برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 640 از 849 اولیناولین ... 140440540590615630638639640641642650665690740840 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,391 تا 6,400 از مجموع 8486
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

thumbsup راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

اگر صفحه ی اصلی همین انجمن رو نگاه کنید به اسم سریال های زیادی برمیخورید که ممکنه اطلاعات زیادی در مورد اون سریال نداشته باشید . مثلا ژانر سریال، بازیگرا و مهم تر از همه سطح کیفی سریال ...
    در پی رقابت شبکه های پخش کننده ی سریال، هر روز هم بر تعداد سریال ها اضافه میشه و البته...هر فصل هم اخبار سریال هایی که کنسل شدن اعلام میشه . از طرفی همه ی سریال ها از سطح بالایی برخوردار نیستن و همین انتخاب رو برای کسی که میخواد شروع به دیدن سریالی جدید بکنه، سخت میکنه .
    این تاپیک ایجاد شده برای اینکه دوستانی که دنبال سریالی برای دیدن هستن اینجا ژانرِ موردِ علاقشون و توقعی که از سریال دارن رو بگن تا دوستانی که اطلاعات بیشتری در موردِ سریال دارن بتونن توی انتخابِ یک سریالِ خوب راهنماییشون کنن .

پبشاپیش تشکر از مشارکتِ دوستان .

قوانـیــن تاپـیــک
    1-برای هر سریالی که پیشنهاد می‌دهید، حداقل یک خط هم برایش توضیح دهید و اگر بخش یا تاپیکی در انجمن داشت، لینک بخش یا تاپیک را هم ترجیحا قرار دهید.

2-لطفا از درخواست لینک و قرار دادن لینک دانلود در تاپیک اجتناب بفرمایید

2. 561 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

"Ross Geller",-=omid=-,.:'PΞJMΔП':.,.:SiSiBK:.,0UnknowN1,11212,123u,125yahel,3ven13,86471181,:: ERFAN ::,:::GOT:::,::LuCiFer::,a1251372,AAlireza,abadan-boy,abadanramin,abbas stannis,Achillies,AdibTE,ADOLOVSKY,adroit11,afraoo,afshin2014,aghasina21,ahmady45,Ahmad_n,akbatta,Alberty,Alex Vause,Ali.99,ali139494,ali1895,ali33,ali361,Ali9MJ23,alichoopa,alifondet,alip,Alireza-cRm,AlireZaaf__,alirezabm,AlirezAlirezA,Alireza_0111,aliskh,alitannaz,Alixw32,alizade,ali_74,ali_damashi,allen74,alod,alpay_fm,Amin,Amin03,amin1727,amingeneral,aminpesarmard,amin_orang,amin_vofa,AmiR RezA,amir123qwe,amir1690,amir2123,AmirGholi,Amirhossein17,AMIRHOSSEIN20,AMIRREZA RV,amir_999,amir_maxpayne,amo_omid,anzalichi,aQa GorGe,AR!@N,aramis2800,ARCTIC,aref74,arefeh-7,arezu3002,ariaieboy,arioxxxxx,armin0123,Arsalan.H,arshia001,arso,Artemis,asdali,ashley_1986,atena90,Atrin021,Avesperia,Avon Barksdale,azad10,babakpc2827282,bakuryu,Barkeep,Barney,Barney Stinson,barrai,Batlaghi,bayani,bbas,Being Amin,bibak20,BIG FELLAH,bikash,Bis,blackshow,bluestorm,Boatles-Oar,bysnco,CapIA,CapKiLL3r,Capricorn,caroline,caviya,Central Perk,Chandler Bing,Chaternet,checha,Chris,Clay Morrow,D O R D I,daee habib,danial1,DARK BOY,Dark Passenger589,Davinci,Days of Heaven,dazraf,deathpoint2002,deathstroke,Dexter_171,Dillan,dirty_coat,DivaN,djyazdan,dll,don draper,Dr. HANNIBAL LECTER,ehew,ehsan1370,EHSANRF,ehsan_2000,Ehsan_keen,eli99,EliJah,emadtvw,endoftime,erfan wahabi,erfan1st,erfan2086,erfani,erfanxxx,ergen,eric,errornima,ESajad,ESR,EstefaN,Ever_3313,fargo,farhad_5005,FARMANDEH,Farzad-Mz,FARZAD-P,fatima-b021,Fedex,fireboy8,Foa.neh,friendz,g0dsend313,Gallow,Game Of Thrones,gasarsa,Gates,Gharibe13,ghasemkalak,Ghazalll,gole yakh,golnoosh,Goudarz,Governor,H@RiR,hadi2006mi,hadiuss,hamed224,hamid k,hamid-p71,HAMID13,hamidchi,hamidvoosough1,Hasoud,hatam,hatamtv,Hesam,hesam220,hesamdx,hessamftm,hgot,hgwxx7,hitoo,HMNN,Hosna,hossein,hossein 2,hossein19,hossein2,hossein370,hosseinare,hosseinf722,Hosseinmehr,hosseinss76,Hossein_124,hossein_mdh,hossien89,hoto,hydrexis,Hypnos,idin,ifarzam,il Conformista,imaniy,Irag,iran9win,Islander,ShInOdA,Jack Bauer,jackbauer2012,jafar,jafar_20009_0,jake gyllenhal,janloka,Javad,javad0818,javadsm,JenabPargaar,jfnhvl,jokarsanaye,joker8,Julie,justUnited,K3li05,kamy_12,kargar999,karim_load,Katy Perry,Kazomo,KimiaM,King Aria,KING STANNIS,KING TWD,kingnessi,KingStranger,koresh92,kuchulu93,lastshepherd,legendary,Leonardo_D,Leyli,linkinpark20,Litoo,LOOPER,Lordloss,lordofgame,Lou Bloom,Lowkey,lucky75,m a h d i,M.Amir,M.pirate,M20N-5HiN3,m2love,m621,Maa vampire,maasoudn,Mahdi Razor,mahdi1356,mahdikhalili,mahour,mahshadak,majidmaster,majidss,majidzendaniyan,Malcolm X,mamad7070,MaMaLoM,Mani Vampire,manowar,mansourhobbit3,Marb,Marlon Brando,marya,maryam_b,mas5oud281,masoudahura,massam,Matin VT,matiyo,MDZaRa,Me1sam,Meee,MEHDIATB,Mehdimt3,mehditoghs,MeHr@n,mehrab 63,Mehrad7777,mehrdad_1,mehrdad_2,mehrganj,mehrsenal,Mel,meladyar,Meti,Mgs_Mashkook,MHD-KHZ,mhk,mhz98,Mia_3D,Midnight Coffee,midya,Mikado,Milad eMJey,MILANO,miola,misal021,Miss Harley,Mitarsam,MixMkv,mn66,mobiblu,mohamad13696,mohamadnisa,Mohammad Javid,Mohammad Tz,Mohammad-Javid,mohammad-om,mohammad1992,mohandex,mohsen kafka,Mohsen82,moji_moji_00,MOJTABA_k,monib,Moon Light,mootala,mortezasmh,moshkan,mosk,mr67,mreza-k,mrm1375,MrParhaM,mushroom,N1981,navid9,Ned Stark,nedashiva,neklas maykelson,nemsis,Nevah,nicolas7,niloofar22,nilou6,nima3333,nimas1,ninjamm,No Country,NOjAN,Nora,nosheh,Notion,Numero Uno,тнor,Oberyn Martell,omidan22,OmidS,onlyraulgonzal,Others,P!NK,P0ya,p30kingg,paradic,parhamaryan,pashang,passer_by,Patriot,Pedram Brando,pedram136,Pegah,persp000000lis,peyman_eun,Phenomenon,Phoebe,Pink Panther,Pirlo,pmn,Polarstern,poma,pooian,pooya,PouryaKht,pouya10,poyul,raha_91,RapidPc,Ray Deadman,Raylan Givens,realdota,Red Bull,redhood2003,rekaft,Reza-G,Reza-Scofield,reza8198,Rezaraki,rezarbn,REZAXIO,roohallahshab,rosa-e,roshan_gh,Rust Cohle,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,s1378,S@eeD-Mj,SA3iD,Saber-j,sadas,SaeeD-Mj90,Saeed.Crm7,saeedbahari,saeednaderi,saeedporreza9,saeedson,saeedzakhar,saeeid91,saeid33,SAH RAM,Sahid,sajad44,salarius,saman2esm,Samankaka,samansh,saman_pd09,sami1428,sandra,sApari,SaRaL,sasy20,Sayasla,sbhn,sedmamad,sepideh_h17,Serenita,Severus Snape,sh2012,sha2012,shahe parian,shahramirani,shayan010,shayan____sa,Shayea,Sherlockian,SHIELD,shinigamice,simorgh aseman,sina-hidden,sinanba2,SinaRC,Sina_Saw,Sσнєiℓ,Skadi,SKYPERSiA,smgh470,smh2011,Snow,sokhan1,SolTon,Spasitel,srk2010,stalker,stand,STAR,Star of GT,Stark Man,StarTak,STEFAŊ,stesa,still alive,Stone Heart,Successful Man,T1Enemy,tandis_104,Tha Real Nigga,The Buzzards,The Emperor,The Pianist,TheDarkness,thehooman,Thi JoKEr,ThunderStorm,tigerom,TOP GUN,toshishan,Toxic Fighter,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,TWD,UntouChable,مهسار,مریم د,مزدک,گل گلدون,v-abbasi,V@hiD,vA hid,vahid-fcb,vahidcivil66,vaker,Vampire,Vampire Blood,vampire021,vampire_sh17,vapid,Vic Mackey,virus,VIVA THE ROCK,voldemort,WALKING DE4D,WalTer WhiTe,Webber,white_beard,wlh,wlmajid,xaagh,XFIGHT3R,xxzzaa,yaser63,zarbang,zarriz,zesht,zizi12,Zombieland,ZzEeDd,[JOKER],ŞłŁΞИҬ,_BEHZAD_,_cheater,_Maryam_,_MRM_,_princ3_,_Tara_,~AzaDeH~,سوشیانت

سپاس
    1,731
    از این کاربر 2,963 بار در 313 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman_eun نمایش پست ها
    دوستان سریال House of Cards ارزش دیدن داره؟ خیلی حوصله سر بر به نظر میرسه (چند قسمت از فصل اولش رو دیدم). واقعأ این دیالوگ‌های سیاسی برای کسی جذاب هست؟! کوین اسپیسی هم به نظرم یکم تکراری و خشک بازی میکنه. مثلأ سریال True Detective هم بخاطر اینکه باید همش پرس و جو میکردن تا قاتل رو پیدا کنن، دیالوگ‌های حوصله سربری داشت ولی فصل اولش در هر صورت بخاطر سوژه و بازیگری‌ها قابل قبول بود. House of Cards هیچ انگیزه‌ای بهم نمیده... نظر شما چیه؟

دوم اینکه سریالی هست که طوفانی شروع بشه، ریتم خوبی داشته باشه و تعداد فصل‌هاش کم باشه؟
    درود پیمان جان.

سریال House of Cards در ژانر خودش سریال بی‌نظیریه. اگر به دنیای سیاست، حس کنجکاوی دارید و به تماشای بازی با تاج و تختِ حقیقی در دنیای خودمون علاقه‌مند هستید انتخاب خوبیه. بازی کوین اسپیسی تکراری و خشک نیست. نو و جذابه. این برمی‌گرده به سلیقه شخصی، اما بعد از تماشای یک فصل، امکان جذب شدن به این شخصیت بیشتر از دفع شدنش هست.

در رابطه با پرسش دومتون، سریال‌هایی که شروع و ریتم طوفانی داشته باشن، زیادن. برای مثال سریال Banshee رو تماشا کردید؟

4. 6 کاربرِ زیر از Lou Bloom بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    656
    از این کاربر 1,029 بار در 164 پست سپاس گزاری شده

کدوم یک از سریالها پشتشون یه داستان و تفکر عمیق وجود داره مثل got ؟

6. 2 کاربرِ زیر از manowar بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

HOLD ON, PAIN ENDS
    سپاس
    18
    از این کاربر 279 بار در 37 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط ehzamani نمایش پست ها
    بین سریال های جدید westworld قطعا بهترین گزینهَ س برای شما ، فصل اول true detective هم همینطوره ، سریال mr.robot هم سعی کرده اینطور به نظر بیاد اما در فصل دوم نتوسنته مفهمو خودش رو درست به مخاطب منتقل کنه، Rick and Morty هم به نظرم گزینه خوبیه

there is no such thing as forgiveness , people just have short memories

8. 7 کاربرِ زیر از Rust Cohle بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

HOLD ON, PAIN ENDS
    سپاس
    18

نقل قول نوشته اصلی توسط ehzamani نمایش پست ها
    بین سریال های جدید westworld قطعا بهترین گزینهَ س برای شما ، فصل اول true detective هم همینطوره ، سریال mr.robot هم سعی کرده اینطور به نظر بیاد اما در فصل دوم نتوسنته مفهمو خودش رو درست به مخاطب منتقل کنه، Rick and Morty هم به نظرم گزینه خوبیه

10. 6 کاربرِ زیر از Rust Cohle بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

In God We Trust
    سپاس
    2,514
    از این کاربر 6,602 بار در 633 پست سپاس گزاری شده

دوستان سریال House of Cards ارزش دیدن داره؟ خیلی حوصله سر بر به نظر میرسه (چند قسمت از فصل اولش رو دیدم). واقعأ این دیالوگ‌های سیاسی برای کسی جذاب هست؟! کوین اسپیسی هم به نظرم یکم تکراری و خشک بازی میکنه. مثلأ سریال True Detective هم بخاطر اینکه باید همش پرس و جو میکردن تا قاتل رو پیدا کنن، دیالوگ‌های حوصله سربری داشت ولی فصل اولش در هر صورت بخاطر سوژه و بازیگری‌ها قابل قبول بود. House of Cards هیچ انگیزه‌ای بهم نمیده... نظر شما چیه؟

دوم اینکه سریالی هست که طوفانی شروع بشه، ریتم خوبی داشته باشه و تعداد فصل‌هاش کم باشه؟
    کلا میزان رضایت از یک سریال ، بستگی به شخص بیننده داره ، کسی رو سراغ دارم سریال بازی پادشاهان رو حتی یک قسمتشو نمیتونه تحمل کنه در نظرش

بسیار کسل کننده است ،برای شروع طوفانی سریال بانشی گزینه مناسبی هستش...بلک میرور هم بسیار جالبه ....
    J.J. Abrams
    Lost-Cloverfield-10 Cloverfield Lane-Super 8

12. 6 کاربرِ زیر از hamed224 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Smoke WeeD EvEryDaY
    سپاس
    1,907
    از این کاربر 13,614 بار در 1,062 پست سپاس گزاری شده

بدون شك و ترديد پاسخ سوال دومت سريال The Leftovers هست

14. 7 کاربرِ زیر از Luca Brasi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Remember My Name
    سپاس
    749
    از این کاربر 2,243 بار در 244 پست سپاس گزاری شده

دوستان اشاره کردن به سریال منم با اجازه نظر خودمو میگم. House of Cards کلا دیالوگ محور و سیاسیه.زمان دانلود کردنش یادمه تو قسمت توضیحات سریال خونده بودم تنها رنگی که در وجود سریال جریان داره خاکستریه. نه احساساتی دیده میشه نه چیزی. در مورد بازی بینظیر کوین اسپیسی هم هرچی تعریف بشه کمه. من خودم زیاد اهل این سریالا نیستم ولی استثنا قائل میشم برای بعضیاشون. اگه میتونین با ژانر سیاسی کنار بیاین که حتما ببینین
    مورد دوم پیشنهاد من دو سریال Banshee و Black Sails هست. هردوشون تو 4 فصل خلاصه میشن و هر دو هم داستان عالی ای دارن. خصوصا Black Sails که واقعا شاهکار بود

16. 7 کاربرِ زیر از Longmire بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,326
    از این کاربر 20,371 بار در 1,374 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Rust Cohle نمایش پست ها
    اکثر مردم من جمله خودم house of cards رو شاهکار میدونن، همین شطرنج سیاسی جذابیته اصلیه سریاله ، رفتار ماکیاولیستی فرانک اندروود ، اینکه چه طور با زیرکی هرکاری برای رسیدن به قدرت انجام میده ، بازی کوین اسپیسی هم به شدت در این سریال تجسین شده و کلی جایزه گرفته ، منتها اگر طرفدار ژانر سیاسی نیستین توصیه نمیشه دیدنش ، چون از نظر من سریال مقداری دیالوگ محور هم هست

و اینکه چه ژانری دوست دارید؟ اکشن ؟ درام؟ کمدی؟

هرچند که من برای شروع فوق طوفانی و فصول کم سریال black mirror رو پیشنهاد میکنم که شروعش میخکوب کننده است و تعداد اپیزود هاش هم اندکه

PEAKY BLINDERS هم در مورد گنگسترهای بریتانیاییه ، قشنگ شروع میشه و تعداد فصولش کمه

Broadchurch هم از نظر من خیره کننده شروع میشه ، تقریبا تو مایه های true detective
    سلام دوست عزیز. ممنون بابت راهنمایی
    اگه بازی کوین اسپیسی در House of Cards مثل بازیش توی فیلم مظنونین همیشگی باشه بهتون حق میدم بگید حتی بازیش شاهکاره...اما چیزی که من توی همون چند قسمت ابتدایی دیدم خیلی بازیش تکراری و خشک بود...البته میدونم که همه بازیش رو تحسین کردن... کلأ حوصله ندارم دیالوگ‌های چرت و پرت سیاسی گوش بدم ترجیح میدم اصلأ سریال نبینم.

چیزی که از ژانر برام مهمتره "داستان" و "مفهوم" هست. داستان خوب باشه حالا دیگه هر ژانری باشه مهم نیست البته از سریالای زامبی یا خوناشامی یا وحشی گری و رقت انگیز و یا سریال‌هایی که الکی بیننده رو میترسونن یکم بدم میاد. (توی انیمه‌ها کاملأ برعکس! یعنی هر چقدر انیمه‌ خشن‌تر باشه بیشتر کیف میکنم). سریال باید غافلگیرکننده باشه...
    من ژانر تخیلی دوست دارم (البته نه از نوع علمی-تخیلی!). ژانر معمایی، اکشن، گانگستری، جادویی، درام و ... رو هم دوست دارم (این رو میدونم که هیچ سریال جادویی خوبی در حد سری فیلم هری پاتر در تاریخ ساخته نشده!) مثلأ از سریال گیم آو ترونز خوشم میاد و شاید تنها سریالی باشه که از دیدنش پشیمون نیستم (بین انیمیشن‌های سریالی هم ریک و مورتی).

تا به حال 10 سریال محبوبم اینها هستند:

1- Game of Thrones
    2- Rick and Morty
    3- Band of Brothers
    4- Rome
    5- The 10th Kingdom
    6- Breaking Bad
    7- The Shield
    8- True Detective
    9- Boardwalk Empire
    10- Sherlock

سریال هم زیاد دیدم ولی اکثرشون رو دراپ کردم و تعداد سریال‌هایی که بتونم عنوان خوب رو بهشون اختصاص بدم شاید فقط 2-3 تا باشن! (مثلأ گیم آو ترونز چون داستان و فضای خوبی داشت لایق عنوان خوب هست) اکثرشون خصوصأ همونایی که عنوان شاهکار رو به یدک میکشند چرتن! نمونه‌اش هاوس آو کاردز، حتی با وجودی که True Detective جزو معدود سریال‌هایی بود که اندکی جذبم کرد ولی واقعأ خیلی جاها هم حوصله سربر میشه، سریالش خیلی حاشیه میره.
    ممنون بابت پیشنهاداتت احتمال زیاد از سریال Peaky Blinders خوشم بیاد. از بین این سه تایی که معرفی کردی، پیکی بلایندرز رو انتخاب میکنم

نقل قول نوشته اصلی توسط S@eeD-Mj نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت پیمان عزیز و دوست داشتنی .

درباره سوال اولت اینو میتونم بگم که من کلاً نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم ... خیلی دیالوگ محور بود .
    حرفای سیاسی و بدون هیچ هیجانی ... البته هیجانش از نوع دیالوگی بودن ...
    بازم کسانی که سریالو کامل دیدن و دوستش داشتن بهتر میتونن راهنماییت کنن ... تنها با نظر من نظرت عوض نشه .

درمورد دومین سوالت چندتا سریال معرفی میکنم چون اولاً بی شک سریال های معروفو دیدی دوماً نمیدونم کلاً چی ها دیدی !

Into the Badlands / Banshee / The Leftovers / Westworld / The Americans / Outlander / Black Sails

احتمال زیادم اینارم دیده باشی ولی اگه ندیدی ... هر کدوم از این سریالا طوفانی شروع میشن و ریتم خوبی ام در ادامه دارن .

با نهایت احترام .
    موفق باشی .
    سلام سعید جان. ممنون بابت راهنمایی
    اوت لندر و همینطور وست ورلد رو دیدم. اوت لندر که بعضی جاها خیلی ریتمش کند بود ولی شروع خوبی داشت. اون رمانی که این سریال از روش ساخته شده (که مربوط به سری بیگانه هم میشه) اصلأ برام جذاب نیست برای همین از داستانش خوشم نیومد. وست ورلد رو هم دیدم، ایده‌ی سریالش جالب بود و در کل سریالش بد نبود (کلأ مشخصه من از هیچ سریالی خوشم نمیاد...). از بین این سریال‌هایی که پیشنهاد دادی Black Sails و The Leftovers رو انتخاب میکنم، احتمالأ از این دو تا خوشم بیاد. لطف کردی
    Can't find yourself. Lost in your lies

18. 7 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    31
    از این کاربر 33 بار در 11 پست سپاس گزاری شده

دوستان سلام , میخوام سریال Hannibal رو شروع کنم نظرتون در مورد این سریال چیه؟ارزش دیدن داره؟البته امتیازimdb خوبی داره اما میخواستم نظر شما رو بدونم

20. 5 کاربرِ زیر از Aidin1000 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

HOLD ON, PAIN ENDS
    سپاس
    18

دوستان ، میخواستم نظرتون رو در مورد سریال های زیر بدونم ، فعلا شروع به دیدن هیچ کدوم نکردم ، اما میخوام بدونم کدوم سریال وافعا ارزش وقت گزاشتن رو داره:

Animal Kingdom

Power

Kingdom

Queen of the South

ozark

Pretty Little Liars

Silicon Valley

The Son

Outcast

Empire

Bull

دوستان حتی اگه یکی از سریال های بالا رو هم قبلا دیدین یا شناختی نسبت بهش دارید ، ممنون میشم راهنماییم کنید

22. 7 کاربرِ زیر از Rust Cohle بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 640 از 849 اولیناولین ... 140440540590615630638639640641642650665690740840 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع