برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 726 از 849 اولیناولین ... 226526626676701716724725726727728736751776826 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,251 تا 7,260 از مجموع 8488
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

thumbsup راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

اگر صفحه ی اصلی همین انجمن رو نگاه کنید به اسم سریال های زیادی برمیخورید که ممکنه اطلاعات زیادی در مورد اون سریال نداشته باشید . مثلا ژانر سریال، بازیگرا و مهم تر از همه سطح کیفی سریال ...
    در پی رقابت شبکه های پخش کننده ی سریال، هر روز هم بر تعداد سریال ها اضافه میشه و البته...هر فصل هم اخبار سریال هایی که کنسل شدن اعلام میشه . از طرفی همه ی سریال ها از سطح بالایی برخوردار نیستن و همین انتخاب رو برای کسی که میخواد شروع به دیدن سریالی جدید بکنه، سخت میکنه .
    این تاپیک ایجاد شده برای اینکه دوستانی که دنبال سریالی برای دیدن هستن اینجا ژانرِ موردِ علاقشون و توقعی که از سریال دارن رو بگن تا دوستانی که اطلاعات بیشتری در موردِ سریال دارن بتونن توی انتخابِ یک سریالِ خوب راهنماییشون کنن .

پبشاپیش تشکر از مشارکتِ دوستان .

قوانـیــن تاپـیــک
    1-برای هر سریالی که پیشنهاد می‌دهید، حداقل یک خط هم برایش توضیح دهید و اگر بخش یا تاپیکی در انجمن داشت، لینک بخش یا تاپیک را هم ترجیحا قرار دهید.

2-لطفا از درخواست لینک و قرار دادن لینک دانلود در تاپیک اجتناب بفرمایید

2. 561 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

"Ross Geller",-=omid=-,.:'PΞJMΔП':.,.:SiSiBK:.,0UnknowN1,11212,123u,125yahel,3ven13,86471181,:: ERFAN ::,:::GOT:::,::LuCiFer::,a1251372,AAlireza,abadan-boy,abadanramin,abbas stannis,Achillies,AdibTE,ADOLOVSKY,adroit11,afraoo,afshin2014,aghasina21,ahmady45,Ahmad_n,akbatta,Alberty,Alex Vause,Ali.99,ali139494,ali1895,ali33,ali361,Ali9MJ23,alichoopa,alifondet,alip,Alireza-cRm,AlireZaaf__,alirezabm,AlirezAlirezA,Alireza_0111,aliskh,alitannaz,Alixw32,alizade,ali_74,ali_damashi,allen74,alod,alpay_fm,Amin,Amin03,amin1727,amingeneral,aminpesarmard,amin_orang,amin_vofa,AmiR RezA,amir123qwe,amir1690,amir2123,AmirGholi,Amirhossein17,AMIRHOSSEIN20,AMIRREZA RV,amir_999,amir_maxpayne,amo_omid,anzalichi,aQa GorGe,AR!@N,aramis2800,ARCTIC,aref74,arefeh-7,arezu3002,ariaieboy,arioxxxxx,armin0123,Arsalan.H,arshia001,arso,Artemis,asdali,ashley_1986,atena90,Atrin021,Avesperia,Avon Barksdale,azad10,babakpc2827282,bakuryu,Barkeep,Barney,Barney Stinson,barrai,Batlaghi,bayani,bbas,Being Amin,bibak20,BIG FELLAH,bikash,Bis,blackshow,bluestorm,Boatles-Oar,bysnco,CapIA,CapKiLL3r,Capricorn,caroline,caviya,Central Perk,Chandler Bing,Chaternet,checha,Chris,Clay Morrow,D O R D I,daee habib,danial1,DARK BOY,Dark Passenger589,Davinci,Days of Heaven,dazraf,deathpoint2002,deathstroke,Dexter_171,Dillan,dirty_coat,DivaN,djyazdan,dll,don draper,Dr. HANNIBAL LECTER,ehew,ehsan1370,EHSANRF,ehsan_2000,Ehsan_keen,eli99,EliJah,emadtvw,endoftime,erfan wahabi,erfan1st,erfan2086,erfani,erfanxxx,ergen,eric,errornima,ESajad,ESR,EstefaN,Ever_3313,fargo,farhad_5005,FARMANDEH,Farzad-Mz,FARZAD-P,fatima-b021,Fedex,fireboy8,Foa.neh,friendz,g0dsend313,Gallow,Game Of Thrones,gasarsa,Gates,Gharibe13,ghasemkalak,Ghazalll,gole yakh,golnoosh,Goudarz,Governor,H@RiR,hadi2006mi,hadiuss,hamed224,hamid k,hamid-p71,HAMID13,hamidchi,hamidvoosough1,Hasoud,hatam,hatamtv,Hesam,hesam220,hesamdx,hessamftm,hgot,hgwxx7,hitoo,HMNN,Hosna,hossein,hossein 2,hossein19,hossein2,hossein370,hosseinare,hosseinf722,Hosseinmehr,hosseinss76,Hossein_124,hossein_mdh,hossien89,hoto,hydrexis,Hypnos,idin,ifarzam,il Conformista,imaniy,Irag,iran9win,Islander,ShInOdA,Jack Bauer,jackbauer2012,jafar,jafar_20009_0,jake gyllenhal,janloka,Javad,javad0818,javadsm,JenabPargaar,jfnhvl,jokarsanaye,joker8,Julie,justUnited,K3li05,kamy_12,kargar999,karim_load,Katy Perry,Kazomo,KimiaM,King Aria,KING STANNIS,KING TWD,kingnessi,KingStranger,koresh92,kuchulu93,lastshepherd,legendary,Leonardo_D,Leyli,linkinpark20,Litoo,LOOPER,Lordloss,lordofgame,Lou Bloom,Lowkey,lucky75,m a h d i,M.Amir,M.pirate,M20N-5HiN3,m2love,m621,Maa vampire,maasoudn,Mahdi Razor,mahdi1356,mahdikhalili,mahour,mahshadak,majidmaster,majidss,majidzendaniyan,Malcolm X,mamad7070,MaMaLoM,Mani Vampire,manowar,mansourhobbit3,Marb,Marlon Brando,marya,maryam_b,mas5oud281,masoudahura,massam,Matin VT,matiyo,MDZaRa,Me1sam,Meee,MEHDIATB,Mehdimt3,mehditoghs,MeHr@n,mehrab 63,Mehrad7777,mehrdad_1,mehrdad_2,mehrganj,mehrsenal,Mel,meladyar,Meti,Mgs_Mashkook,MHD-KHZ,mhk,mhz98,Mia_3D,Midnight Coffee,midya,Mikado,Milad eMJey,MILANO,miola,misal021,Miss Harley,Mitarsam,MixMkv,mn66,mobiblu,mohamad13696,mohamadnisa,Mohammad Javid,Mohammad Tz,Mohammad-Javid,mohammad-om,mohammad1992,mohandex,mohsen kafka,Mohsen82,moji_moji_00,MOJTABA_k,monib,Moon Light,mootala,mortezasmh,moshkan,mosk,mr67,mreza-k,mrm1375,MrParhaM,mushroom,N1981,navid9,Ned Stark,nedashiva,neklas maykelson,nemsis,Nevah,nicolas7,niloofar22,nilou6,nima3333,nimas1,ninjamm,No Country,NOjAN,Nora,nosheh,Notion,Numero Uno,тнor,Oberyn Martell,omidan22,OmidS,onlyraulgonzal,Others,P!NK,P0ya,p30kingg,paradic,parhamaryan,pashang,passer_by,Patriot,Pedram Brando,pedram136,Pegah,persp000000lis,peyman_eun,Phenomenon,Phoebe,Pink Panther,Pirlo,pmn,Polarstern,poma,pooian,pooya,PouryaKht,pouya10,poyul,raha_91,RapidPc,Ray Deadman,Raylan Givens,realdota,Red Bull,redhood2003,rekaft,Reza-G,Reza-Scofield,reza8198,Rezaraki,rezarbn,REZAXIO,roohallahshab,rosa-e,roshan_gh,Rust Cohle,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,s1378,S@eeD-Mj,SA3iD,Saber-j,sadas,SaeeD-Mj90,Saeed.Crm7,saeedbahari,saeednaderi,saeedporreza9,saeedson,saeedzakhar,saeeid91,saeid33,SAH RAM,Sahid,sajad44,salarius,saman2esm,Samankaka,samansh,saman_pd09,sami1428,sandra,sApari,SaRaL,sasy20,Sayasla,sbhn,sedmamad,sepideh_h17,Serenita,Severus Snape,sh2012,sha2012,shahe parian,shahramirani,shayan010,shayan____sa,Shayea,Sherlockian,SHIELD,shinigamice,simorgh aseman,sina-hidden,sinanba2,SinaRC,Sina_Saw,Sσнєiℓ,Skadi,SKYPERSiA,smgh470,smh2011,Snow,sokhan1,SolTon,Spasitel,srk2010,stalker,stand,STAR,Star of GT,Stark Man,StarTak,STEFAŊ,stesa,still alive,Stone Heart,Successful Man,T1Enemy,tandis_104,Tha Real Nigga,The Buzzards,The Emperor,The Pianist,TheDarkness,thehooman,Thi JoKEr,ThunderStorm,tigerom,TOP GUN,toshishan,Toxic Fighter,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,TWD,UntouChable,مهسار,مریم د,مزدک,گل گلدون,v-abbasi,V@hiD,vA hid,vahid-fcb,vahidcivil66,vaker,Vampire,Vampire Blood,vampire021,vampire_sh17,vapid,Vic Mackey,virus,VIVA THE ROCK,voldemort,WALKING DE4D,WalTer WhiTe,Webber,white_beard,wlh,wlmajid,xaagh,XFIGHT3R,xxzzaa,yaser63,zarbang,zarriz,zesht,zizi12,Zombieland,ZzEeDd,[JOKER],ŞłŁΞИҬ,_BEHZAD_,_cheater,_Maryam_,_MRM_,_princ3_,_Tara_,~AzaDeH~,سوشیانت

Remember My Name
    سپاس
    749
    از این کاربر 2,243 بار در 244 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

نقل قول نوشته اصلی توسط هانیبال لکتر نمایش پست ها
    درود ...
    اگه ممکنه یه چند تا سریال خوب که ارزش دیدن داشته باشه در ژانر اکشن - جنایی - مهیج معرفی کنید . یه سریال تو مایه های لیست زیر که دیدم . ترجیحا نقش منفی زیاد داشته باشه .
    Banshee
    Fargo
    Prison Break
    Hannibal
    Narcos
    Peaky Blinders
    Breaking Bad
    هرچی گشتم مثل اینا پیدا نکردم . اگه راهنمایی کنید ممنون میشم .
    Person of Interest تو این سبکی که علاقه دارین فوق العادس
    Sons of Anarchy یه شاهکار تکرار نشدنیه. خیلی دوست دارم که دوباره بتونم از اول نگاه کنم
    Justified پلیسی جناییه و فصل به فصل عالی تر

4. 8 کاربرِ زیر از Longmire بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تو نیکی کن و در دجله انداز!
    سپاس
    1,922
    از این کاربر 3,716 بار در 426 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط imaniy نمایش پست ها
    دوستان سریال کمی جالب و عالی که واقعا آدم رو بخنده میتونین معرفی کنین؟ من دیر میخندم
    سریال فرندز مثالا حال نکردم باهاش
    فکر کنم اینکه با فرندز حال نکردید مربوط به سن و سال باشه... چون فیلم قدیمی تره جون ترها شاید کمتر باهاش ارتباط بگیرند...
    از سلیقه تون می گفتید که با چی خندیدی؟
    فضای کمدی دخترونه باشه؟ مثبت هیجده باشه؟ سیاه باشه؟ خانوادگی باشه؟
    تو نیکی کن و در دجله انداز....

6. 7 کاربرِ زیر از nosheh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8
    از این کاربر 37 بار در 5 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط nosheh نمایش پست ها
    فکر کنم اینکه با فرندز حال نکردید مربوط به سن و سال باشه... چون فیلم قدیمی تره جون ترها شاید کمتر باهاش ارتباط بگیرند...
    از سلیقه تون می گفتید که با چی خندیدی؟
    فضای کمدی دخترونه باشه؟ مثبت هیجده باشه؟ سیاه باشه؟ خانوادگی باشه؟
    تا حالا نمیدونستم 24 سال سن نو جوانی حساب میشه

من سریالیی که میبینم معمولا اینا هستن :

تا حالا طنز رو تجربه نکردم تو بخش سریال ها ولی فیلم طنز قبلا دیدم مثالا رجب که خیلی عالی بود یا تد مثالا بدک نبود ولی میخام سریال طنز رو هم یک بار تجربه کنم.

8. 4 کاربرِ زیر از imaniy بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    5
    از این کاربر 9 بار در 2 پست سپاس گزاری شده

سلام سریالی تو مایه های shameless میتونین معرفی کنین
    من واقعا عاشق این سریالم و فک نمیکنم چیزی بتونه جاشو بگیره تو این سبک

10. 6 کاربرِ زیر از basor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    431
    از این کاربر 2,604 بار در 236 پست سپاس گزاری شده

stop پاسخ : راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

نقل قول نوشته اصلی توسط basor نمایش پست ها
    Californication
    Orange Is the New Black
    اینا هم کمدی درام هستن ولی خوب شیملس چیز دیگریست!

نقل قول نوشته اصلی توسط SajadMarvel نمایش پست ها
    سلام
    میخوام یک سریال کمدی رو شروع کنم(شرایط روحی داغون) چی پیسنهاد میکنید؟
    "Parks and Recreation" و ساینفلد رو شروع کردم و خوشم نیومد. میخوام تو مایه های فرندز و بیگ بنگ باشه
    لطفا چندتا معرفی کنید چون کمدی زیاد دیدم و ممکنه اونی که شما میگید رو دیده باشم
    Baby Daddy
    It's Always Sunny in Philadelphia
    Rick and Morty
    Shameless
    Man with a Plan

این سریالهای کره‌ای هم بدک نیستن یکی دو قسمت ببین خوشت اومد ادامه بده:

My Love from the Star
    Boys Over Flowers

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_74 نمایش پست ها
    سریال تو مایه های money heist معرفی کنید ممنون
    نداریم داداش!
    سریالی که موضوعش سرقت باشه و این همه جزئیات و جذابیت داشته باشه چیز قابل توجهی نیست.
    ولی سریالایی مثل Banshee , Power , Sneaky Pete میتونن جذاب باشن.

دوستان سریال کمی جالب و عالی که واقعا آدم رو بخنده میتونین معرفی کنین؟ من دیر میخندم
    سریال فرندز مثالا حال نکردم باهاش
    اینجا یه تعداد سریال معرفی کردم به شما #7236
    کمدی هم یا سیتکام هستن مثل همین فرندز یا کمدی درام مثل شیملس
    احتمالا از صدای خنده وسطش خوشتون نیومده که اونم کم کم عادت میکنید
    فعلا سریال
    Baby Daddy رو چند قسمت ببینید که نسبت به فرندز داستانش ضعیفتر و ساده تره ولی خنده دارتره
    اگه خوشتون نیومد دیگه کمدی درام ببینید مثل Shameless و Californication
    سریالای کمدی بدون صدای خنده هم هست که بیشتر به مسائل خانوادگی و اجتماعی میپردازن و کمتر خنده دار هستن مثل Modern Family اینم امتحان کنید.

12. 11 کاربرِ زیر از FARMANDEH بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    30
    از این کاربر 195 بار در 38 پست سپاس گزاری شده

دوستان از بین power ، blindspot و boss کدوم ؟

14. 6 کاربرِ زیر از tahmiineh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    431
    از این کاربر 2,604 بار در 236 پست سپاس گزاری شده

Exclamation پاسخ : راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

نقل قول نوشته اصلی توسط tahmiineh نمایش پست ها
    سریال Boss رو ندیدم ولی بعد از 2 فصل کنسل شده. سریال شاخی نبوده

power قشنگه. اگه از مدل گنگستری و قاچاقچیای مواد مخدر و درگیری گروهها سر قدرت خوشت میاد ببین. البته صحنه‌های خاک برسری هم زیاد داره!

blindspot این متوسطه قسمتهاشم زیاده. اگه وقتشو داری ببین. بازیگراش خوبن هیجانش هم خوبه ولی داستانش زیاد قوی نیست. تو ژانر پلیسی و جنایی سرگرم کنندست. صحنه خاک برسری هم نداره.

16. 9 کاربرِ زیر از FARMANDEH بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

هي جان به سر شدم که تو را ارزو کنم
    سپاس
    7,527
    از این کاربر 5,754 بار در 527 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط tahmiineh نمایش پست ها
    اگر سریال با تم سیاسی و زد و بندها و شپت پرده های بازی های سیاسی برای رسیدن به قدرت رو دوست دارید
    باس حرف نداره
    سازنده اش فرهاد صفی نیا یک ایرانیه که نویسنده فیلم اخر الزمان مل گیبسون بود
    دو فصله تمدید نشده ولی خیلی سریال خوب و جذابیه
    نقش اصلی این سریال حرف نداره

18. 7 کاربرِ زیر از ESajad بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

هي جان به سر شدم که تو را ارزو کنم
    سپاس
    7,527
    از این کاربر 5,754 بار در 527 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط basor نمایش پست ها
    این سریال کمی شبیه بی شرمه Californication
    شخصیت اصلی این سریال هنگ مودی حرف نداره

20. 6 کاربرِ زیر از ESajad بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    284
    از این کاربر 72 بار در 10 پست سپاس گزاری شده

تا حالا نمیدونستم 24 سال سن نو جوانی حساب میشه

من سریالیی که میبینم معمولا اینا هستن :

تا حالا طنز رو تجربه نکردم تو بخش سریال ها ولی فیلم طنز قبلا دیدم مثالا رجب که خیلی عالی بود یا تد مثالا بدک نبود ولی میخام سریال طنز رو هم یک بار تجربه کنم.
    یه عکس هم از سریال های ایرانی که داری بزار

22. کاربر زیر از mehrdad_2 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

صفحه 726 از 849 اولیناولین ... 226526626676701716724725726727728736751776826 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع