برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 625 از 849 اولیناولین ... 125425525575600615623624625626627635650675725825 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,241 تا 6,250 از مجموع 8486
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

thumbsup راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

اگر صفحه ی اصلی همین انجمن رو نگاه کنید به اسم سریال های زیادی برمیخورید که ممکنه اطلاعات زیادی در مورد اون سریال نداشته باشید . مثلا ژانر سریال، بازیگرا و مهم تر از همه سطح کیفی سریال ...
    در پی رقابت شبکه های پخش کننده ی سریال، هر روز هم بر تعداد سریال ها اضافه میشه و البته...هر فصل هم اخبار سریال هایی که کنسل شدن اعلام میشه . از طرفی همه ی سریال ها از سطح بالایی برخوردار نیستن و همین انتخاب رو برای کسی که میخواد شروع به دیدن سریالی جدید بکنه، سخت میکنه .
    این تاپیک ایجاد شده برای اینکه دوستانی که دنبال سریالی برای دیدن هستن اینجا ژانرِ موردِ علاقشون و توقعی که از سریال دارن رو بگن تا دوستانی که اطلاعات بیشتری در موردِ سریال دارن بتونن توی انتخابِ یک سریالِ خوب راهنماییشون کنن .

پبشاپیش تشکر از مشارکتِ دوستان .

قوانـیــن تاپـیــک
    1-برای هر سریالی که پیشنهاد می‌دهید، حداقل یک خط هم برایش توضیح دهید و اگر بخش یا تاپیکی در انجمن داشت، لینک بخش یا تاپیک را هم ترجیحا قرار دهید.

2-لطفا از درخواست لینک و قرار دادن لینک دانلود در تاپیک اجتناب بفرمایید

2. 561 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

"Ross Geller",-=omid=-,.:'PΞJMΔП':.,.:SiSiBK:.,0UnknowN1,11212,123u,125yahel,3ven13,86471181,:: ERFAN ::,:::GOT:::,::LuCiFer::,a1251372,AAlireza,abadan-boy,abadanramin,abbas stannis,Achillies,AdibTE,ADOLOVSKY,adroit11,afraoo,afshin2014,aghasina21,ahmady45,Ahmad_n,akbatta,Alberty,Alex Vause,Ali.99,ali139494,ali1895,ali33,ali361,Ali9MJ23,alichoopa,alifondet,alip,Alireza-cRm,AlireZaaf__,alirezabm,AlirezAlirezA,Alireza_0111,aliskh,alitannaz,Alixw32,alizade,ali_74,ali_damashi,allen74,alod,alpay_fm,Amin,Amin03,amin1727,amingeneral,aminpesarmard,amin_orang,amin_vofa,AmiR RezA,amir123qwe,amir1690,amir2123,AmirGholi,Amirhossein17,AMIRHOSSEIN20,AMIRREZA RV,amir_999,amir_maxpayne,amo_omid,anzalichi,aQa GorGe,AR!@N,aramis2800,ARCTIC,aref74,arefeh-7,arezu3002,ariaieboy,arioxxxxx,armin0123,Arsalan.H,arshia001,arso,Artemis,asdali,ashley_1986,atena90,Atrin021,Avesperia,Avon Barksdale,azad10,babakpc2827282,bakuryu,Barkeep,Barney,Barney Stinson,barrai,Batlaghi,bayani,bbas,Being Amin,bibak20,BIG FELLAH,bikash,Bis,blackshow,bluestorm,Boatles-Oar,bysnco,CapIA,CapKiLL3r,Capricorn,caroline,caviya,Central Perk,Chandler Bing,Chaternet,checha,Chris,Clay Morrow,D O R D I,daee habib,danial1,DARK BOY,Dark Passenger589,Davinci,Days of Heaven,dazraf,deathpoint2002,deathstroke,Dexter_171,Dillan,dirty_coat,DivaN,djyazdan,dll,don draper,Dr. HANNIBAL LECTER,ehew,ehsan1370,EHSANRF,ehsan_2000,Ehsan_keen,eli99,EliJah,emadtvw,endoftime,erfan wahabi,erfan1st,erfan2086,erfani,erfanxxx,ergen,eric,errornima,ESajad,ESR,EstefaN,Ever_3313,fargo,farhad_5005,FARMANDEH,Farzad-Mz,FARZAD-P,fatima-b021,Fedex,fireboy8,Foa.neh,friendz,g0dsend313,Gallow,Game Of Thrones,gasarsa,Gates,Gharibe13,ghasemkalak,Ghazalll,gole yakh,golnoosh,Goudarz,Governor,H@RiR,hadi2006mi,hadiuss,hamed224,hamid k,hamid-p71,HAMID13,hamidchi,hamidvoosough1,Hasoud,hatam,hatamtv,Hesam,hesam220,hesamdx,hessamftm,hgot,hgwxx7,hitoo,HMNN,Hosna,hossein,hossein 2,hossein19,hossein2,hossein370,hosseinare,hosseinf722,Hosseinmehr,hosseinss76,Hossein_124,hossein_mdh,hossien89,hoto,hydrexis,Hypnos,idin,ifarzam,il Conformista,imaniy,Irag,iran9win,Islander,ShInOdA,Jack Bauer,jackbauer2012,jafar,jafar_20009_0,jake gyllenhal,janloka,Javad,javad0818,javadsm,JenabPargaar,jfnhvl,jokarsanaye,joker8,Julie,justUnited,K3li05,kamy_12,kargar999,karim_load,Katy Perry,Kazomo,KimiaM,King Aria,KING STANNIS,KING TWD,kingnessi,KingStranger,koresh92,kuchulu93,lastshepherd,legendary,Leonardo_D,Leyli,linkinpark20,Litoo,LOOPER,Lordloss,lordofgame,Lou Bloom,Lowkey,lucky75,m a h d i,M.Amir,M.pirate,M20N-5HiN3,m2love,m621,Maa vampire,maasoudn,Mahdi Razor,mahdi1356,mahdikhalili,mahour,mahshadak,majidmaster,majidss,majidzendaniyan,Malcolm X,mamad7070,MaMaLoM,Mani Vampire,manowar,mansourhobbit3,Marb,Marlon Brando,marya,maryam_b,mas5oud281,masoudahura,massam,Matin VT,matiyo,MDZaRa,Me1sam,Meee,MEHDIATB,Mehdimt3,mehditoghs,MeHr@n,mehrab 63,Mehrad7777,mehrdad_1,mehrdad_2,mehrganj,mehrsenal,Mel,meladyar,Meti,Mgs_Mashkook,MHD-KHZ,mhk,mhz98,Mia_3D,Midnight Coffee,midya,Mikado,Milad eMJey,MILANO,miola,misal021,Miss Harley,Mitarsam,MixMkv,mn66,mobiblu,mohamad13696,mohamadnisa,Mohammad Javid,Mohammad Tz,Mohammad-Javid,mohammad-om,mohammad1992,mohandex,mohsen kafka,Mohsen82,moji_moji_00,MOJTABA_k,monib,Moon Light,mootala,mortezasmh,moshkan,mosk,mr67,mreza-k,mrm1375,MrParhaM,mushroom,N1981,navid9,Ned Stark,nedashiva,neklas maykelson,nemsis,Nevah,nicolas7,niloofar22,nilou6,nima3333,nimas1,ninjamm,No Country,NOjAN,Nora,nosheh,Notion,Numero Uno,тнor,Oberyn Martell,omidan22,OmidS,onlyraulgonzal,Others,P!NK,P0ya,p30kingg,paradic,parhamaryan,pashang,passer_by,Patriot,Pedram Brando,pedram136,Pegah,persp000000lis,peyman_eun,Phenomenon,Phoebe,Pink Panther,Pirlo,pmn,Polarstern,poma,pooian,pooya,PouryaKht,pouya10,poyul,raha_91,RapidPc,Ray Deadman,Raylan Givens,realdota,Red Bull,redhood2003,rekaft,Reza-G,Reza-Scofield,reza8198,Rezaraki,rezarbn,REZAXIO,roohallahshab,rosa-e,roshan_gh,Rust Cohle,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,s1378,S@eeD-Mj,SA3iD,Saber-j,sadas,SaeeD-Mj90,Saeed.Crm7,saeedbahari,saeednaderi,saeedporreza9,saeedson,saeedzakhar,saeeid91,saeid33,SAH RAM,Sahid,sajad44,salarius,saman2esm,Samankaka,samansh,saman_pd09,sami1428,sandra,sApari,SaRaL,sasy20,Sayasla,sbhn,sedmamad,sepideh_h17,Serenita,Severus Snape,sh2012,sha2012,shahe parian,shahramirani,shayan010,shayan____sa,Shayea,Sherlockian,SHIELD,shinigamice,simorgh aseman,sina-hidden,sinanba2,SinaRC,Sina_Saw,Sσнєiℓ,Skadi,SKYPERSiA,smgh470,smh2011,Snow,sokhan1,SolTon,Spasitel,srk2010,stalker,stand,STAR,Star of GT,Stark Man,StarTak,STEFAŊ,stesa,still alive,Stone Heart,Successful Man,T1Enemy,tandis_104,Tha Real Nigga,The Buzzards,The Emperor,The Pianist,TheDarkness,thehooman,Thi JoKEr,ThunderStorm,tigerom,TOP GUN,toshishan,Toxic Fighter,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,TWD,UntouChable,مهسار,مریم د,مزدک,گل گلدون,v-abbasi,V@hiD,vA hid,vahid-fcb,vahidcivil66,vaker,Vampire,Vampire Blood,vampire021,vampire_sh17,vapid,Vic Mackey,virus,VIVA THE ROCK,voldemort,WALKING DE4D,WalTer WhiTe,Webber,white_beard,wlh,wlmajid,xaagh,XFIGHT3R,xxzzaa,yaser63,zarbang,zarriz,zesht,zizi12,Zombieland,ZzEeDd,[JOKER],ŞłŁΞИҬ,_BEHZAD_,_cheater,_Maryam_,_MRM_,_princ3_,_Tara_,~AzaDeH~,سوشیانت

تو نیکی کن و در دجله انداز!
    سپاس
    1,922
    از این کاربر 3,716 بار در 426 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan____sa نمایش پست ها
    اقا یه سیتکام فوق العاده معرفی کنید مثل friends یا how i met باشه (خسته شدم انقدر اینا رو دیدم!!!)

وقدیمی هم نباشه

دلچسب باشه لطفا
    به نظر من mom هم خیلی عالیه و حتی baby daddy

4. 4 کاربرِ زیر از nosheh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    730
    از این کاربر 292 بار در 55 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan____sa نمایش پست ها
    اقا یه سیتکام فوق العاده معرفی کنید مثل friends یا how i met باشه (خسته شدم انقدر اینا رو دیدم!!!)

وقدیمی هم نباشه

دلچسب باشه لطفا
    the ranch
    baby daddy

6. 4 کاربرِ زیر از koresh92 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    63
    از این کاربر 135 بار در 40 پست سپاس گزاری شده

سلام , من سریال فرندز رو دیدم و خیلی خوشم اومد , خواستم سریال آشنایی با مادر رو هم شروع کنم که مث اینکه آخرشو خراب کردن , درسته؟
    چه سریالای دیگه ای رو معرفی میکنید ؟
    Seinfeld خوبه ؟

در کل هر سریالی معرفی میکنید , سریالی باشه که آخرشو خراب نکرده باشن

8. 2 کاربرِ زیر از Mv1093 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2
    از این کاربر 51 بار در 8 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Mv1093 نمایش پست ها
    سلام , من سریال فرندز رو دیدم و خیلی خوشم اومد , خواستم سریال آشنایی با مادر رو هم شروع کنم که مث اینکه آخرشو خراب کردن , درسته؟
    چه سریالای دیگه ای رو معرفی میکنید ؟
    Seinfeld خوبه ؟

در کل هر سریالی معرفی میکنید , سریالی باشه که آخرشو خراب نکرده باشن
    بسته به سلیقه‌ی بیننده داره.. به نظر من آخرش خوب بود. می تونست جور دیگه بهتر باشه ولی به نظر من حداقل خراب نکردن.. ببین حتما ارزشش رو داره. اینم بگم درامش از فرندز خیلی بیشتره.

Frasier رو هم پیشنهاد می کنم منتها تا فصل چهار و قسمت نه بیشتر زیرنویس نشده.

10. 2 کاربرِ زیر از New York بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,000
    از این کاربر 1,263 بار در 152 پست سپاس گزاری شده

وقت بخیر
    چند تا سریال بریتانیایی ترجیحا پلیسی لطفا معرفی کنین
    چند ساله ترو بلادو نگاه نکردم اون آخرا همه عاشق سوکی شده بودن و اریک هم ابهتشو از دست داده بود...این دو فصل آخر ارزش دیدن داره یا مثل باقی فصلاست؟

12. 2 کاربرِ زیر از eric بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,077
    از این کاربر 157 بار در 32 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط eric نمایش پست ها
    وقت بخیر
    The Fall , Broadchurch هردو بریتانیایی و پلیسی هستن و سریالای خوبی هم هستن

14. کاربر زیر از Mohammad Javid بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    2
    از این کاربر 51 بار در 8 پست سپاس گزاری شده

وقت بخیر
    چند ساله ترو بلادو نگاه نکردم اون آخرا همه عاشق سوکی شده بودن و اریک هم ابهتشو از دست داده بود...این دو فصل آخر ارزش دیدن داره یا مثل باقی فصلاست؟
    آب دستته بذار زمین Luther رو ببین

16. 3 کاربرِ زیر از New York بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4
    از این کاربر 15 بار در 4 پست سپاس گزاری شده

پاسخ راهنمايي برای شروعِ دیدنِ یک سریال

سلام
    من ميخوام يه سرياله قوي درام شروع كنم ميخواستم نظرتونو بدونم
    سريال كم نديدم اما بهترينارو از نظر خودم ميگم كه با سليقم اشنا شين

breaking bad
    the sopranos
    six feet under
    oz
    the wire
    الانم چندتا سريال هست كه موندم توشون مثل
    boardwalk empire
    rectify
    justifide
    mad men
    downton abbey
    peaky blinders
    ميخوام نظر شمارو راجبشون بدونم ممنون ميشم

18. 2 کاربرِ زیر از Faridz بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I had a marvelous time ruining everything
    سپاس
    5,825
    از این کاربر 6,157 بار در 476 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : پاسخ راهنمايي برای شروعِ دیدنِ یک سریال

نقل قول نوشته اصلی توسط Faridz نمایش پست ها
    سلام

breaking bad
    the sopranos
    six feet under
    oz
    the wire
    boardwalk empire
    rectify
    justifide
    mad men
    downton abbey
    peaky blinders
    Peaky Blinders رو قبل هرچیزی ببین فقط همین پیشنهادو دارم برات http://tvworld.info/showthread.php?t=42325
    Justified هم بد نیس جالبه بعدش اونو ببین http://tvworld.info/showthread.php?t=24735
    Rectify درامش از این دوتا بیشتره با این تاپیک باهاش آشنا شو http://tvworld.info/showthread.php?t=41215
    اصلا این سریالا همه ـشون تخصص هومن ـه منم تریبون ب ایشون میسپرم شمارو بهتر راهنمایی کنه

20. 4 کاربرِ زیر از Mia_3D بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تو نیکی کن و در دجله انداز!
    سپاس
    1,922
    از این کاربر 3,716 بار در 426 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : پاسخ راهنمايي برای شروعِ دیدنِ یک سریال

وقت بخیر
    Luther , The Fall , Broadchurch , Endeavour رو صد در صد ببین
    بعد اینا تموم شد برو سراغ Wallander

اضافه شده در : 2 minutes

نقل قول نوشته اصلی توسط Faridz نمایش پست ها
    سلام

breaking bad
    the sopranos
    six feet under
    oz
    the wire
    boardwalk empire
    rectify
    justifide
    mad men
    downton abbey
    peaky blinders
    من rectify , bloodline رو حتما پیشنهاد می دم ببینی

به شخصه از downton abbey لذت نبردم و peaky blin... رو هم جز علاقه مندی هام نبود...

22. 3 کاربرِ زیر از nosheh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 625 از 849 اولیناولین ... 125425525575600615623624625626627635650675725825 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع