برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: شما به این قسمت از سریال چه امتیازی می‌دهید؟

رأی دهندگان
96. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

1 1.04%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

0 0%
  • 5

0 0%
  • 6

4 4.17%
  • 7

3 3.13%
  • 8

6 6.25%
  • 9

15 15.63%
  • 10

67 69.79%
صفحه 3 از 7 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 65
    Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

Sons of Anarchy | بحث اپیزودیک | فصل هفتم , اپیزود سیزدهم (پــایــان)

Season 7, Episode 13 | Papa's Goods

خلاصه داستان اين قسمت : جکس تلر، رئیس کلاب موتور سواری پسران آنارکی آخرین قدم ها را در راستای عملی کردن میراث پدرش را برمیدارد...

سپاس
    18,552
    از این کاربر 5,414 بار در 510 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Sons of Anarchy | بحث اپیزودیک | فصل هفتم , اپیزود سیزدهم (پــایــان)

خوب سانز هم به اتمام رسید
    اول اینکه جز اون دسته از سریال هایی بود که باعث شد من خیلی وسواس پیدا کنم در انتخاب سریال ( جمله سنگین بود به احترامش چند دقیقه سکوت )
    *البته 4 فصل اول بگم بهتره*
    از فصول قبل هم لذت بردم، اما 3، 4 فصل اول این سریال یه چیز دیگه ای بود واسه من، متاسفانه این فصل خیلی رو اعصابم بود
    و اما قسمت آخر :
    چقد خوب میشد که چیبز و باقی برادران جکس رو بکشن، این اتفاق میفتاد من یه 10 بهش میدادم، ولی متاسفانه اون حرکت آخرشون تیر زدن به دست هپی دیگه خیلی بد بود، غافلگیری زورکی برای شبیه سازی مرگ جکس به مرگ جی تی.
    شما صحنه ی خداحافظی جکس از کلاب رو با خداحافظی فصل قبلش مقایسه کنین، من واقعا فصل قبل تو اون سکانس خداحافظی تحت تاثیر قرار گرفتم حتی بغض کردم، مخصوصا اشکهای چیبز، ولی این قسمت نسبت به خداحافظی اعضای کلاب با جکس حسی نداشتم.
    ای کاش این فصل یه بازسازی میشد یه مقدار حداقل من با خاطره ی بهتری از این سریال خداحافظی میکردم،دلم واسه اون بی رحمی ها و غافلگیریهای فصل 1 و 2 تنگ شده، صحنه ی کشته شدن همسر اپی فوق العاده بود، جسارت ساتر تو حذف "اپی" تحسین برانگیز بود و ... ولی این فصل یکی از شاخ ترین سکانسهاش واسه خیلی از هوادارنش کشته شدن "جما" به دست جکس بود که اونم بیشتر فانتزی از آب در آمده بود، من اصلا احساس نمیکردم که یه پسر داره مادرش رو می کشه و قس علی هذا
    اما دروغ چرا، ناراحتم تموم شد، با این شخصیت ها زندگی کرده بودیم، دیگه ندیدنشون بیشتر اذیت میکنه
    پ ن : من میخواستم 8 بدم به این قسمت که اشتباهی 9 دادم
    پ ن 2 : دیدم تاپیک زیرنویس شلوغه گفتم یه مقدار متفاوت باشیم از اشکان و مانی عزیز ( این عزیز به هر دو نفر بر میگرده ها ) به خاطر زیرنویس خوبشون تشکر میکنم، این فصل خیلی قسمتها طولانی بود، مسلما دیالوگ ها هم بیشتر، خسته نباشید و ممنان

نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing نمایش پست ها
    1200 نفر تو IMDB بهش 9.5 دادن، تو انجمن ما 3 داریم 6 داریم و... تو همه سایت ها ازش تعریف کردن، ستودن! اینجا میگن معمولی بود!
    همیشه کسایی هستن که بخوان ترول وار برن روی مخ بقیه!
    امتیاز دهی که از نوجوون 15 ساله تا پیرمرد 80 ساله ی عامی بتونن توش شرکت کنن ملاک برترین بودن نیست.
    زدی تو خال

3. 24 کاربرِ زیر از 86471181 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Proletariat
    سپاس
    1,445
    از این کاربر 5,390 بار در 644 پست سپاس گزاری شده

تو Anarchy Afterwords این قسمت سازنده شیلد، شان رایان یه پیام ویدئویی فرستاده که میگه کرت بهت افتخار میکنم و کارت حرف نداره و تبریک میگم این موفقیت بزرگ رو!
    این پیام رو برای کرت ساتر نشون دادن، برای چارلی هانام هم پیام از طرف اوپی بود و چیبز بود کهBrothers to grave
    وقت داشتید حتما ببینید
    واقعا هم افتخار داره

5. 9 کاربرِ زیر از Matin VT بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط 86471181 نمایش پست ها
    زدی تو خال
    دربرابر حرف منتقدان ملاک نیست. اما در مقابل انجمنی که نظرسنجیش 30تا شرکت کننده داره، با توجه با جامعه ی آماری وسیعش ملاک معتبریه

7. 9 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    467
    از این کاربر 628 بار در 63 پست سپاس گزاری شده

واقعا پایان بندی خوبی بود. سریال به یه جمع بندی مناسب رسید و اختتامیه هم در شان سانز اجرا شد. و چقدر خوب بود اون سکانس جکس و دادستان. و این لبخند جکس بعد از تصحیح حرف دادستان که "ردوود اریجینال"
    درسته، نه ردوود خالی.

فقط کاش اون صحنه خدافظی جکسو اینطوری اجرا نمی کردن. اگه قرار بود بگن به هپی تیر زده و فرار کرده، دیگه اون نمایش رو واسه کی برگزار کردن؟مای تماشاچی؟
    از تیم ترجمه هم ممنون.

9. 17 کاربرِ زیر از gollum بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

هر وقت چیزیو از دست بدی بعدش قدرش
    سپاس
    12,056
    از این کاربر 1,158 بار در 133 پست سپاس گزاری شده

جکس این آخر که داشت با مرحوم جی تی درد و دل میکرد میگفت که واسه بچه هام هنوز دیر نشده و هیچ وقت از این زندگی پر هرج و مرج خبر دار نمیشن
    و بعدشم داشت با نیرو حرف میزد که بچه هاشو ببره یه جای دیگه و از کلاب دور باشن،ولی سکانسای آخر که هابیل رو نشون داد انگشتر سانز دستش بود ....اونم تو خونشه فک کنم!!!

11. 16 کاربرِ زیر از ahmady45 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Proletariat
    سپاس
    1,445
    از این کاربر 5,390 بار در 644 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmady45 نمایش پست ها
    ولی سکانسای آخر که هابیل رو نشون داد انگشتر سانز دستش بود ....اونم تو خونشه فک کنم!!!
    دقیقا تو همین فصل جما همین رو داشت میگفت(موقع گفتگوی خیالی با تارا)

13. 11 کاربرِ زیر از Matin VT بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

هر وقت چیزیو از دست بدی بعدش قدرش
    سپاس
    12,056
    از این کاربر 1,158 بار در 133 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط mvt نمایش پست ها
    دقیقا تو همین فصل جما همین رو داشت میگفت(موقع گفتگوی خیالی با تارا)
    اره گفت بچه ی خودت مث خودت شاید دکتر بشه ...ولی هابیل !!!!!!!!!

15. 10 کاربرِ زیر از ahmady45 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    624
    از این کاربر 1,486 بار در 230 پست سپاس گزاری شده

خداحافظ پسران.........................
    با دیدن سانز از روز اول تا روزی که تموم شد لااقل واسه خودم که اینجور بود این حس بهم میداد که سازنده اش با احساسش نوشته سریال تا مغزش.احساس و حس شاعرانه تو سریال موج میزد.
    آخرش آرزو داشتم جکس با موتور پدرش بره سراغ سرنوشت که شد.......................
    جکس به حرف پدرش رسید ولی دیر..............هرچند نزاشت آدم بدی بمونه.........................هابیلم انگشتری که جما داد داشت شاید چرخه زمونه باز براشون بچرخه و نتونسته باشه جکس سرنوشتشون عوض کنه.................بین کتاب(قانون) و انگشتر کلاب(قانون شکن).............شایدم تو خونشون هست.......................................
    اصن نمیدونم چی بگم.دیگه قانون شکنی نیست.خداحافظ جکس

17. 12 کاربرِ زیر از sami1428 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,921
    از این کاربر 6,705 بار در 612 پست سپاس گزاری شده

در ستایش انارشیسم

راز علاقه ما به سریالهای ساختار شکن و قانون شکن چیست ؟
    بی شک وجود قسمت شر در درون ماست که همیشه این حس رو سرکوب میکنیم و با دیدن سریالهای مثل بریکینگ بد و سانز و وجود قهرمانهای که این حس رو سرکوب نمیکنند و اجازه بروز می دهند مثل دیدن تصویر پنهان خود ماست بر صفحه تلویزیون.
    هر چقدر که والتر در بریکینگ بد با طریقه خود کشیش طرفدارهای سریال رو سورپرایز کرد سانز با طریقه کشتن اوپ و بابی و تارا در فصلها و قسمتهای قبل طرفدارهای سریال رو به وجد اورد و خودکشی جکس در انتها سریال هیچگونه غافلگیری نداشت و همین باعث شد قسمت انتهایی سریال نقطه عطف سریال نباشد وهر وقت در ذهنمون بخوایم این سریال رو به یاد بیاریم از غافلگیری جذاب قسمت پایانی فصل سوم یا زجه های و گریههای جکس بر جنازهای دوستانش و همسرش یاد کنیم.و نکته ای که باید در نظر گرفت برای قهرمانی مثل جکس هیچ مرگی غیر از خودکشی نمیشد تصور کرد اسطورها و بتهایی جهان شر و بی قانونی ،مرگ را در اغوش میگیرند
    ما عاشق انارشیسم هستیم وماجراهای سانز در گوشه ذهن ما حک شده است به لطف زیرنویسهای که بچها زحمتشو کشیدند از نوژن تا اشکان و مانی عزیز ممنون

19. 16 کاربرِ زیر از hadi2006mi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    32,852
    از این کاربر 15,151 بار در 946 پست سپاس گزاری شده

در یک کلام، فوق العاده بود
    چه کردی با ما ساتر
    اصلا صحنه ی آخر دلم ریخت
    بی شک یکی از بهترین سریال هام بود و هست

21. 22 کاربرِ زیر از AdibTE بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 7 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین