برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 734 از 850 اولیناولین ... 234534634684709724732733734735736744759784834 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,331 تا 7,340 از مجموع 8492
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

thumbsup راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

اگر صفحه ی اصلی همین انجمن رو نگاه کنید به اسم سریال های زیادی برمیخورید که ممکنه اطلاعات زیادی در مورد اون سریال نداشته باشید . مثلا ژانر سریال، بازیگرا و مهم تر از همه سطح کیفی سریال ...
    در پی رقابت شبکه های پخش کننده ی سریال، هر روز هم بر تعداد سریال ها اضافه میشه و البته...هر فصل هم اخبار سریال هایی که کنسل شدن اعلام میشه . از طرفی همه ی سریال ها از سطح بالایی برخوردار نیستن و همین انتخاب رو برای کسی که میخواد شروع به دیدن سریالی جدید بکنه، سخت میکنه .
    این تاپیک ایجاد شده برای اینکه دوستانی که دنبال سریالی برای دیدن هستن اینجا ژانرِ موردِ علاقشون و توقعی که از سریال دارن رو بگن تا دوستانی که اطلاعات بیشتری در موردِ سریال دارن بتونن توی انتخابِ یک سریالِ خوب راهنماییشون کنن .

پبشاپیش تشکر از مشارکتِ دوستان .

قوانـیــن تاپـیــک
    1-برای هر سریالی که پیشنهاد می‌دهید، حداقل یک خط هم برایش توضیح دهید و اگر بخش یا تاپیکی در انجمن داشت، لینک بخش یا تاپیک را هم ترجیحا قرار دهید.

2-لطفا از درخواست لینک و قرار دادن لینک دانلود در تاپیک اجتناب بفرمایید

2. 561 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

"Ross Geller",-=omid=-,.:'PΞJMΔП':.,.:SiSiBK:.,0UnknowN1,11212,123u,125yahel,3ven13,86471181,:: ERFAN ::,:::GOT:::,::LuCiFer::,a1251372,AAlireza,abadan-boy,abadanramin,abbas stannis,Achillies,AdibTE,ADOLOVSKY,adroit11,afraoo,afshin2014,aghasina21,ahmady45,Ahmad_n,akbatta,Alberty,Alex Vause,Ali.99,ali139494,ali1895,ali33,ali361,Ali9MJ23,alichoopa,alifondet,alip,Alireza-cRm,AlireZaaf__,alirezabm,AlirezAlirezA,Alireza_0111,aliskh,alitannaz,Alixw32,alizade,ali_74,ali_damashi,allen74,alod,alpay_fm,Amin,Amin03,amin1727,amingeneral,aminpesarmard,amin_orang,amin_vofa,AmiR RezA,amir123qwe,amir1690,amir2123,AmirGholi,Amirhossein17,AMIRHOSSEIN20,AMIRREZA RV,amir_999,amir_maxpayne,amo_omid,anzalichi,aQa GorGe,AR!@N,aramis2800,ARCTIC,aref74,arefeh-7,arezu3002,ariaieboy,arioxxxxx,armin0123,Arsalan.H,arshia001,arso,Artemis,asdali,ashley_1986,atena90,Atrin021,Avesperia,Avon Barksdale,azad10,babakpc2827282,bakuryu,Barkeep,Barney,Barney Stinson,barrai,Batlaghi,bayani,bbas,Being Amin,bibak20,BIG FELLAH,bikash,Bis,blackshow,bluestorm,Boatles-Oar,bysnco,CapIA,CapKiLL3r,Capricorn,caroline,caviya,Central Perk,Chandler Bing,Chaternet,checha,Chris,Clay Morrow,D O R D I,daee habib,danial1,DARK BOY,Dark Passenger589,Davinci,Days of Heaven,dazraf,deathpoint2002,deathstroke,Dexter_171,Dillan,dirty_coat,DivaN,djyazdan,dll,don draper,Dr. HANNIBAL LECTER,ehew,ehsan1370,EHSANRF,ehsan_2000,Ehsan_keen,eli99,EliJah,emadtvw,endoftime,erfan wahabi,erfan1st,erfan2086,erfani,erfanxxx,ergen,eric,errornima,ESajad,ESR,EstefaN,Ever_3313,fargo,farhad_5005,FARMANDEH,Farzad-Mz,FARZAD-P,fatima-b021,Fedex,fireboy8,Foa.neh,friendz,g0dsend313,Gallow,Game Of Thrones,gasarsa,Gates,Gharibe13,ghasemkalak,Ghazalll,gole yakh,golnoosh,Goudarz,Governor,H@RiR,hadi2006mi,hadiuss,hamed224,hamid k,hamid-p71,HAMID13,hamidchi,hamidvoosough1,Hasoud,hatam,hatamtv,Hesam,hesam220,hesamdx,hessamftm,hgot,hgwxx7,hitoo,HMNN,Hosna,hossein,hossein 2,hossein19,hossein2,hossein370,hosseinare,hosseinf722,Hosseinmehr,hosseinss76,Hossein_124,hossein_mdh,hossien89,hoto,hydrexis,Hypnos,idin,ifarzam,il Conformista,imaniy,Irag,iran9win,Islander,ShInOdA,Jack Bauer,jackbauer2012,jafar,jafar_20009_0,jake gyllenhal,janloka,Javad,javad0818,javadsm,JenabPargaar,jfnhvl,jokarsanaye,joker8,Julie,justUnited,K3li05,kamy_12,kargar999,karim_load,Katy Perry,Kazomo,KimiaM,King Aria,KING STANNIS,KING TWD,kingnessi,KingStranger,koresh92,kuchulu93,lastshepherd,legendary,Leonardo_D,Leyli,linkinpark20,Litoo,LOOPER,Lordloss,lordofgame,Lou Bloom,Lowkey,lucky75,m a h d i,M.Amir,M.pirate,M20N-5HiN3,m2love,m621,Maa vampire,maasoudn,Mahdi Razor,mahdi1356,mahdikhalili,mahour,mahshadak,majidmaster,majidss,majidzendaniyan,Malcolm X,mamad7070,MaMaLoM,Mani Vampire,manowar,mansourhobbit3,Marb,Marlon Brando,marya,maryam_b,mas5oud281,masoudahura,massam,Matin VT,matiyo,MDZaRa,Me1sam,Meee,MEHDIATB,Mehdimt3,mehditoghs,MeHr@n,mehrab 63,Mehrad7777,mehrdad_1,mehrdad_2,mehrganj,mehrsenal,Mel,meladyar,Meti,Mgs_Mashkook,MHD-KHZ,mhk,mhz98,Mia_3D,Midnight Coffee,midya,Mikado,Milad eMJey,MILANO,miola,misal021,Miss Harley,Mitarsam,MixMkv,mn66,mobiblu,mohamad13696,mohamadnisa,Mohammad Javid,Mohammad Tz,Mohammad-Javid,mohammad-om,mohammad1992,mohandex,mohsen kafka,Mohsen82,moji_moji_00,MOJTABA_k,monib,Moon Light,mootala,mortezasmh,moshkan,mosk,mr67,mreza-k,mrm1375,MrParhaM,mushroom,N1981,navid9,Ned Stark,nedashiva,neklas maykelson,nemsis,Nevah,nicolas7,niloofar22,nilou6,nima3333,nimas1,ninjamm,No Country,NOjAN,Nora,nosheh,Notion,Numero Uno,тнor,Oberyn Martell,omidan22,OmidS,onlyraulgonzal,Others,P!NK,P0ya,p30kingg,paradic,parhamaryan,pashang,passer_by,Patriot,Pedram Brando,pedram136,Pegah,persp000000lis,peyman_eun,Phenomenon,Phoebe,Pink Panther,Pirlo,pmn,Polarstern,poma,pooian,pooya,PouryaKht,pouya10,poyul,raha_91,RapidPc,Ray Deadman,Raylan Givens,realdota,Red Bull,redhood2003,rekaft,Reza-G,Reza-Scofield,reza8198,Rezaraki,rezarbn,REZAXIO,roohallahshab,rosa-e,roshan_gh,Rust Cohle,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,s1378,S@eeD-Mj,SA3iD,Saber-j,sadas,SaeeD-Mj90,Saeed.Crm7,saeedbahari,saeednaderi,saeedporreza9,saeedson,saeedzakhar,saeeid91,saeid33,SAH RAM,Sahid,sajad44,salarius,saman2esm,Samankaka,samansh,saman_pd09,sami1428,sandra,sApari,SaRaL,sasy20,Sayasla,sbhn,sedmamad,sepideh_h17,Serenita,Severus Snape,sh2012,sha2012,shahe parian,shahramirani,shayan010,shayan____sa,Shayea,Sherlockian,SHIELD,shinigamice,simorgh aseman,sina-hidden,sinanba2,SinaRC,Sina_Saw,Sσнєiℓ,Skadi,SKYPERSiA,smgh470,smh2011,Snow,sokhan1,SolTon,Spasitel,srk2010,stalker,stand,STAR,Star of GT,Stark Man,StarTak,STEFAŊ,stesa,still alive,Stone Heart,Successful Man,T1Enemy,tandis_104,Tha Real Nigga,The Buzzards,The Emperor,The Pianist,TheDarkness,thehooman,Thi JoKEr,ThunderStorm,tigerom,TOP GUN,toshishan,Toxic Fighter,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,TWD,UntouChable,مهسار,مریم د,مزدک,گل گلدون,v-abbasi,V@hiD,vA hid,vahid-fcb,vahidcivil66,vaker,Vampire,Vampire Blood,vampire021,vampire_sh17,vapid,Vic Mackey,virus,VIVA THE ROCK,voldemort,WALKING DE4D,WalTer WhiTe,Webber,white_beard,wlh,wlmajid,xaagh,XFIGHT3R,xxzzaa,yaser63,zarbang,zarriz,zesht,zizi12,Zombieland,ZzEeDd,[JOKER],ŞłŁΞИҬ,_BEHZAD_,_cheater,_Maryam_,_MRM_,_princ3_,_Tara_,~AzaDeH~,سوشیانت

سپاس
    6
    از این کاربر 100 بار در 16 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

خیلی با سریال godless حال کردم ، واقعا باحال بود
    کلا این سبک سریالا رو نمیبینم ولی این خییلی چسبید

4. 8 کاربرِ زیر از miladcr7 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

خدا بزرگتر است.
    سپاس
    43
    از این کاربر 463 بار در 87 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط hgot نمایش پست ها
    سریال Bates Motel
    خودم تازه شروع کردم واقعا جفا شده در حق این سریال
    متشکرم
    این سریالو چندبار اسمشو شنیدم. بعضیا دوست دارن بعضیا هم واقعا نپسندیدن. متاسفانه خیلی هم نمیشه از تریلر و خلاصه سریال قضاوت کرد. باید حتما یکی دو قسمت ببینم تا متوجه بشم مناسبم هست یا نه.
    بازم ممنونم از شما

6. 7 کاربرِ زیر از meysam man بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    381
    از این کاربر 1,502 بار در 178 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam man نمایش پست ها
    متشکرم
    این سریالو چندبار اسمشو شنیدم. بعضیا دوست دارن بعضیا هم واقعا نپسندیدن. متاسفانه خیلی هم نمیشه از تریلر و خلاصه سریال قضاوت کرد. باید حتما یکی دو قسمت ببینم تا متوجه بشم مناسبم هست یا نه.
    بازم ممنونم از شما
    من خودم فصل اولم قصه کشش بالایی داره. در بازی ها پسر و مادر اصلن درجه یکن
    این سریال من خیلی یاد برکینگ بد می‌اندازند. اصلا هیچ هیچ ربطی ندارند
    فقط مادره والتر و پسر را جسی می بینم
    تا اینجا که من دیدم رضایت بخش بوده
    دو قسمت ببینی دیگه ولش نمی کنی
    موفق باشید

8. 8 کاربرِ زیر از hgot بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I'm The Legend Killer Shawn , Cause I Kill Legends
    سپاس
    54
    از این کاربر 232 بار در 39 پست سپاس گزاری شده

متشکرم
    بازم ممنونم از شما
    این سریال حقیقتا فقط تا قسمت 7 فصل اولش جذابه و بقیش تکراری و یک نواخت و خسته کننده میشه . اما 7 قسمت اول رو مطمئنم بدون وقفه و پشت سر هم اگه وقت داشته باشی میبینی

10. 9 کاربرِ زیر از Cnα3ZαR بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

خدا بزرگتر است.
    سپاس
    43

نقل قول نوشته اصلی توسط hgot نمایش پست ها
    من خودم فصل اولم قصه کشش بالایی داره. در بازی ها پسر و مادر اصلن درجه یکن
    این سریال من خیلی یاد برکینگ بد می‌اندازند. اصلا هیچ هیچ ربطی ندارند
    فقط مادره والتر و پسر را جسی می بینم
    تا اینجا که من دیدم رضایت بخش بوده
    دو قسمت ببینی دیگه ولش نمی کنی
    موفق باشید
    اقا خیلی متشکر
    دم شما گرم و.ببخش بابت تاخیر در پاسخ

12. 6 کاربرِ زیر از meysam man بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

خدا بزرگتر است.
    سپاس
    43

نقل قول نوشته اصلی توسط Cnα3ZαR نمایش پست ها
    این سریال حقیقتا فقط تا قسمت 7 فصل اولش جذابه و بقیش تکراری و یک نواخت و خسته کننده میشه . اما 7 قسمت اول رو مطمئنم بدون وقفه و پشت سر هم اگه وقت داشته باشی میبینی
    ممنون از صداقتت. با توجه نظرات متفاوت دوستان، تا یکی دو قسمت نبینم نمیتونم قضاوتی داشته باشم.

14. 6 کاربرِ زیر از meysam man بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    45
    از این کاربر 126 بار در 23 پست سپاس گزاری شده

سلام دوستان عزیزم
    من مدتیه شروع کردم به دیدن سریال Game of Thrones . فصل اول رو بدون مشکل دیدم اما فصل دوم مشکلی که دارم بابت زیرنویسه . سریال رو با کیفیت 720 دانلود میکنم اما یا زیرنویس هماهنگ نیست و یا اگر زیرنویس هماهنگه ، تصویر تو بعضی از اپیزودها دچار مشکل میشه ( اینکود Shanig و MkvGage ) لطفا اگر سایتی رو میشناسین که زیرنویس و فیلمش هماهنگ بشه و البته برام پ.خ بفرستین
    ممنونم

16. 6 کاربرِ زیر از Tumlouk بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972
    از این کاربر 6,073 بار در 737 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Tumlouk نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیزم
    من مدتیه شروع کردم به دیدن سریال Game of Thrones . فصل اول رو بدون مشکل دیدم اما فصل دوم مشکلی که دارم بابت زیرنویسه . سریال رو با کیفیت 720 دانلود میکنم اما یا زیرنویس هماهنگ نیست و یا اگر زیرنویس هماهنگه ، تصویر تو بعضی از اپیزودها دچار مشکل میشه ( اینکود Shanig و MkvGage ) لطفا اگر سایتی رو میشناسین که زیرنویس و فیلمش هماهنگ بشه و البته برام پ.خ بفرستین
    ممنونم
    مال منم 720 هست و با این زیرنویس مشکلی نداشتم ببین کارتو را میندازه ؟

.

18. 6 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

با لبخند وارد شوید ツ
    سپاس
    4,142
    از این کاربر 20,216 بار در 1,005 پست سپاس گزاری شده

متشکرم
    بازم ممنونم از شما
    به نظر من که سریالش اصلن افت نداره و تا آخرش خیلی خوبه. من به هر کسی معرفی کردم خوشش اومده

جهنم خالیست، همه‌ی شیاطین اینجا هستند

20. 12 کاربرِ زیر از .:SiSiBK:. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6
    از این کاربر 100 بار در 16 پست سپاس گزاری شده

مگه میشه عاشق بازی تام شلبی نشد اصلا

22. 4 کاربرِ زیر از miladcr7 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 734 از 850 اولیناولین ... 234534634684709724732733734735736744759784834 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع