برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 665 از 849 اولیناولین ... 165465565615640655663664665666667675690715765 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,641 تا 6,650 از مجموع 8486
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

thumbsup راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

اگر صفحه ی اصلی همین انجمن رو نگاه کنید به اسم سریال های زیادی برمیخورید که ممکنه اطلاعات زیادی در مورد اون سریال نداشته باشید . مثلا ژانر سریال، بازیگرا و مهم تر از همه سطح کیفی سریال ...
    در پی رقابت شبکه های پخش کننده ی سریال، هر روز هم بر تعداد سریال ها اضافه میشه و البته...هر فصل هم اخبار سریال هایی که کنسل شدن اعلام میشه . از طرفی همه ی سریال ها از سطح بالایی برخوردار نیستن و همین انتخاب رو برای کسی که میخواد شروع به دیدن سریالی جدید بکنه، سخت میکنه .
    این تاپیک ایجاد شده برای اینکه دوستانی که دنبال سریالی برای دیدن هستن اینجا ژانرِ موردِ علاقشون و توقعی که از سریال دارن رو بگن تا دوستانی که اطلاعات بیشتری در موردِ سریال دارن بتونن توی انتخابِ یک سریالِ خوب راهنماییشون کنن .

پبشاپیش تشکر از مشارکتِ دوستان .

قوانـیــن تاپـیــک
    1-برای هر سریالی که پیشنهاد می‌دهید، حداقل یک خط هم برایش توضیح دهید و اگر بخش یا تاپیکی در انجمن داشت، لینک بخش یا تاپیک را هم ترجیحا قرار دهید.

2-لطفا از درخواست لینک و قرار دادن لینک دانلود در تاپیک اجتناب بفرمایید

2. 561 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

"Ross Geller",-=omid=-,.:'PΞJMΔП':.,.:SiSiBK:.,0UnknowN1,11212,123u,125yahel,3ven13,86471181,:: ERFAN ::,:::GOT:::,::LuCiFer::,a1251372,AAlireza,abadan-boy,abadanramin,abbas stannis,Achillies,AdibTE,ADOLOVSKY,adroit11,afraoo,afshin2014,aghasina21,ahmady45,Ahmad_n,akbatta,Alberty,Alex Vause,Ali.99,ali139494,ali1895,ali33,ali361,Ali9MJ23,alichoopa,alifondet,alip,Alireza-cRm,AlireZaaf__,alirezabm,AlirezAlirezA,Alireza_0111,aliskh,alitannaz,Alixw32,alizade,ali_74,ali_damashi,allen74,alod,alpay_fm,Amin,Amin03,amin1727,amingeneral,aminpesarmard,amin_orang,amin_vofa,AmiR RezA,amir123qwe,amir1690,amir2123,AmirGholi,Amirhossein17,AMIRHOSSEIN20,AMIRREZA RV,amir_999,amir_maxpayne,amo_omid,anzalichi,aQa GorGe,AR!@N,aramis2800,ARCTIC,aref74,arefeh-7,arezu3002,ariaieboy,arioxxxxx,armin0123,Arsalan.H,arshia001,arso,Artemis,asdali,ashley_1986,atena90,Atrin021,Avesperia,Avon Barksdale,azad10,babakpc2827282,bakuryu,Barkeep,Barney,Barney Stinson,barrai,Batlaghi,bayani,bbas,Being Amin,bibak20,BIG FELLAH,bikash,Bis,blackshow,bluestorm,Boatles-Oar,bysnco,CapIA,CapKiLL3r,Capricorn,caroline,caviya,Central Perk,Chandler Bing,Chaternet,checha,Chris,Clay Morrow,D O R D I,daee habib,danial1,DARK BOY,Dark Passenger589,Davinci,Days of Heaven,dazraf,deathpoint2002,deathstroke,Dexter_171,Dillan,dirty_coat,DivaN,djyazdan,dll,don draper,Dr. HANNIBAL LECTER,ehew,ehsan1370,EHSANRF,ehsan_2000,Ehsan_keen,eli99,EliJah,emadtvw,endoftime,erfan wahabi,erfan1st,erfan2086,erfani,erfanxxx,ergen,eric,errornima,ESajad,ESR,EstefaN,Ever_3313,fargo,farhad_5005,FARMANDEH,Farzad-Mz,FARZAD-P,fatima-b021,Fedex,fireboy8,Foa.neh,friendz,g0dsend313,Gallow,Game Of Thrones,gasarsa,Gates,Gharibe13,ghasemkalak,Ghazalll,gole yakh,golnoosh,Goudarz,Governor,H@RiR,hadi2006mi,hadiuss,hamed224,hamid k,hamid-p71,HAMID13,hamidchi,hamidvoosough1,Hasoud,hatam,hatamtv,Hesam,hesam220,hesamdx,hessamftm,hgot,hgwxx7,hitoo,HMNN,Hosna,hossein,hossein 2,hossein19,hossein2,hossein370,hosseinare,hosseinf722,Hosseinmehr,hosseinss76,Hossein_124,hossein_mdh,hossien89,hoto,hydrexis,Hypnos,idin,ifarzam,il Conformista,imaniy,Irag,iran9win,Islander,ShInOdA,Jack Bauer,jackbauer2012,jafar,jafar_20009_0,jake gyllenhal,janloka,Javad,javad0818,javadsm,JenabPargaar,jfnhvl,jokarsanaye,joker8,Julie,justUnited,K3li05,kamy_12,kargar999,karim_load,Katy Perry,Kazomo,KimiaM,King Aria,KING STANNIS,KING TWD,kingnessi,KingStranger,koresh92,kuchulu93,lastshepherd,legendary,Leonardo_D,Leyli,linkinpark20,Litoo,LOOPER,Lordloss,lordofgame,Lou Bloom,Lowkey,lucky75,m a h d i,M.Amir,M.pirate,M20N-5HiN3,m2love,m621,Maa vampire,maasoudn,Mahdi Razor,mahdi1356,mahdikhalili,mahour,mahshadak,majidmaster,majidss,majidzendaniyan,Malcolm X,mamad7070,MaMaLoM,Mani Vampire,manowar,mansourhobbit3,Marb,Marlon Brando,marya,maryam_b,mas5oud281,masoudahura,massam,Matin VT,matiyo,MDZaRa,Me1sam,Meee,MEHDIATB,Mehdimt3,mehditoghs,MeHr@n,mehrab 63,Mehrad7777,mehrdad_1,mehrdad_2,mehrganj,mehrsenal,Mel,meladyar,Meti,Mgs_Mashkook,MHD-KHZ,mhk,mhz98,Mia_3D,Midnight Coffee,midya,Mikado,Milad eMJey,MILANO,miola,misal021,Miss Harley,Mitarsam,MixMkv,mn66,mobiblu,mohamad13696,mohamadnisa,Mohammad Javid,Mohammad Tz,Mohammad-Javid,mohammad-om,mohammad1992,mohandex,mohsen kafka,Mohsen82,moji_moji_00,MOJTABA_k,monib,Moon Light,mootala,mortezasmh,moshkan,mosk,mr67,mreza-k,mrm1375,MrParhaM,mushroom,N1981,navid9,Ned Stark,nedashiva,neklas maykelson,nemsis,Nevah,nicolas7,niloofar22,nilou6,nima3333,nimas1,ninjamm,No Country,NOjAN,Nora,nosheh,Notion,Numero Uno,тнor,Oberyn Martell,omidan22,OmidS,onlyraulgonzal,Others,P!NK,P0ya,p30kingg,paradic,parhamaryan,pashang,passer_by,Patriot,Pedram Brando,pedram136,Pegah,persp000000lis,peyman_eun,Phenomenon,Phoebe,Pink Panther,Pirlo,pmn,Polarstern,poma,pooian,pooya,PouryaKht,pouya10,poyul,raha_91,RapidPc,Ray Deadman,Raylan Givens,realdota,Red Bull,redhood2003,rekaft,Reza-G,Reza-Scofield,reza8198,Rezaraki,rezarbn,REZAXIO,roohallahshab,rosa-e,roshan_gh,Rust Cohle,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,s1378,S@eeD-Mj,SA3iD,Saber-j,sadas,SaeeD-Mj90,Saeed.Crm7,saeedbahari,saeednaderi,saeedporreza9,saeedson,saeedzakhar,saeeid91,saeid33,SAH RAM,Sahid,sajad44,salarius,saman2esm,Samankaka,samansh,saman_pd09,sami1428,sandra,sApari,SaRaL,sasy20,Sayasla,sbhn,sedmamad,sepideh_h17,Serenita,Severus Snape,sh2012,sha2012,shahe parian,shahramirani,shayan010,shayan____sa,Shayea,Sherlockian,SHIELD,shinigamice,simorgh aseman,sina-hidden,sinanba2,SinaRC,Sina_Saw,Sσнєiℓ,Skadi,SKYPERSiA,smgh470,smh2011,Snow,sokhan1,SolTon,Spasitel,srk2010,stalker,stand,STAR,Star of GT,Stark Man,StarTak,STEFAŊ,stesa,still alive,Stone Heart,Successful Man,T1Enemy,tandis_104,Tha Real Nigga,The Buzzards,The Emperor,The Pianist,TheDarkness,thehooman,Thi JoKEr,ThunderStorm,tigerom,TOP GUN,toshishan,Toxic Fighter,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,TWD,UntouChable,مهسار,مریم د,مزدک,گل گلدون,v-abbasi,V@hiD,vA hid,vahid-fcb,vahidcivil66,vaker,Vampire,Vampire Blood,vampire021,vampire_sh17,vapid,Vic Mackey,virus,VIVA THE ROCK,voldemort,WALKING DE4D,WalTer WhiTe,Webber,white_beard,wlh,wlmajid,xaagh,XFIGHT3R,xxzzaa,yaser63,zarbang,zarriz,zesht,zizi12,Zombieland,ZzEeDd,[JOKER],ŞłŁΞИҬ,_BEHZAD_,_cheater,_Maryam_,_MRM_,_princ3_,_Tara_,~AzaDeH~,سوشیانت

F*ck society
    سپاس
    749
    از این کاربر 806 بار در 119 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

دوستان کسی خبر داره سریال کوآری کنسل شده یا نه
    زندگی یعنی سینما،سینما یعنی وسترن

4. 6 کاربرِ زیر از mhz98 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    76
    از این کاربر 597 بار در 93 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam man نمایش پست ها
    اینکه نوشتین سانز از پوستر گرفته تا.... از سوپرانوز اسکی میرفت و خودشو سوپرانوز مدرن و موتورسوار و ... معرفی میکرد، یعنی کلا تحت تاثیر سوپرانوز بوده و تقلید کرده ازش! مگه اینکه بخوای همین تنافض بین حرفات رو هم کتمان کنی که خب، باشه!
    بنظرم هیچ سریالی شبیه سوپرانوز نیست
    و باز هم هیچ سریالی شبیه سانز نیست
    هردوتاش جای خودش خوبه ولی حتی توی تم مافیایی و اکیپ‌بازی هم ابدا سانز وامدار سوپرانوز نیست

شبیه سوپرانوز نبودن سانز که اظهر من الشمسه. سانز حتی اگه بنا به شباهت تراشی باشه، بیشتر به شیلد شبیهه. تازه تا حدی.
    شما مثل بلدالملک خودت خودت رو عصبانی میکنی چرا؟
    من تو اون پست گفتم که بنیاف اینا هم تو تبلیغات قبل از شروع پخش گات، گات رو « سوپرانوزی در قرون میانی» توصیف میکردن. آیا به این معنی هست که ادعا کرده باشم سوپرانوز و گات شبیه همدیگه هستن؟ تو سوپرانوز اژدها داشتیم؟ یا تو گات، تشکیلات مافیای قرن بیست یا بیست و یکمی داریم؟
    حرف من اینه که ساتر خودش فن پر و پاقرص سوپرانوز بوده و هست. حتی در دو جای سریال علنا ارجاع میده به پایان کار آدریانا.از این تعبیر « سوپرانوز قرن جدید» هم اینقدر ذوق مرگ شده بوده که روی کاور فصل اول سانز، چاپش کرده.

6. 9 کاربرِ زیر از jackie aprile بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I have a name But never mind
    سپاس
    20,421
    از این کاربر 29,511 بار در 1,389 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط mhz98 نمایش پست ها
    دوستان کسی خبر داره سریال کوآری کنسل شده یا نه
    بله این سریال بعد از یک فصل کنسل شده +
    Our existence is but a brief crack of light between two eternities of darkness

8. 11 کاربرِ زیر از aramis2800 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

F*ck society
    سپاس
    749
    از این کاربر 806 بار در 119 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط aramis2800 نمایش پست ها
    بله این سریال بعد از یک فصل کنسل شده +
    واقعا حیف شد عاشق فضا سازی این سریال بودم
    زندگی یعنی سینما،سینما یعنی وسترن

10. 7 کاربرِ زیر از mhz98 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    83
    از این کاربر 192 بار در 14 پست سپاس گزاری شده

دوستان دنبال کمدی خوب میگردم (ساینفیلد داره تموم میشه )
    به نظرتون The Office گزینه خوبیه؟
    واینکه فرقی نمیکنه سیت کام یا ...
    فقط بیگ بنگ تئوری نباشه

12. 5 کاربرِ زیر از Hadi25 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

خدا بزرگتر است.
    سپاس
    43
    از این کاربر 463 بار در 87 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط jackie aprile نمایش پست ها

شبیه سوپرانوز نبودن سانز که اظهر من الشمسه. سانز حتی اگه بنا به شباهت تراشی باشه، بیشتر به شیلد شبیهه. تازه تا حدی.
    شما مثل بلدالملک خودت خودت رو عصبانی میکنی چرا؟
    من تو اون پست گفتم که بنیاف اینا هم تو تبلیغات قبل از شروع پخش گات، گات رو « سوپرانوزی در قرون میانی» توصیف میکردن. آیا به این معنی هست که ادعا کرده باشم سوپرانوز و گات شبیه همدیگه هستن؟ تو سوپرانوز اژدها داشتیم؟ یا تو گات، تشکیلات مافیای قرن بیست یا بیست و یکمی داریم؟
    حرف من اینه که ساتر خودش فن پر و پاقرص سوپرانوز بوده و هست. حتی در دو جای سریال علنا ارجاع میده به پایان کار آدریانا.از این تعبیر « سوپرانوز قرن جدید» هم اینقدر ذوق مرگ شده بوده که روی کاور فصل اول سانز، چاپش کرده.
    چون کارگردانش به فلان سریال علاقه داشته،پس بنظرت "اسکی" رفته. فرندز هم که قبل از سوپرانوز بوده اقتباسی از سوپرانوز بوده، گاد فادر (که اتفاقا سوپرانوز خیلی ازش اسکی میرفت به معنی واقعی) هم کلا قبل از سوپرانوز ازش تقلید میکرد
    تو هم مثل بابا اتی الزایمر گرفتی چرا؟ لااقل حرف خودتو یا ویرایش کن یا بگو حذفش کنن که اینطور زیر سوال نره حرفات

14. 3 کاربرِ زیر از meysam man بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

خدا بزرگتر است.
    سپاس
    43

نقل قول نوشته اصلی توسط iran9win نمایش پست ها
    gangland رو هم یک چک کن
    گنک‌لند رو خیلی شنیدم که تو مایه‌های سانزه یا لااقل سعی کرده باشه
    اما نمره‌ش پایینه و زیرنویس فارسی هم نداره
    دوست دارم ببینمش اما این دوتا مورد انگیزه‌مو کم میکنه

16. 4 کاربرِ زیر از meysam man بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    76
    از این کاربر 597 بار در 93 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam man نمایش پست ها
    چون کارگردانش به فلان سریال علاقه داشته،پس بنظرت "اسکی" رفته. فرندز هم که قبل از سوپرانوز بوده اقتباسی از سوپرانوز بوده، گاد فادر (که اتفاقا سوپرانوز خیلی ازش اسکی میرفت به معنی واقعی) هم کلا قبل از سوپرانوز ازش تقلید میکرد
    تو هم مثل بابا اتی الزایمر گرفتی چرا؟ لااقل حرف خودتو یا ویرایش کن یا بگو حذفش کنن که اینطور زیر سوال نره حرفات
    اسکی رفتن تو تعبیر من یعنی مایه گذاشتن از چیزی برای خود. وقتی یه سریال میاد روی کاور dvd خودش، نقل قول " سوپرانوز قرن جدید" میزاره یعنی اسکی رفته. من آلزایمر گرفتم، شما بگو کدوم حرفم ویرایش لازمه؟
    شما اصرار داری حرف تو دهن من بزاری. کلمه اقتباس رو من کی نوشته بودم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا اصلا کجا گفته بودم سانز شبیه سوپرانوزه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ صرفا گفتم که ساترها و بنیاف های زمان برای پرومت کردن سریال هاشون از سوپرانوز مایه گذاشتن. همین. گفتم، شاید بشه گفت که سانز شبیه شیلده.
    یا این یارو چیه اسمش؟ بازیگر نقش اصلی برکینگ بد، الان اسمش به ذهنم نمیاد، اونم یه زمان گفت سوپرانوز راهی رو باز کرد که بقیه ما تو اون راه رفتیم ( نقل به مضمون). الان برکینگ بد شبیه سوپرانوزه پس؟ یا ازش اقتباس کرده؟ وامدارشه؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نه. هیچکدومش نیست.
    چه داستانهایی داریم

18. 12 کاربرِ زیر از jackie aprile بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,111
    از این کاربر 252 بار در 32 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi25 نمایش پست ها
    فقط بیگ بنگ تئوری نباشه
    the office سریال خیلی خوبیه و از دیدنش لذت می برید. تاپیک the office هم توی انجمن هست و میتونید اون رو هم یک نگاهی بندازید. البته یادم هست اون جا یکی از اعضا گفته بودکه "تنها شخصیتی که میتونم باهاش (مایکل اسکات یکی از شخصیت های office رو) مقایسه کنم جرج کاستانزا سریال ساینفیلده به شدت با این دو تا شخصیت خو گرفتم" اما منظور ایشون به نظر من کاملا درسته از لحاظ جذابیت و بازی ها اما از لحاظ شخصیتی تفاوت زیادی بین این دو هست.
    معمولا این جوریه که معمولا وقتی یک سریالی رو پشت سر هم نگاه می کنید بعد از اتمام دنبال سریال و شخصیت های مشابه میگردید که در این صورت فضای ساینفیلد فضای دوستی بین افراد هست و توی office این جوری نیست و داستان ها حول و حوش روابط افراد در یک اداره میگذره و با وجود زیبا بودن سریال دنبال مقایسه نباشید. توی سریال های مشابه ساینفیلد که من دیدم میتونم بگم فرندز و how i met your mother و در درجات پایین تر the bing nang theory یا حتی new girl به دلیل داستان هایی که درباره چند تا دوست هست با وجود تفاوت های زباد به ساینفیلد نزدیک ترن.

the office هم از فصل 2 اوج میگیره سریال.

20. 12 کاربرِ زیر از shayan010 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

خدا بزرگتر است.
    سپاس
    43

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi25 نمایش پست ها
    فقط بیگ بنگ تئوری نباشه
    بیگ‌بنگ لااقل تا فصل هشتم سریال خوبیه ولی بعدش افت میکنه
    نزدیکترین سریالها بنظر من how I met your mother
    friends
    it's always sunny in Philadelphia
    کلا فکر میکنم کمدی‌های مشهور بیشتر اینا باشن
    البته ناگفته نماند سریالهایی مثل shameless و نظایر اون هم کمدی‌های خیلی خوبی هستن، حتی سریالایی هستن که زیاد راجع‌بشون صحبت نمیشه اما اونا هم خوبن بنظرم.مثلا veep کمدی سیاسیه چندین جایزه در بخش‌های مختلف هم برده اما توی ایران خیلی بهش پرداخته نشد و زیرنویس چندتا فصلشم ناقصه!

22. 7 کاربرِ زیر از meysam man بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 665 از 849 اولیناولین ... 165465565615640655663664665666667675690715765 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع