برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 466 از 849 اولیناولین ... 266366416441456464465466467468476491516566666 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,651 تا 4,660 از مجموع 8488
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

thumbsup راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

اگر صفحه ی اصلی همین انجمن رو نگاه کنید به اسم سریال های زیادی برمیخورید که ممکنه اطلاعات زیادی در مورد اون سریال نداشته باشید . مثلا ژانر سریال، بازیگرا و مهم تر از همه سطح کیفی سریال ...
    در پی رقابت شبکه های پخش کننده ی سریال، هر روز هم بر تعداد سریال ها اضافه میشه و البته...هر فصل هم اخبار سریال هایی که کنسل شدن اعلام میشه . از طرفی همه ی سریال ها از سطح بالایی برخوردار نیستن و همین انتخاب رو برای کسی که میخواد شروع به دیدن سریالی جدید بکنه، سخت میکنه .
    این تاپیک ایجاد شده برای اینکه دوستانی که دنبال سریالی برای دیدن هستن اینجا ژانرِ موردِ علاقشون و توقعی که از سریال دارن رو بگن تا دوستانی که اطلاعات بیشتری در موردِ سریال دارن بتونن توی انتخابِ یک سریالِ خوب راهنماییشون کنن .

پبشاپیش تشکر از مشارکتِ دوستان .

قوانـیــن تاپـیــک
    1-برای هر سریالی که پیشنهاد می‌دهید، حداقل یک خط هم برایش توضیح دهید و اگر بخش یا تاپیکی در انجمن داشت، لینک بخش یا تاپیک را هم ترجیحا قرار دهید.

2-لطفا از درخواست لینک و قرار دادن لینک دانلود در تاپیک اجتناب بفرمایید

2. 561 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

"Ross Geller",-=omid=-,.:'PΞJMΔП':.,.:SiSiBK:.,0UnknowN1,11212,123u,125yahel,3ven13,86471181,:: ERFAN ::,:::GOT:::,::LuCiFer::,a1251372,AAlireza,abadan-boy,abadanramin,abbas stannis,Achillies,AdibTE,ADOLOVSKY,adroit11,afraoo,afshin2014,aghasina21,ahmady45,Ahmad_n,akbatta,Alberty,Alex Vause,Ali.99,ali139494,ali1895,ali33,ali361,Ali9MJ23,alichoopa,alifondet,alip,Alireza-cRm,AlireZaaf__,alirezabm,AlirezAlirezA,Alireza_0111,aliskh,alitannaz,Alixw32,alizade,ali_74,ali_damashi,allen74,alod,alpay_fm,Amin,Amin03,amin1727,amingeneral,aminpesarmard,amin_orang,amin_vofa,AmiR RezA,amir123qwe,amir1690,amir2123,AmirGholi,Amirhossein17,AMIRHOSSEIN20,AMIRREZA RV,amir_999,amir_maxpayne,amo_omid,anzalichi,aQa GorGe,AR!@N,aramis2800,ARCTIC,aref74,arefeh-7,arezu3002,ariaieboy,arioxxxxx,armin0123,Arsalan.H,arshia001,arso,Artemis,asdali,ashley_1986,atena90,Atrin021,Avesperia,Avon Barksdale,azad10,babakpc2827282,bakuryu,Barkeep,Barney,Barney Stinson,barrai,Batlaghi,bayani,bbas,Being Amin,bibak20,BIG FELLAH,bikash,Bis,blackshow,bluestorm,Boatles-Oar,bysnco,CapIA,CapKiLL3r,Capricorn,caroline,caviya,Central Perk,Chandler Bing,Chaternet,checha,Chris,Clay Morrow,D O R D I,daee habib,danial1,DARK BOY,Dark Passenger589,Davinci,Days of Heaven,dazraf,deathpoint2002,deathstroke,Dexter_171,Dillan,dirty_coat,DivaN,djyazdan,dll,don draper,Dr. HANNIBAL LECTER,ehew,ehsan1370,EHSANRF,ehsan_2000,Ehsan_keen,eli99,EliJah,emadtvw,endoftime,erfan wahabi,erfan1st,erfan2086,erfani,erfanxxx,ergen,eric,errornima,ESajad,ESR,EstefaN,Ever_3313,fargo,farhad_5005,FARMANDEH,Farzad-Mz,FARZAD-P,fatima-b021,Fedex,fireboy8,Foa.neh,friendz,g0dsend313,Gallow,Game Of Thrones,gasarsa,Gates,Gharibe13,ghasemkalak,Ghazalll,gole yakh,golnoosh,Goudarz,Governor,H@RiR,hadi2006mi,hadiuss,hamed224,hamid k,hamid-p71,HAMID13,hamidchi,hamidvoosough1,Hasoud,hatam,hatamtv,Hesam,hesam220,hesamdx,hessamftm,hgot,hgwxx7,hitoo,HMNN,Hosna,hossein,hossein 2,hossein19,hossein2,hossein370,hosseinare,hosseinf722,Hosseinmehr,hosseinss76,Hossein_124,hossein_mdh,hossien89,hoto,hydrexis,Hypnos,idin,ifarzam,il Conformista,imaniy,Irag,iran9win,Islander,ShInOdA,Jack Bauer,jackbauer2012,jafar,jafar_20009_0,jake gyllenhal,janloka,Javad,javad0818,javadsm,JenabPargaar,jfnhvl,jokarsanaye,joker8,Julie,justUnited,K3li05,kamy_12,kargar999,karim_load,Katy Perry,Kazomo,KimiaM,King Aria,KING STANNIS,KING TWD,kingnessi,KingStranger,koresh92,kuchulu93,lastshepherd,legendary,Leonardo_D,Leyli,linkinpark20,Litoo,LOOPER,Lordloss,lordofgame,Lou Bloom,Lowkey,lucky75,m a h d i,M.Amir,M.pirate,M20N-5HiN3,m2love,m621,Maa vampire,maasoudn,Mahdi Razor,mahdi1356,mahdikhalili,mahour,mahshadak,majidmaster,majidss,majidzendaniyan,Malcolm X,mamad7070,MaMaLoM,Mani Vampire,manowar,mansourhobbit3,Marb,Marlon Brando,marya,maryam_b,mas5oud281,masoudahura,massam,Matin VT,matiyo,MDZaRa,Me1sam,Meee,MEHDIATB,Mehdimt3,mehditoghs,MeHr@n,mehrab 63,Mehrad7777,mehrdad_1,mehrdad_2,mehrganj,mehrsenal,Mel,meladyar,Meti,Mgs_Mashkook,MHD-KHZ,mhk,mhz98,Mia_3D,Midnight Coffee,midya,Mikado,Milad eMJey,MILANO,miola,misal021,Miss Harley,Mitarsam,MixMkv,mn66,mobiblu,mohamad13696,mohamadnisa,Mohammad Javid,Mohammad Tz,Mohammad-Javid,mohammad-om,mohammad1992,mohandex,mohsen kafka,Mohsen82,moji_moji_00,MOJTABA_k,monib,Moon Light,mootala,mortezasmh,moshkan,mosk,mr67,mreza-k,mrm1375,MrParhaM,mushroom,N1981,navid9,Ned Stark,nedashiva,neklas maykelson,nemsis,Nevah,nicolas7,niloofar22,nilou6,nima3333,nimas1,ninjamm,No Country,NOjAN,Nora,nosheh,Notion,Numero Uno,тнor,Oberyn Martell,omidan22,OmidS,onlyraulgonzal,Others,P!NK,P0ya,p30kingg,paradic,parhamaryan,pashang,passer_by,Patriot,Pedram Brando,pedram136,Pegah,persp000000lis,peyman_eun,Phenomenon,Phoebe,Pink Panther,Pirlo,pmn,Polarstern,poma,pooian,pooya,PouryaKht,pouya10,poyul,raha_91,RapidPc,Ray Deadman,Raylan Givens,realdota,Red Bull,redhood2003,rekaft,Reza-G,Reza-Scofield,reza8198,Rezaraki,rezarbn,REZAXIO,roohallahshab,rosa-e,roshan_gh,Rust Cohle,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,s1378,S@eeD-Mj,SA3iD,Saber-j,sadas,SaeeD-Mj90,Saeed.Crm7,saeedbahari,saeednaderi,saeedporreza9,saeedson,saeedzakhar,saeeid91,saeid33,SAH RAM,Sahid,sajad44,salarius,saman2esm,Samankaka,samansh,saman_pd09,sami1428,sandra,sApari,SaRaL,sasy20,Sayasla,sbhn,sedmamad,sepideh_h17,Serenita,Severus Snape,sh2012,sha2012,shahe parian,shahramirani,shayan010,shayan____sa,Shayea,Sherlockian,SHIELD,shinigamice,simorgh aseman,sina-hidden,sinanba2,SinaRC,Sina_Saw,Sσнєiℓ,Skadi,SKYPERSiA,smgh470,smh2011,Snow,sokhan1,SolTon,Spasitel,srk2010,stalker,stand,STAR,Star of GT,Stark Man,StarTak,STEFAŊ,stesa,still alive,Stone Heart,Successful Man,T1Enemy,tandis_104,Tha Real Nigga,The Buzzards,The Emperor,The Pianist,TheDarkness,thehooman,Thi JoKEr,ThunderStorm,tigerom,TOP GUN,toshishan,Toxic Fighter,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,TWD,UntouChable,مهسار,مریم د,مزدک,گل گلدون,v-abbasi,V@hiD,vA hid,vahid-fcb,vahidcivil66,vaker,Vampire,Vampire Blood,vampire021,vampire_sh17,vapid,Vic Mackey,virus,VIVA THE ROCK,voldemort,WALKING DE4D,WalTer WhiTe,Webber,white_beard,wlh,wlmajid,xaagh,XFIGHT3R,xxzzaa,yaser63,zarbang,zarriz,zesht,zizi12,Zombieland,ZzEeDd,[JOKER],ŞłŁΞИҬ,_BEHZAD_,_cheater,_Maryam_,_MRM_,_princ3_,_Tara_,~AzaDeH~,سوشیانت

سپاس
    32,852
    از این کاربر 15,152 بار در 946 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

نقل قول نوشته اصلی توسط yasharhi نمایش پست ها
    دوستان لطفا یک سریال در سطح و شکل و شمایل family guy معرفی کنید
    کمدی باشه
    قسمتاش زیاد باشه
    south park رو چند قسمتش رو دیدم دوست نداشتم .
    The Simpsons فکر کنم 28 فصل کافی باشه.
    American Dad اینم خوبه فقط فکر کنم کامل زیرنویس نشده.

4. 12 کاربرِ زیر از AdibTE بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

با اصلح باشید حتی با 72 نفر
    سپاس
    98,742
    از این کاربر 12,688 بار در 1,683 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط alpay_fm نمایش پست ها
    من سری جدید شو دارم داملود میکنم چند روزه برام جای سوال شده
    برای بهتر فهمیدنش لازمه که سری قبل ش و هم ببینم ؟
    سری قدیمی زیرنویس فارسی شده؟ به جذابیت این سری جدید هست
    به نظر من لازمه چون ادامه همون سری قبله و برای فهمیدن سریال لازم اما کیفیت جلوه های ویژه پایینه یعنی به اندازه سری جدید خوب نیست ولی از نظر داستانی مشکلی نداره بابت زیرنویس هم خیالت راحت حتی اپیزود های مخصوص کریسمسشم زیرنویس شده سریال زیرنویسش کامله
    «برای برخی همانند رویا...و برای دیگران کابوس شبانه»

6. 12 کاربرِ زیر از D O R D I بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    91
    از این کاربر 927 بار در 118 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط D O R D I نمایش پست ها
    به نظر من لازمه چون ادامه همون سری قبله و برای فهمیدن سریال لازم اما کیفیت جلوه های ویژه پایینه یعنی به اندازه سری جدید خوب نیست ولی از نظر داستانی مشکلی نداره بابت زیرنویس هم خیالت راحت حتی اپیزود های مخصوص کریسمسشم زیرنویس شده سریال زیرنویسش کامله
    فک کنم منظورشون سری 1963 تا 1989 باشه ، که فک نکنم بیشتر از 3-4 قسمت زیرنویس شده باشه !
    تو قامت سیاه شب
    وقتی ستاره می میره

8. 8 کاربرِ زیر از il Conformista بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

فقط انسانیت...
    سپاس
    8
    از این کاربر 102 بار در 18 پست سپاس گزاری شده

با درود
    من به تازگی این سایت رو دیدم و عضوش شدم، یه چیزی برام جای تعجب داشت: من که انقد دنبال فیلم و سریالم و تو اینترنت انقد دنبالشون میگردم این سایتو ندیده بودم! بگذریم
    بهترین سریالایی که دیدم و میتونم بگم به تمام معنا سریال بودن breaking bad و بعد از اون lost.
    بنده دنبال سریال هایی با موضوع ماوراءطبیعه و متافیزیکی (مثل:انرژی های ماورایی،تسخیر،ذهن خوانی،کنترل ذهن و جسم،جن گیری و...) که در وادی علم اتفاق میافتن هستم. و از طرفی هم آموزنده باشن. ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
    با سپاس
    ریبن: «یه ضرب المثل هست که میگه "اگه خدا با ماست، پس کی با اوناست؟"»
    آپهام: «اگه خدا با ماست، پس کی می‏تونه علیه ما باشه؟»
    ریبن: «آره... چی بگم...»

10. 7 کاربرِ زیر از milad_jps بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,016
    از این کاربر 294 بار در 41 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_jps نمایش پست ها
    با درود
    من به تازگی این سایت رو دیدم و عضوش شدم، یه چیزی برام جای تعجب داشت: من که انقد دنبال فیلم و سریالم و تو اینترنت انقد دنبالشون میگردم این سایتو ندیده بودم! بگذریم
    بهترین سریالایی که دیدم و میتونم بگم به تمام معنا سریال بودن breaking bad و بعد از اون lost.
    بنده دنبال سریال هایی با موضوع ماوراءطبیعه و متافیزیکی (مثل:انرژی های ماورایی،تسخیر،ذهن خوانی،کنترل ذهن و جسم،جن گیری و...) که در وادی علم اتفاق میافتن هستم. و از طرفی هم آموزنده باشن. ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
    با سپاس
    سلام دوست عزیز بنده به شما سریال fringe پیشنهاد می کنم تقریبا با مشخصاتی که شما دنبالشید همخونی داره

12. 8 کاربرِ زیر از javad0818 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    26
    از این کاربر 23 بار در 7 پست سپاس گزاری شده

درود بر شما

دوستان لطفا بین 17 مورد سریالی که برای دانلود مد نظر گرفتم 10 مورد رو انتخاب کنید که در مواردی که ذکر میکنم نسبت به بقیه برتری داشته باشه(ضمنا ژانر سریال هم زیاد برام مهم نیست فقط فانتزی و تخیلی نباشه تا حد ممکن)

1-فضای سریال سرد و سنگین نباشه و درام به آهستگی جلو نره(از همه مهم تره)

2-دارای درام قوی و پر محتوا باشه

3-شخصیت پردازی قوی داشته باشه

4-بقدری جذاب باشه که بشه توی یکروز چند ایپیزود رو پشت سرهم تماشا کرد

( لطفا این 10 مورد رو که منتخب میکنید به ترتیبی که خودتون صلاح میدونین برای تماشا کردن از بالا به پایین مرتب کنین)

Person Of Interest

The Killing

The Following

Bates Motel

Damages

Ray Donovan

Entourage

The Company

Mad Man

The Americans

V

Castle

The Missing

Vegas

Suits

Pretty Little Diars

Black Mirror

ممنون از لطف شما....
    Only Prison Break

14. 5 کاربرِ زیر از Reza-Scofield بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تاتاکاعه
    سپاس
    13,899
    از این کاربر 12,781 بار در 818 پست سپاس گزاری شده

Vegas, V این دو تا که کنسل شدن پس اصلا طرفش نرو
    The missing, following, killing, ray donovan اینا خوبن چون خودم دیدمشون

Mad man, the americans, bates motel pretty little diaris اینا رو توصیه نمی کنم.نه اینکه بد باشن بعضی هاش خیلی کندن و بعضی هاش اپیزود های ضعیفش به خوبش سنگینی می کنه

16. 9 کاربرِ زیر از MrP بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    230
    از این کاربر 226 بار در 22 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_jps نمایش پست ها
    با درود
    با سپاس
    سریال ماوراءطبیعه به نام "سوپرنچرال" هم هست که اصلا معنی اسمش هم میشه ماوراءطبیعه. این بیشتر درباره افسانه ها و روح هاست.نمیدونم آشنایی داری یا نه ولی توصیه میکنم ببین

18. 10 کاربرِ زیر از Sheldon_Cooper بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

فقط انسانیت...
    سپاس
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط javad0818 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز بنده به شما سریال fringe پیشنهاد می کنم تقریبا با مشخصاتی که شما دنبالشید همخونی داره
    با درود
    ممنون از راهنماییت دوست عزیز اما سریال fringe رو دیدم. سریال خوبی بود ولی فصل آخر سریالو خراب کرد و از اعتبار سریال کاست.
    ممنون میشم اگه سریال دیگه ای مد نظر دارید بفرمایید.
    با سپاس

20. 5 کاربرِ زیر از milad_jps بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

فقط انسانیت...
    سپاس
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط Sheldon_Cooper نمایش پست ها
    سریال ماوراءطبیعه به نام "سوپرنچرال" هم هست که اصلا معنی اسمش هم میشه ماوراءطبیعه. این بیشتر درباره افسانه ها و روح هاست.نمیدونم آشنایی داری یا نه ولی توصیه میکنم ببین
    با درود
    ممنون از راهنماییت. با این سریال آشنایی دارم، چند باری هم خواستم دانلودش کنم و ببینمش اما در موردش که تو اینترنت خوندم به دلم ننشست. خیلی ها از سریال انتقاد کرده بودند و گفته بودن سریال بی معنا و آبکی هستش. لطفا اگه میشه یه خورده در مورد این سریال توضیح بدین و راهنمایی فرمایید. ممنون میشم
    با سپاس

22. 6 کاربرِ زیر از milad_jps بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 466 از 849 اولیناولین ... 266366416441456464465466467468476491516566666 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع