برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 680 از 849 اولیناولین ... 180480580630655670678679680681682690705730780 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,791 تا 6,800 از مجموع 8486
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

thumbsup راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

اگر صفحه ی اصلی همین انجمن رو نگاه کنید به اسم سریال های زیادی برمیخورید که ممکنه اطلاعات زیادی در مورد اون سریال نداشته باشید . مثلا ژانر سریال، بازیگرا و مهم تر از همه سطح کیفی سریال ...
    در پی رقابت شبکه های پخش کننده ی سریال، هر روز هم بر تعداد سریال ها اضافه میشه و البته...هر فصل هم اخبار سریال هایی که کنسل شدن اعلام میشه . از طرفی همه ی سریال ها از سطح بالایی برخوردار نیستن و همین انتخاب رو برای کسی که میخواد شروع به دیدن سریالی جدید بکنه، سخت میکنه .
    این تاپیک ایجاد شده برای اینکه دوستانی که دنبال سریالی برای دیدن هستن اینجا ژانرِ موردِ علاقشون و توقعی که از سریال دارن رو بگن تا دوستانی که اطلاعات بیشتری در موردِ سریال دارن بتونن توی انتخابِ یک سریالِ خوب راهنماییشون کنن .

پبشاپیش تشکر از مشارکتِ دوستان .

قوانـیــن تاپـیــک
    1-برای هر سریالی که پیشنهاد می‌دهید، حداقل یک خط هم برایش توضیح دهید و اگر بخش یا تاپیکی در انجمن داشت، لینک بخش یا تاپیک را هم ترجیحا قرار دهید.

2-لطفا از درخواست لینک و قرار دادن لینک دانلود در تاپیک اجتناب بفرمایید

2. 561 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

"Ross Geller",-=omid=-,.:'PΞJMΔП':.,.:SiSiBK:.,0UnknowN1,11212,123u,125yahel,3ven13,86471181,:: ERFAN ::,:::GOT:::,::LuCiFer::,a1251372,AAlireza,abadan-boy,abadanramin,abbas stannis,Achillies,AdibTE,ADOLOVSKY,adroit11,afraoo,afshin2014,aghasina21,ahmady45,Ahmad_n,akbatta,Alberty,Alex Vause,Ali.99,ali139494,ali1895,ali33,ali361,Ali9MJ23,alichoopa,alifondet,alip,Alireza-cRm,AlireZaaf__,alirezabm,AlirezAlirezA,Alireza_0111,aliskh,alitannaz,Alixw32,alizade,ali_74,ali_damashi,allen74,alod,alpay_fm,Amin,Amin03,amin1727,amingeneral,aminpesarmard,amin_orang,amin_vofa,AmiR RezA,amir123qwe,amir1690,amir2123,AmirGholi,Amirhossein17,AMIRHOSSEIN20,AMIRREZA RV,amir_999,amir_maxpayne,amo_omid,anzalichi,aQa GorGe,AR!@N,aramis2800,ARCTIC,aref74,arefeh-7,arezu3002,ariaieboy,arioxxxxx,armin0123,Arsalan.H,arshia001,arso,Artemis,asdali,ashley_1986,atena90,Atrin021,Avesperia,Avon Barksdale,azad10,babakpc2827282,bakuryu,Barkeep,Barney,Barney Stinson,barrai,Batlaghi,bayani,bbas,Being Amin,bibak20,BIG FELLAH,bikash,Bis,blackshow,bluestorm,Boatles-Oar,bysnco,CapIA,CapKiLL3r,Capricorn,caroline,caviya,Central Perk,Chandler Bing,Chaternet,checha,Chris,Clay Morrow,D O R D I,daee habib,danial1,DARK BOY,Dark Passenger589,Davinci,Days of Heaven,dazraf,deathpoint2002,deathstroke,Dexter_171,Dillan,dirty_coat,DivaN,djyazdan,dll,don draper,Dr. HANNIBAL LECTER,ehew,ehsan1370,EHSANRF,ehsan_2000,Ehsan_keen,eli99,EliJah,emadtvw,endoftime,erfan wahabi,erfan1st,erfan2086,erfani,erfanxxx,ergen,eric,errornima,ESajad,ESR,EstefaN,Ever_3313,fargo,farhad_5005,FARMANDEH,Farzad-Mz,FARZAD-P,fatima-b021,Fedex,fireboy8,Foa.neh,friendz,g0dsend313,Gallow,Game Of Thrones,gasarsa,Gates,Gharibe13,ghasemkalak,Ghazalll,gole yakh,golnoosh,Goudarz,Governor,H@RiR,hadi2006mi,hadiuss,hamed224,hamid k,hamid-p71,HAMID13,hamidchi,hamidvoosough1,Hasoud,hatam,hatamtv,Hesam,hesam220,hesamdx,hessamftm,hgot,hgwxx7,hitoo,HMNN,Hosna,hossein,hossein 2,hossein19,hossein2,hossein370,hosseinare,hosseinf722,Hosseinmehr,hosseinss76,Hossein_124,hossein_mdh,hossien89,hoto,hydrexis,Hypnos,idin,ifarzam,il Conformista,imaniy,Irag,iran9win,Islander,ShInOdA,Jack Bauer,jackbauer2012,jafar,jafar_20009_0,jake gyllenhal,janloka,Javad,javad0818,javadsm,JenabPargaar,jfnhvl,jokarsanaye,joker8,Julie,justUnited,K3li05,kamy_12,kargar999,karim_load,Katy Perry,Kazomo,KimiaM,King Aria,KING STANNIS,KING TWD,kingnessi,KingStranger,koresh92,kuchulu93,lastshepherd,legendary,Leonardo_D,Leyli,linkinpark20,Litoo,LOOPER,Lordloss,lordofgame,Lou Bloom,Lowkey,lucky75,m a h d i,M.Amir,M.pirate,M20N-5HiN3,m2love,m621,Maa vampire,maasoudn,Mahdi Razor,mahdi1356,mahdikhalili,mahour,mahshadak,majidmaster,majidss,majidzendaniyan,Malcolm X,mamad7070,MaMaLoM,Mani Vampire,manowar,mansourhobbit3,Marb,Marlon Brando,marya,maryam_b,mas5oud281,masoudahura,massam,Matin VT,matiyo,MDZaRa,Me1sam,Meee,MEHDIATB,Mehdimt3,mehditoghs,MeHr@n,mehrab 63,Mehrad7777,mehrdad_1,mehrdad_2,mehrganj,mehrsenal,Mel,meladyar,Meti,Mgs_Mashkook,MHD-KHZ,mhk,mhz98,Mia_3D,Midnight Coffee,midya,Mikado,Milad eMJey,MILANO,miola,misal021,Miss Harley,Mitarsam,MixMkv,mn66,mobiblu,mohamad13696,mohamadnisa,Mohammad Javid,Mohammad Tz,Mohammad-Javid,mohammad-om,mohammad1992,mohandex,mohsen kafka,Mohsen82,moji_moji_00,MOJTABA_k,monib,Moon Light,mootala,mortezasmh,moshkan,mosk,mr67,mreza-k,mrm1375,MrParhaM,mushroom,N1981,navid9,Ned Stark,nedashiva,neklas maykelson,nemsis,Nevah,nicolas7,niloofar22,nilou6,nima3333,nimas1,ninjamm,No Country,NOjAN,Nora,nosheh,Notion,Numero Uno,тнor,Oberyn Martell,omidan22,OmidS,onlyraulgonzal,Others,P!NK,P0ya,p30kingg,paradic,parhamaryan,pashang,passer_by,Patriot,Pedram Brando,pedram136,Pegah,persp000000lis,peyman_eun,Phenomenon,Phoebe,Pink Panther,Pirlo,pmn,Polarstern,poma,pooian,pooya,PouryaKht,pouya10,poyul,raha_91,RapidPc,Ray Deadman,Raylan Givens,realdota,Red Bull,redhood2003,rekaft,Reza-G,Reza-Scofield,reza8198,Rezaraki,rezarbn,REZAXIO,roohallahshab,rosa-e,roshan_gh,Rust Cohle,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,s1378,S@eeD-Mj,SA3iD,Saber-j,sadas,SaeeD-Mj90,Saeed.Crm7,saeedbahari,saeednaderi,saeedporreza9,saeedson,saeedzakhar,saeeid91,saeid33,SAH RAM,Sahid,sajad44,salarius,saman2esm,Samankaka,samansh,saman_pd09,sami1428,sandra,sApari,SaRaL,sasy20,Sayasla,sbhn,sedmamad,sepideh_h17,Serenita,Severus Snape,sh2012,sha2012,shahe parian,shahramirani,shayan010,shayan____sa,Shayea,Sherlockian,SHIELD,shinigamice,simorgh aseman,sina-hidden,sinanba2,SinaRC,Sina_Saw,Sσнєiℓ,Skadi,SKYPERSiA,smgh470,smh2011,Snow,sokhan1,SolTon,Spasitel,srk2010,stalker,stand,STAR,Star of GT,Stark Man,StarTak,STEFAŊ,stesa,still alive,Stone Heart,Successful Man,T1Enemy,tandis_104,Tha Real Nigga,The Buzzards,The Emperor,The Pianist,TheDarkness,thehooman,Thi JoKEr,ThunderStorm,tigerom,TOP GUN,toshishan,Toxic Fighter,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,TWD,UntouChable,مهسار,مریم د,مزدک,گل گلدون,v-abbasi,V@hiD,vA hid,vahid-fcb,vahidcivil66,vaker,Vampire,Vampire Blood,vampire021,vampire_sh17,vapid,Vic Mackey,virus,VIVA THE ROCK,voldemort,WALKING DE4D,WalTer WhiTe,Webber,white_beard,wlh,wlmajid,xaagh,XFIGHT3R,xxzzaa,yaser63,zarbang,zarriz,zesht,zizi12,Zombieland,ZzEeDd,[JOKER],ŞłŁΞИҬ,_BEHZAD_,_cheater,_Maryam_,_MRM_,_princ3_,_Tara_,~AzaDeH~,سوشیانت

Ain't No Such Things As Halfway Crooks
    The Oswald State Correctional Facility, Level 4
    سپاس
    14,953
    از این کاربر 18,646 بار در 1,392 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

[QUOTE=Eagle_of_Steel;233417]باسلام خدمت همه دوستان
    چندتا سریال کمدی بی زحمت معرفی کنین که کلا حال و هوای آدمو عوض کنه.
    تا الان هیچ سریال کمدی دنبال نکردم پس هر گزینه ای که معرفی کنین استقبال میکنم
    با تشکرات فراوان[/QUOنخوبن

خودم سیتکام باز ام و خیلی این سبک سریال های حال خوب کن دوست دارم و شب قبل از خواب سه چهار قسمت میبینم
    Friends
    Seinfeld
    اصلا توجه نکن فصول ابتدایی مخصوصا سینفلد شاید یه خورده خوشت نیاد ولی در ادامه عالی میشه
    Scrabs : خیلی دوستش دارم لینک کم حجم خواستی بگو همشون یه کیفیتن فقط فشرده نشده اکثر سایت ها
    The office یکی از بهترین ها از فصل دوم اوج میگیره و فصل اول اصلا در حد فصول بعدی نیست و عالی میشه
    Parks and recreation اینم همینطوز فصل او رو دوست نداشتم ولی از فصل دوم عاشقش شدم محشره
    Its always sunny in Philadelphia این رو به نظرم باید بزازی اول لیست بهترینه مشتاق فصل جدیدم و عیشی که برای فصل ۱۳! دارم رو برای GOT ندارم
    The big bang theory حیف شد این سریال ازت کرد تا فصل پنج و کمی ۶ خوب بود ولی در ادامه افت زیادی کرد
    Young Sheldon: در مورد دوران کودکی یکی از شخصیت های بیگ بنگ تئوری که خیلی دوستش دارم از اون حال خوب کن هاست و به نظرم نیازی به دیدن بیگ بنگ نداره
    How I meet your mother : خیلی دوستش دارم و به نظرم افت چندانی نکرد و تا اخر عالی بود
    This is 70
    Shameless فکر نکنم نیازی به تعریق داشته باشه
    Malcolm in the middle هم خیلی خوبن
    فعلا همینجا همینا رو ببین اگه خواستی بازم میگم زیاد هست

4. 10 کاربرِ زیر از Tha Real Nigga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Ain't No Such Things As Halfway Crooks
    The Oswald State Correctional Facility, Level 4
    سپاس
    14,953
    از این کاربر 18,646 بار در 1,392 پست سپاس گزاری شده

[QUOTE=Eagle_of_Steel;233417]باسلام خدمت همه دوستان
    با تشکرات فراوانSmiley17:[/QUOTE

خودم سیتکام باز ام و خیلی این سبک سریال های حال خوب کن دوست دارم و شب قبل از خواب سه چهار قسمت میبینم
    Friends
    Seinfeld
    اصلا توجه نکن فصول ابتدایی مخصوصا سینفلد شاید یه خورده خوشت نیاد ولی در ادامه عالی میشه
    Scrubs : خیلی دوستش دارم لینک کم حجم خواستی بگو همشون یه کیفیتن فقط فشرده نشده اکثر سایت ها
    The office یکی از بهترین ها از فصل دوم اوج میگیره و فصل اول اصلا در حد فصول بعدی نیست و عالی میشه
    Parks and recreation اینم همینطوز فصل او رو دوست نداشتم ولی از فصل دوم عاشقش شدم محشره
    Its always sunny in Philadelphia این رو به نظرم باید بزازی اول لیست بهترینه مشتاق فصل جدیدم و عطشی که برای فصل ۱۳! دارم رو برای GOT ندارم
    The big bang theory حیف شد این سریال افت کرد تا فصل پنج و کمی ۶ خوب بود ولی در ادامه افت زیادی کرد
    Young Sheldon: در مورد دوران کودکی یکی از شخصیت های بیگ بنگ تئوری که خیلی دوستش دارم از اون حال خوب کن هاست و به نظرم نیازی به دیدن بیگ بنگ نداره
    How I meet your mother : خیلی دوستش دارم و به نظرم افت چندانی نکرد و تا اخر عالی بود
    This is 70
    Shameless فکر نکنم نیازی به تعریق داشته باشه
    Malcolm in the middle هم خیلی خوبه
    فعلا همینجا همینا رو ببین اگه خواستی بازم میگم زیاد کرد،

6. 9 کاربرِ زیر از Tha Real Nigga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    41
    از این کاربر 78 بار در 16 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط SHIRACO نمایش پست ها
    سلام به همگی
    دوستان یه مدته به سرم زده یه سریال با تم پلیسی ببینم .سریال های زیادی دیدم ولی تا الان سریال پلیسی جنایی ندیدم
    از اینایی که هر قسمت در مورد یه قتل یا تج..اوز یا سرقت هست .
    الان این تو ذهنمه Lethal Weapon
    به هیچ عنوان نمیخوام که تخیلی یا ترسناک باشه .سریال پلیسی قشنگ دیگه
    ممنون میشم یه راهنمایی کنید
    پ.ن=فک کنم گزینه اول همه سریال The Waire هست.
    سریال the fall هم در مورد قتل و تجاوزه ولی هر قسمتش مربوط به یک قتل و تجاوز جدا نیست

8. 11 کاربرِ زیر از tensai بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Winter Is Here
    سپاس
    1,802
    از این کاربر 5,673 بار در 611 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط SHIRACO نمایش پست ها
    سلام به همگی
    دوستان یه مدته به سرم زده یه سریال با تم پلیسی ببینم .سریال های زیادی دیدم ولی تا الان سریال پلیسی جنایی ندیدم
    از اینایی که هر قسمت در مورد یه قتل یا تج..اوز یا سرقت هست .
    الان این تو ذهنمه Lethal Weapon
    به هیچ عنوان نمیخوام که تخیلی یا ترسناک باشه .سریال پلیسی قشنگ دیگه
    ممنون میشم یه راهنمایی کنید
    پ.ن=فک کنم گزینه اول همه سریال The Waire هست.
    killing دو فصل درباره پرونده قتل یه دختر هست اما بسیار کشش داره داستانش و کاملا ارزش دیدن رو داره.
    true detective فقط دو فصل هست و فصل اول داستانش با فصل دوم متفاوته. اگه به ژانر پلیسی معمایی علاقمند هستی حتما ببین بخصوص فصل اول

10. 10 کاربرِ زیر از lady snow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972
    از این کاربر 6,073 بار در 737 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Eagle_of_Steel نمایش پست ها
    باسلام خدمت همه دوستان
    با تشکرات فراوان
    از هر سریالی که دوستان معرفی میکنن سه چهار قسمت دانلود کن ببین بعد تصمیم بگیر .
    من خودم فرندز-بیگ بنگ دونفرو نصفی رو بعد دیدن فقط دو قسمت (آستانه ی تحملم همین بود!)دابل شیفت دیلت کردم!
    ولی شیملس رو باید براش کلاه ت رو دربیاری و تعظیم کنی!
    خلاصه اگه از لوس بازی خوشت نمیاد و با کمدی لایت حال نمیکنی برو سراغ شیملس

.

12. 13 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7
    از این کاربر 301 بار در 40 پست سپاس گزاری شده

سلام دوستان
    سریال تو مایه های shameless کمدی تلخ یا حتی کمدی نباشه یه درام تو مایه های این که درس زندگی باشه اگه هست معرفی کنید
    سریال this is us چطوره؟سریال تاثیر گزاریه؟

14. 9 کاربرِ زیر از tufan5601 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    30
    از این کاربر 195 بار در 38 پست سپاس گزاری شده

دوستان سریال bosch چطوره؟

16. 9 کاربرِ زیر از tahmiineh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    350
    از این کاربر 356 بار در 52 پست سپاس گزاری شده

سریال باش به نظر من سریال بدی نبود یه داستان کلی داره و مثل خیلی از سریالای دیگه هر فصلش یه داستان مجزا
    در باره یه کاراگاهی به اسم هری باش که یه مقداری کله شق اما زبده ایه توی شغل خودش و اینکه داستان توی لس آنجلس منطقه هالیوود دنبال میشه

18. 8 کاربرِ زیر از 444 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,731
    از این کاربر 2,963 بار در 313 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط hgot نمایش پست ها
    سلام اگه میشه سریال به من معرفی کنید فضای سریال مثل فصل اول فارگو برف توش داشته باشه و هیجانی باشه برف مهم تره Fortitude این را هم دیدم. مرسی
    مینی‌سریال (2014) Klondike رو پیشنهاد می‌کنم.
    رقابت/ جنایت/ برف!

20. 9 کاربرِ زیر از Lou Bloom بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    448
    از این کاربر 184 بار در 27 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط hgot نمایش پست ها
    سلام اگه میشه سریال به من معرفی کنید فضای سریال مثل فصل اول فارگو برف توش داشته باشه و هیجانی باشه برف مهم تره.
    سریال cardinal برف زیاد داره
    البته من سریال هنوز شروع نکردم نمیدونم هیجانی هست یا نه
    منم عاشق فیلم و سریالای هستم که تو برف هست یا زمستون

22. 9 کاربرِ زیر از mehrdad_1 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 680 از 849 اولیناولین ... 180480580630655670678679680681682690705730780 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع