برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 696 از 849 اولیناولین ... 196496596646671686694695696697698706721746796 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,951 تا 6,960 از مجموع 8488
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

thumbsup راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

اگر صفحه ی اصلی همین انجمن رو نگاه کنید به اسم سریال های زیادی برمیخورید که ممکنه اطلاعات زیادی در مورد اون سریال نداشته باشید . مثلا ژانر سریال، بازیگرا و مهم تر از همه سطح کیفی سریال ...
    در پی رقابت شبکه های پخش کننده ی سریال، هر روز هم بر تعداد سریال ها اضافه میشه و البته...هر فصل هم اخبار سریال هایی که کنسل شدن اعلام میشه . از طرفی همه ی سریال ها از سطح بالایی برخوردار نیستن و همین انتخاب رو برای کسی که میخواد شروع به دیدن سریالی جدید بکنه، سخت میکنه .
    این تاپیک ایجاد شده برای اینکه دوستانی که دنبال سریالی برای دیدن هستن اینجا ژانرِ موردِ علاقشون و توقعی که از سریال دارن رو بگن تا دوستانی که اطلاعات بیشتری در موردِ سریال دارن بتونن توی انتخابِ یک سریالِ خوب راهنماییشون کنن .

پبشاپیش تشکر از مشارکتِ دوستان .

قوانـیــن تاپـیــک
    1-برای هر سریالی که پیشنهاد می‌دهید، حداقل یک خط هم برایش توضیح دهید و اگر بخش یا تاپیکی در انجمن داشت، لینک بخش یا تاپیک را هم ترجیحا قرار دهید.

2-لطفا از درخواست لینک و قرار دادن لینک دانلود در تاپیک اجتناب بفرمایید

2. 561 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

"Ross Geller",-=omid=-,.:'PΞJMΔП':.,.:SiSiBK:.,0UnknowN1,11212,123u,125yahel,3ven13,86471181,:: ERFAN ::,:::GOT:::,::LuCiFer::,a1251372,AAlireza,abadan-boy,abadanramin,abbas stannis,Achillies,AdibTE,ADOLOVSKY,adroit11,afraoo,afshin2014,aghasina21,ahmady45,Ahmad_n,akbatta,Alberty,Alex Vause,Ali.99,ali139494,ali1895,ali33,ali361,Ali9MJ23,alichoopa,alifondet,alip,Alireza-cRm,AlireZaaf__,alirezabm,AlirezAlirezA,Alireza_0111,aliskh,alitannaz,Alixw32,alizade,ali_74,ali_damashi,allen74,alod,alpay_fm,Amin,Amin03,amin1727,amingeneral,aminpesarmard,amin_orang,amin_vofa,AmiR RezA,amir123qwe,amir1690,amir2123,AmirGholi,Amirhossein17,AMIRHOSSEIN20,AMIRREZA RV,amir_999,amir_maxpayne,amo_omid,anzalichi,aQa GorGe,AR!@N,aramis2800,ARCTIC,aref74,arefeh-7,arezu3002,ariaieboy,arioxxxxx,armin0123,Arsalan.H,arshia001,arso,Artemis,asdali,ashley_1986,atena90,Atrin021,Avesperia,Avon Barksdale,azad10,babakpc2827282,bakuryu,Barkeep,Barney,Barney Stinson,barrai,Batlaghi,bayani,bbas,Being Amin,bibak20,BIG FELLAH,bikash,Bis,blackshow,bluestorm,Boatles-Oar,bysnco,CapIA,CapKiLL3r,Capricorn,caroline,caviya,Central Perk,Chandler Bing,Chaternet,checha,Chris,Clay Morrow,D O R D I,daee habib,danial1,DARK BOY,Dark Passenger589,Davinci,Days of Heaven,dazraf,deathpoint2002,deathstroke,Dexter_171,Dillan,dirty_coat,DivaN,djyazdan,dll,don draper,Dr. HANNIBAL LECTER,ehew,ehsan1370,EHSANRF,ehsan_2000,Ehsan_keen,eli99,EliJah,emadtvw,endoftime,erfan wahabi,erfan1st,erfan2086,erfani,erfanxxx,ergen,eric,errornima,ESajad,ESR,EstefaN,Ever_3313,fargo,farhad_5005,FARMANDEH,Farzad-Mz,FARZAD-P,fatima-b021,Fedex,fireboy8,Foa.neh,friendz,g0dsend313,Gallow,Game Of Thrones,gasarsa,Gates,Gharibe13,ghasemkalak,Ghazalll,gole yakh,golnoosh,Goudarz,Governor,H@RiR,hadi2006mi,hadiuss,hamed224,hamid k,hamid-p71,HAMID13,hamidchi,hamidvoosough1,Hasoud,hatam,hatamtv,Hesam,hesam220,hesamdx,hessamftm,hgot,hgwxx7,hitoo,HMNN,Hosna,hossein,hossein 2,hossein19,hossein2,hossein370,hosseinare,hosseinf722,Hosseinmehr,hosseinss76,Hossein_124,hossein_mdh,hossien89,hoto,hydrexis,Hypnos,idin,ifarzam,il Conformista,imaniy,Irag,iran9win,Islander,ShInOdA,Jack Bauer,jackbauer2012,jafar,jafar_20009_0,jake gyllenhal,janloka,Javad,javad0818,javadsm,JenabPargaar,jfnhvl,jokarsanaye,joker8,Julie,justUnited,K3li05,kamy_12,kargar999,karim_load,Katy Perry,Kazomo,KimiaM,King Aria,KING STANNIS,KING TWD,kingnessi,KingStranger,koresh92,kuchulu93,lastshepherd,legendary,Leonardo_D,Leyli,linkinpark20,Litoo,LOOPER,Lordloss,lordofgame,Lou Bloom,Lowkey,lucky75,m a h d i,M.Amir,M.pirate,M20N-5HiN3,m2love,m621,Maa vampire,maasoudn,Mahdi Razor,mahdi1356,mahdikhalili,mahour,mahshadak,majidmaster,majidss,majidzendaniyan,Malcolm X,mamad7070,MaMaLoM,Mani Vampire,manowar,mansourhobbit3,Marb,Marlon Brando,marya,maryam_b,mas5oud281,masoudahura,massam,Matin VT,matiyo,MDZaRa,Me1sam,Meee,MEHDIATB,Mehdimt3,mehditoghs,MeHr@n,mehrab 63,Mehrad7777,mehrdad_1,mehrdad_2,mehrganj,mehrsenal,Mel,meladyar,Meti,Mgs_Mashkook,MHD-KHZ,mhk,mhz98,Mia_3D,Midnight Coffee,midya,Mikado,Milad eMJey,MILANO,miola,misal021,Miss Harley,Mitarsam,MixMkv,mn66,mobiblu,mohamad13696,mohamadnisa,Mohammad Javid,Mohammad Tz,Mohammad-Javid,mohammad-om,mohammad1992,mohandex,mohsen kafka,Mohsen82,moji_moji_00,MOJTABA_k,monib,Moon Light,mootala,mortezasmh,moshkan,mosk,mr67,mreza-k,mrm1375,MrParhaM,mushroom,N1981,navid9,Ned Stark,nedashiva,neklas maykelson,nemsis,Nevah,nicolas7,niloofar22,nilou6,nima3333,nimas1,ninjamm,No Country,NOjAN,Nora,nosheh,Notion,Numero Uno,тнor,Oberyn Martell,omidan22,OmidS,onlyraulgonzal,Others,P!NK,P0ya,p30kingg,paradic,parhamaryan,pashang,passer_by,Patriot,Pedram Brando,pedram136,Pegah,persp000000lis,peyman_eun,Phenomenon,Phoebe,Pink Panther,Pirlo,pmn,Polarstern,poma,pooian,pooya,PouryaKht,pouya10,poyul,raha_91,RapidPc,Ray Deadman,Raylan Givens,realdota,Red Bull,redhood2003,rekaft,Reza-G,Reza-Scofield,reza8198,Rezaraki,rezarbn,REZAXIO,roohallahshab,rosa-e,roshan_gh,Rust Cohle,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,s1378,S@eeD-Mj,SA3iD,Saber-j,sadas,SaeeD-Mj90,Saeed.Crm7,saeedbahari,saeednaderi,saeedporreza9,saeedson,saeedzakhar,saeeid91,saeid33,SAH RAM,Sahid,sajad44,salarius,saman2esm,Samankaka,samansh,saman_pd09,sami1428,sandra,sApari,SaRaL,sasy20,Sayasla,sbhn,sedmamad,sepideh_h17,Serenita,Severus Snape,sh2012,sha2012,shahe parian,shahramirani,shayan010,shayan____sa,Shayea,Sherlockian,SHIELD,shinigamice,simorgh aseman,sina-hidden,sinanba2,SinaRC,Sina_Saw,Sσнєiℓ,Skadi,SKYPERSiA,smgh470,smh2011,Snow,sokhan1,SolTon,Spasitel,srk2010,stalker,stand,STAR,Star of GT,Stark Man,StarTak,STEFAŊ,stesa,still alive,Stone Heart,Successful Man,T1Enemy,tandis_104,Tha Real Nigga,The Buzzards,The Emperor,The Pianist,TheDarkness,thehooman,Thi JoKEr,ThunderStorm,tigerom,TOP GUN,toshishan,Toxic Fighter,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,TWD,UntouChable,مهسار,مریم د,مزدک,گل گلدون,v-abbasi,V@hiD,vA hid,vahid-fcb,vahidcivil66,vaker,Vampire,Vampire Blood,vampire021,vampire_sh17,vapid,Vic Mackey,virus,VIVA THE ROCK,voldemort,WALKING DE4D,WalTer WhiTe,Webber,white_beard,wlh,wlmajid,xaagh,XFIGHT3R,xxzzaa,yaser63,zarbang,zarriz,zesht,zizi12,Zombieland,ZzEeDd,[JOKER],ŞłŁΞИҬ,_BEHZAD_,_cheater,_Maryam_,_MRM_,_princ3_,_Tara_,~AzaDeH~,سوشیانت

سپاس
    7,972
    از این کاربر 6,073 بار در 737 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhz98 نمایش پست ها
    دوستان سریال سانز تازه تموم شده کدوم یکی از این سریالارو پیشنهاد میدین.(لطفا توضیح کوچیکی هم بدین)
    justified
    peaky blinders
    banshee
    fargo
    hannibal
    Taboo
    The Americans

justified در مورد این سریال باید بگم فقط میتونم بگم خوبه! زیاد شاخ نیست ولی سریال بدی هم نیست در مورد اینجور سریالها معتقدم اگر یک ضرب و پشت سر هم یعنی بدون فاصله دادن و بدون دیدن سریال دیگه ای کنارش بری جلو خیلی میچسبه . فصل اولش برام خوب بود و جذابه و در کل من بهش نمره 7.5 میدم
    peaky blinders این سریال رو ندیدم ولی دیدم که دوستان زیاد با Boardwalk Empire مقایسه اش میکنن .
    banshee سریال خوبیه و اکشن خوبی داره اوایل به خاطر یه چند تا صحنه (از نظر خودم پفکی! و زیادی اغراق آمیز) میخواستم بیخیالش بشم ولی ادامه اش خوب میشه و با توجه به این که فقط 38قسمته انتخاب بخوبیه امتیاز من 8
    fargo فقط فصل یکش خوب بود و فصل دومش به نظرم خیلی افت کرد. البته داستان فصل یک و دو یه جورایی به هم مرتبط هستند و فقط زمانشون با هم فرق میکنه !!ولی فصل دومش رو دوست نداشتم به این خاطر دیگه ندیدمش! فصل یکش رو 7.9 میدم
    Taboo به خاطر تام هاردی خیلی سعی کردم سریال رو دوست داشته باشم ولی سریال کلا تو عالم توهم و هپروت بود حوصله امو سر برد به زور تمومش کردم بهش 6.75 میدم
    The Americans سریالی بی نظیر و عالی خیلی دوست داشتنی و خوش ساخت بین سریالهایی که اشاره کردین این رو بیشتر از همه توصیه میکنم به این 8.5 میدم

.

4. 12 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    381
    از این کاربر 1,502 بار در 178 پست سپاس گزاری شده

دوستان سریال سانز تازه تموم شده کدوم یکی از این سریالارو پیشنهاد میدین.(لطفا توضیح کوچیکی هم بدین)
    justified
    peaky blinders
    banshee
    fargo
    hannibal
    Taboo
    The Americans
    من fargo, banshee
    دیدم و پیشنهاد می کنم حتما ببینید
    راجب فارگو سریال بسیار زیبایه سه فصل ، هر فصل موضوع خاصه خودش داره، سریالی که رگه هایی از دیوانگی ، دیوانه سری ، درون اش هست هر سه فصل اش عالیه ولی فصل اولش فوق العااده اس
    Banshee سریاله خوبیه چهار فصل اتمسفر قشنگی داره یک آدمی خودش کلانتر جا میزنه

6. 12 کاربرِ زیر از hgot بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    834
    از این کاربر 882 بار در 82 پست سپاس گزاری شده

justified
    peaky blinders
    banshee
    fargo
    hannibal
    Taboo
    The Americans
    سریال peaky blinders پیشنهاد میکنم از همین فردا ببینین،هر لحظه از این سریال واقعا بیننده رو هیجان زده می کنه ،من که عاشق این سریال و کارکتراش شدم، نقش آفرینی عالی کیلین مورفی و تام هاردی ، جو کل و مخصوصا ریچارد خیلی زیبا و خلاقانه بود به نظرم یه سریال انگلیسی به تمام معنا الکی هم داستان سریال کش نمیدن که حوصله سر بر بشه (من خودم این سریال از بقیه سریال های که نام بردین توی اولویت قرار میدم)

سریال banshee هم سریال خوبیه از شبکه تازه کار Cinemax توی عرصه سریال سازی (فکرهم کنم بهترین سریال شبکه بود) داستان پردازی خوبی داره درباره یک خلاف کار که نقش رییس پلیس شهر داره بازی میکنه و....ولی یه خورده به نظرم زیادی اغراق توی این سریال زیاد اخه توی یه شهر کوچیک که این خلاف کار شده رییس پلیس قراره هر روز خلاف کار ها بیوفتن به جوون هم دیگه واقعا این همه درگیری یکم زیاد به نظرم(سریال سرگرم کننده ای ولی من اصلا نمیتونم این سریال جزو سریال های بزارم که داستان خیلی خوبی داشته باشه چون واقعا داستان قوی نداره ولی سرگرم کننده)

سریال fargo هم سریال خیلی خوبی بود به خصوص فصل اول سریال(فصل دوم قابل قیاس با فصل اول نیست داستانش افت کرد،فصل سوم هم یه خورده برام غیر قابل هضم بود داستانش) داستان فوق العاده جذابی داره روایت یک رویداد واقعی هم هست، داستان با یه پنهانکاری در قتل شروع میشه و خب همین پنهانکاری باعث میشه گروه خلاف کار های بزرگی به مرور وارد این شهر کوچیک بشن و باعث به وجود اومدن قتل های بشه ..........

سریال hannibal در سه فصل اومده ولی خب میگن این سریال کنسل شده ولی خداروشکر پایان بندی داره اینجوری نیست که رها کرده باشن ازین بابت خیالت راحت،داستانش خوب درباره یه روان پزشک که به پلیس توی حل پرونده ها کمک میکنه ولی خودش یه قاتل حرفه ای که با کارای که با بیمارهای خودش انجام میده اونا رو مجبور به انجام قتل های عجیب و غریب میکنه،قتل های هم که انجام میشه توی سریال خیلی قتل های فجیع هر دفعه سر صحنه قتل میرن یا دست و پا قطع کرده قاتل یا پوست طرف کنده!! فقط یک نکته ای محیط سریال خیلی به نظرم سرد و بی روح البته خب سریال یه سریال جنایی دیگه ولی اگر حالت بده نری سمتش بهتر آدم حالش بدتر میشه ازین سریال های نیست که حال آدم خوب کنه احساس خوبی بهت دست بده.

سریال justified گمونم ازین سریال های که هر قسمتش یه داستان جدا داره برای همین سمتش نرفتم،سریال The Americans (درباره دو جاسوس روس اگر اشتباه نکنم)تعریفش زیاد شنیدم ولی هنوز نرسیدم ببینم،سریال taboo هم عالیه فقط بدیش این که تازه اومده تا فصل های بعدیش بیاد خیلی زمان میبره

من خودم peaky blinders و fargo (فصل اول)به خاطر داستان قوی که دارن اولویت قرار میدادم اگر دوباره خواستم ببینم

8. 14 کاربرِ زیر از allen74 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    314
    از این کاربر 1,132 بار در 145 پست سپاس گزاری شده

justified
    peaky blinders
    banshee
    fargo
    hannibal
    Taboo
    The Americans
    از این لیست من fargo و The american و دیدم که هر دو و توصیه میکنم فرگو یه سریال با تم جنایی تقریبا که تمام فصل هاش در منطقه مینه سوتای آمریکا اتفاق میفته The american هم سریال منحصر به فردی هست که مربوط به زندگی جاسوس های شوروی سابق در آمریکا در دهه 80 میلادی و اوج جنگ سرد و نحوه کارهاشون و حتی زندگییشون سریال در نمایش دهه 80 میلادی سنگ تموم گذاشته
    سریال Taboo هم با بازی تام هاردی به قرن 18 میلادی و شهر لندن در اون زمان میپردازه من حتی نتونستم یه قسمتش و ببینم چون اصلا از سریالهای قرن 17-18 اروپا خوشم نمیاد ولی همه ازش تعریف میکنن
    justified هم من اصلا نتونستم بیشتر از دو قسمت ببینم ولی بازم ازش تعریف میکنن
    peaky blinders هم مربوط به گروه های خلافکار لندن حول و حوش قرن 18 یا 19 هست که بازم مورد علاقه من اصلا نیست ولی طرفدار زیاد داره

10. 13 کاربرِ زیر از erfan2086 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    59
    از این کاربر 235 بار در 30 پست سپاس گزاری شده

justified
    peaky blinders
    banshee
    fargo
    hannibal
    Taboo
    The Americans
    فارگو رو اول ببین .بخصوص فصل اول .هم بهترین مینی سریال سال بوده(گلدن گلوب گرفته) و هم بیلی باب و مارتین فریمن نامزد گلدن گلوب بودن که بیلی باب گرفته.
    بعد از اون هم بنشی رو شروع کن واقعا عالیه بهتربن کار شبکه سینماکسه.

12. 14 کاربرِ زیر از shahramjj بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Remember My Name
    سپاس
    749
    از این کاربر 2,243 بار در 244 پست سپاس گزاری شده

justified
    peaky blinders
    banshee
    fargo
    hannibal
    Taboo
    The Americans
    از این لیست 4 تاشون رو دیدم
    Justified رو که خیلی دوست داشتم نقش آفرینی تیموتی اولیفنت خیلی خوب بود. نمیشه گفت عالیه ولی ارزش وقت گذاشتن رو کاملا داره. داستانش هم گیج کننده نیست به قول دوستمون یه ضرب آدم نگاه کنه واقعا میچسبه
    Banshee اکشن واقعا خوبی داره. اصلا افتی تو سریالش نمیشه دید. مختصر و مفیده
    Hannibal رو هم مثل جاستیفاید خیلی دوست داشتم اما حوصله میخواد. من بعضی اپیزودا رو باز نگاه میکردم تا نکته ای از قلم نیفته.متاسفانه کنسل شد ولی پایان بندی قابل قبولی داره
    Taboo اینم مثل رفیقامون منم سعی کردم بخاطر تام هاردی ببینم سریال رو ولی کسل کنندس. اشتیاقی هم برام واسه فصل دومش ایجاد نکرد

14. 17 کاربرِ زیر از Longmire بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

!Never say Never
    سپاس
    2,933
    از این کاربر 2,616 بار در 297 پست سپاس گزاری شده

دوستان نظرتون درباره The Handmaid's Taleچیه؟؟
    استارتش رو بزنم؟؟

16. 11 کاربرِ زیر از ESR بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

F*ck society
    سپاس
    749
    از این کاربر 806 بار در 119 پست سپاس گزاری شده

همه ی دوستان دمتون گرم واسه پیشنهاداتون
    من سریالم رو انتخاب کردم
    زندگی یعنی سینما،سینما یعنی وسترن

18. 13 کاربرِ زیر از mhz98 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,731
    از این کاربر 2,964 بار در 313 پست سپاس گزاری شده

justified
    peaky blinders
    banshee
    fargo
    hannibal
    Taboo
    The Americans
    هر کدوم از این سریال ها توانایی تبدیل شدن به سریال موردعلاقه رو دارن
    اللخصوص Fargo و Justified که باید در الویت اول قرار بدید
    پیکی و بنشی و هانیبال در الویت دوم قرار بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط ESR نمایش پست ها
    دوستان نظرتون درباره The Handmaid's Taleچیه؟؟
    استارتش رو بزنم؟؟
    سریال بامحتوا و کم نظیریه

20. 15 کاربرِ زیر از Lou Bloom بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    5,361
    از این کاربر 1,942 بار در 288 پست سپاس گزاری شده

justified
    peaky blinders
    banshee
    fargo
    hannibal
    Taboo
    The Americans
    از بین این سریالا پیکی بیلاندرز و تابو رو دیدم باید بگم جفتشون سریالای فوق العاده ای هستن پیکی بیلاندرز از لحاظ مافیایی بودن و این که در مورد یک خانوادست بیشتر شبیه به سانز هستش ولی حال هوای متفاوتی داره که در کل یه سریال بینظیر و خوش ساخته که بدون شک عاشقش میشی
    ولی سریال تابو یه حالت تخیلی طور داره.....البته سریاله فوقالعاده ای هست که بدون شک ارزش دیدن داره
    تو مایه های سریال پیکی بیلاندرز سریال boardwalk empire هم هست که اونم خیلی خیلی خوبه
    در کل تاپیک معرفی سریالا تو انجمن هست قبل از دیدن یه تگاهی بندازی بد نیست توضیحات کاملی داره

22. 13 کاربرِ زیر از samansh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 696 از 849 اولیناولین ... 196496596646671686694695696697698706721746796 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع