برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 689 از 849 اولیناولین ... 189489589639664679687688689690691699714739789 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,881 تا 6,890 از مجموع 8486
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

thumbsup راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

اگر صفحه ی اصلی همین انجمن رو نگاه کنید به اسم سریال های زیادی برمیخورید که ممکنه اطلاعات زیادی در مورد اون سریال نداشته باشید . مثلا ژانر سریال، بازیگرا و مهم تر از همه سطح کیفی سریال ...
    در پی رقابت شبکه های پخش کننده ی سریال، هر روز هم بر تعداد سریال ها اضافه میشه و البته...هر فصل هم اخبار سریال هایی که کنسل شدن اعلام میشه . از طرفی همه ی سریال ها از سطح بالایی برخوردار نیستن و همین انتخاب رو برای کسی که میخواد شروع به دیدن سریالی جدید بکنه، سخت میکنه .
    این تاپیک ایجاد شده برای اینکه دوستانی که دنبال سریالی برای دیدن هستن اینجا ژانرِ موردِ علاقشون و توقعی که از سریال دارن رو بگن تا دوستانی که اطلاعات بیشتری در موردِ سریال دارن بتونن توی انتخابِ یک سریالِ خوب راهنماییشون کنن .

پبشاپیش تشکر از مشارکتِ دوستان .

قوانـیــن تاپـیــک
    1-برای هر سریالی که پیشنهاد می‌دهید، حداقل یک خط هم برایش توضیح دهید و اگر بخش یا تاپیکی در انجمن داشت، لینک بخش یا تاپیک را هم ترجیحا قرار دهید.

2-لطفا از درخواست لینک و قرار دادن لینک دانلود در تاپیک اجتناب بفرمایید

2. 561 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

"Ross Geller",-=omid=-,.:'PΞJMΔП':.,.:SiSiBK:.,0UnknowN1,11212,123u,125yahel,3ven13,86471181,:: ERFAN ::,:::GOT:::,::LuCiFer::,a1251372,AAlireza,abadan-boy,abadanramin,abbas stannis,Achillies,AdibTE,ADOLOVSKY,adroit11,afraoo,afshin2014,aghasina21,ahmady45,Ahmad_n,akbatta,Alberty,Alex Vause,Ali.99,ali139494,ali1895,ali33,ali361,Ali9MJ23,alichoopa,alifondet,alip,Alireza-cRm,AlireZaaf__,alirezabm,AlirezAlirezA,Alireza_0111,aliskh,alitannaz,Alixw32,alizade,ali_74,ali_damashi,allen74,alod,alpay_fm,Amin,Amin03,amin1727,amingeneral,aminpesarmard,amin_orang,amin_vofa,AmiR RezA,amir123qwe,amir1690,amir2123,AmirGholi,Amirhossein17,AMIRHOSSEIN20,AMIRREZA RV,amir_999,amir_maxpayne,amo_omid,anzalichi,aQa GorGe,AR!@N,aramis2800,ARCTIC,aref74,arefeh-7,arezu3002,ariaieboy,arioxxxxx,armin0123,Arsalan.H,arshia001,arso,Artemis,asdali,ashley_1986,atena90,Atrin021,Avesperia,Avon Barksdale,azad10,babakpc2827282,bakuryu,Barkeep,Barney,Barney Stinson,barrai,Batlaghi,bayani,bbas,Being Amin,bibak20,BIG FELLAH,bikash,Bis,blackshow,bluestorm,Boatles-Oar,bysnco,CapIA,CapKiLL3r,Capricorn,caroline,caviya,Central Perk,Chandler Bing,Chaternet,checha,Chris,Clay Morrow,D O R D I,daee habib,danial1,DARK BOY,Dark Passenger589,Davinci,Days of Heaven,dazraf,deathpoint2002,deathstroke,Dexter_171,Dillan,dirty_coat,DivaN,djyazdan,dll,don draper,Dr. HANNIBAL LECTER,ehew,ehsan1370,EHSANRF,ehsan_2000,Ehsan_keen,eli99,EliJah,emadtvw,endoftime,erfan wahabi,erfan1st,erfan2086,erfani,erfanxxx,ergen,eric,errornima,ESajad,ESR,EstefaN,Ever_3313,fargo,farhad_5005,FARMANDEH,Farzad-Mz,FARZAD-P,fatima-b021,Fedex,fireboy8,Foa.neh,friendz,g0dsend313,Gallow,Game Of Thrones,gasarsa,Gates,Gharibe13,ghasemkalak,Ghazalll,gole yakh,golnoosh,Goudarz,Governor,H@RiR,hadi2006mi,hadiuss,hamed224,hamid k,hamid-p71,HAMID13,hamidchi,hamidvoosough1,Hasoud,hatam,hatamtv,Hesam,hesam220,hesamdx,hessamftm,hgot,hgwxx7,hitoo,HMNN,Hosna,hossein,hossein 2,hossein19,hossein2,hossein370,hosseinare,hosseinf722,Hosseinmehr,hosseinss76,Hossein_124,hossein_mdh,hossien89,hoto,hydrexis,Hypnos,idin,ifarzam,il Conformista,imaniy,Irag,iran9win,Islander,ShInOdA,Jack Bauer,jackbauer2012,jafar,jafar_20009_0,jake gyllenhal,janloka,Javad,javad0818,javadsm,JenabPargaar,jfnhvl,jokarsanaye,joker8,Julie,justUnited,K3li05,kamy_12,kargar999,karim_load,Katy Perry,Kazomo,KimiaM,King Aria,KING STANNIS,KING TWD,kingnessi,KingStranger,koresh92,kuchulu93,lastshepherd,legendary,Leonardo_D,Leyli,linkinpark20,Litoo,LOOPER,Lordloss,lordofgame,Lou Bloom,Lowkey,lucky75,m a h d i,M.Amir,M.pirate,M20N-5HiN3,m2love,m621,Maa vampire,maasoudn,Mahdi Razor,mahdi1356,mahdikhalili,mahour,mahshadak,majidmaster,majidss,majidzendaniyan,Malcolm X,mamad7070,MaMaLoM,Mani Vampire,manowar,mansourhobbit3,Marb,Marlon Brando,marya,maryam_b,mas5oud281,masoudahura,massam,Matin VT,matiyo,MDZaRa,Me1sam,Meee,MEHDIATB,Mehdimt3,mehditoghs,MeHr@n,mehrab 63,Mehrad7777,mehrdad_1,mehrdad_2,mehrganj,mehrsenal,Mel,meladyar,Meti,Mgs_Mashkook,MHD-KHZ,mhk,mhz98,Mia_3D,Midnight Coffee,midya,Mikado,Milad eMJey,MILANO,miola,misal021,Miss Harley,Mitarsam,MixMkv,mn66,mobiblu,mohamad13696,mohamadnisa,Mohammad Javid,Mohammad Tz,Mohammad-Javid,mohammad-om,mohammad1992,mohandex,mohsen kafka,Mohsen82,moji_moji_00,MOJTABA_k,monib,Moon Light,mootala,mortezasmh,moshkan,mosk,mr67,mreza-k,mrm1375,MrParhaM,mushroom,N1981,navid9,Ned Stark,nedashiva,neklas maykelson,nemsis,Nevah,nicolas7,niloofar22,nilou6,nima3333,nimas1,ninjamm,No Country,NOjAN,Nora,nosheh,Notion,Numero Uno,тнor,Oberyn Martell,omidan22,OmidS,onlyraulgonzal,Others,P!NK,P0ya,p30kingg,paradic,parhamaryan,pashang,passer_by,Patriot,Pedram Brando,pedram136,Pegah,persp000000lis,peyman_eun,Phenomenon,Phoebe,Pink Panther,Pirlo,pmn,Polarstern,poma,pooian,pooya,PouryaKht,pouya10,poyul,raha_91,RapidPc,Ray Deadman,Raylan Givens,realdota,Red Bull,redhood2003,rekaft,Reza-G,Reza-Scofield,reza8198,Rezaraki,rezarbn,REZAXIO,roohallahshab,rosa-e,roshan_gh,Rust Cohle,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,s1378,S@eeD-Mj,SA3iD,Saber-j,sadas,SaeeD-Mj90,Saeed.Crm7,saeedbahari,saeednaderi,saeedporreza9,saeedson,saeedzakhar,saeeid91,saeid33,SAH RAM,Sahid,sajad44,salarius,saman2esm,Samankaka,samansh,saman_pd09,sami1428,sandra,sApari,SaRaL,sasy20,Sayasla,sbhn,sedmamad,sepideh_h17,Serenita,Severus Snape,sh2012,sha2012,shahe parian,shahramirani,shayan010,shayan____sa,Shayea,Sherlockian,SHIELD,shinigamice,simorgh aseman,sina-hidden,sinanba2,SinaRC,Sina_Saw,Sσнєiℓ,Skadi,SKYPERSiA,smgh470,smh2011,Snow,sokhan1,SolTon,Spasitel,srk2010,stalker,stand,STAR,Star of GT,Stark Man,StarTak,STEFAŊ,stesa,still alive,Stone Heart,Successful Man,T1Enemy,tandis_104,Tha Real Nigga,The Buzzards,The Emperor,The Pianist,TheDarkness,thehooman,Thi JoKEr,ThunderStorm,tigerom,TOP GUN,toshishan,Toxic Fighter,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,TWD,UntouChable,مهسار,مریم د,مزدک,گل گلدون,v-abbasi,V@hiD,vA hid,vahid-fcb,vahidcivil66,vaker,Vampire,Vampire Blood,vampire021,vampire_sh17,vapid,Vic Mackey,virus,VIVA THE ROCK,voldemort,WALKING DE4D,WalTer WhiTe,Webber,white_beard,wlh,wlmajid,xaagh,XFIGHT3R,xxzzaa,yaser63,zarbang,zarriz,zesht,zizi12,Zombieland,ZzEeDd,[JOKER],ŞłŁΞИҬ,_BEHZAD_,_cheater,_Maryam_,_MRM_,_princ3_,_Tara_,~AzaDeH~,سوشیانت

سپاس
    7
    از این کاربر 57 بار در 7 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

نقل قول نوشته اصلی توسط Nicolas Brown نمایش پست ها
    ٍباقی رو که دوستان گفتن و به جز اونا اینارو پیشنهاد میکنم

EveryThing Sucks
    On My Block

ممنون.❤️
    EveryThing Sucks رو دارم میبنم
    On my block زیرنویسش رو پیدا نکردم -.-
    |اشـــتباھ خوٮ|

4. 10 کاربرِ زیر از ehew بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,016
    از این کاربر 293 بار در 41 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط ehew نمایش پست ها
    سلام میشه سریال های تینجری رو معرفی کنید سریال هایی که در محیط مدرسست یا داستان چندا نوجون
    سلام منم دو تا سریال دیگه معرفی می کنم
    1- gilmore girls
    2- gossip Girl

6. 9 کاربرِ زیر از javad0818 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    218
    از این کاربر 705 بار در 92 پست سپاس گزاری شده

سلام
    دوستانی که سریال 100 رو دیدن میتونن بگن چجور سریالیه؟ موضوعش چیه و به کدوم سریال نزدیکه؟
    ارزش دیدن داره ؟

8. 8 کاربرِ زیر از hossein370 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

F*ck society
    سپاس
    749
    از این کاربر 806 بار در 119 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط javad0818 نمایش پست ها
    سلام میشه سریال های تینجری رو معرفی کنید سریال هایی که در محیط مدرسست یا داستان چندا نوجون
    میتونم vice principals رو پیشنهاد بدم،در کل دو فصل بیشتر نیست
    زندگی یعنی سینما،سینما یعنی وسترن

10. 9 کاربرِ زیر از mhz98 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تو نیکی کن و در دجله انداز!
    سپاس
    1,922
    از این کاربر 3,716 بار در 426 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein370 نمایش پست ها
    سلام
    دوستانی که سریال 100 رو دیدن میتونن بگن چجور سریالیه؟ موضوعش چیه و به کدوم سریال نزدیکه؟
    ارزش دیدن داره ؟
    یک سریال آخر زمانی با تم تینیجری که به نظرم ندیدنش چیزی رو تغییر نمیده... مثل سریال under the..
    البته اینم بگم از نظر من فلش و ارو و اینها هم ارزش دیدن ندارن... حداقل من بعد از یکی دو فصل دیگه نمی بینم...

12. 10 کاربرِ زیر از nosheh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

By Order of The Peaky Blinders
    سپاس
    16
    از این کاربر 528 بار در 45 پست سپاس گزاری شده

سلام
    ارزش دیدن داره ؟
    یک قائده کلی هست که : همه سریال بازا اون اوایل که شروع میکنند به سریال دیدن همه چیز براشون جذابه ، اما شاید بعد از یک سال دیگه هرچیزی براشون درگیر کننده نیست
    مثلا اکثرا با سریالای فلش و ارو و سوپرنچرال شروع میکنند و همه چند فصل دنبال میکنند ، بعد که اون فاز میگذره میفهمن چقدر سریال مسخره ای است . (اگه بخوام استثناء قائل بشم عده ای هم هستن که درکل به ژانر ابرقهرمانی علاقه دارن و اینجور سریال ها رو حتی با پخش هفتگی دنبال میکنند !)

چیزی که باعث شد پاسخ بدم اینه که من خودمم چند شک دارم که شروع کنم یا نه ! حالا چند روز پیش شروع کردم و تا قسمت 4 دیدم

بعد از دیدن چهار قسمت : سریال The 100 قطعا بهتر از دیگر کارهای مشابه CW است ، اما در اینطور سریال های تخیلی بسیار از جلوه های ویژه استفاده میشه ، همین امر باعث میشه اگر جلوه های ویژه خوب از کار درنیاد باعث پس زدن مخاطب بشه که همین اتفاق در The 100 افتاده ! نه اینکه بد باشه ، اما در حد خیلی خوب نیست !
    خودمم هنوز نمیدونم ادامه بدم یا نه ! اما شما اگر از اون سخت گیرهایی هستی که هر چیزی به مذاقت خوش نمیاد سمتش نرو . ولی اگه مشکل پسند نیستی بگم که ایده جالبی داره و میتونه برات خاطره انگیز بشه

14. 12 کاربرِ زیر از SajadMarvel بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    235
    از این کاربر 392 بار در 124 پست سپاس گزاری شده

سلام.سریالش ارزش دیدن نداره و من خودم عاشق ژانر تخیلی ماجراجویی هستم ولی این سریال بیشتر عاشقانه هستش و باید اسمش رو بزارن چهار تا بچه خوشگل روی زمین و ...من چهار قسمتش رو دیدم واقعا حیف وقت که بزاری

16. 8 کاربرِ زیر از sedmamad بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

!و حقیقت الماسی است در تشت کثافت
    سپاس
    2,233
    از این کاربر 3,602 بار در 402 پست سپاس گزاری شده

سلام
    ارزش دیدن داره ؟
    بقیه نظراتشون رو گفتن، ولی برعکس انتظارم هیچ کدوم تعریفی نکردن! چون خودم ازین سریال خوشم اومد تا جایی که اومده دیدم،ابتدای شروع به سریال دیدن هم نبودم و از کسایی که از ارو و... خوششون میاد و دنبال میکنن هم نیستم!
    توی شبکه CW فصل اول ارو دوست داشتم و سوپرنچرال رو تا فصلای وسطش! ماشالله اینقدر فصل داده که نمیدونم تا کجا دیدم اصلا ولی میدونم ازیه جایی به بعد بریدم! ومپایر دایاریز رو هم یکم دیدم و ولی کردم، به جز اینام سریالی ازین شبکه ندیدم.
    در مورد 100 اتفاقا برعکس انتظاری که داشتم سریال خوبی بود بخصوص از وسطای فصل یک تا وسطای فصل دو. به نظرم بهترین اش این بازه بود. شخصیت ها نوچوون اند و یکم از لوس بازی های این شبکه توش هست ولی نکات مثبتش بیشتر از این مورد بود. ایده اولیه داستان شاید یکم تکراری باشه ولی نحوه ی روایتش و پیشبرد داستان خوبه و آدم رو جذب میکنه. فصل سه شاید ضعیف ترین فصل باشه، (از نظر من که هست) فصل پنج هم حدود 10 روز دیگه شروع بشه و من که دنبال میکنم و توصیه میکنم حداقل تا آخر فصل دو ببینید.
    این سریال رو از روی یه سری رمان نوشتن و داستانش رو ارتقا دادن! داستان سریال گویا خیلی بهتر از نوشته ی نویسنده ی اصلیه اینطور که تو نظرات تو اینور اونور خوندم!

از CW یه Secret circle رو هم قدیم دیدم حالا که خوب فکر میکنم اون کنسل شد!

18. 12 کاربرِ زیر از Rezaraki بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    150
    از این کاربر 651 بار در 97 پست سپاس گزاری شده

واسه دیدن Black Sails شک داشتم.پریروز شروع به دیدن کردم الان فصل 2 رو تموم کردم. به نظرم این سریال کمتر از حقش معرفی شده. اگه دو دل هستید حتما ببینید.

20. 12 کاربرِ زیر از H.Caulfield بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    218
    از این کاربر 705 بار در 92 پست سپاس گزاری شده

مرسی از دوستان که راهنمایی کردن.
    با توجه به نظراتی که خوندم قطعا نگاه نمیکن چون اصلا اهل ژانرایی تخیلی و ابر قهرمانی نیستم. البته همیشه استثنا وجود داره ولی تا جایی که یادمه سریالی مثه اررو و بانشی رو نصفه گذاشتم به حال خودشون.

22. 10 کاربرِ زیر از hossein370 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 689 از 849 اولیناولین ... 189489589639664679687688689690691699714739789 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع