برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 18 از 29 اولیناولین ... 8161718192028 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 از مجموع 290
    سپاس
    9,540
    از این کاربر 12,950 بار در 733 پست سپاس گزاری شده

Stand up Comedy | بحث و تبـــادل‌نظر درباره استندآپ کمدی

حالا که استندآپ داره آروم آروم توی انجمن طرفدار پیدا می‌کنه وقت اونه که از ترجمه صرف فراتر بریم.
    شماتوی این تاپیک می‌تونید درباره‌ی استندآپها و کمدین‌های مورد علاقه‌ـتون حرف بزنید، اخبار کارهای جدیدشون رو بذارید و اونا رو به دیگران معرفی کنین.

کارهای کمدین‌ها رو می‌تونید توی یوتیوب ببین و از تورنت بگیرین. اکثرا استندآپ‌ها زیرنویس انگلیسی ندارن به‌خاطر همین نمی‌شه ترجمه‌ـشون کرد اگر کار خوبی پیدا کردین که زیرنویس انگیسی هم داره می‌تونی اسم کار و لینک زیرنویس‌ـش رو برای من یا اشکان (Chandler Bing) پیام خصوصی کنین.

لطفا و حتما توی این تاپیک لینک دانلود یا زیرنویس نذارین.

لطفا به سلیقه‌ی هم احترام بذارین و به هم نپرین

سپاس
    5,591
    از این کاربر 956 بار در 156 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Stand up Comedy | بحث و تبـــادل‌نظر درباره استندآپ کمدی

نقل قول نوشته اصلی توسط kingnessi نمایش پست ها
    بخصوص توی این دوره و زمونه کمتر کمدینی پیدا میکنید که توانایی نوشتن همچین جوکی رو داشته باشه ... این جوک نه تنها به عنوان بخشی از کلیت موضوع به خوبی به بدنه استندآپ چسبیده بلکه به عنوان یه جوک دو خطی مجزا هم میشه به آسونی ازش استفاده کرد و هنوز هم تازگی و طنز خودش رو حفظ میکنه ... جری یکی از استاد های جوک نوشتنه و خوشبختانه هنوز هم این قابلیت خودشو رو حفظ کرده ؛ برخلاف کریس راک که آخرین استندآپش "Tamborine" خیلی بد بود ، جری با این استندآپ نشون میده هنوز همون کیفیت گذشته رو داره و البته در کنار همه اینها کنترل فوق العاده ای رو روتین داره که حاصل سالها تجربه این کاره

از طرفدارای سبک کمدی جری ساینفیلد نبوده و نیستم و با اینکه اکثر کارهاش رو دیدم و لذت بردم ولی به نظرم سبکش حداقل برای دوره ی زمانی فعالیتش زیادی محافظه کار و به قولی پاستوریزه س ... اما به قول کریس راک "دنیا با وجود هرچه بیشتر جری ساینفیلد ها جای بهتریه واسه زندگی" ... از طرفی به هیچ وجه نمیشه کیفیت کارش رو زیر سوال برد و بدون شک یکی از بزرگترین کمدین هاست

در مورد این استندآپ خلاقیتش رو خیلی دوست داشتم ، استفاده از تصاویر و فیلمهای قدیمی و روایت خودش جنبه مستند خوبی به کار داده ... از لحاظ کمیک هم جوک ها یکی بعد از دیگری به شکل خوبی ادا میشن و میشه گفت مخاطب ایرانی همزاد پنداری خوبی با کلیت استندآپ میتونه داشته باشه به خصوص دهه شصتی ها
    سلام
    من این استندآپو دیدم. باید بگم خاطراتم با جری ساینفیلد با سریالش زنده شد.
    کل استندآپ خوب بود ولی آخراش در مورد اون جوک سینما عااااااااااااااالی بود. یعنی ترکیدم
    ممنون از دوست عزیزمون piggy بابت زیرنویس
    پ.ن: دوستان ممنون میشم اگه استندآپ کمدی هایی سراغ دارین که با زیرنویس هستن و فوق العاده خنده دار معرفی کنید

3. 5 کاربرِ زیر از ThunderStorm بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

♥ BL Lover ♥
    سپاس
    148
    از این کاربر 805 بار در 40 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط 125yahel نمایش پست ها
    به به آقا ریکی جرویس رفیقی دوستی عزیزی هست که علاقه داشته باشه به ترجمش من امیدم بیشتر به پیگی عه
    اتفاقاً امروز یکمشو دیدم الان دارم سریال 3 قسمتی زیرنویس میکنم هروقت تموم شد میرم سراغ این. (البته اگه تا اونموقع ترجمش نکنه کسی )

5. 14 کاربرِ زیر از piggy بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Smoke WeeD EvEryDaY
    سپاس
    1,911
    از این کاربر 13,624 بار در 1,063 پست سپاس گزاری شده

ديشب داشتم يه استند آپ از جورج كارلين ميديدم در ارتباط با "چاقي" و "خانواده هاي چاق" و ... صحبت ميكرد
    واقعا لحن گزنده اي داشت ، درسته كه آزادي بيان تو *غرب* بخصوص آمريكا در حد اعلاي خودش هست ولـــــي
    واقعا صحبت هاي كارلين از يجايي به بعد مرزهاي انسانيت رو زير پا ميزاشت - درسته كه اصولا كمدي يه ابزاري
    براي بيان حقايق جامعه و روشن كردن كردم ولي نه ديگه تا اين حد.

دوتا كار از جف راس ديدم يكي تو زندان مردان يكي زنان با اينكه خيلي ١٨+ استندآپ كرد ولي انقدر قشنگ زنداني ها رو خندوند
    انقدر زيركانه يه تايمي رو گذروند با زنداني ها و ذهنشونو دور كرد از اينكه زنداني هستن و دارن تو يه محيط بسته عمرشونو هدر ميدن
    خيلي لذت بردم خيلي قشنگ بود يا مثلا پيتر راسل اونهم كاراي قشنگي داره بلحاظ سوژه و محتوي كاراش خيلي به مكس اميني شباهت داره
    شايد بخاطر اينكه جفتشون از Middle east مهاجرت كردن به آمريكا در كل نظر شخصيم اينكه ايكاش استندآپ هم مثل سيتكام
    يه ابزاري باشه در وهله ي اول براي خندودن و شاد كردن مردم و در قسمت بعدي براي اگاه كردن و بيدار كردن مردم نسبت به مسائلي كه به چشم نميان

7. 6 کاربرِ زیر از Luca Brasi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Bad things are coming
    سپاس
    21,957
    از این کاربر 49,404 بار در 2,813 پست سپاس گزاری شده

Aziz Ansari: Right Now 2019

تا به حال ندیده بودم یه کمدین به این خوبی بتونه با حضار ارتباط بگیره و ازشون برای رسوندن مطلبش استفاده کنه. از این لحاظ کار انصاری عالی بود.

اوایل برنامه شاید یکم توی ذوق بیننده بزنه (احتمالا چون با کمدی انصاری آشنایی ندارن) ولی کم کم عالی میشه و از اواسط استندآپ تا آخرش هی بهتر و بهتر میشه. یکی از ویژگی های خوب انصاری رسوندن مستقیم پیامه، که یهو بعد از یه جوک طولانی یه جمله رو جدی بیان میکنه.

میشه گفت نسبتا کمدی پاستوریزه ای ارائه داده و بیشتر سعی میکنه از شوخی های اونجوری دوری کنه.

در کل استندآپ خیلی خوبی بود و توصیه میکنم ببینید و لذت ببرید.

9. 22 کاربرِ زیر از kingnessi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Your lips My lips Apocalypse
    سپاس
    480
    از این کاربر 1,328 بار در 102 پست سپاس گزاری شده

چرا کارای بیل هیکس مث بقیه برا دانلود نیست تو سایتا
    هر چند کمو بیش کاراشو تو یوتوب دیدم

چرا کسی ترجمه نمیکنه؟
    بیل هیکسو دریابید مترجما
    حرفای خوبی میزنه
    بدرد بخوره
    : )))
    ای مترجم های پرتوان
    برسید بداد من ناتوان

انسان پوچ,وجود خودش را در طغیان و سرکشی تایید میکند.
    خوشا آنان را که دائم نشئه باشند.

11. 12 کاربرِ زیر از Николай بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

گَرزَنه دست نزن رِه
    سپاس
    5,078
    از این کاربر 2,505 بار در 204 پست سپاس گزاری شده

اینارو ببین، چطور به من زل زدن و با خودشون میگن "بیا این لاغر مردنی با سلامت روانی رو به زوالش رو ببین و بخند که داره تلاش میکنه چیزی رو بهت بده که نمیتونه به خودش بده"
    Look at them, they're just staring at me Like, "come and watch the Skinny kid with a steadily declining mental health And laugh as he attempts To give you what he cannot give himself"

Bo Burnham: Make Happy (2016)
    “There's not some finite amount of pain inside us. Our bodies and minds just keep manufacturing more of it.”

13. 18 کاربرِ زیر از Alireza-cRm بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    33,005
    از این کاربر 45,692 بار در 2,813 پست سپاس گزاری شده

دنیل اسلاس شاید به بی‌رحمی آنتونی جسلنیک نباشه، ولی به اندازۀ کافی گزنده‌ست. لهجۀ اسکاتلندی‌ـشم وقتی غلیظ می‌شه خیلی خوبه :دی پارسال اجرای Jigsawش برای نت‌فلیکس، چندین هزار رابطه رو به هم زد

15. 19 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    17
    از این کاربر 200 بار در 29 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Raylan Givens نمایش پست ها
    دنیل اسلاس شاید به بی‌رحمی آنتونی جسلنیک نباشه، ولی به اندازۀ کافی گزنده‌ست. لهجۀ اسکاتلندی‌ـشم وقتی غلیظ می‌شه خیلی خوبه :دی پارسال اجرای Jigsawش برای نت‌فلیکس، چندین هزار رابطه رو به هم زد
    کلا لهجش دوست داشتنیه
    ازونجایی که دیگه حتی فیلم های روز هم به سختی ترجمه میشن دیگه امیدی به ترجمه استنداپ نیست
    سر همین نشستم کار آخرش رو با زیرنویس انگلیسی دیدم و به این نتیجه رسیدم که وقتشه برم کلاس زبان

17. 6 کاربرِ زیر از saeedy74 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    33,005
    از این کاربر 45,692 بار در 2,813 پست سپاس گزاری شده

من همیشه نظرم نسبت به بیل بور خنثی بود، تا این‌که یکی دو سال پیش چشم‌ـم به یکی از اجراهای قدیمی‌ـش افتاد که تابه‌حال ندیده بودم؛ از اون اجراهای یک‌شبه برای HBO. از اون‌جا بود که نظرم برگشت و باعث شد برم یک دور دیگه تمام کارهاش رو به ترتیب ببینم. هر چند ماه برمی‌گردم و تمام اجراهاش رو دوره می‌کنم و هرچی می‌گذره، بیش‌تر طرفدارش می‌شم. مزۀ کارهاش رفته زیر زبون‌ـم و سبک‌ـش رو خیلی دوست دارم. جالب این‌جاست اجرای اخیرش رو از اجرای اخیر دیو شپل هم کمی بیش‌تر دوست داشتم. همچین چیزی اصلاً پیش نمیاد :دی
    Bill Burr - One Night Stand (2005 30m HBO special)0

19. 15 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Bad things are coming
    سپاس
    21,957
    از این کاربر 49,404 بار در 2,813 پست سپاس گزاری شده

Kevin Hart: Irresponsible 2019

کوین هارت کلا شخصیت بامزه ای داره و به همین دلیل (و البته یه دلیل واضح دیگه) محبوبیت زیادی هم کسب کرده.

اما اجرای یه روتین کمدی با بازی توی یه فیلم کمدی خیلی فرق میکنه. نمیخوام بدبینانه به قضیه نگاه کنم ولی فکر میکنم هارت اصلا استندآپ کمدین خوبی نیست. کارهای اولیه اش کمی امیدوارکننده بودن ولی این آخری به نظرم خیلی بد بود.

اولا اینکه هارت هیچ جوک درست و حسابی نداره و دقیقا مث چیزی که برنامه های تلویزیونی خودمون به عنوان استندآپ به خورد مردم دادن، کمدین داره خاطره تعریف میکنه بدون اینکه روتین یا ساختاری داشته باشه.
    Irresponsible نه تنها تِم نداره بلکه یه جوک درست و حسابی هم نداره و هیچ خلاقیتی توش نیست.

علاوه بر همه اینها کمدین حتی نمیتونه خودش رو کنترل کنه و جوکش رو تا آخر بگه، که این نقص بزرگی واسه یه استندآپه.
    کوین هارت بازیگر خوبیه و بازی کمیک خوبی داره ولی استندآپ کمدین افتضاحیه.
    اجرای ناامید کننده ای بود.

21. 15 کاربرِ زیر از kingnessi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 18 از 29 اولیناولین ... 8161718192028 ... آخرینآخرین