برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 29 اولیناولین 12341227 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 290
    سپاس
    9,540
    از این کاربر 12,948 بار در 733 پست سپاس گزاری شده

Stand up Comedy | بحث و تبـــادل‌نظر درباره استندآپ کمدی

حالا که استندآپ داره آروم آروم توی انجمن طرفدار پیدا می‌کنه وقت اونه که از ترجمه صرف فراتر بریم.
    شماتوی این تاپیک می‌تونید درباره‌ی استندآپها و کمدین‌های مورد علاقه‌ـتون حرف بزنید، اخبار کارهای جدیدشون رو بذارید و اونا رو به دیگران معرفی کنین.

کارهای کمدین‌ها رو می‌تونید توی یوتیوب ببین و از تورنت بگیرین. اکثرا استندآپ‌ها زیرنویس انگلیسی ندارن به‌خاطر همین نمی‌شه ترجمه‌ـشون کرد اگر کار خوبی پیدا کردین که زیرنویس انگیسی هم داره می‌تونی اسم کار و لینک زیرنویس‌ـش رو برای من یا اشکان (Chandler Bing) پیام خصوصی کنین.

لطفا و حتما توی این تاپیک لینک دانلود یا زیرنویس نذارین.

لطفا به سلیقه‌ی هم احترام بذارین و به هم نپرین

سپاس
    9,540

پاسخ : [اختصاصی] دانلود اجراهای استندآپ Louis C.K

نقل قول نوشته اصلی توسط Severus Snape نمایش پست ها
    سلام . راستش من به دلیل تعاریف دوستان توی این سایت شروع به دیدن این استند اپ ها کردم و تنها چیزی که میتونم بگم اینه که خیلی نا امید شدم ! واقعا متوجه نمیشم اینهمه سر و صدا واسه ی چیه ؟
    من shamless رو کامل نگاه کردم و فکر نمیکنم تعداد دفعاتی که بیش از لبخند زده باشم 1 بار هم شده باشه ! جز لودگی هیچ چیز ندیدم ! توی 10 دقیقه اول chewed up هم همینطور جوری که بستمش !
    نه که با این مطالب مورد دار مشکلی داشته باشم، خیر و نه اینکه سواد انگلیسی نداشته باشم تا منظور رو متوجه نشم، خیر . تنها چیزی برای خنده پیدا نکردم ! جز لودگی و فحش به زمین و زمان و زن و بچه و کودک چه|ر ساله چیزی دیگه ای ندیدم ! بقدری که بدم اومد ! بازم میگم که تصور نکنید به خاطر محتوای خاصش هست که خوشدم نیومده .
    توی این محتوای بالای هژده سال واقعا کار های seth rogen رو کمدی خیلی بهتر میدونم با اینکه استند آپ هم حتی نیست و آنقدر ها هم طنز قوی ای نیست ! ولی باز حداقل در کارهای قدیمی ترش بارها قهقه آدم در میاد. حداقل روگن چیز خنده داری رو مطرح میکنه و پر از فحشه ! یا حتی کمدین های کم نام و نشان ! یا حتی کسانی که با محدودیت رده سنی 14 استند آپ اجرا میکنن ! در حالی که این دوستمون فقط بلده فحش بده به بچش برای ایجاد طنز ! تازه بازم موفق نیست ! جالبه . . .
    واقعا میشه یکی توضیح بده چیش اینا خنده داره ؟ کجای فحش دادن همینجوری کاملا الکی به زنش واستون جالبه ؟ واقعا واسم جای سواله ؟

خدایا فرندز هارا از ما نگیر که کمدی واقعی را به ما نشان دادند!

با تشکر از دوستان /

ویرایش : این توی تاپیک louis c.k نوشته شده . با بقیه کمدین ها ی تاپیک کاری ندارم .
    سلیقه‌ها متفاوت‌ـه خیلی نمی‌شه وارد بحث سلیقه شد. ولی می‌خوام بدونم که این دوتا استندآپ‌ـش رو چه سنگ محکی انتخاب کردی؟ معمولا از کارهای معروف‌ـش شروع می‌کنن بعد به این کارهای قدیمی‌ترش می‌رسن.
    با چه معیاری کارهای لویی لودگی‌ـه بعد فرندز کمدی واقعی، متوجه نمی‌شم؟ من شخص طرفدار فرندزم ولی داری سیب و پرتغال رو باهم مقایسه می‌کنی، فرندز رو باید با سریال لویی مقایسه کنی، بعد ببین می‌تونی بگی که حتی توی یه لیگ هستن؟ فرندز یه ملودارم همه فهمه، استندآپ کمدی یه کار یک نفرـه.

کمدی به بالای هیجده و غیر هیجده تقسیم نمی‌شن. سبک‌های مختلف کمدی هست و افراد با سلیقه‌های مختلف و بک‌گراندهای مختلف از چیزهای متفاوتی لذت می‌برن ولی این جور مقایسه به هیچ وجه درست نیست. استندآپ‌های لویی رو باید با کار باقی استندآپ کمدین ها مقایسه کرد، فرندز رو باید با سریال لویی مقایسه کرد. اون موقع واقعا می‌شه درباره کیفیت صحبت کرد.

3. 15 کاربرِ زیر از Amin03 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Say hello to Darkness
    سپاس
    2,103
    از این کاربر 3,810 بار در 359 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Stand up Comedy | بحث و تبـــادل‌نظر درباره استندآپ کمدی

برای من خیلی از این مجموعه ها در کنار اون کمدی ایی که عرضه کردن یه سری نصیحت های زیرکانه داشتند که کمدین های قهار به جا گذاشتن و واقعا میتونم بگم برای من نجات بخش بودند و درس هایی دادن که جای دیگه برام باز نشده بود.در این برنامه ها به انواع مسائل اگه دقت کرده باشید چه مستقیم چه غیرمستقیم چه به صورت زندگی روزمره خود کمدین چه به حالت تمسخر جامعه پرداخته میشه. بهتون توصیه میکنم این مدل کمدی هارو در برنامه هاتون داشته باشید خیلی بدرد میخورن.

به همین دلیل هم پیشنهاد میکنم بیشتر به سمت کسایی برید که پخته تر و سن بالاتر هستن! . استند اپ بازای جوون به دل من ننشستن

5. 5 کاربرِ زیر از KOOROSH بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    16,105
    از این کاربر 12,950 بار در 502 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

اول بگم که من اصلا اشنایی از استند اپ ندارم و ذهنیتم این هستش که یکی که خیلی بامزه هستش و جوک زیاد بلده جلوی بیننده ها وایمیسه و براشون یک جوک یا داستان خنده دار رو تعریف میکنه که یا باعث میشه بخندی یا که نه,این ذهنیتم از استند اپ هستش که تو عمرم تا حالا ندیدیم و تنها استند اپ کمدینی هم که میشناسم لویی هستش که اون هم چند ثانیه در سریال لویی که یکی از دوستام داشت دیدیم اون صحنه ای که لویی به درون یک توالت عمومی میره و یک فردی رو میبینه که به سوراخی که زیرش بهشت نوشته شده....
    خلاصه میخواستم به این نتیجه برسم که این تمام ذهنیت من استند اپ و کمدین هایی هست که تو این رشته کار میکنند
    مشاهده محتوا اسپویلر
    هیچ خنده هم نداره که شما حالا داره به ما میخندی بابت این موضوع که تا حالا من هیچ استند اپی رو ندیدم

میخواستم از دوستانی که طرفدار استند اپ هستند و خیلی اون رو پیگیری میکنند,اگه میتونند بهترین استند اپ هایی که دیدند رو بهم پیشنهاد کنند تا ما هم مستفیض بشیم,ترجیحا اگه زیرنویس داشته باشه اون قسمت که نورالانور هستش.
    از قبل هم ازتون تشکر میکنم بابت کمکتون

7. 8 کاربرِ زیر از Marlon Brando بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    9,540

نقل قول نوشته اصلی توسط محمد علی کلی نمایش پست ها
    اول بگم که من اصلا اشنایی از استند اپ ندارم و ذهنیتم این هستش که یکی که خیلی بامزه هستش و جوک زیاد بلده جلوی بیننده ها وایمیسه و براشون یک جوک یا داستان خنده دار رو تعریف میکنه که یا باعث میشه بخندی یا که نه,این ذهنیتم از استند اپ هستش که تو عمرم تا حالا ندیدیم و تنها استند اپ کمدینی هم که میشناسم لویی هستش که اون هم چند ثانیه در سریال لویی که یکی از دوستام داشت دیدیم اون صحنه ای که لویی به درون یک توالت عمومی میره و یک فردی رو میبینه که به سوراخی که زیرش بهشت نوشته شده....
    خلاصه میخواستم به این نتیجه برسم که این تمام ذهنیت من استند اپ و کمدین هایی هست که تو این رشته کار میکنند
    مشاهده محتوا اسپویلر
    هیچ خنده هم نداره که شما حالا داره به ما میخندی بابت این موضوع که تا حالا من هیچ استند اپی رو ندیدم

میخواستم از دوستانی که طرفدار استند اپ هستند و خیلی اون رو پیگیری میکنند,اگه میتونند بهترین استند اپ هایی که دیدند رو بهم پیشنهاد کنند تا ما هم مستفیض بشیم,ترجیحا اگه زیرنویس داشته باشه اون قسمت که نورالانور هستش.
    خوبه یکی دیگه به فن‌های استندآپ اضافه قرار بشه
    نگاه استندآپ‌ها سبک‌های مختلف دارن. معمولا هر کمدینی سبک مخصوص خودش رو داره. باید یه چندتایی ببینی تا بفهمی از کدوم مدل کمدین‌ها خوشت میاد.
    به‌نظرم اول با oh my god لویی شروع کن. بچه‌های همین سایت ترجمه‌اش کردن. اگه خوشت اومد، بقیه کارهای لویی رو ببین.

اگر دیدی خوشت نیومد، کارهای جدی‌تر با شوخی با مسائل جدی‌تر خواستی، جرج کارلین و ریکی جراویس خوبن. هرکدوم‌ـشون هم یه کار ترجمه شده توی انجمن دارن. باز جدی تر خواستی بیل مار ببین. Bill maher اون دیگه ترجمه نداره.

از کمدین‌های زن Amy.Schumer و Whitney Cummings خوبند، اونا رو هم تست کن. عشق خودم هم Bill burr سبک‌ـش شبیه لویی‌ـه، اون رو هم ببین. اگه با هیچکدومشون حال نکردی بگو باز بهت معرفی کنم

9. 10 کاربرِ زیر از Amin03 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

مشاهده محتوا اسپویلر

به نظرم با لویی شروع کن، یکی از کارهای قدیمیش به اسم Shameless به نظر خیلی از طرفدارهاش خنده دارترین کارشه. کلا استندآپ های لویی برای مخاطب عام خیلی خوش خوراک تره. استندآپ های ریکی جرویس و جیم جفریز و کریس راک هم پیشنهاد میشه.
    اگه میخوای بهترین هم ببینی بنا به لیست های موجود کارهای ریچارد پرایر و جورج کارلین بهترین هستن و خیلی از این کمدین هایی که میبینی الگوشون همین دو نفر بوده
    کار تر تمیز و بدون فحش و ناسزا هم میخوای برو سراغ جری ساینفیلد
    بیل مار هم چرت و پرته، ولش کن

11. 11 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    9,540

ول بگم که من اصلا اشنایی از استند اپ ندارم و ذهنیتم این هستش که یکی که خیلی بامزه هستش و جوک زیاد بلده جلوی بیننده ها وایمیسه و براشون یک جوک یا داستان خنده دار رو تعریف میکنه که یا باعث میشه بخندی یا که نه,این ذهنیتم از استند اپ هستش که تو عمرم تا حالا ندیدیم و تنها استند اپ کمدینی هم که میشناسم لویی هستش که اون هم چند ثانیه در سریال لویی که یکی از دوستام داشت دیدیم اون صحنه ای که لویی به درون یک توالت عمومی میره و یک فردی رو میبینه که به سوراخی که زیرش بهشت نوشته شده....
    نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing نمایش پست ها
    بیل مار هم چرت و پرته، ولش کن
    این تیکه‌اش رو نادیده بگیر. جوون‌ـه و جاهل‌ـه نمی‌فهمه. بیل مار نقطه‌ی کورـشه. نمی‌تونه درک‌ـش کنه. همچی رو "س" می‌بینه. ولی باقی راهنمایی‌ـش خوبه.

13. 10 کاربرِ زیر از Amin03 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin03 نمایش پست ها
    اگر دیدی خوشت نیومد، کارهای جدی‌تر با شوخی با مسائل جدی‌تر خواستی، جرج کارلین و ریکی جراویس خوبن. هرکدوم‌ـشون هم یه کار ترجمه شده توی انجمن دارن. باز جدی تر خواستی بیل مار ببین. Bill maher اون دیگه ترجمه نداره.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amin03 نمایش پست ها
    این تیکه‌اش رو نادیده بگیر. جوون‌ـه و جاهل‌ـه نمی‌فهمه. بیل مار نقطه‌ی کورـشه. نمی‌تونه درک‌ـش کنه. همچی رو "س" می‌بینه. ولی باقی راهنمایی‌ـش خوبه.
    نگو اگه میخوای جدی تر از کارلین و بقیه ببینی برو سراغ بیل مار، بگو بیل مار حرف هایی رو میزنه که من دوست دارم. جدی تر نیست

اگه زبانتون خوبه با یوتیوب به حجم زیادی از کمدی استندآپ میتونید دسترسی پیدا کنید، جوری که بری تا چندین ساعت نمیتونی بیرون بیای

رابین ویلیامز هم فراموش نشه، یکی از بهترین استندآپ کمدین هاست که برای درک شوخی هاش باید اطلاعات خوبی از فرهنگ و سیاست آمریکا داشته باشید

15. 12 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    9,540

نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing نمایش پست ها
    نگو اگه میخوای جدی تر از کارلین و بقیه ببینی برو سراغ بیل مار، بگو بیل مار حرف هایی رو میزنه که من دوست دارم. جدی تر نیست
    نه دقیقا، منظورم همون بود که گفتم. وگرنه عقایدش با کارلین و ریکی تفاوت چندانی نداره. ولی بیل مار فرقش با بقیه اینکه به هیچ وجه شوخی سطحی نمی‌کنه. درباره هیچ موضوع پیش‌پاافتاده صحبت نمی‌کنه. کارلین یه توازنی بین شوخی‌های جدی و سطی داره ولی بیل مار صرفا شوخی‌هاش با مسائل جدی‌ـه.

البته چیزی که باید می‌گفتم و نگفتم این بود که خیلی درباره‌ی مسائل روز آمریکا صحبت می‌کنه. همین باید به فرهنگ و اتفاقاتی که تو آمریکا می‌افته تسلط داشته باشی و هم باید خیلی به سیاست داخلی آمریکا علاقه داشته باشی. بخش زیادی‌ـش درباره‌ی موضوعات سیاسی‌ـه.

17. 9 کاربرِ زیر از Amin03 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    16,105
    از این کاربر 12,950 بار در 502 پست سپاس گزاری شده

-
    اول از امین واشکان بابت معرفی shameless و oh my god یه تشکری میکنم و همچنین از ترجمه خوب اشکان برای oh my god
    هر دو رو دیدیم و باید بگم که هر دو تا فوق العاده جالب و خنده دار بود, shameless لحظات فان بیشتری رو داشت ویه خورده خنده دارتر بود ولی oh my god رو باید رو بعضی دیالوگ هاش دقت بیشتری رو میکردی
    تو عجبم که چطور یک انسان میاد و ۱ ساعت یه ریز حرف میزنه,بدون اینکه لحظه ای حرفش تکراری بشه و حوصله سر بر, تجربه خیلی خوبی بود که کسب کردم,چه خلاقیتی در این مرد وجود داره و به چه جزییاتی اهمیت میده,از شوخی های جنسی جالبی هم استفاده میکرد,که فوق العاده بودند,فکر کنید که بخواد یه روزی این شوخی ها در تلویزیون ما هم اجرا بشه.به نکته های جالبی هم اشاره میکرد که تا حالا اصلا شاید کسی فکری در موردش نکرده باشه مثل اون قضیه کوسه یا اون قسمتی که مجسمه ساز هارو بچه باز میدونست,اما صحبت هایی که در مورد طلاق و برده داری و وجود خوب و بد در هر انسان بود یک واقعیت حقیقی هستش که باید در موردش فکر کرد.خیلی دوست داشتم تو این قسمت ها یکسری بحث های در مورد مذهب و خدا هم باشه,که نبود مثل زمانی که تو سریال لویی,شخصیت لویی در مورد ابراهیم و موسی یکسری صحبت هایی رو کرده بود که برای من خیلی جالب بودش
    در کل باید بگم شغل خیلی سختی هستش که بخوای به صورت زنده بیای جلوی یک سری غریبه بایستی و تلاشت رو بکنی تا بخندونیشون که اعتماد به نفس و هوش فوق العاده بالایی رو میطلبه.

19. 13 کاربرِ زیر از Marlon Brando بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,230
    از این کاربر 9,269 بار در 890 پست سپاس گزاری شده

دوستان بنده هم علاقه مند شدم به دیدن Stand-Up
    ممنون میشم یک مورد که ساب فارسی داره و واسه تازه کار ها هم خوبه ـَرو معرفی کنید

21. 5 کاربرِ زیر از Léon بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 29 اولیناولین 12341227 ... آخرینآخرین