برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 565 از 849 اولیناولین ... 65365465515540555563564565566567575590615665765 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,641 تا 5,650 از مجموع 8489
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

thumbsup راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

اگر صفحه ی اصلی همین انجمن رو نگاه کنید به اسم سریال های زیادی برمیخورید که ممکنه اطلاعات زیادی در مورد اون سریال نداشته باشید . مثلا ژانر سریال، بازیگرا و مهم تر از همه سطح کیفی سریال ...
    در پی رقابت شبکه های پخش کننده ی سریال، هر روز هم بر تعداد سریال ها اضافه میشه و البته...هر فصل هم اخبار سریال هایی که کنسل شدن اعلام میشه . از طرفی همه ی سریال ها از سطح بالایی برخوردار نیستن و همین انتخاب رو برای کسی که میخواد شروع به دیدن سریالی جدید بکنه، سخت میکنه .
    این تاپیک ایجاد شده برای اینکه دوستانی که دنبال سریالی برای دیدن هستن اینجا ژانرِ موردِ علاقشون و توقعی که از سریال دارن رو بگن تا دوستانی که اطلاعات بیشتری در موردِ سریال دارن بتونن توی انتخابِ یک سریالِ خوب راهنماییشون کنن .

پبشاپیش تشکر از مشارکتِ دوستان .

قوانـیــن تاپـیــک
    1-برای هر سریالی که پیشنهاد می‌دهید، حداقل یک خط هم برایش توضیح دهید و اگر بخش یا تاپیکی در انجمن داشت، لینک بخش یا تاپیک را هم ترجیحا قرار دهید.

2-لطفا از درخواست لینک و قرار دادن لینک دانلود در تاپیک اجتناب بفرمایید

2. 561 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

"Ross Geller",-=omid=-,.:'PΞJMΔП':.,.:SiSiBK:.,0UnknowN1,11212,123u,125yahel,3ven13,86471181,:: ERFAN ::,:::GOT:::,::LuCiFer::,a1251372,AAlireza,abadan-boy,abadanramin,abbas stannis,Achillies,AdibTE,ADOLOVSKY,adroit11,afraoo,afshin2014,aghasina21,ahmady45,Ahmad_n,akbatta,Alberty,Alex Vause,Ali.99,ali139494,ali1895,ali33,ali361,Ali9MJ23,alichoopa,alifondet,alip,Alireza-cRm,AlireZaaf__,alirezabm,AlirezAlirezA,Alireza_0111,aliskh,alitannaz,Alixw32,alizade,ali_74,ali_damashi,allen74,alod,alpay_fm,Amin,Amin03,amin1727,amingeneral,aminpesarmard,amin_orang,amin_vofa,AmiR RezA,amir123qwe,amir1690,amir2123,AmirGholi,Amirhossein17,AMIRHOSSEIN20,AMIRREZA RV,amir_999,amir_maxpayne,amo_omid,anzalichi,aQa GorGe,AR!@N,aramis2800,ARCTIC,aref74,arefeh-7,arezu3002,ariaieboy,arioxxxxx,armin0123,Arsalan.H,arshia001,arso,Artemis,asdali,ashley_1986,atena90,Atrin021,Avesperia,Avon Barksdale,azad10,babakpc2827282,bakuryu,Barkeep,Barney,Barney Stinson,barrai,Batlaghi,bayani,bbas,Being Amin,bibak20,BIG FELLAH,bikash,Bis,blackshow,bluestorm,Boatles-Oar,bysnco,CapIA,CapKiLL3r,Capricorn,caroline,caviya,Central Perk,Chandler Bing,Chaternet,checha,Chris,Clay Morrow,D O R D I,daee habib,danial1,DARK BOY,Dark Passenger589,Davinci,Days of Heaven,dazraf,deathpoint2002,deathstroke,Dexter_171,Dillan,dirty_coat,DivaN,djyazdan,dll,don draper,Dr. HANNIBAL LECTER,ehew,ehsan1370,EHSANRF,ehsan_2000,Ehsan_keen,eli99,EliJah,emadtvw,endoftime,erfan wahabi,erfan1st,erfan2086,erfani,erfanxxx,ergen,eric,errornima,ESajad,ESR,EstefaN,Ever_3313,fargo,farhad_5005,FARMANDEH,Farzad-Mz,FARZAD-P,fatima-b021,Fedex,fireboy8,Foa.neh,friendz,g0dsend313,Gallow,Game Of Thrones,gasarsa,Gates,Gharibe13,ghasemkalak,Ghazalll,gole yakh,golnoosh,Goudarz,Governor,H@RiR,hadi2006mi,hadiuss,hamed224,hamid k,hamid-p71,HAMID13,hamidchi,hamidvoosough1,Hasoud,hatam,hatamtv,Hesam,hesam220,hesamdx,hessamftm,hgot,hgwxx7,hitoo,HMNN,Hosna,hossein,hossein 2,hossein19,hossein2,hossein370,hosseinare,hosseinf722,Hosseinmehr,hosseinss76,Hossein_124,hossein_mdh,hossien89,hoto,hydrexis,Hypnos,idin,ifarzam,il Conformista,imaniy,Irag,iran9win,Islander,ShInOdA,Jack Bauer,jackbauer2012,jafar,jafar_20009_0,jake gyllenhal,janloka,Javad,javad0818,javadsm,JenabPargaar,jfnhvl,jokarsanaye,joker8,Julie,justUnited,K3li05,kamy_12,kargar999,karim_load,Katy Perry,Kazomo,KimiaM,King Aria,KING STANNIS,KING TWD,kingnessi,KingStranger,koresh92,kuchulu93,lastshepherd,legendary,Leonardo_D,Leyli,linkinpark20,Litoo,LOOPER,Lordloss,lordofgame,Lou Bloom,Lowkey,lucky75,m a h d i,M.Amir,M.pirate,M20N-5HiN3,m2love,m621,Maa vampire,maasoudn,Mahdi Razor,mahdi1356,mahdikhalili,mahour,mahshadak,majidmaster,majidss,majidzendaniyan,Malcolm X,mamad7070,MaMaLoM,Mani Vampire,manowar,mansourhobbit3,Marb,Marlon Brando,marya,maryam_b,mas5oud281,masoudahura,massam,Matin VT,matiyo,MDZaRa,Me1sam,Meee,MEHDIATB,Mehdimt3,mehditoghs,MeHr@n,mehrab 63,Mehrad7777,mehrdad_1,mehrdad_2,mehrganj,mehrsenal,Mel,meladyar,Meti,Mgs_Mashkook,MHD-KHZ,mhk,mhz98,Mia_3D,Midnight Coffee,midya,Mikado,Milad eMJey,MILANO,miola,misal021,Miss Harley,Mitarsam,MixMkv,mn66,mobiblu,mohamad13696,mohamadnisa,Mohammad Javid,Mohammad Tz,Mohammad-Javid,mohammad-om,mohammad1992,mohandex,mohsen kafka,Mohsen82,moji_moji_00,MOJTABA_k,monib,Moon Light,mootala,mortezasmh,moshkan,mosk,mr67,mreza-k,mrm1375,MrParhaM,mushroom,N1981,navid9,Ned Stark,nedashiva,neklas maykelson,nemsis,Nevah,nicolas7,niloofar22,nilou6,nima3333,nimas1,ninjamm,No Country,NOjAN,Nora,nosheh,Notion,Numero Uno,тнor,Oberyn Martell,omidan22,OmidS,onlyraulgonzal,Others,P!NK,P0ya,p30kingg,paradic,parhamaryan,pashang,passer_by,Patriot,Pedram Brando,pedram136,Pegah,persp000000lis,peyman_eun,Phenomenon,Phoebe,Pink Panther,Pirlo,pmn,Polarstern,poma,pooian,pooya,PouryaKht,pouya10,poyul,raha_91,RapidPc,Ray Deadman,Raylan Givens,realdota,Red Bull,redhood2003,rekaft,Reza-G,Reza-Scofield,reza8198,Rezaraki,rezarbn,REZAXIO,roohallahshab,rosa-e,roshan_gh,Rust Cohle,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,s1378,S@eeD-Mj,SA3iD,Saber-j,sadas,SaeeD-Mj90,Saeed.Crm7,saeedbahari,saeednaderi,saeedporreza9,saeedson,saeedzakhar,saeeid91,saeid33,SAH RAM,Sahid,sajad44,salarius,saman2esm,Samankaka,samansh,saman_pd09,sami1428,sandra,sApari,SaRaL,sasy20,Sayasla,sbhn,sedmamad,sepideh_h17,Serenita,Severus Snape,sh2012,sha2012,shahe parian,shahramirani,shayan010,shayan____sa,Shayea,Sherlockian,SHIELD,shinigamice,simorgh aseman,sina-hidden,sinanba2,SinaRC,Sina_Saw,Sσнєiℓ,Skadi,SKYPERSiA,smgh470,smh2011,Snow,sokhan1,SolTon,Spasitel,srk2010,stalker,stand,STAR,Star of GT,Stark Man,StarTak,STEFAŊ,stesa,still alive,Stone Heart,Successful Man,T1Enemy,tandis_104,Tha Real Nigga,The Buzzards,The Emperor,The Pianist,TheDarkness,thehooman,Thi JoKEr,ThunderStorm,tigerom,TOP GUN,toshishan,Toxic Fighter,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,TWD,UntouChable,مهسار,مریم د,مزدک,گل گلدون,v-abbasi,V@hiD,vA hid,vahid-fcb,vahidcivil66,vaker,Vampire,Vampire Blood,vampire021,vampire_sh17,vapid,Vic Mackey,virus,VIVA THE ROCK,voldemort,WALKING DE4D,WalTer WhiTe,Webber,white_beard,wlh,wlmajid,xaagh,XFIGHT3R,xxzzaa,yaser63,zarbang,zarriz,zesht,zizi12,Zombieland,ZzEeDd,[JOKER],ŞłŁΞИҬ,_BEHZAD_,_cheater,_Maryam_,_MRM_,_princ3_,_Tara_,~AzaDeH~,سوشیانت

تو نیکی کن و در دجله انداز!
    سپاس
    1,922
    از این کاربر 3,716 بار در 426 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

نقل قول نوشته اصلی توسط sedmamad نمایش پست ها
    با سلام/سریال جنایی میخوام تو مایه های لوتر و شرلوک هلمز و بلک لیست و ...

مهیج باشه و اینکه عشق و عاشقی نباشه .مرسی
    killing , the fall , murder in first

و اون هایی که دوستان معرفی کردن

4. 8 کاربرِ زیر از nosheh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    202
    از این کاربر 1,013 بار در 102 پست سپاس گزاری شده

امسال سریال های خوبی اومدن، ولی متاسفانه وقت دست و پاهامونو بسته.
    سریال taboo با بازی تام هاردی ۲۱ام دی شروع میشه از شبکه fx که سریال خیلی قشنگی میشه.
    سریال ۳℅ هم از شبکه نتورکی نت‌فلیکس میاد، فقط در همین حد میدونم که یه گروهی به اسم‌ ۳℅ که یه سری جوونا حالا چه دلیلی باشه تخیلی و علمی یا چیز دیگه، سعی میکنن واردش بشن، سریال قشنگی بنظر میاد.
    ولی حیف واسه اونایی که امسال Stranger Things رو از دست دادن، مثل من اشتبه فکر نکنین که بچه گونه ای بچه بازی ای چیزی باشه، یه مدت قبل دیدم فهمیدم چی بود. فصل دومشم سلامتی سال دیگه.
    از ته قلبم امیدوارم انقد خوشگل باشید که تو گوشیاتون B612 نداشته باشید
    T.me/HsynnBqrzdPv

6. 2 کاربرِ زیر از KingStranger بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    656
    از این کاربر 1,029 بار در 164 پست سپاس گزاری شده

سلام
    این سریال فرینج چرا اینجوریه؟همه جا ازش خوب تعریف کردن اما الآن من فصل یک تا قسمت شش رفتم اصلاً هیجانی نداره.حالا چی بشه دو دقیقه کمتر دنبال یکی بگردن.خسته شدم همش حرف و دیالوگ
    اصلاً هیجان نداره درسته؟
    چندتا سریال معرفی کنید که هیجان بالایی داشته باشه البته ترجیحاً چند فصلی ازش پخش شده باشه که چند ماهی برای فصل جدید تو خماری نباشم ممنون

8. 2 کاربرِ زیر از manowar بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    202
    از این کاربر 1,013 بار در 102 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط ehzamani نمایش پست ها
    سلام
    این سریال فرینج چرا اینجوریه؟همه جا ازش خوب تعریف کردن اما الآن من فصل یک تا قسمت شش رفتم اصلاً هیجانی نداره.حالا چی بشه دو دقیقه کمتر دنبال یکی بگردن.خسته شدم همش حرف و دیالوگ
    اصلاً هیجان نداره درسته؟
    چندتا سریال معرفی کنید که هیجان بالایی داشته باشه البته ترجیحاً چند فصلی ازش پخش شده باشه که چند ماهی برای فصل جدید تو خماری نباشم ممنون
    خوب یه توضیح کلی درباره ی سریال های درحال پخش برای همه اعضا گرامی:

Lucifer خیلی خوبه، خیلی جذبه داره خیلی هم خوبه.
    Outcast هم خیلی خوبه تو نوع خودش.
    Game of Thrones خارق العاده ست، فک کنم بدونی.
    Teen Wolf که دست مترجمای خودمونه هم خیلی خیلی خوبه ، هم داستان های خیلی خوبی داره هم فانه و هم جذب میکنه آدمو..
    The Walking Deadتو نوع خودش بهترینه و فوق فوقالعاده ست.
    Sherlock سریال خیلی قشنگ و خوبیه و بهترین سریال بریتانیایی هستش ، مطمئنم بهت میخوره.
    Stranger Things سریال خیلی خیلی خیلی محشری بود علارقم انتظارات قبل پخش فصل اول.
    Arrow , The Flash , legends OF Tomorrow توی این نوع ابر قهرمانی خوبن ولی به پای Daredevil نمیرسن که محشره اینم و Jessica Jones و Luke Cage هم تقریبا عالی هستن.
    Westworld که آقا مانی زحمتشو میکشه حرفی برا گفتن نزاشته تاحالا، خیلی خیلی قشنگه.
    Fear The Walking Dead رو راستش من هنوز نرسیدم ببینم، بچه ها نظر بدن لطفا.
    The Vampire Diaries خوبه ولی به بعدش آدمش فقط میتونه ببینه.
    The Origials هم سریال خیلی خیلی خوبیه که با کینگ کلا من فقط حال میکنم واسه لحجه اش. البته گفتم این به کنار خیلی سریال خوبیه و مثل وپایر خودشو نباخته.
    Big Bang Theory استندآپ خیلی خیلی خوبیه ، اگه ازینا دوست داری...
    The Shannara بنظر من که خیلی خوب بود.
    Zoo هم چون تو نوع خودش تک هستش یکم جذبه داره.
    Mr Robot که حرف نداره و عالیه.
    Preacher هم خیلی خوبه.
    Scream خیلی جالبه. ترسناک..
    Viking رو هم من ندیدم ولی زمزمه ها میگن خیلی خیلی خوبه. بچه ها نظر بدن
    Fargo رو هم ندیدم میگن خیلی خوبه، اینم بچه ها بگن لطفا
    Supergirl رو بچه ها بازم نظر بدن.
    Homeland هم سیاسی خیلی خوبیه.
    Suits میگن که خیلی خوبه، بچه ها نظر بدن بازم.
    House of Cards میگن حرف نداره کاش وقت پیدا کنم ببینمش. بچه نظراتونو بگین راجبش.
    True Detective هم میگن خوبه. نظرش رو دوش بچه ها.
    This is Us حرف نداره ببین. منم باید ببینمش وقت کردم.

دیگه یادم نیست D:

ّّّ و و بازم تاکیید رو Game of Thrones و Westworld و The Walking Dead اگه ندیدین. و اینکه Lucifer رو هم حتما دنبال کنید خیلی باهاله.
    از ته قلبم امیدوارم انقد خوشگل باشید که تو گوشیاتون B612 نداشته باشید
    T.me/HsynnBqrzdPv

10. 12 کاربرِ زیر از KingStranger بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

You Are Being Watched
    سپاس
    590
    از این کاربر 1,392 بار در 74 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط KingStranger نمایش پست ها
    Lucifer
    فصل قبل بهتر بود

Viking
    عاااالی. بیشتر از گیم اف ترونز می‌خوامش!!

Fargo
    عالی و عالی

Homeland
    مزخرف ترین سریالی که سال قبل دیدم. با اون داستان مسخره اش. فقط تا حدودی بازی بازیگراش

Suits
    واسه با خانواده دیدن عالیه خود سریال هم عالی

House of Cards
    به احترامش می ایستم

True Detective
    پیشنهاد میدم همه سریالایی که دیدید بریزید دور اینو ببینید.

سریال پیشنهادی من Person of Interest . واقعا عالی. اصلا هم افت نمی کنه

12. 11 کاربرِ زیر از h1tman007 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    307
    از این کاربر 129 بار در 20 پست سپاس گزاری شده

سلام
    اصلاً هیجان نداره درسته؟
    علاوه بر پیشنهاد دوستان، سریال Banshee هم پیشنهاد میکنم بزار الویت یکی از بهترین هاست. (کلا 38 قسمت ـه)

14. 5 کاربرِ زیر از Leonardo_D بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    28
    از این کاربر 108 بار در 18 پست سپاس گزاری شده

سلام
    اصلاً هیجان نداره درسته؟
    فرینچ تا قصل اخر رفته و تموم شده....فصلهای بعدیش جذاب تر میشن....منکه واقعا دوسش داشتم

سریال outlander هم ک بچه ها معرفی کردن دوست داشتم

true bloodهم تا فصل اخرش اومده و قشنگه

16. 4 کاربرِ زیر از nedashiva بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    307
    از این کاربر 129 بار در 20 پست سپاس گزاری شده

دوستان نظرتون در مورد سريال Hannibal چيه؟

18. 2 کاربرِ زیر از Leonardo_D بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    374
    از این کاربر 686 بار در 90 پست سپاس گزاری شده

وایکینگ فصل اولش رو با پخش دیدم وباید بگم خیلی جذاب نبود.دوستانی که ادامشو دیدن بنظرشون بهتر شده نسبت به فصل یک؟و از لحاظ هیجان با چه سریال دیگه ای مقایسه اش میکنید؟

20. 3 کاربرِ زیر از irani11 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

You Are Being Watched
    سپاس
    590
    از این کاربر 1,392 بار در 74 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط irani11 نمایش پست ها
    وایکینگ فصل اولش رو با پخش دیدم وباید بگم خیلی جذاب نبود.دوستانی که ادامشو دیدن بنظرشون بهتر شده نسبت به فصل یک؟و از لحاظ هیجان با چه سریال دیگه ای مقایسه اش میکنید؟
    تو رو خدا در مورد وایکینگز اینطوری حرف نزن!! عالیه. از همون اول عالی بودا. ولی رفته رفته بهتر هم شد. بیشتر از گیم اف ترونز به من حال میده.

22. 9 کاربرِ زیر از h1tman007 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 565 از 849 اولیناولین ... 65365465515540555563564565566567575590615665765 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع