برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 571 از 849 اولیناولین ... 71371471521546561569570571572573581596621671771 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,701 تا 5,710 از مجموع 8486
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

thumbsup راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

اگر صفحه ی اصلی همین انجمن رو نگاه کنید به اسم سریال های زیادی برمیخورید که ممکنه اطلاعات زیادی در مورد اون سریال نداشته باشید . مثلا ژانر سریال، بازیگرا و مهم تر از همه سطح کیفی سریال ...
    در پی رقابت شبکه های پخش کننده ی سریال، هر روز هم بر تعداد سریال ها اضافه میشه و البته...هر فصل هم اخبار سریال هایی که کنسل شدن اعلام میشه . از طرفی همه ی سریال ها از سطح بالایی برخوردار نیستن و همین انتخاب رو برای کسی که میخواد شروع به دیدن سریالی جدید بکنه، سخت میکنه .
    این تاپیک ایجاد شده برای اینکه دوستانی که دنبال سریالی برای دیدن هستن اینجا ژانرِ موردِ علاقشون و توقعی که از سریال دارن رو بگن تا دوستانی که اطلاعات بیشتری در موردِ سریال دارن بتونن توی انتخابِ یک سریالِ خوب راهنماییشون کنن .

پبشاپیش تشکر از مشارکتِ دوستان .

قوانـیــن تاپـیــک
    1-برای هر سریالی که پیشنهاد می‌دهید، حداقل یک خط هم برایش توضیح دهید و اگر بخش یا تاپیکی در انجمن داشت، لینک بخش یا تاپیک را هم ترجیحا قرار دهید.

2-لطفا از درخواست لینک و قرار دادن لینک دانلود در تاپیک اجتناب بفرمایید

2. 561 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

"Ross Geller",-=omid=-,.:'PΞJMΔП':.,.:SiSiBK:.,0UnknowN1,11212,123u,125yahel,3ven13,86471181,:: ERFAN ::,:::GOT:::,::LuCiFer::,a1251372,AAlireza,abadan-boy,abadanramin,abbas stannis,Achillies,AdibTE,ADOLOVSKY,adroit11,afraoo,afshin2014,aghasina21,ahmady45,Ahmad_n,akbatta,Alberty,Alex Vause,Ali.99,ali139494,ali1895,ali33,ali361,Ali9MJ23,alichoopa,alifondet,alip,Alireza-cRm,AlireZaaf__,alirezabm,AlirezAlirezA,Alireza_0111,aliskh,alitannaz,Alixw32,alizade,ali_74,ali_damashi,allen74,alod,alpay_fm,Amin,Amin03,amin1727,amingeneral,aminpesarmard,amin_orang,amin_vofa,AmiR RezA,amir123qwe,amir1690,amir2123,AmirGholi,Amirhossein17,AMIRHOSSEIN20,AMIRREZA RV,amir_999,amir_maxpayne,amo_omid,anzalichi,aQa GorGe,AR!@N,aramis2800,ARCTIC,aref74,arefeh-7,arezu3002,ariaieboy,arioxxxxx,armin0123,Arsalan.H,arshia001,arso,Artemis,asdali,ashley_1986,atena90,Atrin021,Avesperia,Avon Barksdale,azad10,babakpc2827282,bakuryu,Barkeep,Barney,Barney Stinson,barrai,Batlaghi,bayani,bbas,Being Amin,bibak20,BIG FELLAH,bikash,Bis,blackshow,bluestorm,Boatles-Oar,bysnco,CapIA,CapKiLL3r,Capricorn,caroline,caviya,Central Perk,Chandler Bing,Chaternet,checha,Chris,Clay Morrow,D O R D I,daee habib,danial1,DARK BOY,Dark Passenger589,Davinci,Days of Heaven,dazraf,deathpoint2002,deathstroke,Dexter_171,Dillan,dirty_coat,DivaN,djyazdan,dll,don draper,Dr. HANNIBAL LECTER,ehew,ehsan1370,EHSANRF,ehsan_2000,Ehsan_keen,eli99,EliJah,emadtvw,endoftime,erfan wahabi,erfan1st,erfan2086,erfani,erfanxxx,ergen,eric,errornima,ESajad,ESR,EstefaN,Ever_3313,fargo,farhad_5005,FARMANDEH,Farzad-Mz,FARZAD-P,fatima-b021,Fedex,fireboy8,Foa.neh,friendz,g0dsend313,Gallow,Game Of Thrones,gasarsa,Gates,Gharibe13,ghasemkalak,Ghazalll,gole yakh,golnoosh,Goudarz,Governor,H@RiR,hadi2006mi,hadiuss,hamed224,hamid k,hamid-p71,HAMID13,hamidchi,hamidvoosough1,Hasoud,hatam,hatamtv,Hesam,hesam220,hesamdx,hessamftm,hgot,hgwxx7,hitoo,HMNN,Hosna,hossein,hossein 2,hossein19,hossein2,hossein370,hosseinare,hosseinf722,Hosseinmehr,hosseinss76,Hossein_124,hossein_mdh,hossien89,hoto,hydrexis,Hypnos,idin,ifarzam,il Conformista,imaniy,Irag,iran9win,Islander,ShInOdA,Jack Bauer,jackbauer2012,jafar,jafar_20009_0,jake gyllenhal,janloka,Javad,javad0818,javadsm,JenabPargaar,jfnhvl,jokarsanaye,joker8,Julie,justUnited,K3li05,kamy_12,kargar999,karim_load,Katy Perry,Kazomo,KimiaM,King Aria,KING STANNIS,KING TWD,kingnessi,KingStranger,koresh92,kuchulu93,lastshepherd,legendary,Leonardo_D,Leyli,linkinpark20,Litoo,LOOPER,Lordloss,lordofgame,Lou Bloom,Lowkey,lucky75,m a h d i,M.Amir,M.pirate,M20N-5HiN3,m2love,m621,Maa vampire,maasoudn,Mahdi Razor,mahdi1356,mahdikhalili,mahour,mahshadak,majidmaster,majidss,majidzendaniyan,Malcolm X,mamad7070,MaMaLoM,Mani Vampire,manowar,mansourhobbit3,Marb,Marlon Brando,marya,maryam_b,mas5oud281,masoudahura,massam,Matin VT,matiyo,MDZaRa,Me1sam,Meee,MEHDIATB,Mehdimt3,mehditoghs,MeHr@n,mehrab 63,Mehrad7777,mehrdad_1,mehrdad_2,mehrganj,mehrsenal,Mel,meladyar,Meti,Mgs_Mashkook,MHD-KHZ,mhk,mhz98,Mia_3D,Midnight Coffee,midya,Mikado,Milad eMJey,MILANO,miola,misal021,Miss Harley,Mitarsam,MixMkv,mn66,mobiblu,mohamad13696,mohamadnisa,Mohammad Javid,Mohammad Tz,Mohammad-Javid,mohammad-om,mohammad1992,mohandex,mohsen kafka,Mohsen82,moji_moji_00,MOJTABA_k,monib,Moon Light,mootala,mortezasmh,moshkan,mosk,mr67,mreza-k,mrm1375,MrParhaM,mushroom,N1981,navid9,Ned Stark,nedashiva,neklas maykelson,nemsis,Nevah,nicolas7,niloofar22,nilou6,nima3333,nimas1,ninjamm,No Country,NOjAN,Nora,nosheh,Notion,Numero Uno,тнor,Oberyn Martell,omidan22,OmidS,onlyraulgonzal,Others,P!NK,P0ya,p30kingg,paradic,parhamaryan,pashang,passer_by,Patriot,Pedram Brando,pedram136,Pegah,persp000000lis,peyman_eun,Phenomenon,Phoebe,Pink Panther,Pirlo,pmn,Polarstern,poma,pooian,pooya,PouryaKht,pouya10,poyul,raha_91,RapidPc,Ray Deadman,Raylan Givens,realdota,Red Bull,redhood2003,rekaft,Reza-G,Reza-Scofield,reza8198,Rezaraki,rezarbn,REZAXIO,roohallahshab,rosa-e,roshan_gh,Rust Cohle,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,s1378,S@eeD-Mj,SA3iD,Saber-j,sadas,SaeeD-Mj90,Saeed.Crm7,saeedbahari,saeednaderi,saeedporreza9,saeedson,saeedzakhar,saeeid91,saeid33,SAH RAM,Sahid,sajad44,salarius,saman2esm,Samankaka,samansh,saman_pd09,sami1428,sandra,sApari,SaRaL,sasy20,Sayasla,sbhn,sedmamad,sepideh_h17,Serenita,Severus Snape,sh2012,sha2012,shahe parian,shahramirani,shayan010,shayan____sa,Shayea,Sherlockian,SHIELD,shinigamice,simorgh aseman,sina-hidden,sinanba2,SinaRC,Sina_Saw,Sσнєiℓ,Skadi,SKYPERSiA,smgh470,smh2011,Snow,sokhan1,SolTon,Spasitel,srk2010,stalker,stand,STAR,Star of GT,Stark Man,StarTak,STEFAŊ,stesa,still alive,Stone Heart,Successful Man,T1Enemy,tandis_104,Tha Real Nigga,The Buzzards,The Emperor,The Pianist,TheDarkness,thehooman,Thi JoKEr,ThunderStorm,tigerom,TOP GUN,toshishan,Toxic Fighter,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,TWD,UntouChable,مهسار,مریم د,مزدک,گل گلدون,v-abbasi,V@hiD,vA hid,vahid-fcb,vahidcivil66,vaker,Vampire,Vampire Blood,vampire021,vampire_sh17,vapid,Vic Mackey,virus,VIVA THE ROCK,voldemort,WALKING DE4D,WalTer WhiTe,Webber,white_beard,wlh,wlmajid,xaagh,XFIGHT3R,xxzzaa,yaser63,zarbang,zarriz,zesht,zizi12,Zombieland,ZzEeDd,[JOKER],ŞłŁΞИҬ,_BEHZAD_,_cheater,_Maryam_,_MRM_,_princ3_,_Tara_,~AzaDeH~,سوشیانت

Winter Is Here
    سپاس
    1,802
    از این کاربر 5,673 بار در 611 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

دوستان من thi is us رو به شدت پیشنهاد میکنم. هیچ چیز خارق العاده ای نداره ها ولی دکمه احساسات رو بدجور فشار میده

4. 4 کاربرِ زیر از lady snow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

HOLD ON, PAIN ENDS
    سپاس
    18
    از این کاربر 279 بار در 37 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Leonardo_D نمایش پست ها
    دوستان یه سوال داشتم من سریال How I Met Your Mother رو زمان پخشش کامل دیدم و تبدیل به یکی از محبوب ترین سریال هام هم شد!

فقط بعدش متوجه این شدم که سریال از Friends الهام گرفته!

خواستم بپرسم برای یکی مثل من دیدن سریال Friends از نظر شما توصیه میشه؟ به خوبی HIMYM برام میشه؟ بخاطر اینکه اول HIMYM رو دیدم منظورم هست.

دوست عزیز من هم مثل شما HIMYM اولین سیت کامی بود که دیدم و هنوزم عاشقانه دوستش دارم و یه نظرم سریال فوق الاده ایه ، منتها اکثر سریال دوستان به قدری سریال friends رو دوست دارن که بعیده هیچ کس از این سریال بد بگه ، چون الحق سریال بی نقصیه ، منتها سریال friends برای من و تعدادی از دوستانم که از HIMYM شروع به سیت کام دیدن کردیم از همون اول جذابیت نداشت ، یعنی پس از پایان فصل سه بود که اعتیاد به دیدن friends در ما پیدا شد ، ولی با این حال لحظات کمیک و شخصیت پردازی friends در همون فصل اول بیننده رو جذب خودش میکنه و تا پایان فصل 10 با موفقیت به داستان پردازی ادامه میده ، منتها با اینکه این سریال از هر نظر بی نقصه بازهم برای من جذابیت HIMYM رو نداره و همیشه رتبه بعدی قرار میگیره ، طرفدار HIMYM متوجه حرفم میشن ، ولی friends بهترین گزینه موجود برای جایگزینی HIMYM هه

there is no such thing as forgiveness , people just have short memories

6. 5 کاربرِ زیر از Rust Cohle بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    32
    از این کاربر 68 بار در 20 پست سپاس گزاری شده

سلام
    وقت بخیر
    من چند وقت پیش در این تاپیک پستی ارسال کردم و سریالایی ک دیده بودم ک در اون پست سریالایی ک دیدم رو لیست کرده بودم .
    و از دوستان خواستم تا با توجه ب سریالایی ک دیدم ، بهم سریال معرفی کنن .
    دوستان تعدادی سریال معرفی کردن ک از بین اونا سریال shameless رو انتخاب کردم و الان هم رسیدم ب فصل 5 و خیلی مورد پسندمه .
    الان مجددا لیست سریالایی ک دیدم رو قرار میدم تا دوستان مجددا ی سریال دیگه بهم معرفی کنن .
    البته در صورت امکان سریالی معرفی کنید ک
    کمدی نباشه ( چون نمیخوام دوتا کمدی با هم نگاه کنم )
    تموم شده باشه یا فصل آخرش باشه یا لا اقل مشخص باشه فصل آخرش کی پخش میشه ( چون از خماری سریال خوشم نمیاد )
    24 و دکستر رو هم نگید .

Arrow
    Band of brothers
    Breaking bad
    Davincis demons
    Friends
    Game of thrones
    How i met your mother
    Lost
    Person of interest
    Prison break
    Shameless
    The 100
    The big bang theory
    The flash
    True detective

البته من خودم لیستی از سریالایی ک قبلا دوستان معرفی کردن و منم داستانشون رو خوندم و ب نظر جالب میومدن رو دارم .
    اینم از این لیست :

Seinfeld
    Suits
    Battlestar Galactica
    Boardwalk Empire
    Community
    Downton Abbey
    Justified
    Mad Men
    Outlander
    Sons of Anarchy
    Carnivale
    Agatha Christie: Poirot
    Entourage
    The Inbetweeners
    Californication
    Orange Is the New Black
    Hannibal
    Marco Polo
    Chicago PD
    White Collar
    Luther
    How to Get Away with Murder
    The Pacific
    Chuck
    Banshee
    Brooklyn Nine Nine
    The Blacklist
    Musketeers The
    Strike Back
    Pretty Little Liars
    Black Sails
    Boss
    Weeds
    New Girl
    Raising Hope
    Awkward
    Broadchurch
    Robin Hood
    Hawaii Five-0
    Two and a Half Men
    Under the Dome
    Alcatraz
    Madam Secretary
    The tudor
    Once Upon a Time in Wonderland
    Once Upon a Time
    12monkey
    Sleepy Hollow
    Primeval
    The Shannara Chronicles
    Colony
    Planet earth
    homeland
    11.22.63
    Peaky Blinders
    Luke Cage
    sherlock

ممنون میشم اگه از بین اینا باشه

8. 3 کاربرِ زیر از rezza72 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    202
    از این کاربر 1,013 بار در 102 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط rezza72 نمایش پست ها
    سلام
    وقت بخیر
    من چند وقت پیش در این تاپیک پستی ارسال کردم و سریالایی ک دیده بودم ک در اون پست سریالایی ک دیدم رو لیست کرده بودم .
    دوستان تعدادی سریال معرفی کردن ک از بین اونا سریال shameless رو انتخاب کردم و الان هم رسیدم ب فصل 5 و خیلی مورد پسندمه .
    الان مجددا لیست سریالایی ک دیدم رو قرار میدم تا دوستان مجددا ی سریال دیگه بهم معرفی کنن .
    تموم شده باشه یا فصل آخرش باشه یا لا اقل مشخص باشه فصل آخرش کی پخش میشه ( چون از خماری سریال خوشم نمیاد )
    24 و دکستر رو هم نگید .

Arrow
    Band of brothers
    Breaking bad
    Davincis demons
    Friends
    Game of thrones
    How i met your mother
    Lost
    Person of interest
    Prison break
    Shameless
    The 100
    The big bang theory
    The flash
    True detective

البته من خودم لیستی از سریالایی ک قبلا دوستان معرفی کردن و منم داستانشون رو خوندم و ب نظر جالب میومدن رو دارم .
    اینم از این لیست :

Seinfeld
    Suits
    Battlestar Galactica
    Boardwalk Empire
    Community
    Downton Abbey
    Justified
    Mad Men
    Outlander
    Sons of Anarchy
    Carnivale
    Entourage
    The Inbetweeners
    Californication
    Orange Is the New Black
    Hannibal
    Marco Polo
    Chicago PD
    White Collar
    Luther
    The Pacific
    Chuck
    Banshee
    Brooklyn Nine Nine
    The Blacklist
    Musketeers The
    Strike Back
    Pretty Little Liars
    Black Sails
    Boss
    Weeds
    New Girl
    Raising Hope
    Awkward
    Broadchurch
    Robin Hood
    Hawaii Five-0
    Two and a Half Men
    Under the Dome
    Alcatraz
    Madam Secretary
    The tudor
    Once Upon a Time
    12monkey
    Sleepy Hollow
    Primeval
    The Shannara Chronicles
    Colony
    Planet earth
    homeland
    11.22.63
    Peaky Blinders
    Luke Cage
    sherlock

داداش گل من، اصلا درنگ نکن برو سریال Penny Dreadful رو ببین.
    سه فصله و قلبم هم درد میکنه که زود تموم شد.
    بازیگرش جاش هارتنت هست. اسیر این سریالم خدایی.
    داستان دکتر فرانکشتاین و چیزیه که با توان علمی خودش تونسته بسازه.
    حاضرم کل دنیامو بدم که بتونم دوباره این سریال رو برای اولین بار ببینم.
    از ته قلبم امیدوارم انقد خوشگل باشید که تو گوشیاتون B612 نداشته باشید
    T.me/HsynnBqrzdPv

10. 5 کاربرِ زیر از KingStranger بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I had a marvelous time ruining everything
    سپاس
    5,825
    از این کاربر 6,157 بار در 476 پست سپاس گزاری شده

سلام
    وقت بخیر
    24 و دکستر رو هم نگید .

Arrow
    Band of brothers
    Breaking bad
    Davincis demons
    Friends
    Game of thrones
    How i met your mother
    Lost
    Person of interest
    Prison break
    Shameless
    The 100
    The big bang theory
    The flash
    True detective

اینم از این لیست :

Seinfeld
    Suits
    Battlestar Galactica
    Boardwalk Empire
    Community
    Downton Abbey
    Justified
    Mad Men
    Outlander
    Sons of Anarchy
    Carnivale
    Entourage
    The Inbetweeners
    Californication
    Orange Is the New Black
    Hannibal
    Marco Polo
    Chicago PD
    White Collar
    Luther
    The Pacific
    Chuck
    Banshee
    Brooklyn Nine Nine
    The Blacklist
    Musketeers The
    Strike Back
    Pretty Little Liars
    Black Sails
    Boss
    Weeds
    New Girl
    Raising Hope
    Awkward
    Broadchurch
    Robin Hood
    Hawaii Five-0
    Two and a Half Men
    Under the Dome
    Alcatraz
    Madam Secretary
    The tudor
    Once Upon a Time
    12monkey
    Sleepy Hollow
    Primeval
    The Shannara Chronicles
    Colony
    Planet earth
    homeland
    11.22.63
    Peaky Blinders
    Luke Cage
    sherlock

علیک سلام
    سریال Hannibal انتخاب عالی ای هست
    حتما ببین
    بازیگراشم فوق العاده ان
    البته خشونت سریال زیاده
    ولی یکی از بهترین های این دهه است
    فقط 3 فصلِ 13 قسمتی داره(تموم شده)

12. 4 کاربرِ زیر از Mia_3D بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

HOLD ON, PAIN ENDS
    سپاس
    18
    از این کاربر 279 بار در 37 پست سپاس گزاری شده

سلام
    وقت بخیر
    24 و دکستر رو هم نگید .

Arrow
    Band of brothers
    Breaking bad
    Davincis demons
    Friends
    Game of thrones
    How i met your mother
    Lost
    Person of interest
    Prison break
    Shameless
    The 100
    The big bang theory
    The flash
    True detective

اینم از این لیست :

Seinfeld
    Suits
    Battlestar Galactica
    Boardwalk Empire
    Community
    Downton Abbey
    Justified
    Mad Men
    Outlander
    Sons of Anarchy
    Carnivale
    Entourage
    The Inbetweeners
    Californication
    Orange Is the New Black
    Hannibal
    Marco Polo
    Chicago PD
    White Collar
    Luther
    The Pacific
    Chuck
    Banshee
    Brooklyn Nine Nine
    The Blacklist
    Musketeers The
    Strike Back
    Pretty Little Liars
    Black Sails
    Boss
    Weeds
    New Girl
    Raising Hope
    Awkward
    Broadchurch
    Robin Hood
    Hawaii Five-0
    Two and a Half Men
    Under the Dome
    Alcatraz
    Madam Secretary
    The tudor
    Once Upon a Time
    12monkey
    Sleepy Hollow
    Primeval
    The Shannara Chronicles
    Colony
    Planet earth
    homeland
    11.22.63
    Peaky Blinders
    Luke Cage
    sherlock

اینا پیشنهاد های منه

Seinfeld : یک سیت کام دهه هشتادی ، قبل از friends ساخته شده و کلی هم طرفدار داره ، فضاش مشابه فرزنده ، کمدیه جذابیه

Californication: کمدی/ درام ، بستگی به سلیقتون داره که چه قدر از سریال خوشتون بیاد ، داستان یه نویسنده موفق که حالا زندگی زناشوییش از هم پاشیده و داره خلاء وجود معشوقش رو با س.ک.س پر میکنه ، فضای فمباری نداره اما پر از صحنه های جنسیه اما جذابیت کاراکتر فرانک مودی ( نقش اول ) بیننده رو در گیر میکنه.

Boardwalk Empire : یک درام موفق با بن مایه اسکورسیزی ، درگیری گنگسترهای اتلانتیک سیتی ، خشونت ، سیاست ، ترور

Hannibal: یه اثر فوق العاده جذاب ، یه تریلر که توش پره از بازی های روانی ، یه روانشانس آدم خوار

11.22.63: یه داستان جذاب از سفر در زمان برای جلوگیری از ترور کندی ، روایت جذابی داره

sherlock: تصویری که این سریال از شرلوک هولمز و دنیاش ارائه میده بی نظیره ، فوق العاده جذابه و هر قسمت بیننده رو با خودش همراه میکنه

there is no such thing as forgiveness , people just have short memories

14. 6 کاربرِ زیر از Rust Cohle بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8
    از این کاربر 25 بار در 9 پست سپاس گزاری شده

سلام
    وقت بخیر
    24 و دکستر رو هم نگید .

Arrow
    Band of brothers
    Breaking bad
    Davincis demons
    Friends
    Game of thrones
    How i met your mother
    Lost
    Person of interest
    Prison break
    Shameless
    The 100
    The big bang theory
    The flash
    True detective

اینم از این لیست :

Seinfeld
    Suits
    Battlestar Galactica
    Boardwalk Empire
    Community
    Downton Abbey
    Justified
    Mad Men
    Outlander
    Sons of Anarchy
    Carnivale
    Entourage
    The Inbetweeners
    Californication
    Orange Is the New Black
    Hannibal
    Marco Polo
    Chicago PD
    White Collar
    Luther
    The Pacific
    Chuck
    Banshee
    Brooklyn Nine Nine
    The Blacklist
    Musketeers The
    Strike Back
    Pretty Little Liars
    Black Sails
    Boss
    Weeds
    New Girl
    Raising Hope
    Awkward
    Broadchurch
    Robin Hood
    Hawaii Five-0
    Two and a Half Men
    Under the Dome
    Alcatraz
    Madam Secretary
    The tudor
    Once Upon a Time
    12monkey
    Sleepy Hollow
    Primeval
    The Shannara Chronicles
    Colony
    Planet earth
    homeland
    11.22.63
    Peaky Blinders
    Luke Cage
    sherlock

vikings
    black sails
    banshee
    من 100 سریال دیدم پس شک نکن بزن دانلود

16. 5 کاربرِ زیر از charles vane بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,693
    از این کاربر 1,335 بار در 228 پست سپاس گزاری شده

دوستانی که سریال mad men دیدن بگن همش موضوع در مورد خریر فروش سیگار؟ اصلا همه موضوع درباره سیگار کشیدن؟

18. کاربر زیر از mohammad1992 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    76
    از این کاربر 597 بار در 93 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Norman نمایش پست ها
    دوستانی که سریال mad men دیدن بگن همش موضوع در مورد خریر فروش سیگار؟ اصلا همه موضوع درباره سیگار کشیدن؟
    کی به شما یه همچین ذهنیتی داده؟
    شرکت تبلیغاتی استرلینگ- کوپر، یک عالمه مشتری داره. یکی از مهمترین مشتری هاشون، یک شرکت سیگاره. همین
    فصل اول ( از لحاظ وجه بیزنسی سریال) بیشتر حول تعامل شرکت استرلینگ- کوپر با اون شرکت سیگار میگذره. بعدا سروکله شرکت خودروسازی، لباس آقایون، لباس خانومها، لباس زیر،لوازم آرایشی، کمپین انتخاباتی ریاست جمهوری و.... به بخش بیزنسی سریال باز میشه

ولی تو این سریال، سیگار حکم چایی رو داره. تا دلت بخواد سیگار میشکن. رد کردن تعارف سیگار بزرگترین فحشه اما اینکه داستان این سریال در مورد سیگاره، خیلی نادرسته. خیلی

سریال واقعا خوبیه ولی پروژه سنگینیه. تا اواسط فصل چهار، من هفته ای دو قسمت نگاه میکردم بیشتر از اون کشش نداشتم ولی از اواسط فصل چهار، سریال از این رو به اون رو شد. مورد داشتیم که در یک روز هشت قسمت نگاه کردم

ولی خیلی راضیم از خودم که دیدمش. بدون mad men رزومه سریالی آدم ناقصه. ضمن اینکه با کلی آدمای جالب تو این سریال ارتباط برقرار میکنی. از دن دریپر، راجر استرلینگ، هری کرین، پیت کمپل، جوانا هریس، پگی اولسن، برترام کوپر، سالواتوره رومانو، پل کنزی، داک فیلیپس و.... ضمن اینکه عملا تاریخ معاصر آمریکا ( حدفصل 1960 تا 1970 ) جلوی چشمت رژه میره. اون قسمتی که همزمان شد با ترور دکتر لوتر کینگ، چه قسمتی بود

20. 11 کاربرِ زیر از jackie aprile بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    307
    از این کاربر 129 بار در 20 پست سپاس گزاری شده

دوستان نظرتون در مورد سریال Pure Genius چی هست؟ یه توضیح کلی بدین ممنون میشم از روند سریال وضعیت پخشش و گیرا بودن سریال.

22. 2 کاربرِ زیر از Leonardo_D بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 571 از 849 اولیناولین ... 71371471521546561569570571572573581596621671771 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع