برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 88 از 850 اولیناولین ... 386378868788899098113138188288588 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 871 تا 880 از مجموع 8496
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

thumbsup راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

اگر صفحه ی اصلی همین انجمن رو نگاه کنید به اسم سریال های زیادی برمیخورید که ممکنه اطلاعات زیادی در مورد اون سریال نداشته باشید . مثلا ژانر سریال، بازیگرا و مهم تر از همه سطح کیفی سریال ...
    در پی رقابت شبکه های پخش کننده ی سریال، هر روز هم بر تعداد سریال ها اضافه میشه و البته...هر فصل هم اخبار سریال هایی که کنسل شدن اعلام میشه . از طرفی همه ی سریال ها از سطح بالایی برخوردار نیستن و همین انتخاب رو برای کسی که میخواد شروع به دیدن سریالی جدید بکنه، سخت میکنه .
    این تاپیک ایجاد شده برای اینکه دوستانی که دنبال سریالی برای دیدن هستن اینجا ژانرِ موردِ علاقشون و توقعی که از سریال دارن رو بگن تا دوستانی که اطلاعات بیشتری در موردِ سریال دارن بتونن توی انتخابِ یک سریالِ خوب راهنماییشون کنن .

پبشاپیش تشکر از مشارکتِ دوستان .

قوانـیــن تاپـیــک
    1-برای هر سریالی که پیشنهاد می‌دهید، حداقل یک خط هم برایش توضیح دهید و اگر بخش یا تاپیکی در انجمن داشت، لینک بخش یا تاپیک را هم ترجیحا قرار دهید.

2-لطفا از درخواست لینک و قرار دادن لینک دانلود در تاپیک اجتناب بفرمایید

2. 561 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

"Ross Geller",-=omid=-,.:'PΞJMΔП':.,.:SiSiBK:.,0UnknowN1,11212,123u,125yahel,3ven13,86471181,:: ERFAN ::,:::GOT:::,::LuCiFer::,a1251372,AAlireza,abadan-boy,abadanramin,abbas stannis,Achillies,AdibTE,ADOLOVSKY,adroit11,afraoo,afshin2014,aghasina21,ahmady45,Ahmad_n,akbatta,Alberty,Alex Vause,Ali.99,ali139494,ali1895,ali33,ali361,Ali9MJ23,alichoopa,alifondet,alip,Alireza-cRm,AlireZaaf__,alirezabm,AlirezAlirezA,Alireza_0111,aliskh,alitannaz,Alixw32,alizade,ali_74,ali_damashi,allen74,alod,alpay_fm,Amin,Amin03,amin1727,amingeneral,aminpesarmard,amin_orang,amin_vofa,AmiR RezA,amir123qwe,amir1690,amir2123,AmirGholi,Amirhossein17,AMIRHOSSEIN20,AMIRREZA RV,amir_999,amir_maxpayne,amo_omid,anzalichi,aQa GorGe,AR!@N,aramis2800,ARCTIC,aref74,arefeh-7,arezu3002,ariaieboy,arioxxxxx,armin0123,Arsalan.H,arshia001,arso,Artemis,asdali,ashley_1986,atena90,Atrin021,Avesperia,Avon Barksdale,azad10,babakpc2827282,bakuryu,Barkeep,Barney,Barney Stinson,barrai,Batlaghi,bayani,bbas,Being Amin,bibak20,BIG FELLAH,bikash,Bis,blackshow,bluestorm,Boatles-Oar,bysnco,CapIA,CapKiLL3r,Capricorn,caroline,caviya,Central Perk,Chandler Bing,Chaternet,checha,Chris,Clay Morrow,D O R D I,daee habib,danial1,DARK BOY,Dark Passenger589,Davinci,Days of Heaven,dazraf,deathpoint2002,deathstroke,Dexter_171,Dillan,dirty_coat,DivaN,djyazdan,dll,don draper,Dr. HANNIBAL LECTER,ehew,ehsan1370,EHSANRF,ehsan_2000,Ehsan_keen,eli99,EliJah,emadtvw,endoftime,erfan wahabi,erfan1st,erfan2086,erfani,erfanxxx,ergen,eric,errornima,ESajad,ESR,EstefaN,Ever_3313,fargo,farhad_5005,FARMANDEH,Farzad-Mz,FARZAD-P,fatima-b021,Fedex,fireboy8,Foa.neh,friendz,g0dsend313,Gallow,Game Of Thrones,gasarsa,Gates,Gharibe13,ghasemkalak,Ghazalll,gole yakh,golnoosh,Goudarz,Governor,H@RiR,hadi2006mi,hadiuss,hamed224,hamid k,hamid-p71,HAMID13,hamidchi,hamidvoosough1,Hasoud,hatam,hatamtv,Hesam,hesam220,hesamdx,hessamftm,hgot,hgwxx7,hitoo,HMNN,Hosna,hossein,hossein 2,hossein19,hossein2,hossein370,hosseinare,hosseinf722,Hosseinmehr,hosseinss76,Hossein_124,hossein_mdh,hossien89,hoto,hydrexis,Hypnos,idin,ifarzam,il Conformista,imaniy,Irag,iran9win,Islander,ShInOdA,Jack Bauer,jackbauer2012,jafar,jafar_20009_0,jake gyllenhal,janloka,Javad,javad0818,javadsm,JenabPargaar,jfnhvl,jokarsanaye,joker8,Julie,justUnited,K3li05,kamy_12,kargar999,karim_load,Katy Perry,Kazomo,KimiaM,King Aria,KING STANNIS,KING TWD,kingnessi,KingStranger,koresh92,kuchulu93,lastshepherd,legendary,Leonardo_D,Leyli,linkinpark20,Litoo,LOOPER,Lordloss,lordofgame,Lou Bloom,Lowkey,lucky75,m a h d i,M.Amir,M.pirate,M20N-5HiN3,m2love,m621,Maa vampire,maasoudn,Mahdi Razor,mahdi1356,mahdikhalili,mahour,mahshadak,majidmaster,majidss,majidzendaniyan,Malcolm X,mamad7070,MaMaLoM,Mani Vampire,manowar,mansourhobbit3,Marb,Marlon Brando,marya,maryam_b,mas5oud281,masoudahura,massam,Matin VT,matiyo,MDZaRa,Me1sam,Meee,MEHDIATB,Mehdimt3,mehditoghs,MeHr@n,mehrab 63,Mehrad7777,mehrdad_1,mehrdad_2,mehrganj,mehrsenal,Mel,meladyar,Meti,Mgs_Mashkook,MHD-KHZ,mhz98,Mia_3D,Midnight Coffee,midya,Mikado,Milad eMJey,MILANO,miola,misal021,Miss Harley,Mitarsam,MixMkv,mn66,mobiblu,mohamad13696,mohamadnisa,Mohammad Javid,Mohammad Tz,Mohammad-Javid,mohammad-om,mohammad1992,mohandex,mohsen kafka,Mohsen82,moji_moji_00,MOJTABA_k,monib,Moon Light,mootala,mortezasmh,moshkan,mosk,mr67,mreza-k,mrm1375,MrParhaM,mushroom,N1981,navid9,Ned Stark,nedashiva,neklas maykelson,nemsis,Nevah,nicolas7,niloofar22,nilou6,nima3333,nimas1,ninjamm,No Country,NOjAN,Nora,nosheh,Notion,Numero Uno,тнor,Oberyn Martell,omidan22,OmidS,onlyraulgonzal,Others,P!NK,P0ya,p30kingg,paradic,parhamaryan,pashang,passer_by,Patriot,Pedram Brando,pedram136,Pegah,persp000000lis,peyman_eun,Phenomenon,Phoebe,Pink Panther,Pirlo,pmn,Polarstern,poma,pooian,pooya,PouryaKht,pouya10,poyul,raha_91,RapidPc,Ray Deadman,Raylan Givens,realdota,Red Bull,redhood2003,rekaft,Reza-G,Reza-Scofield,reza8198,Rezaraki,rezarbn,REZAXIO,roohallahshab,rosa-e,roshan_gh,Rust Cohle,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,s1378,S@eeD-Mj,SA3iD,Saber-j,sadas,SaeeD-Mj90,Saeed.Crm7,saeedbahari,saeednaderi,saeedporreza9,saeedson,saeedzakhar,saeeid91,saeid33,SAH RAM,Sahid,sajad44,salarius,saman2esm,Samankaka,samansh,saman_pd09,sami1428,sandra,sApari,SaRaL,sasy20,Sayasla,sbhn,sedmamad,sepideh_h17,Serenita,Severus Snape,sh2012,sha2012,shahe parian,shahramirani,shayan010,shayan____sa,Shayea,Sherlockian,SHIELD,shinigamice,simorgh aseman,sina-hidden,sinanba2,SinaRC,Sina_Saw,Sσнєiℓ,Skadi,SKYPERSiA,smgh470,smh2011,Snow,sokhan1,SolTon,Spasitel,srk2010,stalker,stand,STAR,Star of GT,Stark Man,StarTak,STEFAŊ,stesa,still alive,Stone Heart,Successful Man,T1Enemy,tandis_104,Tha Real Nigga,The Buzzards,The Emperor,The Pianist,TheDarkness,thehooman,Thi JoKEr,ThunderStorm,tigerom,TOP GUN,toshishan,Toxic Fighter,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,TWD,UntouChable,مهسار,ماج,مریم د,مزدک,گل گلدون,v-abbasi,V@hiD,vA hid,vahid-fcb,vahidcivil66,vaker,Vampire,Vampire Blood,vampire021,vampire_sh17,vapid,Vic Mackey,virus,VIVA THE ROCK,voldemort,WALKING DE4D,WalTer WhiTe,Webber,white_beard,wlh,wlmajid,xaagh,XFIGHT3R,xxzzaa,yaser63,zarbang,zarriz,zesht,zizi12,Zombieland,ZzEeDd,[JOKER],ŞłŁΞИҬ,_BEHZAD_,_cheater,_Maryam_,_MRM_,_princ3_,_Tara_,~AzaDeH~,سوشیانت

گاهي زندگي كردن بيشتر از تير زدن
    سپاس
    1,842
    از این کاربر 610 بار در 103 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

مسلمه وقتی یه سریالی از تلویزیون ایران پخش میشه باید مالی نباشه چون فاتحه خوندن بهش پرسانسور دوبله افتضاح.
    درحالی که سریال قشنگه.خود luther واقعا نقشش عالیه.من که توصیه میکنم ببینی
    فصل سومم که داره ساخته میشه
    حَوا که بغض کند
    حتی خدا هم اگر سیب بیاورد
    چیزی جز گریه آرامَش نمی کند
    سیب ها را قایم کنید
    خبر های امروزی همه شوم بودند
    من حَوای پر از بغضم .. !

4. 3 کاربرِ زیر از still alive بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    33,021
    از این کاربر 45,749 بار در 2,818 پست سپاس گزاری شده

آره لوتر حرف نداره ببین فصل سومم فیلمبرداریش شروع شده فکر میکنم سالِ دیگه پاییز پخش میشه

6. کاربر زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    2
    از این کاربر 0 بار در 0 پست سپاس گزاری شده

می خواستم بگم که راستش من مدت کمیه که شروع به دیدن سریال کردم ... قبلا بیشتر فیلم نگاه می کردم.
    حالا الان موندم که با این همه سریالی که داریم کدومو انتخاب کنم ...

راستش علاقه من به فیلمایی هست که وقتی تموم میشن تازه آدم شوکه می کنن ... یه جورایی فیلمایی که نیاز به تفسیر و بحث طولانی دارن ... انگار که تازه با تموم شدنشون باید یه چند بار دیگه دیدشون ... چیزای پیچیده ای که حتی شاید شامل روابط پیچیده انسانی و یا مباحث عمیق فلسفی و جهان شناختی و حتی تخیلی و خیلی چیزای دیگه بشن ...

مثلا یک و نیم فصل از Lost رو دیدم و به نظرم تا حد زیادی همینجوریا بود ... فقط نمی دونم چرا هنوز ادامش ندادم ... ایشالا به وقتش.
    فصل اول Perception رو دیدم و تاحدی از ماجراهای پیچیدش و یا حتی از اون روابط بین افرادش و بیشتر از همه از اطلاعات به روزی که تو سریالش می داد و کمی درگیرم می کرد خوشم اومد.
    الانم به پیشنهاد یک دوستی از اونجایی که به سری فیلمهای Batman علاقه داشتم دارم Arrow رو دنبال می کنم و یه چیزاییشو دوس دارم. یه پیچیدگی ها و مجهولات غافلگیر کننده و جالبی داره که هنوز دنبالش می کنم ...

به هر حال دوس دارم پیشنهاد دوستان رو بیشتر برای سریال های معنادار و پیچیده که ذهن رو خیلی درگیر می کنن بدونم ... چند تا مثال هم از فیلمهای مورد علاقم میارم شاید کمک کنه:
    Inception-Shutter Island-Seven-The Matrix-Seven-Eyes Wide Shut-The Green Mile- ...-The Lord of The Rings-Batman.

ITSat
    سپاس
    19,860
    از این کاربر 45,497 بار در 2,328 پست سپاس گزاری شده

سلام
    کسانی که سریال های جدید زیر رو دنبال می کنند لطفا بگند کدوم از این سریال ها خوب هست
    The Following
    Banshee
    Ripper Street
    deception
    the carrie diaries
    Beauty and the Beast
    Elementary
    Vegas
    به نظرتون هر کدوم بهتره به من پیشنهاد بدید شروع کنم به دیدنش

9. کاربر زیر از WalTer WhiTe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

It's the little things that make the world
    سپاس
    20,437
    از این کاربر 25,054 بار در 1,605 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط SDM نمایش پست ها
    می خواستم بگم که راستش من مدت کمیه که شروع به دیدن سریال کردم ... قبلا بیشتر فیلم نگاه می کردم.
    حالا الان موندم که با این همه سریالی که داریم کدومو انتخاب کنم ...

راستش علاقه من به فیلمایی هست که وقتی تموم میشن تازه آدم شوکه می کنن ... یه جورایی فیلمایی که نیاز به تفسیر و بحث طولانی دارن ... انگار که تازه با تموم شدنشون باید یه چند بار دیگه دیدشون ... چیزای پیچیده ای که حتی شاید شامل روابط پیچیده انسانی و یا مباحث عمیق فلسفی و جهان شناختی و حتی تخیلی و خیلی چیزای دیگه بشن ...

مثلا یک و نیم فصل از Lost رو دیدم و به نظرم تا حد زیادی همینجوریا بود ... فقط نمی دونم چرا هنوز ادامش ندادم ... ایشالا به وقتش.
    فصل اول Perception رو دیدم و تاحدی از ماجراهای پیچیدش و یا حتی از اون روابط بین افرادش و بیشتر از همه از اطلاعات به روزی که تو سریالش می داد و کمی درگیرم می کرد خوشم اومد.
    الانم به پیشنهاد یک دوستی از اونجایی که به سری فیلمهای Batman علاقه داشتم دارم Arrow رو دنبال می کنم و یه چیزاییشو دوس دارم. یه پیچیدگی ها و مجهولات غافلگیر کننده و جالبی داره که هنوز دنبالش می کنم ...

به هر حال دوس دارم پیشنهاد دوستان رو بیشتر برای سریال های معنادار و پیچیده که ذهن رو خیلی درگیر می کنن بدونم ... چند تا مثال هم از فیلمهای مورد علاقم میارم شاید کمک کنه:
    Inception-Shutter Island-Seven-The Matrix-Seven-Eyes Wide Shut-The Green Mile- ...-The Lord of The Rings-Batman.
    دوست عزیز اگه سریال با محتوا و معنی دار دوست داری به هیچ عنوان breaking bad رو از دست نده. بین همه ی سریالا شخصیت پردازی و پیچیدگی داستان بهتری داره. فقط اگه با چند قسمت اول زیاد حال نکردی دلسرد نشو و ادامش بده چون بعدا خیلی قشنگ میشه.

اگه سریال مرموز دوست داری سریال شرلوک رو ببین که فوق العاده س. البته شرلوک جدیده. کلا تا حالا 6 قسمت 1.5 ساعته اومده و سه قسمت دیگه هم سال آینده میاد. عالیه.
    سریال the walking dead هم ببین حتما که عالیه. اونم مرموزه ولی در مورد زامبیه و مسلما یه خرده ترسناکه. اگه تو این ژانر دوس داری حتما ببین که خیلی خوبه
    یه نکته ایم بگم که انتظار نداشته باش یه سریال مثلِ فیلم اونقدر غافل گیرت کنه. چون فیلم نهایتا دو ساعت طول میکشه و سریع به نتیجه میرسه ولی سریالی که دو سه سال داره پخش میشه
    کمتر میشه ازش انتظار غافل گیری رو داشت. بیشتر باید با یه سریال زندگی کرد تا به زیباییش پی ببری. ولی در هر صورت این سه تا که پیشنهاد دادم سریالای خیلی خوبین.

11. 11 کاربرِ زیر از amingeneral بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

It's the little things that make the world
    سپاس
    20,437
    از این کاربر 25,054 بار در 1,605 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط somaye67 نمایش پست ها
    سلام
    کسانی که سریال های جدید زیر رو دنبال می کنند لطفا بگند کدوم از این سریال ها خوب هست
    The Following
    Banshee
    Ripper Street
    deception
    the carrie diaries
    Beauty and the Beast
    Elementary
    Vegas
    به نظرتون هر کدوم بهتره به من پیشنهاد بدید شروع کنم به دیدنش
    دوست عزیز سریالای banshee و ripper street خیلی خوبن و جفتشونم برای فصل دوم تمدید شدن. سریال the following هم دو قسمتش اومده که تا اینجا خیلی خوب بوده. من که خوشم اومده.
    این سه تا از بقیه شون خیلی بهتره چون تمدید شدن و تضمینین.

13. 8 کاربرِ زیر از amingeneral بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    545
    از این کاربر 508 بار در 101 پست سپاس گزاری شده

دوستان سریال continuum چجوری؟من تو سبک علمی تخیلی سریال ندیدم..خواستم یه سریال ببینم تو این سبک دیدم continuum نمره بدی نداره و واسه فصل 2 تمدید شده..انتظار داستان و منطق خاصی ندارم ولی نمیخام بچگانه و ایده سطحی داشته باشه..با این توضیحات چجوریه سریال و توی این سبک چه پیشنهادی میدین؟
    ممنون از راهنماییتون..

سپاس
    760
    از این کاربر 2,829 بار در 396 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedbahari نمایش پست ها
    دوستان سریال continuum چجوری؟من تو سبک علمی تخیلی سریال ندیدم..خواستم یه سریال ببینم تو این سبک دیدم continuum نمره بدی نداره و واسه فصل 2 تمدید شده..انتظار داستان و منطق خاصی ندارم ولی نمیخام بچگانه و ایده سطحی داشته باشه..با این توضیحات چجوریه سریال و توی این سبک چه پیشنهادی میدین؟
    ممنون از راهنماییتون..
    اسپویلر نیست
    یه گروه هستن انقلابی که میخوان اعدامشون کنن از سال 2077 بویسیله تکنلوژی فرار میکنن به 2035 این وسط یه مامور زن هم باهاشون ناخواسته میره
    ماجرا حالا توی سال 2035 هست
    من دیدم خوشم اومد البته من از چیزای کمی بدم میاد - اگه فرینچ یا کلا سریال تخیلی دیدی اینم خوشت میاد ولی اگه باره اولته میخوای این سبک رو ببینی
    برو یه چیز گنده تر توی سبک تخیلی ببین که اول ببینی از سبکش خوشت میاد بعد ادامه بدی

16. 6 کاربرِ زیر از osture بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

خدایا خسته ام فردا بیدارم نکن
    سپاس
    1,760
    از این کاربر 2,425 بار در 480 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedbahari نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون..
    قشنگه .....
    به شرطی که سریال های تخیلی دوست داشته باشی .....
    خیلی خوش ساخته و البته ساخت کانادا ......
    و همونطوری که بچه ها نوشتن و احتمالا خودت هم خوندی درباره گروهیه که برمیگردن تا گذشته رو تعییر بدن .....
    و توی شهر ونکور که یکی از زیباترین شهرهای جهانه پر شده .....
    I'm Done trying to get her

18. 5 کاربرِ زیر از H@RiR بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

They're only as good as the world allows them to be
    سپاس
    1,860
    از این کاربر 1,592 بار در 278 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط SDM نمایش پست ها
    سریال های مشابه به این فیلم ها از نظر سبک:
    Inception: معمولا کسی ریسک همچیم فیلمنامه ای رو با بودجه ها کم تلویزیون نمیکنه .من Fringe رو ندیدم ولی ظاهرا پیچیدگی زیاد داره...(مطمئن نیستم)

Shutter Island,Se7en: قطعا Breaking Bad و Dexter اول از همه و بعد از اون ها Sherlock, Luther,The Killing (هر چند به نظر من کیلینگ درامش به مراتب قوی تر از اون حالت رازآلودش ـه)
    The Matrix: منظورت اکشنش ـه یا فسلفه ی قوی فیلم؟ چون همون طور که گفتم تو تلویزیون اونقدر فلسفه های علمی تخیلی قوی مثل ماتریکس و اطلس ابر زیاد نیست

Eyes Wide Shut:متاسفانه هنوز این فیلم از استاد کوبریک رو ندیدم
    The Green Mile: اگه منظورت فضای زندان ـه بدون شک بهترین سریال OZ خواهد بود. یکی از فلسفی ترین و خط قرمز رد کن ترین سریال ها! از کانال شاهکار ساز HBO
    معرفی و نقد سریال OZ

Lord Of The Rings:سریالی که عاشقشم و میپرستمش! یعنی Game Of Thrones !
    Batman: همون طور که گفتی Arrow

20. 7 کاربرِ زیر از [JOKER] بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 88 از 850 اولیناولین ... 386378868788899098113138188288588 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع