برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 502 از 849 اولیناولین ... 2302402452477492500501502503504512527552602702 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,011 تا 5,020 از مجموع 8486
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

thumbsup راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

اگر صفحه ی اصلی همین انجمن رو نگاه کنید به اسم سریال های زیادی برمیخورید که ممکنه اطلاعات زیادی در مورد اون سریال نداشته باشید . مثلا ژانر سریال، بازیگرا و مهم تر از همه سطح کیفی سریال ...
    در پی رقابت شبکه های پخش کننده ی سریال، هر روز هم بر تعداد سریال ها اضافه میشه و البته...هر فصل هم اخبار سریال هایی که کنسل شدن اعلام میشه . از طرفی همه ی سریال ها از سطح بالایی برخوردار نیستن و همین انتخاب رو برای کسی که میخواد شروع به دیدن سریالی جدید بکنه، سخت میکنه .
    این تاپیک ایجاد شده برای اینکه دوستانی که دنبال سریالی برای دیدن هستن اینجا ژانرِ موردِ علاقشون و توقعی که از سریال دارن رو بگن تا دوستانی که اطلاعات بیشتری در موردِ سریال دارن بتونن توی انتخابِ یک سریالِ خوب راهنماییشون کنن .

پبشاپیش تشکر از مشارکتِ دوستان .

قوانـیــن تاپـیــک
    1-برای هر سریالی که پیشنهاد می‌دهید، حداقل یک خط هم برایش توضیح دهید و اگر بخش یا تاپیکی در انجمن داشت، لینک بخش یا تاپیک را هم ترجیحا قرار دهید.

2-لطفا از درخواست لینک و قرار دادن لینک دانلود در تاپیک اجتناب بفرمایید

2. 561 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

"Ross Geller",-=omid=-,.:'PΞJMΔП':.,.:SiSiBK:.,0UnknowN1,11212,123u,125yahel,3ven13,86471181,:: ERFAN ::,:::GOT:::,::LuCiFer::,a1251372,AAlireza,abadan-boy,abadanramin,abbas stannis,Achillies,AdibTE,ADOLOVSKY,adroit11,afraoo,afshin2014,aghasina21,ahmady45,Ahmad_n,akbatta,Alberty,Alex Vause,Ali.99,ali139494,ali1895,ali33,ali361,Ali9MJ23,alichoopa,alifondet,alip,Alireza-cRm,AlireZaaf__,alirezabm,AlirezAlirezA,Alireza_0111,aliskh,alitannaz,Alixw32,alizade,ali_74,ali_damashi,allen74,alod,alpay_fm,Amin,Amin03,amin1727,amingeneral,aminpesarmard,amin_orang,amin_vofa,AmiR RezA,amir123qwe,amir1690,amir2123,AmirGholi,Amirhossein17,AMIRHOSSEIN20,AMIRREZA RV,amir_999,amir_maxpayne,amo_omid,anzalichi,aQa GorGe,AR!@N,aramis2800,ARCTIC,aref74,arefeh-7,arezu3002,ariaieboy,arioxxxxx,armin0123,Arsalan.H,arshia001,arso,Artemis,asdali,ashley_1986,atena90,Atrin021,Avesperia,Avon Barksdale,azad10,babakpc2827282,bakuryu,Barkeep,Barney,Barney Stinson,barrai,Batlaghi,bayani,bbas,Being Amin,bibak20,BIG FELLAH,bikash,Bis,blackshow,bluestorm,Boatles-Oar,bysnco,CapIA,CapKiLL3r,Capricorn,caroline,caviya,Central Perk,Chandler Bing,Chaternet,checha,Chris,Clay Morrow,D O R D I,daee habib,danial1,DARK BOY,Dark Passenger589,Davinci,Days of Heaven,dazraf,deathpoint2002,deathstroke,Dexter_171,Dillan,dirty_coat,DivaN,djyazdan,dll,don draper,Dr. HANNIBAL LECTER,ehew,ehsan1370,EHSANRF,ehsan_2000,Ehsan_keen,eli99,EliJah,emadtvw,endoftime,erfan wahabi,erfan1st,erfan2086,erfani,erfanxxx,ergen,eric,errornima,ESajad,ESR,EstefaN,Ever_3313,fargo,farhad_5005,FARMANDEH,Farzad-Mz,FARZAD-P,fatima-b021,Fedex,fireboy8,Foa.neh,friendz,g0dsend313,Gallow,Game Of Thrones,gasarsa,Gates,Gharibe13,ghasemkalak,Ghazalll,gole yakh,golnoosh,Goudarz,Governor,H@RiR,hadi2006mi,hadiuss,hamed224,hamid k,hamid-p71,HAMID13,hamidchi,hamidvoosough1,Hasoud,hatam,hatamtv,Hesam,hesam220,hesamdx,hessamftm,hgot,hgwxx7,hitoo,HMNN,Hosna,hossein,hossein 2,hossein19,hossein2,hossein370,hosseinare,hosseinf722,Hosseinmehr,hosseinss76,Hossein_124,hossein_mdh,hossien89,hoto,hydrexis,Hypnos,idin,ifarzam,il Conformista,imaniy,Irag,iran9win,Islander,ShInOdA,Jack Bauer,jackbauer2012,jafar,jafar_20009_0,jake gyllenhal,janloka,Javad,javad0818,javadsm,JenabPargaar,jfnhvl,jokarsanaye,joker8,Julie,justUnited,K3li05,kamy_12,kargar999,karim_load,Katy Perry,Kazomo,KimiaM,King Aria,KING STANNIS,KING TWD,kingnessi,KingStranger,koresh92,kuchulu93,lastshepherd,legendary,Leonardo_D,Leyli,linkinpark20,Litoo,LOOPER,Lordloss,lordofgame,Lou Bloom,Lowkey,lucky75,m a h d i,M.Amir,M.pirate,M20N-5HiN3,m2love,m621,Maa vampire,maasoudn,Mahdi Razor,mahdi1356,mahdikhalili,mahour,mahshadak,majidmaster,majidss,majidzendaniyan,Malcolm X,mamad7070,MaMaLoM,Mani Vampire,manowar,mansourhobbit3,Marb,Marlon Brando,marya,maryam_b,mas5oud281,masoudahura,massam,Matin VT,matiyo,MDZaRa,Me1sam,Meee,MEHDIATB,Mehdimt3,mehditoghs,MeHr@n,mehrab 63,Mehrad7777,mehrdad_1,mehrdad_2,mehrganj,mehrsenal,Mel,meladyar,Meti,Mgs_Mashkook,MHD-KHZ,mhk,mhz98,Mia_3D,Midnight Coffee,midya,Mikado,Milad eMJey,MILANO,miola,misal021,Miss Harley,Mitarsam,MixMkv,mn66,mobiblu,mohamad13696,mohamadnisa,Mohammad Javid,Mohammad Tz,Mohammad-Javid,mohammad-om,mohammad1992,mohandex,mohsen kafka,Mohsen82,moji_moji_00,MOJTABA_k,monib,Moon Light,mootala,mortezasmh,moshkan,mosk,mr67,mreza-k,mrm1375,MrParhaM,mushroom,N1981,navid9,Ned Stark,nedashiva,neklas maykelson,nemsis,Nevah,nicolas7,niloofar22,nilou6,nima3333,nimas1,ninjamm,No Country,NOjAN,Nora,nosheh,Notion,Numero Uno,тнor,Oberyn Martell,omidan22,OmidS,onlyraulgonzal,Others,P!NK,P0ya,p30kingg,paradic,parhamaryan,pashang,passer_by,Patriot,Pedram Brando,pedram136,Pegah,persp000000lis,peyman_eun,Phenomenon,Phoebe,Pink Panther,Pirlo,pmn,Polarstern,poma,pooian,pooya,PouryaKht,pouya10,poyul,raha_91,RapidPc,Ray Deadman,Raylan Givens,realdota,Red Bull,redhood2003,rekaft,Reza-G,Reza-Scofield,reza8198,Rezaraki,rezarbn,REZAXIO,roohallahshab,rosa-e,roshan_gh,Rust Cohle,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,s1378,S@eeD-Mj,SA3iD,Saber-j,sadas,SaeeD-Mj90,Saeed.Crm7,saeedbahari,saeednaderi,saeedporreza9,saeedson,saeedzakhar,saeeid91,saeid33,SAH RAM,Sahid,sajad44,salarius,saman2esm,Samankaka,samansh,saman_pd09,sami1428,sandra,sApari,SaRaL,sasy20,Sayasla,sbhn,sedmamad,sepideh_h17,Serenita,Severus Snape,sh2012,sha2012,shahe parian,shahramirani,shayan010,shayan____sa,Shayea,Sherlockian,SHIELD,shinigamice,simorgh aseman,sina-hidden,sinanba2,SinaRC,Sina_Saw,Sσнєiℓ,Skadi,SKYPERSiA,smgh470,smh2011,Snow,sokhan1,SolTon,Spasitel,srk2010,stalker,stand,STAR,Star of GT,Stark Man,StarTak,STEFAŊ,stesa,still alive,Stone Heart,Successful Man,T1Enemy,tandis_104,Tha Real Nigga,The Buzzards,The Emperor,The Pianist,TheDarkness,thehooman,Thi JoKEr,ThunderStorm,tigerom,TOP GUN,toshishan,Toxic Fighter,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,TWD,UntouChable,مهسار,مریم د,مزدک,گل گلدون,v-abbasi,V@hiD,vA hid,vahid-fcb,vahidcivil66,vaker,Vampire,Vampire Blood,vampire021,vampire_sh17,vapid,Vic Mackey,virus,VIVA THE ROCK,voldemort,WALKING DE4D,WalTer WhiTe,Webber,white_beard,wlh,wlmajid,xaagh,XFIGHT3R,xxzzaa,yaser63,zarbang,zarriz,zesht,zizi12,Zombieland,ZzEeDd,[JOKER],ŞłŁΞИҬ,_BEHZAD_,_cheater,_Maryam_,_MRM_,_princ3_,_Tara_,~AzaDeH~,سوشیانت

سپاس
    9
    از این کاربر 79 بار در 14 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

نقل قول نوشته اصلی توسط matiyo نمایش پست ها
    اول از x7music عزیز تشکر میکنم و در مورد grimm هم باید بگم یه سریالی فانتزی-تخیلی که یکی از بهتری هاست از نظر بنده.در مورد موضوع داستان هم باید بگم مثل اکثر سریالهای پلیسی جدایی از موضوع خاص هر قسمت یک موضوع کلی هم داره که موضوع قسمتها در جهت خدمت به موضوع اصلی پیش میرن!
    داستان چه در طول هرفصل و چه در کل روند صعودی داره و رفته رفته بهتر میشه .بستگی به علاقه ات داره که این ژانر رو بپسندی یا نه من خودم اولین سریالی که دیدم هیمن بودش.
    جدایی از این fear the walking dead -orphen black و Person of Interest رو هم پیشنهاد میکنم. یه پیشنهاد هم اینه که قبل از شروع به دیدن تریلر سریال مورد نظرت رو ببین.
    ممنون از راهنمایی شما
    سریال Grimm رفت واسه دیدن
    در مورد سریال های دیگه چی پیشنهاد میدین سریال های که جدید پیشنهاد میدین سریالهای که یک فصلشون تموم شده یا فصل اول در حال پخش هست

4. 4 کاربرِ زیر از soshyan بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972
    از این کاربر 6,073 بار در 737 پست سپاس گزاری شده

چرا سریالهای جدید؟؟ چرا سریالهای قدیمی که امتحان پس داده هم هستن و حداقل چند فصل ازشون اموده رو امتحان نمیکنی؟! sons of anarchy--House of Cards --Person of Interest--the shiled و justified
    البته من خودمم با سریالهای زیر 2010 مشکل داشتم ولی بالاجبار نگاه کردم و باید بگم از بینشون sons of anarchy خیلی خوب بود البته بعد دیدن فصل اول یه سریال وقتی فصل های دیگه هم موجود باشن و پشت سرهم نگاه کنی یه حس آشنا و یه جوری عادت و دوست داشتن نسبت به اون سریال برات پیش میاد ! برا من تو the shiled و justified این طوری بود و دیدنشون خالی از لطف نیست مخصوصا the shiled راستش وقتی یه سریال رو بخوام ببینم خیلی تحقیق میکنم روش (آخرین مرحله هم تریلرشونرو نگاه میکنم) چون یه جورای فوبیای بی سریالی دارم! طوری که الان حدودا 600 قسمت سریال دارم که هنوز ندیدم! یعنی در بدترین حالت اگر روزی 5 قسمت سریال نگاه کنم (که امکان نداره)چیزی حدودا 4 الی5 ماه با سریالهای موجود درهاردم سریال دارم ! یعنی سریالهایی که اومدن و هنوز یه فصل نهایت دوفصل ازشون اومده و کلی روشون تحقیق کردم و پسندیدم رو هم هنوز نگاه نکردم!! مثلا همین الانش که بیشتر تمرکزم روی سریالهای به اتمام رسیده ای مثلJustified--Prison Break--sons of anarshy--The shield یا به اتمام نرسیده ای مثل Person of Interest و House of Cards هستش ، درمقابل سریالهایی مثل Daredevil---Expanse-fargo---Jessica Jones---Last Kingdom---Narcos---Mr Robot-Sense8---Shannara Chronicles---The Leftovers ---Outlander---که همگی از سریالهای جدید و خیلی خوب هستن رو گذاشتم برا بعد، و هیچکدومشون رو نگاه نکردم حتی یک قسمت!!
    البته Sense8 و Mr Robot رو یه چند قسمت نگاه کردم و الان گذاشتم فصل دومشون که اومد در صورتی که سریالهای قدیمی تموم بشه یجا نگاشون کنم.

در کل سریالهای منتخبم با امتیازبهشون اینا هستن(اونایی که + دارن رو خیلی بیشتر دوست دارم)
    game of thrones 9.5+
    Breaking Bad 9+
    Person of Interest 9+
    Gotham 8.8+
    fear the wakling dead 8.8+
    Grimm 8.7+
    sons of anarshy 8.7
    House of Cards 8.7
    Orphan Black 8.7+
    Hannibal 8.6+
    The Last Ship 8.6
    Outlander 8.5
    Sense8 8.5
    The Blacklist 8.5
    true dedective 8.4
    Walking Dead 8.4
    Davincis Demons 8.4
    Penny Dreadful 8.3
    Supernatural 8
    The Americans 8
    The shield 8
    The.Strain 8
    Justified 7.8
    Limitless 7.8

سریالهای جدید هم تعریف اینارو خیلی شنیدم
    fargo دو فصل
    Mr Robot یک فصل
    Outlander یک فصل
    Sense8 یک فصل
    The Last Ship یک فصل
    Ash vs Evil Dead یک فصل
    The Last Kingdom یک فصل
     Daredevil  دوفصل
    Narcos یک فصل
    Marvels Jessica Jones یک فصل
    Expanse یک فصل
    Shannara Chronicles یک فصل

.

6. 7 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,731
    از این کاربر 2,963 بار در 313 پست سپاس گزاری شده

دوستان بین درام های قدیمی تر hbo کدوم رو انتخاب میکنید؟ سوپرانوز . وایر . شش فوت زیر زمین . آز . ددوود . کارناوال. ( اگه بازم سریال بلند و قدیمی هست که جا انداختم بگید )

8. 3 کاربرِ زیر از Lou Bloom بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

■ have a "wanna get drunk" beard ■
    سپاس
    1,050
    از این کاربر 2,838 بار در 155 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط ali-shahri نمایش پست ها
    دوستان بین درام های قدیمی تر hbo کدوم رو انتخاب میکنید؟ سوپرانوز . وایر . شش فوت زیر زمین . آز . ددوود . کارناوال. ( اگه بازم سریال بلند و قدیمی هست که جا انداختم بگید )
    Boardwalk Empire
    The Wire
    Sopranos
    Deadwood
    Six Feet Under
    - - - - - - - - - -
    به ترتیبِ رنگ بندی پیشنهاد میکنم.
    شاید اگه حتی HBO رو هم نمیگفتین Boardwalk Empire جاش صدرلیست بود برام.

10. 8 کاربرِ زیر از Jimmy Darmody بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,731

نقل قول نوشته اصلی توسط jimmy darmody نمایش پست ها
    boardwalk empire
    the wire
    sopranos
    deadwood
    six feet under
    - - - - - - - - - -
    به ترتیبِ رنگ بندی پیشنهاد میکنم.
    شاید اگه حتی hbo رو هم نمیگفتین boardwalk empire جاش صدرلیست بود برام.
    قطعا اسم بوردواک رو نیاوردم بخاطر اینکه همین اواخر تموم شد.
    وگرنه هرکسی بوردواک رو دیده باشه از نظرش نه بهترین سریال hbo بلکه کل سریال های تلویزیونی میتونه باشه.
    نظرتونو درمورد 4 سریال دیگه بگید لطفا . یه خط مختصر توضیح یا بیان تجربتون از دیدنشون

و اینکه آیا کارناوال و آز رو هم دیدید ؟

12. 3 کاربرِ زیر از Lou Bloom بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

■ have a "wanna get drunk" beard ■
    سپاس
    1,050
    از این کاربر 2,838 بار در 155 پست سپاس گزاری شده

بعد از بوردواک امپایر از این لیست به نظرم The Wire میتونه قرار بگیره. من دوفصل از سریال رو دیدم. داستانش رو قطعا میدونین درباره‌ی چیه اما به طور کلی داستانِ یه سری کاراگاهان واحد جنایی و مواد مخدر رو شرح میده و باید بگم که شخصیت پردازی توی این سریال هم حرف اول رو میزنه. طرف مقابل کاراگاهان هم سیاه پوستانِ بالتیموری هست و توی سریال هم به راحتی با طرز فکر و رفتارِ و صد البته ادبیاتِ سیاه پوستها آشنا میشین. داستان سریال توی هرفصل هم تغییر میکنه. نه اینکه شخصیت ها تغییر پیدا کنن، هرفصل داستان دست روی یک مسئله میزاره سیستم آموزشی، سیستم انتخاباتی، قاچاق و از این مسائل. در کل بعنوانِ یک سریال تقابل خلافکار و پلیس که فیلمنامه خیلی قوی داره، تجربه‌ی خوبی میتونه بشه. تنها مشکلش زیرنویس نچندانِ جالبش هست. اسپویلِ زیر هم نکته‌ی جالبی داره که یکی از دوستانِ بنده هنگامِ زیرنویس کردنِ فصل اول سریال بهش برخورده. چیزی رو اسپویل نمیکنه.

مشاهده محتوا اسپویلر

سوپرانوز رو خیلی ها نسخه‌ی پیشرفته‌ی بوردواک امپایر میدونن اما من تایید نمیکنم. سوپرانوز هم بشدت شخصیت محوره. بازی‌های خوب و بازیگرای محشر. تقریبا میشه گفت قسمت اول رو هم ببینی باید تا انتها بری. سریال 6 فصل داره و اونقدری شخصیت تونی سوپرانو خوبه که توی 6 فصل یک وجهه از شخصیتش رو میبینم. لازمه اشاره کنم پایانِ سریال هم بشدت خوب بود.

ددوود هم در سه فصل از شبکه پخش شده. داستان سریال هم در یک دوره‌ی تاریخی متفاوت‌تر از بقیه اتفاق میفته. بازیگرهای سریال اسمشون تقریبا آشناست. داستان سریال خیلی خوب شروع میشه ولی همون یک فصل خوب میمونه. فصل دوم و فصل سوم اونقدر پختگی فصل اول رو نداشتند هیچوقت. با توجه به اینکه هرقسمت هم 1 ساعت هست ممکنه یه مقدار خسته کننده بشه. اما من خیلی بدم نیومد از دوفصل اول سریال.

شش قدم زیرزمین از اون دست سریال‌ها نیس که ازش انتظار هیجان داشته باشیم. سریال تو 5 فصل پخش شده که هر 5 فصل سریال خیلی آروم جلو میره ولی خسته کننده نمیشه. موضوع سریال درباره خانواده ای است که کارشان برگذاری مراسم کفن و دفن است و مسلما تم اصلی سریال هم روی مرگ می باشد.فیلمنامه‌ی سریال مثل بقیه سریال‌ها خیلی قوی نوشته شده و مهمترین نکته‌ی سریال هم بدونِ شک لوکیشن‌هاش هست.

14. 9 کاربرِ زیر از Jimmy Darmody بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,731

نقل قول نوشته اصلی توسط Jimmy Darmody نمایش پست ها

بعد از بوردواک امپایر از این لیست به نظرم The Wire میتونه قرار بگیره. من دوفصل از سریال رو دیدم. داستانش رو قطعا میدونین درباره‌ی چیه اما به طور کلی داستانِ یه سری کاراگاهان واحد جنایی و مواد مخدر رو شرح میده و باید بگم که شخصیت پردازی توی این سریال هم حرف اول رو میزنه. طرف مقابل کاراگاهان هم سیاه پوستانِ بالتیموری هست و توی سریال هم به راحتی با طرز فکر و رفتارِ و صد البته ادبیاتِ سیاه پوستها آشنا میشین. داستان سریال توی هرفصل هم تغییر میکنه. نه اینکه شخصیت ها تغییر پیدا کنن، هرفصل داستان دست روی یک مسئله میزاره سیستم آموزشی، سیستم انتخاباتی، قاچاق و از این مسائل. در کل بعنوانِ یک سریال تقابل خلافکار و پلیس که فیلمنامه خیلی قوی داره، تجربه‌ی خوبی میتونه بشه. تنها مشکلش زیرنویس نچندانِ جالبش هست. اسپویلِ زیر هم نکته‌ی جالبی داره که یکی از دوستانِ بنده هنگامِ زیرنویس کردنِ فصل اول سریال بهش برخورده. چیزی رو اسپویل نمیکنه.

مشاهده محتوا اسپویلر

سوپرانوز رو خیلی ها نسخه‌ی پیشرفته‌ی بوردواک امپایر میدونن اما من تایید نمیکنم. سوپرانوز هم بشدت شخصیت محوره. بازی‌های خوب و بازیگرای محشر. تقریبا میشه گفت قسمت اول رو هم ببینی باید تا انتها بری. سریال 6 فصل داره و اونقدری شخصیت تونی سوپرانو خوبه که توی 6 فصل یک وجهه از شخصیتش رو میبینم. لازمه اشاره کنم پایانِ سریال هم بشدت خوب بود.

ددوود هم در سه فصل از شبکه پخش شده. داستان سریال هم در یک دوره‌ی تاریخی متفاوت‌تر از بقیه اتفاق میفته. بازیگرهای سریال اسمشون تقریبا آشناست. داستان سریال خیلی خوب شروع میشه ولی همون یک فصل خوب میمونه. فصل دوم و فصل سوم اونقدر پختگی فصل اول رو نداشتند هیچوقت. با توجه به اینکه هرقسمت هم 1 ساعت هست ممکنه یه مقدار خسته کننده بشه. اما من خیلی بدم نیومد از دوفصل اول سریال.

شش قدم زیرزمین از اون دست سریال‌ها نیس که ازش انتظار هیجان داشته باشیم. سریال تو 5 فصل پخش شده که هر 5 فصل سریال خیلی آروم جلو میره ولی خسته کننده نمیشه. موضوع سریال درباره خانواده ای است که کارشان برگذاری مراسم کفن و دفن است و مسلما تم اصلی سریال هم روی مرگ می باشد.فیلمنامه‌ی سریال مثل بقیه سریال‌ها خیلی قوی نوشته شده و مهمترین نکته‌ی سریال هم بدونِ شک لوکیشن‌هاش هست.
    بسیار عالی و خواندنی . ممنون از شما دوست بزرگوار
    اسپویل وایر هم جالب بود مثل اینکه جدیدا هم این سریال داره ترجمه میشه. اما روند کند هستش.

16. 5 کاربرِ زیر از Lou Bloom بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    14
    از این کاربر 65 بار در 13 پست سپاس گزاری شده

سریال با هیجان بالا مثل Banshee معرفی کنید لطفا . strike back چطوره ؟

18. 5 کاربرِ زیر از Dr strangelove بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,504
    از این کاربر 512 بار در 85 پست سپاس گزاری شده

من دو فصل اول انیمیشن south park رو دیدم و اصلن خوشم نیومد
    فصل اول رو کامل دیدم فصل دوم رو رد میکردمو میدیدم اینقدر مزخرف بود واسم
    بین فصلهای 3 4 5 6 14 و 15 کدوم فصلها ارزش دیدن دارن(چون این فصلها در دسترسن)
    با این دو فصل اصلن حال نکردم این چند روز هم روی مود خوب نیستم واسه همین نشستم کمدی ببینم بیشتر اعصابم بهم ریخت نمدونم چرا!!

دوستان لطفا راهنماییم کنید اگ ارزش نداره برم سراغ the office

ممنون

20. 2 کاربرِ زیر از amayana بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

بزرگی این دنیا به کوچیکی فکر ماست
    سپاس
    1,197
    از این کاربر 7,718 بار در 601 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط amayana نمایش پست ها
    من دو فصل اول انیمیشن south park رو دیدم و اصلن خوشم نیومد
    فصل اول رو کامل دیدم فصل دوم رو رد میکردمو میدیدم اینقدر مزخرف بود واسم
    بین فصلهای 3 4 5 6 14 و 15 کدوم فصلها ارزش دیدن دارن(چون این فصلها در دسترسن)
    با این دو فصل اصلن حال نکردم این چند روز هم روی مود خوب نیستم واسه همین نشستم کمدی ببینم بیشتر اعصابم بهم ریخت نمدونم چرا!!

دوستان لطفا راهنماییم کنید اگ ارزش نداره برم سراغ the office

ممنون
    به شما سریال انگلیسی The Inbetweeners توصیه میکنم به دو دلیل کلا 18 قسمت(3 فصل 6 قسمتی) و زیرنویس خوبی داره از طرفی کم تر بهش پرداخته شده
    سریال coupling همینطور سریال خوبیه ....

The Inbetweeners نسخه uk حتما دانلود کن
    us بازسازی ضعیفیه

22. 4 کاربرِ زیر از Daniel Desario بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 502 از 849 اولیناولین ... 2302402452477492500501502503504512527552602702 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع