برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: شما به این قسمت از سریال چه امتیازی می‌دهید؟

رأی دهندگان
96. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

1 1.04%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

0 0%
  • 5

0 0%
  • 6

4 4.17%
  • 7

3 3.13%
  • 8

6 6.25%
  • 9

15 15.63%
  • 10

67 69.79%
صفحه 7 از 7 اولیناولین ... 567
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 65 از مجموع 65
    Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

Sons of Anarchy | بحث اپیزودیک | فصل هفتم , اپیزود سیزدهم (پــایــان)

Season 7, Episode 13 | Papa's Goods

خلاصه داستان اين قسمت : جکس تلر، رئیس کلاب موتور سواری پسران آنارکی آخرین قدم ها را در راستای عملی کردن میراث پدرش را برمیدارد...

سپاس
    552
    از این کاربر 1,503 بار در 225 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Sons of Anarchy | بحث اپیزودیک | فصل هفتم , اپیزود سیزدهم (پــایــان)

من نمی تونم به این سریال نمره ای بدم به نظرم هم سریال بسیار قوی و هم نفرت انگیز بود تنها سریالی که از تمام شخصیتهاش متنفر شدم حتی شخصیت جکس که به نظرم تقاص جنایاتشو پس نداد. شدت خشونت این سریال وحشتناک بود که یادم نمی آد در سریال و فیلمی این همه خشونت باشه. شاید تنها شخصیت ملایم این سریال تارا بود. این دومین سریالی بود که فضای بشدت تاریکی داشت (سریال دیگر سریال six feet under) منتها فضای تاریکش منفی و نفرت انگیز بود بر عکس six feet under که اونم بدشت تاریک بود ولی فضای تاریکو غم انگیزش آموزنده بود.

3. 11 کاربرِ زیر از ali_n540 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,230
    از این کاربر 9,269 بار در 890 پست سپاس گزاری شده

ساعت ٤:٣٠ دقيقه ي بامدادِ ٩فروردين ١٣٩٤ ، سريال sons of anarchy رو تموم كردم...
    كَسايي كه اين سريال رو ديدن ميدونن چه شاهكاريِ پس نيازي به توضيح نيست! كَسايي هم كه نديدن بدونن اين سريال از اون تجربه هاييِ كه قبل مرگ بايد چشيده شه ، همين!

بعضي سريالها پُتانسيل اينو دارن كه باهاشون زندگي كني...سريال هاي درامي كه شايد اصن تو ژانر اصليشون اِسمي از درام نيومده باشه اما تماميِ اتفاقات و رخدادها همگي زيرمجموعه ي اين ژانر هستن ، لاست ، فرار از زندان ، دكستر بارزترين مصداق هايي هستن كه ميتونم بيان كنم...
    البته زماني كه شما سريال sons of anarchy رو با اون ٣تا بالايي مقايسه ميكنيد(مخصوصا تو پايان) ميبينيد كه اين سريال چه شاهكاريِ ، شاهكار...

اپيزود پاياني سريال ، حدودا اون ٨دقيقه ي آخر ، تدوين بهمراه موسيقي متن 'رواني' ميكنه تماشاگر رو ، سازنده ميدونه همه ي اتفاقات و اون چيزي رو كه تماشاگر نياز داره بدونه چجوري سَرو تَِش رو هم بياره ، زماني كه هابيل اون انگشتري كه جما بهش داده رو تو دستش ميچرخونه! زماني كه الكساندر سرش رو گذاشته رو پاي ونوس و داره نوازش ميشه! زماني كه چيبز تك و تنها دور ميز نشسته و به اون چكش معروف نگاه ميكنه!...

با كُشته شدن جكس ، كرت ساتر نشون داد مثل شخصيت اصليِ داستان تو جنگ عقل و احساسش ، طرف عقل رو گرفته اما در عين حال سريال رو تاثير كذار به پايان رسونده البته با طعم منطق

شما به پايان اين سريال ذره اي ايراد نميتوني بگيري ، به اندازه ي اپسيلوني! اما پايان سريال هايي مثل دكستر يا لاست رو در نظر بگير ، فجيع كمترين كلمه ايِ كه ميشه واسه توصيفشون بكار بُرد! اينجاست تو مقايسه ها همونطور كه قبلا گفتم ميفهميم اين سريال چه شاهكاريِ...

پ.ن:تشكر از تماميِ مترجمين عزيز از اون ابتدا تا انتهاي سريال كه زحمت ترجمه رو كشيدن ، مطمئنا اگر بواسطه ي TvWorld نبود كَسي Sons Of Anarchy رو نميشناخت و اين سريال هم مثل خيلي از شاهكار هاي ديگه بعلت نداشتن زيرنويس به خاطره ها مي پيوست ، اين موضوع بر كسي پوشيده نيست ، خسته نباشيد به همه ي دوستان

5. 19 کاربرِ زیر از Léon بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    26,080
    از این کاربر 19,700 بار در 757 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing نمایش پست ها
    همون نونی بود که اون زن بیخانمان میخورد! پشت داستان این زنه هم منطقی وجود نداره! دنبالش نگردید... ساتر تو آنارکی افترورد درباره اش توضیح میده
    اصن شش ماهه این قضیه‌ی زنه دائم یه گوشه از ذهنم رو اشغال کرده! بالأخره پیداش کردم!!!!!!!!
    یادتونه اون دختره رو که می‌گفتن دختر "گری پاتنر"ـه و اومد شیشه‌ی بستنی‌فروشی رو شکوند و رفت؟ بعد جکس و گروه یه سر رفتن خونه‌ی گری پاتنر و توی دقیقه‌ی 29 فصل ششم قسمت نهم گری عکس زنش امیلی رو به جکس نشون داد و جکس گفت که قیافه‌اش خیلی آشنا ـست!!! این همون زن بیخانمان‌ـه اس که تو آخر فصل هفت پتو رو به جکس می‌ده! اگر یادتون باشه تو قسمت 13 فصل اول وقتی از قبرستون میان هم جکس اون پتوئه رو بهش می‌ده که اینجا بهش پس می‌ده تا مارکس رو بکُشه! بزنید کف قشنگه رو به افتخارم دوستان

.Music is the only honest religion, that makes everyone interesting through their individual faith

بهترین موزیک ایرانی که تا الآن شنیدید رو اینجا بذارید

jax teller

سریال رو هخمین الان تموم کردم و باید بگم عجب شاهکاری عجب سریالی عجب بازیگرایی تیم دوست داشتنی سم کرو کمتر سریالی رو دیدم که اینهمه شخصیت دوست داشتنی داشته باشه و بشه همشونو دوست داشت و باهاشون زندگی کرد.

تو یک هفته تموم کردم سانز رو و باید بگم بعد از تموم شدنش دیگه اون آدم سابق نیسم و یه چیزی تو زندگیم کمه فوق العاده بود این سریال.از شخصیت هایی که معرفتو تا حد اخر تموم کردن مثل اتو و نیرو و آنسر ادم باید تو زندگیش حداقل یکی از اینا باشن.جکس تلر شخصیت بینظیر با بازی فوق العادش و اون صورت جذاب و گیراش. از چیپز مشتی که عاشق چکی بوی گفتناش بودم و بابی و تیگ .
    کلا شخصیت دوست داشتنی زیاد داشت این سریال و یکی از بازیگرهای بینظیر این سریال جما بود یکی از بهترین بازیگرهای زنی که تاحالا دیدم عالی بود و قشنگ فصل های اخر دوست داشتی تیکه پاره بشه.کلی یکی از اونایی بود که با وجود اینکه نقشش منفی بود ولی خیلی خوب بازی کرده بود و نقشش رو خیلی دوست داشتم.این سریال همه چیش عالی بود اهگ های بینظیری که وسط های سریال پخش میشد،دیالوگ های عالی،صحنه های اکشن و بترکون محشر،نفرت،دوستی،علاقه و کل کل . غافلگیری های زیادی که در طول سریال دیدیم.بنظرم بعد ار مرگ جکس اپی بدترین مرگ رو داشت و واقعا بغض کردم.
    بهترین پایاتی که میشد واسه سریال در نظر گرفت همین بود.جکس دیگه نمیتونست از اون حالت خشن و جنگجویی که داشت بیرون بیاد و با از دست دادن تارا و مادرش عملا امیدی به زندگی نداشت و اون صحنه اخر مرگشو مثل مرگ پدرش تا حدودی درست کرده بودن.

خداحافظ سریال دوست داشتنی sons of anarchy
    خداحافظ بازیگرهای دوست داشتنی

8. 17 کاربرِ زیر از jax teller بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    49
    از این کاربر 171 بار در 17 پست سپاس گزاری شده

سلام

بعد از the sopranos با خودم گفتم هیچ سریالی نمیتونه جاش و برام بگیره و بهترین سریال م خواهد بود ولی میتونم بگم تنها رقیب ش Sons of anarchy هستش تا به این جای زندگیم. بعد از SOA میخوام The Wire رو شروع کنم که تو برنامه ام قرار میگیره.

الان در حال گوش دادن Come Join the Murder هستم و قسمت آخر این سریال امکان نداره قلب شما و به لرزش درنیاره و بغض نکنید. بهترین و بهترین حرکات و حالات و می بینید.

سریال از شروع ش جکس و یه شخصیت ملایم نشون میده ولی هرچه بیشتر پیش میره جکس از مسیرش جدا میشه و همیشه نمیخوام مثل پدرش بشه. حرف جوری : شاید پدرت از قصد میدونسته این کار رو کرده! جواب بله ست میدونست موتورش خرابه.

کمتر سریالی من و به بغض سنگین میرسونه ولی این سریال تموم اون چیزی بود که دوست داشتم!

افرادی که برای کلاب جون دادن و هیچ وقت از آرمانشون دور نشدن بهترین پایان ها رو داشتن!

All Hail for The KING!

10. 18 کاربرِ زیر از MrKiavash بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 7 از 7 اولیناولین ... 567