برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 504 از 849 اولیناولین ... 4304404454479494502503504505506514529554604704 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,031 تا 5,040 از مجموع 8486
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

thumbsup راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

اگر صفحه ی اصلی همین انجمن رو نگاه کنید به اسم سریال های زیادی برمیخورید که ممکنه اطلاعات زیادی در مورد اون سریال نداشته باشید . مثلا ژانر سریال، بازیگرا و مهم تر از همه سطح کیفی سریال ...
    در پی رقابت شبکه های پخش کننده ی سریال، هر روز هم بر تعداد سریال ها اضافه میشه و البته...هر فصل هم اخبار سریال هایی که کنسل شدن اعلام میشه . از طرفی همه ی سریال ها از سطح بالایی برخوردار نیستن و همین انتخاب رو برای کسی که میخواد شروع به دیدن سریالی جدید بکنه، سخت میکنه .
    این تاپیک ایجاد شده برای اینکه دوستانی که دنبال سریالی برای دیدن هستن اینجا ژانرِ موردِ علاقشون و توقعی که از سریال دارن رو بگن تا دوستانی که اطلاعات بیشتری در موردِ سریال دارن بتونن توی انتخابِ یک سریالِ خوب راهنماییشون کنن .

پبشاپیش تشکر از مشارکتِ دوستان .

قوانـیــن تاپـیــک
    1-برای هر سریالی که پیشنهاد می‌دهید، حداقل یک خط هم برایش توضیح دهید و اگر بخش یا تاپیکی در انجمن داشت، لینک بخش یا تاپیک را هم ترجیحا قرار دهید.

2-لطفا از درخواست لینک و قرار دادن لینک دانلود در تاپیک اجتناب بفرمایید

2. 561 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

"Ross Geller",-=omid=-,.:'PΞJMΔП':.,.:SiSiBK:.,0UnknowN1,11212,123u,125yahel,3ven13,86471181,:: ERFAN ::,:::GOT:::,::LuCiFer::,a1251372,AAlireza,abadan-boy,abadanramin,abbas stannis,Achillies,AdibTE,ADOLOVSKY,adroit11,afraoo,afshin2014,aghasina21,ahmady45,Ahmad_n,akbatta,Alberty,Alex Vause,Ali.99,ali139494,ali1895,ali33,ali361,Ali9MJ23,alichoopa,alifondet,alip,Alireza-cRm,AlireZaaf__,alirezabm,AlirezAlirezA,Alireza_0111,aliskh,alitannaz,Alixw32,alizade,ali_74,ali_damashi,allen74,alod,alpay_fm,Amin,Amin03,amin1727,amingeneral,aminpesarmard,amin_orang,amin_vofa,AmiR RezA,amir123qwe,amir1690,amir2123,AmirGholi,Amirhossein17,AMIRHOSSEIN20,AMIRREZA RV,amir_999,amir_maxpayne,amo_omid,anzalichi,aQa GorGe,AR!@N,aramis2800,ARCTIC,aref74,arefeh-7,arezu3002,ariaieboy,arioxxxxx,armin0123,Arsalan.H,arshia001,arso,Artemis,asdali,ashley_1986,atena90,Atrin021,Avesperia,Avon Barksdale,azad10,babakpc2827282,bakuryu,Barkeep,Barney,Barney Stinson,barrai,Batlaghi,bayani,bbas,Being Amin,bibak20,BIG FELLAH,bikash,Bis,blackshow,bluestorm,Boatles-Oar,bysnco,CapIA,CapKiLL3r,Capricorn,caroline,caviya,Central Perk,Chandler Bing,Chaternet,checha,Chris,Clay Morrow,D O R D I,daee habib,danial1,DARK BOY,Dark Passenger589,Davinci,Days of Heaven,dazraf,deathpoint2002,deathstroke,Dexter_171,Dillan,dirty_coat,DivaN,djyazdan,dll,don draper,Dr. HANNIBAL LECTER,ehew,ehsan1370,EHSANRF,ehsan_2000,Ehsan_keen,eli99,EliJah,emadtvw,endoftime,erfan wahabi,erfan1st,erfan2086,erfani,erfanxxx,ergen,eric,errornima,ESajad,ESR,EstefaN,Ever_3313,fargo,farhad_5005,FARMANDEH,Farzad-Mz,FARZAD-P,fatima-b021,Fedex,fireboy8,Foa.neh,friendz,g0dsend313,Gallow,Game Of Thrones,gasarsa,Gates,Gharibe13,ghasemkalak,Ghazalll,gole yakh,golnoosh,Goudarz,Governor,H@RiR,hadi2006mi,hadiuss,hamed224,hamid k,hamid-p71,HAMID13,hamidchi,hamidvoosough1,Hasoud,hatam,hatamtv,Hesam,hesam220,hesamdx,hessamftm,hgot,hgwxx7,hitoo,HMNN,Hosna,hossein,hossein 2,hossein19,hossein2,hossein370,hosseinare,hosseinf722,Hosseinmehr,hosseinss76,Hossein_124,hossein_mdh,hossien89,hoto,hydrexis,Hypnos,idin,ifarzam,il Conformista,imaniy,Irag,iran9win,Islander,ShInOdA,Jack Bauer,jackbauer2012,jafar,jafar_20009_0,jake gyllenhal,janloka,Javad,javad0818,javadsm,JenabPargaar,jfnhvl,jokarsanaye,joker8,Julie,justUnited,K3li05,kamy_12,kargar999,karim_load,Katy Perry,Kazomo,KimiaM,King Aria,KING STANNIS,KING TWD,kingnessi,KingStranger,koresh92,kuchulu93,lastshepherd,legendary,Leonardo_D,Leyli,linkinpark20,Litoo,LOOPER,Lordloss,lordofgame,Lou Bloom,Lowkey,lucky75,m a h d i,M.Amir,M.pirate,M20N-5HiN3,m2love,m621,Maa vampire,maasoudn,Mahdi Razor,mahdi1356,mahdikhalili,mahour,mahshadak,majidmaster,majidss,majidzendaniyan,Malcolm X,mamad7070,MaMaLoM,Mani Vampire,manowar,mansourhobbit3,Marb,Marlon Brando,marya,maryam_b,mas5oud281,masoudahura,massam,Matin VT,matiyo,MDZaRa,Me1sam,Meee,MEHDIATB,Mehdimt3,mehditoghs,MeHr@n,mehrab 63,Mehrad7777,mehrdad_1,mehrdad_2,mehrganj,mehrsenal,Mel,meladyar,Meti,Mgs_Mashkook,MHD-KHZ,mhk,mhz98,Mia_3D,Midnight Coffee,midya,Mikado,Milad eMJey,MILANO,miola,misal021,Miss Harley,Mitarsam,MixMkv,mn66,mobiblu,mohamad13696,mohamadnisa,Mohammad Javid,Mohammad Tz,Mohammad-Javid,mohammad-om,mohammad1992,mohandex,mohsen kafka,Mohsen82,moji_moji_00,MOJTABA_k,monib,Moon Light,mootala,mortezasmh,moshkan,mosk,mr67,mreza-k,mrm1375,MrParhaM,mushroom,N1981,navid9,Ned Stark,nedashiva,neklas maykelson,nemsis,Nevah,nicolas7,niloofar22,nilou6,nima3333,nimas1,ninjamm,No Country,NOjAN,Nora,nosheh,Notion,Numero Uno,тнor,Oberyn Martell,omidan22,OmidS,onlyraulgonzal,Others,P!NK,P0ya,p30kingg,paradic,parhamaryan,pashang,passer_by,Patriot,Pedram Brando,pedram136,Pegah,persp000000lis,peyman_eun,Phenomenon,Phoebe,Pink Panther,Pirlo,pmn,Polarstern,poma,pooian,pooya,PouryaKht,pouya10,poyul,raha_91,RapidPc,Ray Deadman,Raylan Givens,realdota,Red Bull,redhood2003,rekaft,Reza-G,Reza-Scofield,reza8198,Rezaraki,rezarbn,REZAXIO,roohallahshab,rosa-e,roshan_gh,Rust Cohle,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,s1378,S@eeD-Mj,SA3iD,Saber-j,sadas,SaeeD-Mj90,Saeed.Crm7,saeedbahari,saeednaderi,saeedporreza9,saeedson,saeedzakhar,saeeid91,saeid33,SAH RAM,Sahid,sajad44,salarius,saman2esm,Samankaka,samansh,saman_pd09,sami1428,sandra,sApari,SaRaL,sasy20,Sayasla,sbhn,sedmamad,sepideh_h17,Serenita,Severus Snape,sh2012,sha2012,shahe parian,shahramirani,shayan010,shayan____sa,Shayea,Sherlockian,SHIELD,shinigamice,simorgh aseman,sina-hidden,sinanba2,SinaRC,Sina_Saw,Sσнєiℓ,Skadi,SKYPERSiA,smgh470,smh2011,Snow,sokhan1,SolTon,Spasitel,srk2010,stalker,stand,STAR,Star of GT,Stark Man,StarTak,STEFAŊ,stesa,still alive,Stone Heart,Successful Man,T1Enemy,tandis_104,Tha Real Nigga,The Buzzards,The Emperor,The Pianist,TheDarkness,thehooman,Thi JoKEr,ThunderStorm,tigerom,TOP GUN,toshishan,Toxic Fighter,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,TWD,UntouChable,مهسار,مریم د,مزدک,گل گلدون,v-abbasi,V@hiD,vA hid,vahid-fcb,vahidcivil66,vaker,Vampire,Vampire Blood,vampire021,vampire_sh17,vapid,Vic Mackey,virus,VIVA THE ROCK,voldemort,WALKING DE4D,WalTer WhiTe,Webber,white_beard,wlh,wlmajid,xaagh,XFIGHT3R,xxzzaa,yaser63,zarbang,zarriz,zesht,zizi12,Zombieland,ZzEeDd,[JOKER],ŞłŁΞИҬ,_BEHZAD_,_cheater,_Maryam_,_MRM_,_princ3_,_Tara_,~AzaDeH~,سوشیانت

سپاس
    3,504
    از این کاربر 512 بار در 85 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

نقل قول نوشته اصلی توسط Aali99 نمایش پست ها
    سلام11-سریال کمدی مثل فرندز که پر از شوخی های جنسی و... باشه چی پیشنهاد میکنید ؟؟؟
    سریال coupling نسخه بریتانیایی فرندز
    تمام شوخی هاشون درمورد مسائل جنسیه.. سریال بدی نیست پیشنهاد میکنم ببینین

4. 8 کاربرِ زیر از amayana بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,483
    از این کاربر 1,275 بار در 191 پست سپاس گزاری شده

سلام
    این تصویر مربوط به ج فیلم یا سریالیه؟

6. 4 کاربرِ زیر از ali_74 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Kenny McCormick
    سپاس
    556
    از این کاربر 2,665 بار در 282 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_74 نمایش پست ها

سلام
    این تصویر مربوط به ج فیلم یا سریالیه؟
    Charlie St. Cloud

8. 8 کاربرِ زیر از EYE بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2
    از این کاربر 6 بار در 1 پست سپاس گزاری شده

سلام دوستان. دنبال ی پیشنهاد خوب برای دیدنم/ من همیشه یه سریال کمدی 20 دقیقه ای با یه سریال معمولی رو همزمان نگاه میکنم تا تموم بشن. جدیدا والکینگ دد و فرندز رو تموم کردم. البته فرندز چند اپیزود آخرشم. یه چندتا سریال نام میبرم سبک فیلمایی ک علاقه دارم
    game of thrones
    walking dead
    band of brothers
    braking bad
    big banf theory
    pacific
    himym البته دو فصلشو 5 سال پیش دیدم
    american horror story

متشکر

10. 6 کاربرِ زیر از shahin12 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    344
    از این کاربر 3,340 بار در 158 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط shahin12 نمایش پست ها
    سلام دوستان. دنبال ی پیشنهاد خوب برای دیدنم/ من همیشه یه سریال کمدی 20 دقیقه ای با یه سریال معمولی رو همزمان نگاه میکنم تا تموم بشن. جدیدا والکینگ دد و فرندز رو تموم کردم. البته فرندز چند اپیزود آخرشم. یه چندتا سریال نام میبرم سبک فیلمایی ک علاقه دارم
    game of thrones
    walking dead
    band of brothers
    braking bad
    big banf theory
    pacific
    american horror story

متشکر
    قاعدتاً سلیقۀ هر کسی متفاوته. از اونجایی که علاقمندیتون بیشتر نسبت به سریال های پر مخاطب و معروف هست، کلی سریال میشه بهتون پیشنهاد کرد.

پیشنهاد من اینه که مثلاً سریال Dexter که یک سریال درام و جنایی هست رو در کنار It's Always Sunny in Philadelphia که یک سریال کمدی هست ببینید.

یا مثلاً سریال House of Cards که مجدداً یه سریال درام هست رو در کنار Californication که یک کمدی بزرگسالانه هست ببینید.

یا مثلاً سریال Banshee رو که الان دوستان همینجا در حال زیرنویس کردن فصل آخرش هستن رو که البته سریال درام و اکشنی هم به حساب میاد رو در کنار Parks and Recreation که یه کمدی زیبا هست مشاهده کنید.

یا مثلاً سریال Better Call Saul که اسپین آف بسیار زیبای Breaking Bad هست رو در کنار Shameless که یه سریال کمدی و دارم هست ببینید.

کلی درام دیگه میتونم بهتون پیشنهاد کنم، که پر مخاطب هستن و یه جورایی احتمالاً بپسندین؛ Sherlock که بر اساس داستان های شرلوک هولمز هست، Person of Interest که اکثر هموطنانمون این سریال رو هم می پسندن.

اگه اهل فیلمای سوپر هیرویی هستید، پیشنهادم اینه که Daredevil رو ببینید.

اگه اهل انیمیشن هستید، در ژانر کمدی-معمایی-علمی،تخیلی بهتون Gravity Falls و Rick and Morty رو پیشنهاد می کنم، در ژانر کمدی بزرگسالانه هم South Park رو بهتون پیشنهاد می کنم.

یه سری از سریال های واقعاً عالی هم هستن، که ممکنه هر کسی نپسنده و منم بهتون پیشنهاد نکردم. شاید از نظر بعضیا حوصله سَر بَر و کند باشه، شاید برای بعضیای دیگه هم اون جذابیت و هیجان و کشش لازم رو نداشته باشه. خلاصه اینکه هر کسی نمی پسنده. اگه فکر می کنید، میتونید سریال های خیلی خاص رو هم ببینید، میتونم چند نمونه اونطوری هم بهتون پیشنهاد بدم.

12. 13 کاربرِ زیر از Samya بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972
    از این کاربر 6,073 بار در 737 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط shahin12 نمایش پست ها
    game of thrones
    walking dead
    band of brothers
    braking bad
    big banf theory
    pacific
    american horror story

متشکر
    من سلیقه ام به House of Cards و sons of anarchy-the shiled -hanibal نمیخورد ولی از بی سریالی نشستم نگاه کردم! و باید بگم همشون عالی هستن .چون شما فیلم هایی در حد این سریال ها ندیدی و از طرفی با خواندن توضیحات هر سریال فکر میکنی نمیتونه اون هیجان و جذابیت سریالهای ژانر مورد علاقه ات رو داشته باشه ولی درعین ناباوری میبینی درست همونیه که میخوایی!
    من توصیه میکنم سریالهایی رو که عکسشون رو امضای من هستش رو حتما ببینی!

.

14. 10 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,483
    از این کاربر 1,275 بار در 191 پست سپاس گزاری شده

سلام
    یه سریالی بود که یکی توی ی جزیره زندگی میکرد و براش اتفاق های زیادی میوفتاد قبلا دوبله بود و از شبکه تهران پخش میشد میشه یکی بگه اسمش جی بود و امتیازش چنده؟

16. 6 کاربرِ زیر از ali_74 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    431
    از این کاربر 2,604 بار در 236 پست سپاس گزاری شده

سلام

درباره سریال کمدی راهنمایی میخواستم

فرندز و بیگ بنگ رو دیدم و یه چیزی تو همین مایه ها میخوام که البته شوخیهای جنسیش کم باشه!

نظرم بیشتر روی دو مرد و نصفی و آشنایی با مادر هست ولی هیچ کدوم رو نمیشناسم و نمیدونم در چه سطحی هستن؟

فیلادلفیا هم دیدم چند قسمت خوشم نیومد!

ممنون

18. 7 کاربرِ زیر از FARMANDEH بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

گَرزَنه دست نزن رِه
    سپاس
    5,078
    از این کاربر 2,505 بار در 204 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط FARMANDEH نمایش پست ها
    سلام

درباره سریال کمدی راهنمایی میخواستم

فرندز و بیگ بنگ رو دیدم و یه چیزی تو همین مایه ها میخوام که البته شوخیهای جنسیش کم باشه!

نظرم بیشتر روی دو مرد و نصفی و آشنایی با مادر هست ولی هیچ کدوم رو نمیشناسم و نمیدونم در چه سطحی هستن؟

فیلادلفیا هم دیدم چند قسمت خوشم نیومد!

ممنون

به نظرم هرچه زودتر شروع به دیدن ساینفلد کن.هم شوخی های جنسی انچنانی نداره، هم کمدی فوق العاده هوشمندانه ای داره.
    “There's not some finite amount of pain inside us. Our bodies and minds just keep manufacturing more of it.”

20. 9 کاربرِ زیر از Alireza-cRm بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    56
    از این کاربر 200 بار در 22 پست سپاس گزاری شده

سلام
    یه سریالی بود که یکی توی ی جزیره زندگی میکرد و براش اتفاق های زیادی میوفتاد قبلا دوبله بود و از شبکه تهران پخش میشد میشه یکی بگه اسمش جی بود و امتیازش چنده؟
    داداشی منظورت خانواده رابینسون هست؟

اضافه شده در : 3 minutes

نقل قول نوشته اصلی توسط threeFX نمایش پست ها
    کسایی که با فیلم های سبک ارباب حلقه ها و هابیت و ... حال میکنن حتما سریال The Shannara Chronicles رو ببینن ... چه خرجی کردن واسش جدا هر قسمت در حد یه فیلم سینمایی هستش ... من خیلی خوشم اومد فصل اولش اومده 10 قسمت از شبکه MTV البته خبری از تمدید یا کنسلی در فصل دوم نیست ولی به احتمال بسیار زیاد تمدید میشه ...
    عزیز خیلی سریال قوی نیست

اکتیازش توی IMDB شد 7.9 که نشان از متوسط بودن سریال داره! روایت مشکل دار + شخصیت پردازی متوسط + کلا داستانی اندکی غیر معقول حتی با وجود سبکش باعث میشه مخاطب نپسنده!

این کجا و سه گانه ارباب حلقه ها کجا

ارزش دیدن تا حدودی داره ولی نه خیلی!

در ضمن فعلا اعلام شده برنامه ای برای ساخت فصل دوم ندارن و ممکنه کنسل بشه!

22. 11 کاربرِ زیر از محمدسعید خزایی بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 504 از 849 اولیناولین ... 4304404454479494502503504505506514529554604704 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع