برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 21
    سپاس
    12,483
    از این کاربر 23,477 بار در 1,411 پست سپاس گزاری شده

Marco Polo | بحث کلی پیرامون فصل اول

[تاپیک دانلود سریال] [تاپیک معرفی سریال]

* در این تاپیک به بحث و گفتگو پیرامون فصل اول
    این سریال می‌پردازیم. برای اینکه اسپویلی برای
    دوستانتون رُخ نده،لطفا نام اپیزود مورد نظرتون
    رو ذکر کنید.

سپاس
    16
    از این کاربر 107 بار در 25 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Marco Polo | بحث کلی پیرامون فصل اول

قسمت 7 تا 10 این سریال برای من مشکل داره برای شما هم همینطوریه؟؟؟؟؟؟؟/

3. کاربر زیر از bikaran1384 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    820
    از این کاربر 1,057 بار در 78 پست سپاس گزاری شده

نمیدونم چرا انقد از این سریال تعریف میشه یا حتی با آثار بزرگی مثل got مقایسه میشه.
    من چند قسمت دیدم ولی اصلا چیزی نداشت که منو درگیر کنه و مشتاق بشم برای ادامه دادنش.
    اسمش به قول معروف دهن پرکن هست ولی خودش نه! منو که ناامید کرد.در ضمن با اون دوستمون هم موافقم که کلا دوره مغول ها جذابیتی نداره.
    این نظر من بود..

5. 8 کاربرِ زیر از _Nirvana_ بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,921
    از این کاربر 6,705 بار در 612 پست سپاس گزاری شده

اگر به دنیای مغولها و داستانهای دربار کوبلای خان علاقه دارید(حس نوستالژیک کودکان دهه شصت)و در کنارش از صحنهای رزمی شرقی ومناظر زیبای دشتهای چشم نواز مغولستان و دختران چشم بادامی و مقداری فیلمنامه این سریال میتونه پیشنهاد مناسبی باشد سریال از صحنهای عظیم و پر خرج got بی بهره هست و انگار خود شبکه هم باوری به موفقیت زیاد سریالش نداشته است به همین دلیل فیلمنامه پرکششی راشاهد نیستیم و این ضعف در قسمتهای انتهایی بیشتر خودشو نشون می دهد هر چند سریال برای فصل بعد تمدید شد ولی دربار کوبلای خان نیاز به یک شوک دارد تا تماشاچی رو سر ذوق بیاورد این فصل در مجموع فصل متوسطی هست با توقع زیاد به سراغش نروید

7. 5 کاربرِ زیر از hadi2006mi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,459 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

*ظاهر خوبی داره ولی در حد جلوه فروشی و خودنمایی. قصه و ایده جدید: نه خبری نیست! خیلی یکنواخته.

9. 10 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    464
    از این کاربر 1,226 بار در 201 پست سپاس گزاری شده

من نميدونم چرا تو این تاپیک بیشتر بچه ها از سریال تعریف نمیکنن که اونایی که ندیدن برن سریالو ببینن . خداییش یکی از بهترین سریالهای امساله . اگه بخواهی 5 تا سریال تاپ امسالو رده بندی کنی تو لیست قرار میگیره . من که ادعای سریال بازی دارم خیلی قبولش دارم

11. 3 کاربرِ زیر از mehrab 63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

winter is coming
    سپاس
    12,060
    از این کاربر 16,142 بار در 971 پست سپاس گزاری شده

بحث کلی:

خوب مثل اینکه کسی با این سریال حال نکرد 10 قسمت رو همون موقع که زیر نویسش اومد دیدم خوب بود. من که ازش نسبتا راضی بودم مسلما سریالی نیست که بخوایم با گات مقایسش کنیم ولی اگه شما هم به ژانر تاریخی علاقه دارید و فعلا سریالی دم دستتون نیست گزینه ی بدی نیست و میتونید جای خالی اونارو تا یه حدی پر کنه براتون. به این جور سریال ها نباید به دید مستند یا زندگی نامه نگاه کنید چون همونطور که خودتون میدونید داستان شخصیت های معروف مثل داوینیچی یا مارکو به طور واضح مشخص نیست و چیزی که ما توی سریال شاهدش هستیم خلاقیت و ذوق کارگردان هست شاید دلیلی هم که اینقدر باهاش مخالفت میشه اینه که به اسم مارکو پولو سریال رو ساختن شاید اگه یه نفر بود که نمیشناختیم بهتر بود
    درکل من سریال رو دیدم و ازش لذت بردم ونمره ی کلی هم 6.5 از 10

پزشکان کشف میکنند هرانچه که وجود دارد مهندسان خلق میکنند هر انچه را که وجود ندارد.

13. 9 کاربرِ زیر از Davinci بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,624
    از این کاربر 6,613 بار در 909 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط فروردین نمایش پست ها
    من نميدونم چرا تو این تاپیک بیشتر بچه ها از سریال تعریف نمیکنن که اونایی که ندیدن برن سریالو ببینن . خداییش یکی از بهترین سریالهای امساله . اگه بخواهی 5 تا سریال تاپ امسالو رده بندی کنی تو لیست قرار میگیره . من که ادعای سریال بازی دارم خیلی قبولش دارم
    منم میتونم با کمی ارفاق نمره ای بالاتر از 7.5 رو به این سریال بدم

15. 2 کاربرِ زیر از KEVIN GARVEY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    533
    از این کاربر 136 بار در 16 پست سپاس گزاری شده

سریال خیلی خیلی خیلی زیباییه من که از 10 بهش 8 میدم خیلی عالیه پیشنهاد میدم هر که ندیده حتما ببینه واقعا پشیمون نمی شید

17. کاربر زیر از nahal بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    637
    از این کاربر 725 بار در 103 پست سپاس گزاری شده

واقعا یک سری از دوستان دارن کم لطفی میکنن اصلا نباید با got مقایسه بشه فضا سازی got بیشتر زاده ی ذهن نویسنده هست (تخیلی) اما این زندگی نامه هست پس نباید توش دنبال اژدها و وایت واکر باشیم یا غول های عظیم الجثه ! به اندازه کافی مکان های واقعی رو به خوبی با C.G نمایش دادن .

مغول ها هم صحرا نشین بودن پس دنبال قصر هم نباید باشیم توی فصل اول ، ولی فصل دوم حتما لوکیشن های جذابتری خواهیم دید کما اینکه توی کاخ کوبلای خان لوکیشن های خیلی زیبایی بود مخصصوصا اون دریاچیه کوچیک .

اون قسمتی که مارکو توی تبریز فارسی صحبت کرد (من گشنه هستم) خیلی بهم چسبید یا چند بار درمورد ایرانی ها و تبریز صحبت شد حیف که مسائل سیاسی اجازه نمیده فیلم ساز ها بیان به ایران واسه ساخت فیلم ، این رو باید قبول کنیم که واسه ی درام باید روابط زن و مرد رو نشون بدن البته میشه خیلی زیاده رویی نشه از نظر ج.ن.س.ی ولی فرهنگ غربی ها میطلبه که همه چیز رو نشون بدن و این با فرهنگ ما هم خونی نداره.

واسه ساخت فیلم و سریال یکی از مهمترین ارکان ساخت فیلم وجود لوکیشن و مردم اون اقلیم هست ( اگه بخوان از افغان ها استفاده کنن اصلا قابل باور نیست بهترین افراد خود ایرانی ها هستن که فعلا نمیشه ) .

نمره من به این فصل 9

حتما ببینید دوستان خالی از لطف نیست . کشش و جذابیت در هر قسمت وجود داره و باعث میشه سریعا به قسمت بعد رجوع کنید اتفاقی که برای من افتاد البته خیلی چیز ها سلیقه ای هست .

19. 8 کاربرِ زیر از r-stark بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    512
    از این کاربر 4,166 بار در 361 پست سپاس گزاری شده

سلام
    اول یه موضوعی این مارکوپولوی که اینجا ساختن با اونا که به ما گفتن تو کتابای درسی واسمون گفتن چه قدر فرق داشت :D اصلا تصوراتم بهم ریخت!
    نکته خاصی نداره بخوام سریال رو جمع بزنم نمره هشت از ده به نظرم براش مناسب باشه، بازیگر نقش مناسب هستش واسه کاراکتر مارکو و داستان هم گستردی و پیچیدگی خاصی نداره! به نظرم این سریال رو نباید با بازی تاج و تخت مقایسه کرد! توی اون سریال حداقل 10 تا خط داستان جدا هست ولی توی این سریال حداکثر سه تا خط فکری داستانی که یکیش مربوط به سمت مغول ها هستش یکی هم چینی ها و خود مارکو که بین اینا هست! صحنه های جنسی سریال خیلی من رو اذیت میکنه و درک نمیکنم واقعا لازم هست اینقدر هرزگی و برهنگی رو به تصویر بکشن؟ مبارزه های رزمی که انجام میشه جذاب هستن و دوست دارم ، بین کاراکتر ها از هزار چشم خیلی خوشم اومد! در مورد موسیقی متن باید بگم سریال از قسمت پنج به بعد موسیقی متنش جذاب میشه و باعث میشه سریال براتون دلپذیر تر باشه! امروز قسمت دهم و آخر فصل اول رو دیدم و باید بگم دوست دارم زودتر فصل دوم شروع بشه و بتونم ادامه فروپاشی این خان رو ببینم!
    یه چیزی هم دوستانه بگم اگر قراره این سریال رو با بازی تاج و تخت مقایسه کنید و بگید به درد نمیخوره پس فکر میکنم باید کمپین بزنیم نه به تمام سریال های تاریخی! داستان یه چیز دیگس زمان یه زمان دیگه و مکان یه مکان دیگه مارکو پولو رو ساختن تا مارکو پولو باشه نه یه چیزی مثل بازی تاج و تخت
    موفق باشید
    ما سینه زدیم،بی صدا باریدند ازهرچه که دم زدیم،آنها دیدند
    ما مدعیان صف اول بودیم از آخر مجلس شهداء را چیدند

21. 6 کاربرِ زیر از orojlo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین