برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 5 از 849 اولیناولین ... 34567153055105205505 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 از مجموع 8486
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

thumbsup راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

اگر صفحه ی اصلی همین انجمن رو نگاه کنید به اسم سریال های زیادی برمیخورید که ممکنه اطلاعات زیادی در مورد اون سریال نداشته باشید . مثلا ژانر سریال، بازیگرا و مهم تر از همه سطح کیفی سریال ...
    در پی رقابت شبکه های پخش کننده ی سریال، هر روز هم بر تعداد سریال ها اضافه میشه و البته...هر فصل هم اخبار سریال هایی که کنسل شدن اعلام میشه . از طرفی همه ی سریال ها از سطح بالایی برخوردار نیستن و همین انتخاب رو برای کسی که میخواد شروع به دیدن سریالی جدید بکنه، سخت میکنه .
    این تاپیک ایجاد شده برای اینکه دوستانی که دنبال سریالی برای دیدن هستن اینجا ژانرِ موردِ علاقشون و توقعی که از سریال دارن رو بگن تا دوستانی که اطلاعات بیشتری در موردِ سریال دارن بتونن توی انتخابِ یک سریالِ خوب راهنماییشون کنن .

پبشاپیش تشکر از مشارکتِ دوستان .

قوانـیــن تاپـیــک
    1-برای هر سریالی که پیشنهاد می‌دهید، حداقل یک خط هم برایش توضیح دهید و اگر بخش یا تاپیکی در انجمن داشت، لینک بخش یا تاپیک را هم ترجیحا قرار دهید.

2-لطفا از درخواست لینک و قرار دادن لینک دانلود در تاپیک اجتناب بفرمایید

2. 561 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

"Ross Geller",-=omid=-,.:'PΞJMΔП':.,.:SiSiBK:.,0UnknowN1,11212,123u,125yahel,3ven13,86471181,:: ERFAN ::,:::GOT:::,::LuCiFer::,a1251372,AAlireza,abadan-boy,abadanramin,abbas stannis,Achillies,AdibTE,ADOLOVSKY,adroit11,afraoo,afshin2014,aghasina21,ahmady45,Ahmad_n,akbatta,Alberty,Alex Vause,Ali.99,ali139494,ali1895,ali33,ali361,Ali9MJ23,alichoopa,alifondet,alip,Alireza-cRm,AlireZaaf__,alirezabm,AlirezAlirezA,Alireza_0111,aliskh,alitannaz,Alixw32,alizade,ali_74,ali_damashi,allen74,alod,alpay_fm,Amin,Amin03,amin1727,amingeneral,aminpesarmard,amin_orang,amin_vofa,AmiR RezA,amir123qwe,amir1690,amir2123,AmirGholi,Amirhossein17,AMIRHOSSEIN20,AMIRREZA RV,amir_999,amir_maxpayne,amo_omid,anzalichi,aQa GorGe,AR!@N,aramis2800,ARCTIC,aref74,arefeh-7,arezu3002,ariaieboy,arioxxxxx,armin0123,Arsalan.H,arshia001,arso,Artemis,asdali,ashley_1986,atena90,Atrin021,Avesperia,Avon Barksdale,azad10,babakpc2827282,bakuryu,Barkeep,Barney,Barney Stinson,barrai,Batlaghi,bayani,bbas,Being Amin,bibak20,BIG FELLAH,bikash,Bis,blackshow,bluestorm,Boatles-Oar,bysnco,CapIA,CapKiLL3r,Capricorn,caroline,caviya,Central Perk,Chandler Bing,Chaternet,checha,Chris,Clay Morrow,D O R D I,daee habib,danial1,DARK BOY,Dark Passenger589,Davinci,Days of Heaven,dazraf,deathpoint2002,deathstroke,Dexter_171,Dillan,dirty_coat,DivaN,djyazdan,dll,don draper,Dr. HANNIBAL LECTER,ehew,ehsan1370,EHSANRF,ehsan_2000,Ehsan_keen,eli99,EliJah,emadtvw,endoftime,erfan wahabi,erfan1st,erfan2086,erfani,erfanxxx,ergen,eric,errornima,ESajad,ESR,EstefaN,Ever_3313,fargo,farhad_5005,FARMANDEH,Farzad-Mz,FARZAD-P,fatima-b021,Fedex,fireboy8,Foa.neh,friendz,g0dsend313,Gallow,Game Of Thrones,gasarsa,Gates,Gharibe13,ghasemkalak,Ghazalll,gole yakh,golnoosh,Goudarz,Governor,H@RiR,hadi2006mi,hadiuss,hamed224,hamid k,hamid-p71,HAMID13,hamidchi,hamidvoosough1,Hasoud,hatam,hatamtv,Hesam,hesam220,hesamdx,hessamftm,hgot,hgwxx7,hitoo,HMNN,Hosna,hossein,hossein 2,hossein19,hossein2,hossein370,hosseinare,hosseinf722,Hosseinmehr,hosseinss76,Hossein_124,hossein_mdh,hossien89,hoto,hydrexis,Hypnos,idin,ifarzam,il Conformista,imaniy,Irag,iran9win,Islander,ShInOdA,Jack Bauer,jackbauer2012,jafar,jafar_20009_0,jake gyllenhal,janloka,Javad,javad0818,javadsm,JenabPargaar,jfnhvl,jokarsanaye,joker8,Julie,justUnited,K3li05,kamy_12,kargar999,karim_load,Katy Perry,Kazomo,KimiaM,King Aria,KING STANNIS,KING TWD,kingnessi,KingStranger,koresh92,kuchulu93,lastshepherd,legendary,Leonardo_D,Leyli,linkinpark20,Litoo,LOOPER,Lordloss,lordofgame,Lou Bloom,Lowkey,lucky75,m a h d i,M.Amir,M.pirate,M20N-5HiN3,m2love,m621,Maa vampire,maasoudn,Mahdi Razor,mahdi1356,mahdikhalili,mahour,mahshadak,majidmaster,majidss,majidzendaniyan,Malcolm X,mamad7070,MaMaLoM,Mani Vampire,manowar,mansourhobbit3,Marb,Marlon Brando,marya,maryam_b,mas5oud281,masoudahura,massam,Matin VT,matiyo,MDZaRa,Me1sam,Meee,MEHDIATB,Mehdimt3,mehditoghs,MeHr@n,mehrab 63,Mehrad7777,mehrdad_1,mehrdad_2,mehrganj,mehrsenal,Mel,meladyar,Meti,Mgs_Mashkook,MHD-KHZ,mhk,mhz98,Mia_3D,Midnight Coffee,midya,Mikado,Milad eMJey,MILANO,miola,misal021,Miss Harley,Mitarsam,MixMkv,mn66,mobiblu,mohamad13696,mohamadnisa,Mohammad Javid,Mohammad Tz,Mohammad-Javid,mohammad-om,mohammad1992,mohandex,mohsen kafka,Mohsen82,moji_moji_00,MOJTABA_k,monib,Moon Light,mootala,mortezasmh,moshkan,mosk,mr67,mreza-k,mrm1375,MrParhaM,mushroom,N1981,navid9,Ned Stark,nedashiva,neklas maykelson,nemsis,Nevah,nicolas7,niloofar22,nilou6,nima3333,nimas1,ninjamm,No Country,NOjAN,Nora,nosheh,Notion,Numero Uno,тнor,Oberyn Martell,omidan22,OmidS,onlyraulgonzal,Others,P!NK,P0ya,p30kingg,paradic,parhamaryan,pashang,passer_by,Patriot,Pedram Brando,pedram136,Pegah,persp000000lis,peyman_eun,Phenomenon,Phoebe,Pink Panther,Pirlo,pmn,Polarstern,poma,pooian,pooya,PouryaKht,pouya10,poyul,raha_91,RapidPc,Ray Deadman,Raylan Givens,realdota,Red Bull,redhood2003,rekaft,Reza-G,Reza-Scofield,reza8198,Rezaraki,rezarbn,REZAXIO,roohallahshab,rosa-e,roshan_gh,Rust Cohle,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,s1378,S@eeD-Mj,SA3iD,Saber-j,sadas,SaeeD-Mj90,Saeed.Crm7,saeedbahari,saeednaderi,saeedporreza9,saeedson,saeedzakhar,saeeid91,saeid33,SAH RAM,Sahid,sajad44,salarius,saman2esm,Samankaka,samansh,saman_pd09,sami1428,sandra,sApari,SaRaL,sasy20,Sayasla,sbhn,sedmamad,sepideh_h17,Serenita,Severus Snape,sh2012,sha2012,shahe parian,shahramirani,shayan010,shayan____sa,Shayea,Sherlockian,SHIELD,shinigamice,simorgh aseman,sina-hidden,sinanba2,SinaRC,Sina_Saw,Sσнєiℓ,Skadi,SKYPERSiA,smgh470,smh2011,Snow,sokhan1,SolTon,Spasitel,srk2010,stalker,stand,STAR,Star of GT,Stark Man,StarTak,STEFAŊ,stesa,still alive,Stone Heart,Successful Man,T1Enemy,tandis_104,Tha Real Nigga,The Buzzards,The Emperor,The Pianist,TheDarkness,thehooman,Thi JoKEr,ThunderStorm,tigerom,TOP GUN,toshishan,Toxic Fighter,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,TWD,UntouChable,مهسار,مریم د,مزدک,گل گلدون,v-abbasi,V@hiD,vA hid,vahid-fcb,vahidcivil66,vaker,Vampire,Vampire Blood,vampire021,vampire_sh17,vapid,Vic Mackey,virus,VIVA THE ROCK,voldemort,WALKING DE4D,WalTer WhiTe,Webber,white_beard,wlh,wlmajid,xaagh,XFIGHT3R,xxzzaa,yaser63,zarbang,zarriz,zesht,zizi12,Zombieland,ZzEeDd,[JOKER],ŞłŁΞИҬ,_BEHZAD_,_cheater,_Maryam_,_MRM_,_princ3_,_Tara_,~AzaDeH~,سوشیانت

سپاس
    555
    از این کاربر 946 بار در 221 پست سپاس گزاری شده
    نقل قول نوشته اصلی توسط epsell نمایش پست ها
    سلام سریال son of anarchy رو دید ؟ خوبه برا وقت گذاشتن؟
    داستانه يه كلاب موتورسوار خطري هست 10 ، 12 تا شخصيت غول داره اين سريال با گند كاريها ي زيادي دست و پنجه گرم ميكنن و كنارش زندگي هاي شخصي كه هر كدوم دارن . قاچاق اسلحه خون و خونريزي هرچي دلت بخواد توش هست بعد خونواده دوستن عاشق خانوادشون و همديگن. سره هم و ميبُرن چپ چپ همديگرو ميبينن ، رگ همديگرو ميزنن ، رفاقت دارن مَشتي يه اُلد ليدي دارن تووپ خانم رو دستش نيست كسي جرات داره رو حرف خانوم حرف بزنه هر شخصيت سريال غوليه مخصوصاً اُلد ليدي مامانه جكسون «جِما» حالا زياد نگاه به موتوراش نكن موتور سواري نيست با پليس و گروهك ها سياه پوست مكزيكي باج بگير خلافكار كار شيشه كرك انواع مواد ها سر و كار دارن
    بشین نگاه کن سریال قشنگیه ضرر نمیکنی
    اميدوارم توضيحات دستت اومده باشه

4. 9 کاربرِ زیر از m a h d i بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

He passed peacefully surrounded by LOVE
    سپاس
    6,408
    از این کاربر 3,939 بار در 922 پست سپاس گزاری شده
    دوستان یه فیلم قشنگ میخوام که هم داستان خوبی داشته باشه و هم کمدی باشه: به نظر شما کدوم رو شروع کنم؟
    1) The Big Bang Theory
    2) Modern Family
    3) Dexter (اصلا کمدی داره؟)

بگم که Shameless رو هم قسمت اولش رو دیدم، صد رحمت به اسپارتاکوس... من فکر کردم بیشتر کمدیه ولی دیدم که بیشتر درگیری تن به تنه.

6. 7 کاربرِ زیر از Soroosh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    555
    نقل قول نوشته اصلی توسط PS_CZ نمایش پست ها
    دوستان یه فیلم قشنگ میخوام که هم داستان خوبی داشته باشه و هم کمدی باشه: به نظر شما کدوم رو شروع کنم؟
    1) The Big Bang Theory
    2) Modern Family

بگم که Shameless رو هم قسمت اولش رو دیدم، صد رحمت به اسپارتاکوس... من فکر کردم بیشتر کمدیه ولی دیدم که بیشتر درگیری تن به تنه.
    کمدی میخوای شروع کنی The Big Bang Theory نگاه کن شوخیهای خیلی قشنگی توش داره اگه هم فرندز و two and half men ندیدی حتمن نگاه کن چون این دوتا بهترین طنزا هستند
    اما اگه سریال جنایی میخوای و به قاتل های زنجیره ای علاقه داری آب دستته بزار زمین و دکستر را نگاه کن که سریال فوق العاده ایه

8. 9 کاربرِ زیر از m a h d i بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

No Pain , No Gain
    سپاس
    1,973
    از این کاربر 2,645 بار در 407 پست سپاس گزاری شده
    1) The Big Bang Theory
    2) Modern Family

ببین بیگ بنگ که حرف نداره! البته باید 2 قسمت ببینی تا با شخصیت هاش آشنا بشی! شلدون کوپر شخصیت دوم ( ولی اصلی سریال) بخاطر اون دو سال پیاپی است که جایزه بهترین کمدین را می بره و..

اما مدرن فامیلی: امسال برای سال دوم است که بهترین سریال طنز آمریکا شد و جایزه گرفت. خودم دارمش اما وقت نکردم تا حالا ببینم.

دکستر هم زیباست. اما بنظر من دیدنش حوصله می خواد.

میدونی، تکلیف خودت رامعلوم کن که چه زمانی می خواهی سریال ببینی : اکثر سریال های طنز 20-21 دقیقه هستند. اما سریال هایی مثل دکستر ، زنان خانه دار ، فرینج و ترو بلود و... که طنز نیستند 45 دقیقه را شیرین دارند.( در هر قسمت)

من خودم حوصله نشستن 40 -50 دقیقه را ندارم. از طرفی هم سریال ها طوریند که آدم می خواد سریع سر و ته اشون در بیاره .

خلاصه اشتباه من رو تکرار نکن: یک عالمه سریال نصف و نیمه دیده دارم که نگو...

10. 9 کاربرِ زیر از Why Me ? بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,731
    از این کاربر 956 بار در 121 پست سپاس گزاری شده
    1) The Big Bang Theory
    2) Modern Family

سلام به همه
    منم مثل بقیه The Big Bang Theory رو توصیه میکنم. یه طنز پر محتوا و عالیه. اگه به مسایل علمی علاقه داشته باشی که نمی تونی ازش جدا بشی!
    داستان 4تا دانشمنده جوان که از بچگی دنبال درس بودن و مهارتهای اجتماعی شون خیلی کمه. یه دختر داغ همسایشون میشه که IQ پایینی داره ولی EQش بالاست. برخوردها و بررسی مسایل از دو دیدگاه متفاوت طنز زیبا وجذابی رو خلق میکنه که نهایتا منجر به پیشرفت مهارتهای اجتماعی و استفاده هوشمندانه تر از مسایل علمی در زندگی روزمره گروه میشه!

امیدوارم این توضیح مفید باشه و کمک کنه.
    همیشه سلامت , آگاه , شاد و پیروز باشید.

12. 9 کاربرِ زیر از Alberty بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

There's a storm coming
    سپاس
    10,255
    از این کاربر 29,131 بار در 3,620 پست سپاس گزاری شده
    اقا بحث مثل اینکه سر مدرن و بیگ بنگ بوده

هردو تو سک خودشون عالین مدرن فمیلی کارشده تره و بیگ بنگ پرطرفدار تر
    Fool Me Once Shame On You Fool Me Twice Shame On Me

One must have chaos in oneself to give birth to a dancing star

Friedrich Nietzsche

14. 6 کاربرِ زیر از Batlaghi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    555
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed224 نمایش پست ها
    سلام.من تا چند وقت پیش سریال خون واقعی و SHEMLES دنبال میکردم.لطفا هر کی سریال قشنگی دیده خیلی باحال بوده بهم بیشنهاد بده .ممنون

شریال قشنگ و باحال که خیلی هست اما اگه اینهارا ندیدی حتمن ببین
    friend
    lost
    homeland
    dexter
    heroes
    two and half men
    chuck
    90210
    it crowd
    و .....
    ببین سریال خیلی هست باید ببینی چع سبکی میخواهی

16. 5 کاربرِ زیر از m a h d i بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    555
    نقل قول نوشته اصلی توسط batlaghi نمایش پست ها
    اقا بحث مثل اینکه سر مدرن و بیگ بنگ بوده

هردو تو سک خودشون عالین مدرن فمیلی کارشده تره و بیگ بنگ پرطرفدار تر
    حامد جان من مدرن فامیلی را چند قسمتشا دیدم جذبم نکرد به نظر من چیزه خاصی نداره

18. 5 کاربرِ زیر از m a h d i بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

He passed peacefully surrounded by LOVE
    سپاس
    6,408
    از این کاربر 3,939 بار در 922 پست سپاس گزاری شده
    کو این تاپیک بیگ بنگ؟ *گشتن به دنبال تاپیک دانلود*
    یه دیالوگی زده بود نوژن جون، راجع به همون همبرگره... یاد Harold and Kumar افتادم.
    دانلود می کنیم....

20. 4 کاربرِ زیر از Soroosh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    59
    از این کاربر 33 بار در 10 پست سپاس گزاری شده
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi90 نمایش پست ها
    حامد جان من مدرن فامیلی را چند قسمتشا دیدم جذبم نکرد به نظر من چیزه خاصی نداره
    من هم چند قسمت مدرن فامیلی را دیدم اصلا جالب نبود
    بیگ بنگ بهتره. ولی عالی نیست
    کسی میتونه طنز بدردبخور مثل فرندز معرفی کنه؟
    یه طنزی میخوام که بیشتر کارهاشون خنده دار باشه . یعنی زیاد وابسته به دیالوگ نباشه.

22. 4 کاربرِ زیر از hadi-3at بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 5 از 849 اولیناولین ... 34567153055105205505 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع