad44,salarius,saman2esm,Samankaka,samansh,saman_pd09,sami1428,sandra,sApari,SaRaL,sasy20,Sayasla,sbhn,sedmamad,sepideh_h17,Serenita,Severus Snape,sh2012,sha2012,shahe parian,shahramirani,shayan010,shayan____sa,Shayea,Sherlockian,SHIELD,shinigamice,simorgh aseman,sina-hidden,sinanba2,SinaRC,Sina_Saw,Sσнєiℓ,Skadi,SKYPERSiA,smgh470,smh2011,Snow,sokhan1,SolTon,Spasitel,srk2010,stalker,stand,STAR,Star of GT,Stark Man,StarTak,STEFAŊ,stesa,still alive,Stone Heart,Successful Man,T1Enemy,tandis_104,Tha Real Nigga,The Buzzards,The Emperor,The Pianist,TheDarkness,thehooman,Thi JoKEr,ThunderStorm,tigerom,TOP GUN,toshishan,Toxic Fighter,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,TWD,UntouChable,مهسار,مریم د,مزدک,گل گلدون,v-abbasi,V@hiD,vA hid,vahid-fcb,vahidcivil66,vaker,Vampire,Vampire Blood,vampire021,vampire_sh17,vapid,Vic Mackey,virus,VIVA THE ROCK,voldemort,WALKING DE4D,WalTer WhiTe,Webber,white_beard,wlh,wlmajid,xaagh,XFIGHT3R,xxzzaa,yaser63,zarbang,zarriz,zesht,zizi12,Zombieland,ZzEeDd,[JOKER],ŞłŁΞИҬ,_BEHZAD_,_cheater,_Maryam_,_MRM_,_princ3_,_Tara_,~AzaDeH~,سوشیانت

سپاس
    360
    از این کاربر 1,043 بار در 235 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

سریال dirt رو با بازی کورتنی کاکس چند ماه پیش دیدم(فصل اول تا قسمت 13) خیلی هیجان انگیز بود و من دوست داشتم ولی این سریال رو توی انجمن پیدا نکردم.و توی هیچ سایتی بقیه سریالش نیست.چرا؟
    چرا کسی جواب منو نمیده.یعنی سریال به این زیبایی رو هیچ کس ندیده؟

4. کاربر زیر از elibanoo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

It Sucks
    سپاس
    1,757
    از این کاربر 2,106 بار در 394 پست سپاس گزاری شده

به نظرتون کدوم یک از سریال های زیر ارزش دیدن داره؟
    اونایی که به نظرتون خوب هستن رو بگین
    tow and half man
    battlestar galactia
    spooks
    cilent list
    crimimal minds
    pretty little liers
    the killing
    homeland
    sopranos
    the killing
    six feet under ground
    boardwalk empire
    madmen
    battle star galactia
    modern family
    arrested development
    the office
    madmen

6. کاربر زیر از Ehsan_keen بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

با اصلح باشید حتی با 72 نفر
    سپاس
    98,742
    از این کاربر 12,688 بار در 1,683 پست سپاس گزاری شده

بستگی به خودت داره و سبک مورد علاقت وئلی از بین اونایی که من تو لیست دیدم اینا خیلی خوبن اونایی که قرمز هستن شدیدا توصیه میکنم بقیه رو هم بعد از اینا حالا ندیدیم ندیدی

boardwalk empire
    madmen
    modern family
    prety little liyers
    cilent list
    the killing
    veep
    six feet under ground
    «برای برخی همانند رویا...و برای دیگران کابوس شبانه»

8. 2 کاربرِ زیر از D O R D I بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

کسی این سریال رو دیده؟ ترکیه ای

Leyla ile Mecnun (TV Series 2011) - IMDb

تو لیست iMDB رتبه ی 4 ام رو داره، پایین بازی شاهان یا میشه گفت بالای برکینگ بد.

به نظرتون همچین چیزی ممکنه یا مثل جدایی نادر از سیمین ریختن تو IMDB و الکی رای دادن؟

10. کاربر زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    558
    از این کاربر 446 بار در 74 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing نمایش پست ها
    کسی این سریال رو دیده؟ ترکیه ای

Leyla ile Mecnun (TV Series 2011) - IMDb

تو لیست iMDB رتبه ی 4 ام رو داره، پایین بازی شاهان یا میشه گفت بالای برکینگ بد.

به نظرتون همچین چیزی ممکنه یا مثل جدایی نادر از سیمین ریختن تو IMDB و الکی رای دادن؟
    بعید میدونم. فک کنم مثل جدایی باشه این هم.
    امتیاز رای دهنده های رده بالای IMDb به این سریال فقط 3.9 ـه!
    امتیاز امریکایی ها به این سریال 4.8 هست و امتیاز غیر امریکایی ها ( فک کنم همه اهالی ترکیه ) 9.3 هست.
    یک نکته دیگه اینکه کلا امتیاز 10 داده شده! این نشون میده احساسی رای دادند.
    مثلا بریکینگ بد هم که 9.4 هست حدود 60 درصد 10 دادند و 20 درصد 9!
    ولی این یکی 90 درصد 10 دادند و 4 درصد 9!
    ضمنا یک چیز عجیب اینکه امتیاز کلی این سریال 9.4 هست. که بوداره !
    چون دیگه هرچی باشه وقتی امتیاز کل حساب میشه باید مجموع امریکاییها و غیر امریکاییها بین 9.3 و 4.8 بشه

12. 6 کاربرِ زیر از Me1sam بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

It Sucks
    سپاس
    1,757
    از این کاربر 2,106 بار در 394 پست سپاس گزاری شده

آیا سوپرانوس محدودیت سنی داره و صحنه های غیر اخلاقی داره؟

14. 2 کاربرِ زیر از Ehsan_keen بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

No Pain , No Gain
    سپاس
    1,973
    از این کاربر 2,645 بار در 407 پست سپاس گزاری شده

یک سوال داشتم:

کدام فصل بریکینگ بد از همه بهتر و جذابتره؟

آخه می دانید تازه هفته قبل فصل اولش رو دانلود کردم و دیدم. زیاد باحال نبود ! یعنی انتظار خیلی بیشتری داشتم، (از بس که حامد باتلاقی می گفت بریکینگ بد ، بریکینگ بد..... من خیال می کردم خیلی خیلی باید بهتر باشه )

ولی در عمل یک سریال معمولی بود برای من! شبیه سریال weeds بود! اونجا هم یک دلال مواد بود که خودش شروع کرد به ساختن مواد و مشکلات خودش و خانواده اش را نشان می داد و... فقط اونجا ماریجوانا بود اینجا شیشه است/ به هر حال اولش با weeds خیلی حال می کردم ولی بعدا تو فصل دوم خسته شدم وتا آخر ندیدمش! حالا نظرتون درباره بریکینگ بد چیه؟

حالا می خواهم ببینم بقیه فصل ها هم تو همین رنج فصل اول است یا اینکه بهتره؟ فصل دوم رو شروع کنم دانلود یا نه؟

16. 2 کاربرِ زیر از Why Me ? بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

با اصلح باشید حتی با 72 نفر
    سپاس
    98,742
    از این کاربر 12,688 بار در 1,683 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan_keen نمایش پست ها
    آیا سوپرانوس محدودیت سنی داره و صحنه های غیر اخلاقی داره؟
    نه فکر نکنم من چیز خاصی یادم نمیاد فقط کلن با اعتقادات ما مخالفت میکنه تعریفش از بهشت و جهنم و فرشته و شیطان و خدا خلاصه همه چی ولی خیلی قشنگه حتمت ببین.
    «برای برخی همانند رویا...و برای دیگران کابوس شبانه»

18. 4 کاربرِ زیر از D O R D I بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

? WHO AM I
    سپاس
    64
    از این کاربر 109 بار در 29 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط D O R D I نمایش پست ها
    نه فکر نکنم من چیز خاصی یادم نمیاد فقط کلن با اعتقادات ما مخالفت میکنه تعریفش از بهشت و جهنم و فرشته و شیطان و خدا خلاصه همه چی ولی خیلی قشنگه حتمت ببین.

با درود فراوان
    میخواستم بگم که سریال بسیار زیبای سوپرانوز مرزبندی سنی داره و برای افراد زیر 16 سال مناسب نیست . در پاسخ به Ehsan_keen گرامی

20. 5 کاربرِ زیر از top بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Why Me ? نمایش پست ها
    یک سوال داشتم:

کدام فصل بریکینگ بد از همه بهتر و جذابتره؟

آخه می دانید تازه هفته قبل فصل اولش رو دانلود کردم و دیدم. زیاد باحال نبود ! یعنی انتظار خیلی بیشتری داشتم، (از بس که حامد باتلاقی می گفت بریکینگ بد ، بریکینگ بد..... من خیال می کردم خیلی خیلی باید بهتر باشه )

ولی در عمل یک سریال معمولی بود برای من! شبیه سریال weeds بود! اونجا هم یک دلال مواد بود که خودش شروع کرد به ساختن مواد و مشکلات خودش و خانواده اش را نشان می داد و... فقط اونجا ماریجوانا بود اینجا شیشه است/ به هر حال اولش با weeds خیلی حال می کردم ولی بعدا تو فصل دوم خسته شدم وتا آخر ندیدمش! حالا نظرتون درباره بریکینگ بد چیه؟

حالا می خواهم ببینم بقیه فصل ها هم تو همین رنج فصل اول است یا اینکه بهتره؟ فصل دوم رو شروع کنم دانلود یا نه؟
    بستگی داره، اینکه ریتم سریال کنده شکی درش نیست و اینکه تمام فصل ها هم همینطوره، ولی فصل به فصل سریال قشنگ میشه.

اگه طرفدار این جور سریال هستی میشه بهترین تجربه ات، اما اگه به نظرت سریال یعنی خاطرات خون اشام (قصد توهین ندارم) پس بی خیالش شو.

================

احمد منظورش سوپرانوز نه سوپرنچرال

22. 8 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 38 از 850 اولیناولین ... 13283637383940486388138238538 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع