برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 805 از 850 اولیناولین ... 305605705755780795803804805806807815830 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,041 تا 8,050 از مجموع 8494
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

thumbsup راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

اگر صفحه ی اصلی همین انجمن رو نگاه کنید به اسم سریال های زیادی برمیخورید که ممکنه اطلاعات زیادی در مورد اون سریال نداشته باشید . مثلا ژانر سریال، بازیگرا و مهم تر از همه سطح کیفی سریال ...
    در پی رقابت شبکه های پخش کننده ی سریال، هر روز هم بر تعداد سریال ها اضافه میشه و البته...هر فصل هم اخبار سریال هایی که کنسل شدن اعلام میشه . از طرفی همه ی سریال ها از سطح بالایی برخوردار نیستن و همین انتخاب رو برای کسی که میخواد شروع به دیدن سریالی جدید بکنه، سخت میکنه .
    این تاپیک ایجاد شده برای اینکه دوستانی که دنبال سریالی برای دیدن هستن اینجا ژانرِ موردِ علاقشون و توقعی که از سریال دارن رو بگن تا دوستانی که اطلاعات بیشتری در موردِ سریال دارن بتونن توی انتخابِ یک سریالِ خوب راهنماییشون کنن .

پبشاپیش تشکر از مشارکتِ دوستان .

قوانـیــن تاپـیــک
    1-برای هر سریالی که پیشنهاد می‌دهید، حداقل یک خط هم برایش توضیح دهید و اگر بخش یا تاپیکی در انجمن داشت، لینک بخش یا تاپیک را هم ترجیحا قرار دهید.

2-لطفا از درخواست لینک و قرار دادن لینک دانلود در تاپیک اجتناب بفرمایید

2. 561 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

"Ross Geller",-=omid=-,.:'PΞJMΔП':.,.:SiSiBK:.,0UnknowN1,11212,123u,125yahel,3ven13,86471181,:: ERFAN ::,:::GOT:::,::LuCiFer::,a1251372,AAlireza,abadan-boy,abadanramin,abbas stannis,Achillies,AdibTE,ADOLOVSKY,adroit11,afraoo,afshin2014,aghasina21,ahmady45,Ahmad_n,akbatta,Alberty,Alex Vause,Ali.99,ali139494,ali1895,ali33,ali361,Ali9MJ23,alichoopa,alifondet,alip,Alireza-cRm,AlireZaaf__,alirezabm,AlirezAlirezA,Alireza_0111,aliskh,alitannaz,Alixw32,alizade,ali_74,ali_damashi,allen74,alod,alpay_fm,Amin,Amin03,amin1727,amingeneral,aminpesarmard,amin_orang,amin_vofa,AmiR RezA,amir123qwe,amir1690,amir2123,AmirGholi,Amirhossein17,AMIRHOSSEIN20,AMIRREZA RV,amir_999,amir_maxpayne,amo_omid,anzalichi,aQa GorGe,AR!@N,aramis2800,ARCTIC,aref74,arefeh-7,arezu3002,ariaieboy,arioxxxxx,armin0123,Arsalan.H,arshia001,arso,Artemis,asdali,ashley_1986,atena90,Atrin021,Avesperia,Avon Barksdale,azad10,babakpc2827282,bakuryu,Barkeep,Barney,Barney Stinson,barrai,Batlaghi,bayani,bbas,Being Amin,bibak20,BIG FELLAH,bikash,Bis,blackshow,bluestorm,Boatles-Oar,bysnco,CapIA,CapKiLL3r,Capricorn,caroline,caviya,Central Perk,Chandler Bing,Chaternet,checha,Chris,Clay Morrow,D O R D I,daee habib,danial1,DARK BOY,Dark Passenger589,Davinci,Days of Heaven,dazraf,deathpoint2002,deathstroke,Dexter_171,Dillan,dirty_coat,DivaN,djyazdan,dll,don draper,Dr. HANNIBAL LECTER,ehew,ehsan1370,EHSANRF,ehsan_2000,Ehsan_keen,eli99,EliJah,emadtvw,endoftime,erfan wahabi,erfan1st,erfan2086,erfani,erfanxxx,ergen,eric,errornima,ESajad,ESR,EstefaN,Ever_3313,fargo,farhad_5005,FARMANDEH,Farzad-Mz,FARZAD-P,fatima-b021,Fedex,fireboy8,Foa.neh,friendz,g0dsend313,Gallow,Game Of Thrones,gasarsa,Gates,Gharibe13,ghasemkalak,Ghazalll,gole yakh,golnoosh,Goudarz,Governor,H@RiR,hadi2006mi,hadiuss,hamed224,hamid k,hamid-p71,HAMID13,hamidchi,hamidvoosough1,Hasoud,hatam,hatamtv,Hesam,hesam220,hesamdx,hessamftm,hgot,hgwxx7,hitoo,HMNN,Hosna,hossein,hossein 2,hossein19,hossein2,hossein370,hosseinare,hosseinf722,Hosseinmehr,hosseinss76,Hossein_124,hossein_mdh,hossien89,hoto,hydrexis,Hypnos,idin,ifarzam,il Conformista,imaniy,Irag,iran9win,Islander,ShInOdA,Jack Bauer,jackbauer2012,jafar,jafar_20009_0,jake gyllenhal,janloka,Javad,javad0818,javadsm,JenabPargaar,jfnhvl,jokarsanaye,joker8,Julie,justUnited,K3li05,kamy_12,kargar999,karim_load,Katy Perry,Kazomo,KimiaM,King Aria,KING STANNIS,KING TWD,kingnessi,KingStranger,koresh92,kuchulu93,lastshepherd,legendary,Leonardo_D,Leyli,linkinpark20,Litoo,LOOPER,Lordloss,lordofgame,Lou Bloom,Lowkey,lucky75,m a h d i,M.Amir,M.pirate,M20N-5HiN3,m2love,m621,Maa vampire,maasoudn,Mahdi Razor,mahdi1356,mahdikhalili,mahour,mahshadak,majidmaster,majidss,majidzendaniyan,Malcolm X,mamad7070,MaMaLoM,Mani Vampire,manowar,mansourhobbit3,Marb,Marlon Brando,marya,maryam_b,mas5oud281,masoudahura,massam,Matin VT,matiyo,MDZaRa,Me1sam,Meee,MEHDIATB,Mehdimt3,mehditoghs,MeHr@n,mehrab 63,Mehrad7777,mehrdad_1,mehrdad_2,mehrganj,mehrsenal,Mel,meladyar,Meti,Mgs_Mashkook,MHD-KHZ,mhz98,Mia_3D,Midnight Coffee,midya,Mikado,Milad eMJey,MILANO,miola,misal021,Miss Harley,Mitarsam,MixMkv,mn66,mobiblu,mohamad13696,mohamadnisa,Mohammad Javid,Mohammad Tz,Mohammad-Javid,mohammad-om,mohammad1992,mohandex,mohsen kafka,Mohsen82,moji_moji_00,MOJTABA_k,monib,Moon Light,mootala,mortezasmh,moshkan,mosk,mr67,mreza-k,mrm1375,MrParhaM,mushroom,N1981,navid9,Ned Stark,nedashiva,neklas maykelson,nemsis,Nevah,nicolas7,niloofar22,nilou6,nima3333,nimas1,ninjamm,No Country,NOjAN,Nora,nosheh,Notion,Numero Uno,тнor,Oberyn Martell,omidan22,OmidS,onlyraulgonzal,Others,P!NK,P0ya,p30kingg,paradic,parhamaryan,pashang,passer_by,Patriot,Pedram Brando,pedram136,Pegah,persp000000lis,peyman_eun,Phenomenon,Phoebe,Pink Panther,Pirlo,pmn,Polarstern,poma,pooian,pooya,PouryaKht,pouya10,poyul,raha_91,RapidPc,Ray Deadman,Raylan Givens,realdota,Red Bull,redhood2003,rekaft,Reza-G,Reza-Scofield,reza8198,Rezaraki,rezarbn,REZAXIO,roohallahshab,rosa-e,roshan_gh,Rust Cohle,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,s1378,S@eeD-Mj,SA3iD,Saber-j,sadas,SaeeD-Mj90,Saeed.Crm7,saeedbahari,saeednaderi,saeedporreza9,saeedson,saeedzakhar,saeeid91,saeid33,SAH RAM,Sahid,sajad44,salarius,saman2esm,Samankaka,samansh,saman_pd09,sami1428,sandra,sApari,SaRaL,sasy20,Sayasla,sbhn,sedmamad,sepideh_h17,Serenita,Severus Snape,sh2012,sha2012,shahe parian,shahramirani,shayan010,shayan____sa,Shayea,Sherlockian,SHIELD,shinigamice,simorgh aseman,sina-hidden,sinanba2,SinaRC,Sina_Saw,Sσнєiℓ,Skadi,SKYPERSiA,smgh470,smh2011,Snow,sokhan1,SolTon,Spasitel,srk2010,stalker,stand,STAR,Star of GT,Stark Man,StarTak,STEFAŊ,stesa,still alive,Stone Heart,Successful Man,T1Enemy,tandis_104,Tha Real Nigga,The Buzzards,The Emperor,The Pianist,TheDarkness,thehooman,Thi JoKEr,ThunderStorm,tigerom,TOP GUN,toshishan,Toxic Fighter,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,TWD,UntouChable,مهسار,ماج,مریم د,مزدک,گل گلدون,v-abbasi,V@hiD,vA hid,vahid-fcb,vahidcivil66,vaker,Vampire,Vampire Blood,vampire021,vampire_sh17,vapid,Vic Mackey,virus,VIVA THE ROCK,voldemort,WALKING DE4D,WalTer WhiTe,Webber,white_beard,wlh,wlmajid,xaagh,XFIGHT3R,xxzzaa,yaser63,zarbang,zarriz,zesht,zizi12,Zombieland,ZzEeDd,[JOKER],ŞłŁΞИҬ,_BEHZAD_,_cheater,_Maryam_,_MRM_,_princ3_,_Tara_,~AzaDeH~,سوشیانت

Ignorance is bliss, isn't it
    سپاس
    5,552
    از این کاربر 6,035 بار در 517 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

نظرتون درباره سریال into the night ؟

4. 7 کاربرِ زیر از Nora بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تو نیکی کن و در دجله انداز!
    سپاس
    1,922
    از این کاربر 3,712 بار در 426 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط MrP نمایش پست ها
    سلام، چقدر سخت‌گیر شدین شما. در حال حاضر مینی سریال bodyguard, chernobyl. سریال های چند فصلی هم my brilliant friend و ozark
    اینا که قدیمی ان... دیدم همه رو
    تو نیکی کن و در دجله انداز....

6. 6 کاربرِ زیر از nosheh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,922

نقل قول نوشته اصلی توسط No Country نمایش پست ها
    Killing Eve راسته کارت همین سریاله 2 فصل اومده و فصل 3 هم در حال پخشه!
    روابط بین 2 کاراکتر زن و تقیب و گریزاشون و همچنین طنز خفیف.

nemsis
    جدا اونقدر منطق این سریال برای من ( کلمه صحیح مسخره است و نمی دونم چه کلمه ای بکار ببرم که دوستدار سریال ناراحت نشن) است که اصلا نفهمیدم وقتی از این سریال تعریف می کنن یعنی چی آخه!

8. 10 کاربرِ زیر از nosheh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,922

نقل قول نوشته اصلی توسط starn نمایش پست ها
    سلام
    کلا توی سریال های جدید (مخصوصا سریال های آمریکایی) با توجه به این که نتفلیکس کمر بر نابودی صنعت سینما و تلویزیون بسته (البته نمیگم همه کارای بده نه بلکه سریالی های عالی مثل Dark و Ozark و.... هم داره ولی جدیدا سریال های آبکی زیاد میسازه) از نتفلیکس بخوام به شما معرفی کنم توصیه میکنم همین 2 سریال نام برده را اگر ندیدی حتما ببینید اگر به فصای گانکستری علاقه دارید Top Boy هم از دست ندید در کل 18 قسمت پخش شده دو فصل اولش محصول چنل4 هست و بعد نتفلیکس امتیازشو خرید و فصل 3 رو همین 2019 ریلیز کرد که عالی بود
    Animal kingdom محصول TnT که من ندیده بودم واقعا فکر نکردم اینقد خوب باشه همین 2 ماه پیش شروع کردم و 4فصلشو دیدم سریال خوبی بود
    سریال ZeroZeroZero هم سریال خیلی خوبی هستش حتما ببینید
    همچنین Gangs of London جر بهترین های امسال هست

توصیه میکنم کار های اروپایی هم ببینید مطمئنا لذت خواهید برد
    مینی سریال هایی مثل :
    De Dag (سریال بلژیکی خیلی خیلی خوبی هستش که در 12 قسمت تموم میشه حتما ببینید)
    Der Pass (اتمسفر عالی ، فضای سرد در مرز بین اتریش و آلمان)
    Braquo (سریال پلیسی جنایی هستش محصول فرانسه به نظرم اوایل سریال باید کمی بهش زمن بدید تا کمی بره جلو بهتر میشه)

سریال Sahsiyet هم که ازاش نام بردید من یادمه خیلی وقت پیش با توجه به این که ریتش خیلی بالا بود دیدم فکر کنم بالاترین ریت رو بین سریال های ترکیه داره
    من خودم کلا فیلم و سریال های ترکیه رو نمیپستندم ولی سریال شخصیت کمی حسابش با بقیه سریال های محصول ترکیه فرق داشت (دقت کنید گفتم فقط کمی بعضی های چون ریتش تو imdb بالاست میگن شاهکار ولی نه!)
    (ولی در نهایت بازم صحنه ها و سکانسهایی بود داخل سریال که داد میزد آقا من محصول ترکیم که منو واقعا نا امید میکرد البته این نظر شخصیه شاید دوستانی باشن که بر خلاف من از این نو سکانس ها و دیالوگ ها لذت میبرن یا شاید هم مشکل این بود که یادمه زمانی که من داشتم این سریال رو میدیدم هیچ زیرنویس فارسی براش پیدا نکردم و مجبور شدن دوبله این سریال رو ببینم که میکس و مسترینگ وو باند فوق العاده افتضاحی داشت )
    من فکر کردم از خواب زمستانی بیدار شدم. یهو می دیدم نتفلیکس بعد در لپ لپ رو که باز می کردم جدا چرا!!!

اروپایی ها رو الان خیلی دوست دارم... برم تست کنم

10. 7 کاربرِ زیر از nosheh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,352
    از این کاربر 4,399 بار در 221 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط nosheh نمایش پست ها
    جدا اونقدر منطق این سریال برای من ( کلمه صحیح مسخره است و نمی دونم چه کلمه ای بکار ببرم که دوستدار سریال ناراحت نشن) است که اصلا نفهمیدم وقتی از این سریال تعریف می کنن یعنی چی آخه!
    به عنوان یه سریال کمدی و سرگرمی خوبه.
    اما خب به نظر منم سریال شاهکاری نیست!
    ولی حالا چرا تو بین سریال باز ها و منتقدا جا باز کرده دلیلش رو منم نمیدونم ولی در کل از دیدنش نا راضی نیستم!

12. 9 کاربرِ زیر از No Country بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    350
    از این کاربر 356 بار در 52 پست سپاس گزاری شده

سلام دوستان.همه میدونیم که سریالهای اروپایی داره وارد رقابت میشه با سریالهای آمریکایی و چه بسا بعضی از این سریالها خیلی بهتر هم هستند مخصوصا ژانر پلیسی جنایی.چون گستردگی فرهنگی این کشورها بیشتر هست بنابر این سریالهای زیادی هست که میشه ترجمه بشه و ببینیم.لطفا چند تا سریال اروپایی معرفی بکنید بلکه ندیده باشم چون خیییلی دیدممرسی و خسته نباشید

14. 5 کاربرِ زیر از 444 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    759
    از این کاربر 1,331 بار در 154 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط 444 نمایش پست ها
    سلام دوستان.همه میدونیم که سریالهای اروپایی داره وارد رقابت میشه با سریالهای آمریکایی و چه بسا بعضی از این سریالها خیلی بهتر هم هستند مخصوصا ژانر پلیسی جنایی.چون گستردگی فرهنگی این کشورها بیشتر هست بنابر این سریالهای زیادی هست که میشه ترجمه بشه و ببینیم.لطفا چند تا سریال اروپایی معرفی بکنید بلکه ندیده باشم چون خیییلی دیدممرسی و خسته نباشید
    من این چند عنوان رو خیلی دوست داشتم
    bron/broen
    trapped
    vis a vis
    wentworth (استرالیایی)
    mr inbetween (استرالیایی)

16. 13 کاربرِ زیر از saeed988 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    312
    از این کاربر 51 بار در 8 پست سپاس گزاری شده

سلام من چند سریال دانلود کردم از هرکدوم یک فصل که اگه خوشم اومد بقیشم دانلود کنم ولی نمیدونم اول کدوم روشروع کنم میشه راهنمایی کنید

24.... Servant....Orphan Black....Nikita....Justified....Into The Badlands....Homeland....Hemlock Grove....Hell on Wheels....Grimm....Greys Anatomy....fringe.....Dark....Black Sails.....A Series of Unfortunate Events .....Band of True Detective....The Purge....The Order....The Night Of....The Last Ship....The Exorcist....Strike Back....Spartacus....Sons of Anarchy....Shameless.....Brothers

18. 5 کاربرِ زیر از niloofar22 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972
    از این کاربر 6,073 بار در 737 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofar22 نمایش پست ها
    سلام من چند سریال دانلود کردم از هرکدوم یک فصل که اگه خوشم اومد بقیشم دانلود کنم ولی نمیدونم اول کدوم روشروع کنم میشه راهنمایی کنید

24.... Servant....Orphan Black....Nikita....Justified....Into The Badlands....Homeland....Hemlock Grove....Hell on Wheels....Grimm....Greys Anatomy....fringe.....Dark....Black Sails.....A Series of Unfortunate Events .....Band of True Detective....The Purge....The Order....The Night Of....The Last Ship....The Exorcist....Strike Back....Spartacus....Sons of Anarchy....Shameless.....Brothers
    اول Orphan Black(یه پنج شیش قسمت بهش فرصت بده) و Grimm رو ببین.
    fringe یه خورده قدیمیه و سریالهای زیادی تو همون تم و حتی موضوعات ، کار شده .جلوه های ویژه هم با توجه به فضای علمی و تخیلیش برای زمان الان زیاد راضی کننده نیست!یه مدت پیش خواستم تجدید دیدار کنم ولی مثل قبل نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم(اولین سریالی بود که دیدم).
    The Last Ship هم خوبه مخصوصا دو فصل اولش.
    The Exorcist این سریال عالیی بود ولی متاسفانه بعد فصل اول نصفه نمیه کنسل شد.
    Spartacus رو میگم اصلا کلا نگاه نکن شبیه فیلم 300 هستش و تو هر مبارزه ای یکی از پشت صحنه یه سطل خون میپاشه رو دوربین و سکانسو خون مالی میکنه !
    Sons of Anarchy عالیه ولی باید حداقل سه فصل بهش فرصت بدی! یه جورایی کاراکترها تو این سه چهار فصل از نظر ظاهری و رفتار و تیپ و قیافه بهتر میشن و داستان هم جذابتر میشه!
    Shameless هم که دیگه یکی از بی نظیر ترین سریالهایی هست که دیدم.
    Black Sails هم عالیه مخصوصا فصل دوم و سومش.
    Dark از همون اولش میخکوبت میکنه.عالیه.
    A Series of Unfortunate Events هیچ چیز خاصی نداره که بخوایی 10-20قسمت وقتت رو تلف کنی بهتر اینه که فقط فیلمش رو ببینی.
    به نظرم اگر فقط با استناد به فصل اول بخوام قضاوت کنم Grimm - Dark - The Last Ship جذاب تر هستند.

.

20. 7 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    109
    از این کاربر 918 بار در 104 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofar22 نمایش پست ها

Band of Brothers

True Detective S01

DARK

22. 5 کاربرِ زیر از giumartan بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 805 از 850 اولیناولین ... 305605705755780795803804805806807815830 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع