برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 739 از 850 اولیناولین ... 239539639689714729737738739740741749764789839 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,381 تا 7,390 از مجموع 8495
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

thumbsup راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

اگر صفحه ی اصلی همین انجمن رو نگاه کنید به اسم سریال های زیادی برمیخورید که ممکنه اطلاعات زیادی در مورد اون سریال نداشته باشید . مثلا ژانر سریال، بازیگرا و مهم تر از همه سطح کیفی سریال ...
    در پی رقابت شبکه های پخش کننده ی سریال، هر روز هم بر تعداد سریال ها اضافه میشه و البته...هر فصل هم اخبار سریال هایی که کنسل شدن اعلام میشه . از طرفی همه ی سریال ها از سطح بالایی برخوردار نیستن و همین انتخاب رو برای کسی که میخواد شروع به دیدن سریالی جدید بکنه، سخت میکنه .
    این تاپیک ایجاد شده برای اینکه دوستانی که دنبال سریالی برای دیدن هستن اینجا ژانرِ موردِ علاقشون و توقعی که از سریال دارن رو بگن تا دوستانی که اطلاعات بیشتری در موردِ سریال دارن بتونن توی انتخابِ یک سریالِ خوب راهنماییشون کنن .

پبشاپیش تشکر از مشارکتِ دوستان .

قوانـیــن تاپـیــک
    1-برای هر سریالی که پیشنهاد می‌دهید، حداقل یک خط هم برایش توضیح دهید و اگر بخش یا تاپیکی در انجمن داشت، لینک بخش یا تاپیک را هم ترجیحا قرار دهید.

2-لطفا از درخواست لینک و قرار دادن لینک دانلود در تاپیک اجتناب بفرمایید

2. 561 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

"Ross Geller",-=omid=-,.:'PΞJMΔП':.,.:SiSiBK:.,0UnknowN1,11212,123u,125yahel,3ven13,86471181,:: ERFAN ::,:::GOT:::,::LuCiFer::,a1251372,AAlireza,abadan-boy,abadanramin,abbas stannis,Achillies,AdibTE,ADOLOVSKY,adroit11,afraoo,afshin2014,aghasina21,ahmady45,Ahmad_n,akbatta,Alberty,Alex Vause,Ali.99,ali139494,ali1895,ali33,ali361,Ali9MJ23,alichoopa,alifondet,alip,Alireza-cRm,AlireZaaf__,alirezabm,AlirezAlirezA,Alireza_0111,aliskh,alitannaz,Alixw32,alizade,ali_74,ali_damashi,allen74,alod,alpay_fm,Amin,Amin03,amin1727,amingeneral,aminpesarmard,amin_orang,amin_vofa,AmiR RezA,amir123qwe,amir1690,amir2123,AmirGholi,Amirhossein17,AMIRHOSSEIN20,AMIRREZA RV,amir_999,amir_maxpayne,amo_omid,anzalichi,aQa GorGe,AR!@N,aramis2800,ARCTIC,aref74,arefeh-7,arezu3002,ariaieboy,arioxxxxx,armin0123,Arsalan.H,arshia001,arso,Artemis,asdali,ashley_1986,atena90,Atrin021,Avesperia,Avon Barksdale,azad10,babakpc2827282,bakuryu,Barkeep,Barney,Barney Stinson,barrai,Batlaghi,bayani,bbas,Being Amin,bibak20,BIG FELLAH,bikash,Bis,blackshow,bluestorm,Boatles-Oar,bysnco,CapIA,CapKiLL3r,Capricorn,caroline,caviya,Central Perk,Chandler Bing,Chaternet,checha,Chris,Clay Morrow,D O R D I,daee habib,danial1,DARK BOY,Dark Passenger589,Davinci,Days of Heaven,dazraf,deathpoint2002,deathstroke,Dexter_171,Dillan,dirty_coat,DivaN,djyazdan,dll,don draper,Dr. HANNIBAL LECTER,ehew,ehsan1370,EHSANRF,ehsan_2000,Ehsan_keen,eli99,EliJah,emadtvw,endoftime,erfan wahabi,erfan1st,erfan2086,erfani,erfanxxx,ergen,eric,errornima,ESajad,ESR,EstefaN,Ever_3313,fargo,farhad_5005,FARMANDEH,Farzad-Mz,FARZAD-P,fatima-b021,Fedex,fireboy8,Foa.neh,friendz,g0dsend313,Gallow,Game Of Thrones,gasarsa,Gates,Gharibe13,ghasemkalak,Ghazalll,gole yakh,golnoosh,Goudarz,Governor,H@RiR,hadi2006mi,hadiuss,hamed224,hamid k,hamid-p71,HAMID13,hamidchi,hamidvoosough1,Hasoud,hatam,hatamtv,Hesam,hesam220,hesamdx,hessamftm,hgot,hgwxx7,hitoo,HMNN,Hosna,hossein,hossein 2,hossein19,hossein2,hossein370,hosseinare,hosseinf722,Hosseinmehr,hosseinss76,Hossein_124,hossein_mdh,hossien89,hoto,hydrexis,Hypnos,idin,ifarzam,il Conformista,imaniy,Irag,iran9win,Islander,ShInOdA,Jack Bauer,jackbauer2012,jafar,jafar_20009_0,jake gyllenhal,janloka,Javad,javad0818,javadsm,JenabPargaar,jfnhvl,jokarsanaye,joker8,Julie,justUnited,K3li05,kamy_12,kargar999,karim_load,Katy Perry,Kazomo,KimiaM,King Aria,KING STANNIS,KING TWD,kingnessi,KingStranger,koresh92,kuchulu93,lastshepherd,legendary,Leonardo_D,Leyli,linkinpark20,Litoo,LOOPER,Lordloss,lordofgame,Lou Bloom,Lowkey,lucky75,m a h d i,M.Amir,M.pirate,M20N-5HiN3,m2love,m621,Maa vampire,maasoudn,Mahdi Razor,mahdi1356,mahdikhalili,mahour,mahshadak,majidmaster,majidss,majidzendaniyan,Malcolm X,mamad7070,MaMaLoM,Mani Vampire,manowar,mansourhobbit3,Marb,Marlon Brando,marya,maryam_b,mas5oud281,masoudahura,massam,Matin VT,matiyo,MDZaRa,Me1sam,Meee,MEHDIATB,Mehdimt3,mehditoghs,MeHr@n,mehrab 63,Mehrad7777,mehrdad_1,mehrdad_2,mehrganj,mehrsenal,Mel,meladyar,Meti,Mgs_Mashkook,MHD-KHZ,mhz98,Mia_3D,Midnight Coffee,midya,Mikado,Milad eMJey,MILANO,miola,misal021,Miss Harley,Mitarsam,MixMkv,mn66,mobiblu,mohamad13696,mohamadnisa,Mohammad Javid,Mohammad Tz,Mohammad-Javid,mohammad-om,mohammad1992,mohandex,mohsen kafka,Mohsen82,moji_moji_00,MOJTABA_k,monib,Moon Light,mootala,mortezasmh,moshkan,mosk,mr67,mreza-k,mrm1375,MrParhaM,mushroom,N1981,navid9,Ned Stark,nedashiva,neklas maykelson,nemsis,Nevah,nicolas7,niloofar22,nilou6,nima3333,nimas1,ninjamm,No Country,NOjAN,Nora,nosheh,Notion,Numero Uno,тнor,Oberyn Martell,omidan22,OmidS,onlyraulgonzal,Others,P!NK,P0ya,p30kingg,paradic,parhamaryan,pashang,passer_by,Patriot,Pedram Brando,pedram136,Pegah,persp000000lis,peyman_eun,Phenomenon,Phoebe,Pink Panther,Pirlo,pmn,Polarstern,poma,pooian,pooya,PouryaKht,pouya10,poyul,raha_91,RapidPc,Ray Deadman,Raylan Givens,realdota,Red Bull,redhood2003,rekaft,Reza-G,Reza-Scofield,reza8198,Rezaraki,rezarbn,REZAXIO,roohallahshab,rosa-e,roshan_gh,Rust Cohle,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,s1378,S@eeD-Mj,SA3iD,Saber-j,sadas,SaeeD-Mj90,Saeed.Crm7,saeedbahari,saeednaderi,saeedporreza9,saeedson,saeedzakhar,saeeid91,saeid33,SAH RAM,Sahid,sajad44,salarius,saman2esm,Samankaka,samansh,saman_pd09,sami1428,sandra,sApari,SaRaL,sasy20,Sayasla,sbhn,sedmamad,sepideh_h17,Serenita,Severus Snape,sh2012,sha2012,shahe parian,shahramirani,shayan010,shayan____sa,Shayea,Sherlockian,SHIELD,shinigamice,simorgh aseman,sina-hidden,sinanba2,SinaRC,Sina_Saw,Sσнєiℓ,Skadi,SKYPERSiA,smgh470,smh2011,Snow,sokhan1,SolTon,Spasitel,srk2010,stalker,stand,STAR,Star of GT,Stark Man,StarTak,STEFAŊ,stesa,still alive,Stone Heart,Successful Man,T1Enemy,tandis_104,Tha Real Nigga,The Buzzards,The Emperor,The Pianist,TheDarkness,thehooman,Thi JoKEr,ThunderStorm,tigerom,TOP GUN,toshishan,Toxic Fighter,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,TWD,UntouChable,مهسار,ماج,مریم د,مزدک,گل گلدون,v-abbasi,V@hiD,vA hid,vahid-fcb,vahidcivil66,vaker,Vampire,Vampire Blood,vampire021,vampire_sh17,vapid,Vic Mackey,virus,VIVA THE ROCK,voldemort,WALKING DE4D,WalTer WhiTe,Webber,white_beard,wlh,wlmajid,xaagh,XFIGHT3R,xxzzaa,yaser63,zarbang,zarriz,zesht,zizi12,Zombieland,ZzEeDd,[JOKER],ŞłŁΞИҬ,_BEHZAD_,_cheater,_Maryam_,_MRM_,_princ3_,_Tara_,~AzaDeH~,سوشیانت

!و حقیقت الماسی است در تشت کثافت
    سپاس
    2,233
    از این کاربر 3,602 بار در 402 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

نقل قول نوشته اصلی توسط matiyo نمایش پست ها
    من که اصلاخوشم نیومد ! یعنی دو قسمت اولش خوب بود ولی از قسمت سوم که شروع کرد به کلیشه ای شدن و حسابی کفر ادمو در اوردن دیگه کلا پاکش کردم. یه جورایی انگار تیمی که تا قبل اون مثل ساعت کار میکردن یهو تصمیم میگرین بیننده رو زجر بدن! یه جورایی شبیه سریالهای ترک!
    البته یه مورد دیگه ای هم که نتونستنم تحمل کنم فرهنگ کشور اسپانیا بود!!نمیدونم چطور توضیح بدم مثلا با ، درمورد موضوعاتی که صحبت میکردن و براشون مهم بود و نحوه بیان و مثالهایی که میزدن یا نحوه عکس العملهایی که به موضوعات مختلف داشتن و نحوه ابراز اون ها شدیدا مشکل داشتم ، یا مثلا مکالماتی که بین پروفسور و Raquel Murillo رد و بدل میشد و عکس العملهایی که از خودشون نشان میدادن که همه گی در جهت این بود که به بیننده القا کنند که پروفسور خیلی آدم باهوشیه و اون زنه هم خیلی کارشو خوب بلده بود، خیلی چیپ و بی کلاس بود! شاید توضیحش سخت باشه ولی در کل اونقدر فیلم و سریالهای آمریکایی و انگلیسی نگاه کردم که نتونستم با این سریال ارتباط برقرار کنم !
    من که اصلا خوشم نیومد. دیوونه بازی های اعضای گروه رو هم که دیگه تحملش فراتر از حد توانم بود...
    به طرز عجیبی درک میکنم چی میگی! البته اون قضیه ی فرهنگ اسپانیایی هارو نه، قسمت بعدش که میگی کارش چیپه، مثلا پروفسور باهوشه، مثلا راکل هم حرفه ای و باهوشه و اینا، منم حس کردم یکم مصنوعی در اومده و انگار حس میکنی که این یه داستانیه که یه سری ادما نوشتن، نه اینکه حس کنی یه داستان واقعی بوده یا یه داستان واقعی می تونه این شکلی باشه.
    البلته با وجود این من کامل دیدم و بدم نیومد خیلی و اتفاقا خوشم اومد از سریال، بخصوص فصل اول و همه ی اش هیجان داشت برام که الانه که بگیرنشون همه چی بهم بریزه و ...
    فصل دو ولی انگار دست سریال رو شده بود برام!
    مشاهده محتوا اسپویلر
    هرچی هم شرایط بحرانی می شد یه اطمینانی داشتم که چیزی نمیشه!

!Life's a rollercoater but still unfair

4. 4 کاربرِ زیر از Rezaraki بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972
    از این کاربر 6,073 بار در 737 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezaraki نمایش پست ها
    به طرز عجیبی درک میکنم چی میگی! البته اون قضیه ی فرهنگ اسپانیا ایارو نه، [/SPOILER]
    منظورم اینه که مثلا هندی ها یه فرهنگ خاص خودشون رو دارن یعنی هندی بازیشون زیاده که تو فیلماشون نمود پیدا میکنه و میبینی بعضی ها تا اسم فیلم هندی میاد آلرژی پیدا میکنن (حال هرچقدر هم که فیلم درست و درمون باشه اما هنوز اون هندی بازیشون یا رگه هایی از هندی گر تو حتی با کیفیت ترین فیلم هاشون دیده میشه )
    یا مثلا کشورهایی مثل دانمارک و سوئد ادمای خشکی هستند و یا آلمانی ها (از لحاض فرهنگی) خشک و خشنن! و نمونه اش میشه سریال بسیار خوبی مثل Dark
    یا ژاپنی ها لاشی ان ! یا چینی ها و هم کره ای هاخیلی لوسُ لوس بازیشون زیاده!(البته این سه تا کشور سیاه و سفید هستن یا خیلی خوبن یا خیلی بد!)
    اما کشورهای مثل اسپانیا یه جورایی فرهنگشون با من ناسازگاره که البته مکزیک و کشورهای اسپانیای زبان هم همینجوری هستن نمیدونم چطور توضیح بدم حال نمیکنم باهاشون یه رگه هایی از چیپ و ارزون بودن تو خمیر مایه اشون هست که هرچقدر هم سعی کنن آمریکای یا هالیوودی باشن ولی اون رگه هایی از فرهنگشون که نمیدونم چیه میزنه و به بدترین شکل ممکن خودنمایی میکنه احساس میکنم یه جورایی جوگیر هست و جوگیری شون مثل هندی ها نیست چون هندی ها میدونن که جوگیریشون هندی بازیه ولی اسن اسپانیای زبانها خیلی خودشون رو تحویل میگرن درحالی که در اون حد و اندازه نیستن
    اما بین همه اینا به عقیده من آمریکا یه جورایی خیلی تمیز روی خط و لاین اعتدال و درستی قرار گرفته و از همه چی بهترین حالتش رو داره !که همین تو فیلم و سریالهاش هم نمود پیدا میکنه یعنی فرهنگ آمریکایی در نحوه فکر کردنشون و خواسته هاشون تاثیر گذاشته و برای من جذابتره و همونطور که گفتم در مورد سریالهای اسپانیایی این نمود رگه هایی از فرهنگشون تو سریالهاشون سبب یک جور دافعه در من میشه!

.

6. 3 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

!و حقیقت الماسی است در تشت کثافت
    سپاس
    2,233
    از این کاربر 3,602 بار در 402 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط matiyo نمایش پست ها
    منظورم اینه که مثلا هندی ها یه فرهنگ خاص خودشون رو دارن یعنی هندی بازیشون زیاده که تو فیلماشون نمود پیدا میکنه و میبینی بعضی ها تا اسم فیلم هندی میاد آلرژی پیدا میکنن (حال هرچقدر هم که فیلم درست و درمون باشه اما هنوز اون هندی بازیشون یا رگه هایی از هندی گر تو حتی با کیفیت ترین فیلم هاشون دیده میشه )
    یا مثلا کشورهایی مثل دانمارک و سوئد ادمای خشکی هستند و یا آلمانی ها (از لحاض فرهنگی) خشک و خشنن! و نمونه اش میشه سریال بسیار خوبی مثل Dark
    یا ژاپنی ها لاشی ان ! یا چینی ها و هم کره ای هاخیلی لوسُ لوس بازیشون زیاده!(البته این سه تا کشور سیاه و سفید هستن یا خیلی خوبن یا خیلی بد!)
    اما کشورهای مثل اسپانیا یه جورایی فرهنگشون با من ناسازگاره که البته مکزیک و کشورهای اسپانیای زبان هم همینجوری هستن نمیدونم چطور توضیح بدم حال نمیکنم باهاشون یه رگه هایی از چیپ و ارزون بودن تو خمیر مایه اشون هست که هرچقدر هم سعی کنن آمریکای یا هالیوودی باشن ولی اون رگه هایی از فرهنگشون که نمیدونم چیه میزنه و به بدترین شکل ممکن خودنمایی میکنه احساس میکنم یه جورایی جوگیر هست و جوگیری شون مثل هندی ها نیست چون هندی ها میدونن که جوگیریشون هندی بازیه ولی اسن اسپانیای زبانها خیلی خودشون رو تحویل میگرن درحالی که در اون حد و اندازه نیستن
    اما بین همه اینا به عقیده من آمریکا یه جورایی خیلی تمیز روی خط و لاین اعتدال و درستی قرار گرفته و از همه چی بهترین حالتش رو داره !که همین تو فیلم و سریالهاش هم نمود پیدا میکنه یعنی فرهنگ آمریکایی در نحوه فکر کردنشون و خواسته هاشون تاثیر گذاشته و برای من جذابتره و همونطور که گفتم در مورد سریالهای اسپانیایی این نمود رگه هایی از فرهنگشون تو سریالهاشون سبب یک جور دافعه در من میشه!
    البته آمریکایی ها تو فیلم سریال ساختن استاد شدن، حرفی توش نیست واقعا، اما این فرهنگ اسپانیایی رو بازم درک نکردم!چون اصلا حس نکردم فرهنگ خاصی دارن راستش! عین چیزایی بود که تو فیلم های امریکایی میبینم، یعنی حس کردم سریالش آمریکاییه و فرهنگ امریکا رو دراه با زبون اسپانیایی نشون میده، فزهنگ های ژاپنی و هندی و کره ای رو هم میفهمم، ولی اسپانیایی، حداقل تو این سریال نه!
    مثلا خونه هاشون شکل خاصی نبود( که تو ژاپن و چین معمولا یه شکل خاصی داره) رابطه هاشون با هم تماما آمریکایی بود دیگه؟ شخصیت ها هم پر از کلیشه بودن! بچه ی هکر و خوره ی کامپیوتر!کله خر و تفنگ به دستِ های روسی(اکراینی؟) نقشه ی بدون درز! (oceans eleven یا prison break)
    شاید منظورت همینه که سعی کرده اند آمریکایی فیلم بسازن ولی خب تو بازی ای که اونا توش اینقدر قوی اند سخته بخوای رقابت کنی و اینا هم توی ساخت فیلمِ آمریکایی از آمریکایی ها عقب اند؟ اینم یه مشکلیه ها، کلا همه ی فیلم و سریال ها شبیه به فیلم و سریال های آمریکایی میشه! یه سری از رضا کیانیان تو یه مصاحبه ای چیزی میگفت الان دیگه همه کشور ها فیلم آمریکایی میسازنن!

!Life's a rollercoater but still unfair

8. 3 کاربرِ زیر از Rezaraki بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    131
    از این کاربر 170 بار در 26 پست سپاس گزاری شده

سلام
    سریال رمانتیک و عاشقانه چی پیشنهاد میکنید؟

10. 4 کاربرِ زیر از monib بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    432
    از این کاربر 2,604 بار در 236 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط monib نمایش پست ها
    سلام

توی این ژانر آمریکا زیاد قوی نیست و عاشقانه هاش چندان دلچسب نیست. کره سریالای عاشقانه بهتری داره.

با این حال این آمریکاییها هستن:

90210
    11.22.63
    Outlander
    13Reasons Why
    The Vampire Diaries
    How I Met Your Mother

اینا هم کره‌ای و توی این ژانر قشنگتر از بالاییها:

iljimae
    49Days
    The Heirs
    Slave Hunters
    Sad Love Story
    The Snow Queen
    Boys Over Flowers
    My Love from the Star

12. 9 کاربرِ زیر از FARMANDEH بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Bad things are coming
    سپاس
    21,980
    از این کاربر 49,557 بار در 2,824 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط monib نمایش پست ها
    سلام
    سلام

This Is Us
    You're the Worst
    The End of the F***ing World
    Las chicas del cable

14. 10 کاربرِ زیر از kingnessi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I have a name But never mind
    سپاس
    20,421
    از این کاربر 29,514 بار در 1,389 پست سپاس گزاری شده

درود

چند وقتی هست که زدم تو کار کمدی های بریتانیایی که دو ویژگی مشترک دارن: تعداد اپیزودهای کم که باعث میشه افت نداشته باشن و کیفیت بالای کمدی و شوخی ها
    اینها رو هم دیدم:
    coupling
    the it crowd
    the inbetweeners
    the office
    father ted
    black books
    mr bean
    a touch of cloth (احتمالا امشب استارتشو بزنم, به شرط چاقو تضمین شده هست گویا)

اگه کمدی بریتانیایی هست که دیدین و لذت بردین لطفا معرفیش کنید. ممنونم

پ ن: سیتکام های آمریکایی مثل فرندز و ساینفلد و دو تا و مرد و نصفی و آشنایی با مادر و بیگ بنگ و ... و سایر کمدی هاشون مثل کالیفرنیکیشن و لویی و شیملس و لاکی لویی و آفیس و سرتی راک و پارک ها و تفریحات و فیلادلفیا همیشه آفتابیه و مدرن فامیلی و نیوگرل و بروکلین ناین ناین و کامیونیتی و تو بدترینی و ... رو دیدم و اصلا تو فاز کمدی های آمریکایی با تعداد اپیزود بالا نیستم الان

پ ن 2: عه Spaced یادم اومد چجوریاس؟ زیرنویسشو بچه های خودمون هم سه سال پیش فکر کنم زدن !
    Our existence is but a brief crack of light between two eternities of darkness

16. 10 کاربرِ زیر از aramis2800 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    432
    از این کاربر 2,604 بار در 236 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط aramis2800 نمایش پست ها
    درود

چند وقتی هست که زدم تو کار کمدی های بریتانیایی که دو ویژگی مشترک دارن: تعداد اپیزودهای کم که باعث میشه افت نداشته باشن و کیفیت بالای کمدی و شوخی ها
    اینها رو هم دیدم:
    coupling
    the it crowd
    the inbetweeners
    the office
    father ted
    black books
    mr bean

پ ن: سیتکام های آمریکایی مثل فرندز و ساینفلد و دو تا و مرد و نصفی و آشنایی با مادر و بیگ بنگ و ... و سایر کمدی هاشون مثل کالیفرنیکیشن و لویی و شیملس و لاکی لویی و آفیس و سرتی راک و پارک ها و تفریحات و فیلادلفیا همیشه آفتابیه و مدرن فامیلی و نیوگرل و بروکلین ناین ناین و کامیونیتی و تو بدترینی و ... رو دیدم و اصلا تو فاز کمدی های آمریکایی با تعداد اپیزود بالا نیستم الان

پ ن 2: عه Spaced یادم اومد چجوریاس؟ زیرنویسشو بچه های خودمون هم سه سال پیش فکر کنم زدن !
    داداش احیاناً افسردگی چیزی نداری؟! این حجم از سریال کمدی دیدن طبیعی نیست!
    الان دیگه برو تو کار اکشن و ترسناک

18. 2 کاربرِ زیر از FARMANDEH بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    381
    از این کاربر 1,502 بار در 178 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط aramis2800 نمایش پست ها
    درود

اینها رو هم دیدم:
    coupling
    the it crowd
    the inbetweeners
    the office
    father ted
    black books
    mr bean

کمدی بریتانیایی fleabag
    خیلی باحال بود شش قسمت

20. 8 کاربرِ زیر از hgot بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I have a name But never mind
    سپاس
    20,421
    از این کاربر 29,514 بار در 1,389 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط FARMANDEH نمایش پست ها
    داداش احیاناً افسردگی چیزی نداری؟! این حجم از سریال کمدی دیدن طبیعی نیست!
    الان دیگه برو تو کار اکشن و ترسناک
    اسم خیلی از سریال های کمدی که دیدم مثل ویدز, آنتراژ, کوگر تاون, اپیزودز و .... رو نیاوردم
    اکشن اصلا دوست ندارم. ترسناک و درام هم به اندازه خودم دیدم.
    این واچ لیست آی ام دی بیم هست که شامل 2911 فیلم و سریال میشه. نتیجه گیری خاصی ازش ندارید ؟!!! اینجا همه فیلم باز و سریال باز خوف هستند و همین اندازه فیلم و سریال دیدن شما نتیجه میگرید افسرده هستن؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط hgot نمایش پست ها
    کمدی بریتانیایی fleabag
    خیلی باحال بود شش قسمت
    رفت توی لیست. سپاس
    Our existence is but a brief crack of light between two eternities of darkness

22. 10 کاربرِ زیر از aramis2800 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 739 از 850 اولیناولین ... 239539639689714729737738739740741749764789839 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع