برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
    دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس
    سپاس
    7,535
    از این کاربر 14,946 بار در 1,012 پست سپاس گزاری شده

[تیم انیمیشن] انیمه های زمستان 2015 که باید منتظرش باشیم!

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
    »
    پیش نویس:
    همین طور که لیست قبلی انتخابی ما از Wrong Every Time در حال تکمیله، با یه عنوان جدید در خدمت شما هستیم. قصد داریم این بار برای انتخاب انیمه های فصلی زمستان به شما کمک کنیم. این تاپیک به تدریج کامل خواهد شد. از اینکه صبورانه با ما همراهی می کنید متشکریم.
    »
    مقدمه:
    دوباره وقت یه دیر نگاهی به پیش نمایش های فصل رسیده، وقتی که من شروع به نوشتن کارایی که یه مقدار به نظرم قابل توجه میان می کنم که این بار در حقیقت خیلی راحته. کارم آسونتره با توجه به اینکه ادامه یا فصل دوم چیزایی ـه که دوستشون دارم. متاسفانه (خوب، برای من بهرحال) این به معنی اینکه دیوانگی واقعی باید صبر کنه تا وقتی که تمام چیزهای دیگه رو برای راهنمای پیش نمایش ببینم. طبق معمول، پیش نمایش من همه چی رو پوشش نداده. زمستان یه فصل خوب و قابل مدیریت تری از پاییز به نظر میاد، اما همیشه یه جورایی پراکنده ـس اما بازم هنوز یه سری کارتون هست که بخوایم دنبال کنیم، پس بیاید بهشون یه نگاه بندازیم!
    . . . .

2. 26 کاربرِ زیر از lastshepherd بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,535

پاسخ : [تیم انیمیشن] انیمه های زمستان 2015 که باید منتظرش باشیم!

Yuri Kuma Arashi
    با نام های دیگه ای داره مثل Love Bullet و یا Yuri Bear Storm لعنتی. همین طور هم به این اسم که بدجوری خنگولانه به نظر میاد: TIME FOR LE5BIANS. پیش نمایش سریال دیوانگی کامل بود، اما این اصلا مهم نیس - ایکوهارا برگشته! و منم برای سواری ـی که میخواد مارو ببره آماده ام، ایکوهارا همین الانشم دو تا کار مستقلی که داشته رو تو هدف انداخته، کاراش نسبت به کارایی که اون بیرونه خیلی تند تر، روشن فکرانه تر و البته سرگرم کننده تره. منظورم اینه، خیلی بیشتر از خرسای تبدیل شونده لـزبین میخواد تا مرزای استعداد کشف نشدش مشخص بشه! حقیقتش، خرسای تبدیل شونده لـزبین یه جورایی از همون سبک سریال هاست که ایکوهارا به دنیا اومده که بسازتشون. من که هیجان زده ام! توام مث من هیجان زده ای؟ هممون داریم میترکیم! هــــــــورا خرس های طوفـــــــــان!
    Tsukimonogatari
    طرفدار پر و پا قرص برنامه ی انتشار سری داستان های مونوگاتاری ام - منتشرشون کن وقتی که آماده ان، احساس لذت دیدن پخش مستقیم حادثه از تلویزیون به آدم میده، تازه وسط این همه انیمه و انیمیشن، که بزار رو راست باشم، بعضی هاشون واقعن خسته کنندن، آدم یه نفسی میکشه! تا اینجاش که یوتساگی با اختلاف زیاد شخصیت مورد علاقم بوده، اما فصل دو نشون داد که مونوگاتاری می تونه از هرکدوم از شخصیت هاش درام تلخی رو بیرون بکشه، و من هم آماده ام ببینم که این سری چطوری پیش میره. خلاصه ی ماجرا به "داستان خداحافظی" اشاره داره، که قطعا اونو با بقیه ی کارایی که اخیرا سریال داشته انجام میداده توی یه خط قرار میده - فصل دو تماما در مورد بسته شدن درهای دوران نوجوانی یکی بعد از دیگری بود و خداحافظی کردن با یوتساگی حتی مارو بیشتر به این نقطه نزدیک می کنه که همه توی این داستان در حال بزرگ شدن هستند. ساختار کلی مونوگاتاری معلوم شد که به طرز شگفت انگیزی به اندازه ی چیزای دیگه ـش هوشمندانه ـست، اما بنظر میرسه که شکل کل کار بلاخره داره به نمایش در میاد.
    Jojo’s Bizarre Adventure: Stardust Crusaders 2nd Season
    آره، نصفه ی اول تکونش رو داشت، اما داریم درباره جوجو ی لعنتی حرف میزنیما! منظورم اینکه، تو تیزرش بیشتر مانور روی سگی به اسم ایگی بود. یا شما طرفدار جوجو هستی یا دشمنش، و تو هم به وضوح میدونی من طرفدار کی ام!

4. 28 کاربرِ زیر از lastshepherd بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,535

پاسخ : [تیم انیمیشن] انیمه های زمستان 2015 که باید منتظرش باشیم!

Death Parade
    ظر من اساسا در مورد Death Billiards این بود: «هم، این خیلی خوب بود.» و علت اینکه Death Parade اینجای لیست من قرار گرفته اینو نشون میده که چقدر انیمه های زمستون ضعیف به نظر میان. نگفته نمونه که Death Billiards خیلی خوب بود! خوش ساخت بود، پایه ی داستانی محکمی داشت و ... و در حقیقت، یکی از چیزهای منو جذب Death Parade می کنه اینکه Death Billiards خودش رو توی سریال شدن ننداخت. حقیقت اینکه Death Billiards خیلی در مورد خودش مطمئن بود و این به معنی اینکه Death Parade باید به طور حتم یک سری قابلیت های جدید از خودش نشون بده و منم خیلی مشتاقم که اونا با چه دستی پیش میان.
    Aldnoah.Zero 2nd Season
    منظورم اینکه، بی خیال بابا. بعد از اون فاینال مسخره، چجوری می تونم دیدن این سری رو ادامه بدم؟ برای دیدن کشته شدن با درد و رنج بیشتر، تعقیب های مسخره توی کانال های بیشتر و یا چرخیدن در یک حلقه ی داستانی ناراحت کننده ی شکست خوردن بیشتر؟ من امید زیادی در نیمه ی اول Aldnoah داشتم و با اینکه خوب از آب در نیومد، باز هم دیدنش خالی از لطف نبود. هرج و مرج رو با خودت بیار Aldnoah!
    Assassination Classroom
    رسیدیم به اولین انتخاب ریسکیمون، Assassination Classroom فقط بخاطر این اینجاست که مانگاش به نظر عموم قابل قبول میومد. احتمالش خیلی زیاده که این سریال Akame ga Kill یا Terraformars با اکشن های وحشتناک این فصل بشه. گاهی وقتی ها هم اینجور چیزا خوب از آب در میان! حتی با فرض این حقیقت که پیش نمایش به سختی یه انیمه ی مزخرف حساب می شد و اینکه کارگردانش سجی "نمایش خویبه، حیفه اگر چیزی سرش بیاد" کیشی ـه که بنظر از اعتماد به نفس کافی برخوردار نیست، اما من یه اپیزودش رو تست می کنم بهرحال، پس...
    Maria the Virgin Witch
    ببینید، می دونم که عنوان مسخره و مضحکی داره، نیازی به گفتنش نیست. اما بخاطر یک سری دلایل، احتمالا بخاطر اینکه من به طرز مبهمی چیز های مثبتی در مورد مواد اولیه ـش شنیدم، احتمالا به خاطر اینکه کارگردان Code Geass دستش تو کاره. شاید بخاطر اینکه دوباره زانوی خرابم داره بازی در میاره. من یه حس مبهم دارم که این فصل قراره فصل راحتی برای دیدن نمایش موقع خوردن باشه. The Chaika، The Witch Craft و The Yozakura Quartet - هر فصلی به یه امید برای خوردن ذرت بوداده نیاز داره، و صفحه ی دارت جادویی اسم سریال هام میگه که این بار نوبت ماریاست. بخاطرش به من خورده نگیرید. اصلا به حرفام گوش ندید. اما این سریال قراره به طرز شگفت انگیزی خوب از آب در بیاد. من اول بهتون گفتم ها!
    Rolling Girls
    یه کار دیگه که اساسا در موردش چیزی نمی دونم، اما پیش نمایش امیدوار کننده به نظر میومد. انیمشن خوبی داشت، صحنه پردازی فوق العاده و علاقه ی واضحی به طنازی داره. چیز زیادی نداریم که بخوام در موردش بگم. اما ما اینجا در قسمت هوادارها نشستیم و بابت هرچیزی که بتونه دستمون رو بگیره قدردانیم.
    »» پـــــــــایـــــــــان ««

آمدم، چند دوست خوب پیدا کردم. رفتم....