برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 15 از 29 اولیناولین ... 5131415161725 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 از مجموع 290
    سپاس
    9,540
    از این کاربر 12,948 بار در 733 پست سپاس گزاری شده

Stand up Comedy | بحث و تبـــادل‌نظر درباره استندآپ کمدی

حالا که استندآپ داره آروم آروم توی انجمن طرفدار پیدا می‌کنه وقت اونه که از ترجمه صرف فراتر بریم.
    شماتوی این تاپیک می‌تونید درباره‌ی استندآپها و کمدین‌های مورد علاقه‌ـتون حرف بزنید، اخبار کارهای جدیدشون رو بذارید و اونا رو به دیگران معرفی کنین.

کارهای کمدین‌ها رو می‌تونید توی یوتیوب ببین و از تورنت بگیرین. اکثرا استندآپ‌ها زیرنویس انگلیسی ندارن به‌خاطر همین نمی‌شه ترجمه‌ـشون کرد اگر کار خوبی پیدا کردین که زیرنویس انگیسی هم داره می‌تونی اسم کار و لینک زیرنویس‌ـش رو برای من یا اشکان (Chandler Bing) پیام خصوصی کنین.

لطفا و حتما توی این تاپیک لینک دانلود یا زیرنویس نذارین.

لطفا به سلیقه‌ی هم احترام بذارین و به هم نپرین

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,964
    از این کاربر 45,588 بار در 2,807 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Stand up Comedy | بحث و تبـــادل‌نظر درباره استندآپ کمدی

خب Dave Chappelle: The Age of Spin رو هم دیدم. اینم عالی بود. با کوین هارت شوخی کرد. با اُجی شوخی کرد. به بیل کازبی تیکه انداخت. به Key & Peele تیکه‌ی سنگین انداخت حالا هر کدوم رو یه 7 8 بار دیگه می‌بینم. مطمئنم. چون همون سه تا اجرای قدیمیشو بالای 10 بار دیدم. هر موقع میام دوره کنم، می‌بینم تا آخرش نشستم پاش :دی ولی با همین یک‌بار، Deep In The Heart Of Texas رو بیشتر پسندیدم.

3. 18 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Clear Eyes , Full Heart , Can't Lose
    سپاس
    8,960
    از این کاربر 9,991 بار در 735 پست سپاس گزاری شده

چقـدر من منتظر این استند آپ بودم. چقـدر چسبید، آقا خیـلی چسبید مثـل همیشه لـویی فوق العاده بود و تمـام جـوک هاش بی نظیر. اصلاً طرف یه نابغه س به نظر من :دال جدی میگم، این ایده ها و جوک ها رو چطور به ذهنش میاد آخه من نمیدونم یک ساعت و ربع فقط خندیدم، قهقهه زدم، لذت بردم.

مثل همیشه لـویی بـد دهـن بود و همیشه هم این بد دهنیش خیلی به اندازه و خفنه. این سـِری تقلید صداهاش بی نظیر بود، سر اون تیکه صدایِ چیـنی من ترکیـدم از خنده یک ربع آخرم که قشنگ +25 بود لعـنتی

واقعاً وجـود همچین آدمی رویِ کره ی زمین یه نعمته، همیشه که لـویی رو جلـویِ دوربین میبینم خوشحال میشم و واقعاً میخندم و به هیـچ چیز اهمیت نمیـدم. امیدوارم شما هم به اندازه ی من لذت ببرید.

5. 20 کاربرِ زیر از Hossein_124 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,964

هرچند در حد اجراهای دیو شپل نبود برای من و چند تا تیکه‌ی ضایع هم داشت، ولی لویی هیچوقت بد نمیشه. تیکه‌های خنده‌دار و تیکه‌هایی که آدم رو به فکر فرو ببره هم چندتایی داشت. ولی خنده‌دارترینـش برای من همون صدای چینیـش بود

7. 17 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

خب 5-6 تا استندآپ دیدم یهو، گفتم بیام یه نظری بدم.
    • بدترین استندآپی که دیدم ماله امی شومر بود. دریغ از یک لبخند، فقط یه ساعت امد درباره چیز حرف زد رفت. واقعا کمدین نیست.
    • استندآپ جیم گفیگن رو دوست داشتم، نسبت به کارهای قبلیش ضعیف تر بود، اما اینقدر شیرینه که جک هم نگه خنده داره این بشر.
    • یکی از استندآپ های خوبی که دیدم ماله Neal Brennan بود که همکار دیو شپل تو شپل شو بوده. واقعا خوب بود و انتظار نداشتم اینقدر کارش خوب باشه. پیشنهاد میکنم اگه ندید حتما تماشا کنید.
    • دوتا کار دیو شپل هم دیدم که هیچکدوم خوب نبودن. Deep In The Heart Of Texas که رسما افتضاح بود. بازم اون یکی کارش جک های خنده داری داشت. اما واقعا انتظارم بیشتر از این ها بود. بعد 10 سال....
    • همین الان تماشای استندآپ لویی رو تموم کردم. مثل همیشه عالی بود. سه چهارتا تیکه داشت که رسما کف زمین بودم. اونجا که میگه سرتون رو بتراشید تا isis کاریتون نداشته باشه تیکه باباش هم عالی بود.

پ.ن دعوای شپل با کی و پیل هم خیییییییلی مسخره است. هرکی اسکچ کمدی بسازه که نمیتونی بگی کار تورو تقلید کرده. خودت سریالت رو ول کردی. بعد میای گریه میکنی که چرا یکی اینقدر محبوب شده؟ واقعا حرکتش بچه بازی بود.

9. 21 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

It's Not Lupus
    سپاس
    207
    از این کاربر 337 بار در 40 پست سپاس گزاری شده

یعنی فقط من بودم که اصلا از استند اپ جدید لویی خوشم نیومد؟؟ کلا لویی از وقتی پولدار شده و اینا اون لویی بدبخت و قدیمی و راستگو نیست.

مسائلی هم که تو این استند اپش گفت صرفا میگفت برای خنده نه اینکه بخواد چیز مهمی رو در کنارش بگه. کلا استند اپ های لویی یه سیر سقوطی حداقل برای من گرفته، ادم کار های قدیمیش رو میبینه لذت میبره، هم فوق العاده خنده دار هم جوک های ظریف هم نکته های سنگین و مهم اما این اواخر دیگه خیلی بی محتوا شده.

توصیه میکنم به دوستان که استند اپ های بیل بور رو نگاه کنن، بنظرم در حال حاضر بهترین استند اپ کمدین هست.
    http://tvworld.info/image.php?type=sigpic&userid=7838&dateline=1430388  094

11. 12 کاربرِ زیر از ESPRIT بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,964

نقل قول نوشته اصلی توسط ESPRIT نمایش پست ها
    یعنی فقط من بودم که اصلا از استند اپ جدید لویی خوشم نیومد؟؟ کلا لویی از وقتی پولدار شده و اینا اون لویی بدبخت و قدیمی و راستگو نیست.

مسائلی هم که تو این استند اپش گفت صرفا میگفت برای خنده نه اینکه بخواد چیز مهمی رو در کنارش بگه. کلا استند اپ های لویی یه سیر سقوطی حداقل برای من گرفته، ادم کار های قدیمیش رو میبینه لذت میبره، هم فوق العاده خنده دار هم جوک های ظریف هم نکته های سنگین و مهم اما این اواخر دیگه خیلی بی محتوا شده.

توصیه میکنم به دوستان که استند اپ های بیل بور رو نگاه کنن، بنظرم در حال حاضر بهترین استند اپ کمدین هست.

من خودم نگفتم عالی بود، ولی اگه می‌گفتم بد بود، بن می‌شدم :دی خلاصه چون حقیقت تلخه و تعصب بد چیزیه :دی ولی قبول دارم که کارهای قدیمیش خیلی خیلی باکیفیت بودن.

بیل بر رو هم فکر کنم تا الان 4 یا 5 استندآپ ازش دیدم، ولی نظرم در موردش خنثی‌ست. یعنی نه عالی می‌دونمش، نه بد. اول فکر می‌کردم مشکل از بیل برـه، ولی بعدش به این نتیجه رسیدم که مشکل از خود منه، چون به سلیقه‌م نمی‌خوره.

13. 14 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Say hello to Darkness
    سپاس
    2,103
    از این کاربر 3,810 بار در 359 پست سپاس گزاری شده

لویی خوب بود تو اسپشل جدیدش(آنچنانی هم نبود) پیشنهاد میشه اول قسمت لویی جیمی فلن رو ببینید بعد کار آخرشو نگاه کنید

15. 15 کاربرِ زیر از KOOROSH بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

how YOU doin' ?
    سپاس
    14,367
    از این کاربر 13,486 بار در 831 پست سپاس گزاری شده

خوب بود که لویی! کلی خندیدم. شاید مثل قبلی‌ها اونقدر عمیق و تفکربرانگیز نبود، ولی همه‌ی جک‌ها که عمیق نمیشن و همیشه هم که نباید عمیق بود. اصلا از اینکه همون اول بدون مقدمه‌چینی یه دفعه پرید وسط موضوع سقط، معلوم بود میخواد یه جورایی متفاوت باشه. لویی اونقدر راوی خوبیه که حتی وقتی جک‌هاش یه جورایی لنگ میزنه، می‌تونی بازم از ته دل بخندی. جک سربریدنش، ماجرای رسیدن دوباره زوج‌ها در اون دنیا به هم، مجیک مایک و مک‌کاناهی و اینکه نمیشه به بهترین نمونه از هرچیز نه گفت (این یکی تفکربرانگیز هم بود!)، رسیدن به درک جدیدی از زمان در اون بیست ثانیه! و البته اون نه نفری که این 11 لعنتی رو قبول ندارن؛ تیکه‌های قشنگ کم نبود.

17. 15 کاربرِ زیر از Joey بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط ESPRIT نمایش پست ها
    کلا استند اپ های لویی یه سیر سقوطی حداقل برای من گرفته، ادم کار های قدیمیش رو میبینه لذت میبره، هم فوق العاده خنده دار هم جوک های ظریف هم نکته های سنگین و مهم اما این اواخر دیگه خیلی بی محتوا شده.

صدرصد همینطوره، کارهای قدیمیش خیلی قوی تره، shameless مثلا. اما خب این استندآپش هم با فاصله زیاد از بقیه بهتره.
    بیل بور پایه ام. واقعا کارش خیلی درسته و متاسفانه زیاد دیده نشده. یکی از بهترین هاست در حال حاضر.

نقل قول نوشته اصلی توسط Raylan Givens نمایش پست ها
    خلاصه چون حقیقت تلخه و تعصب بد چیزیه :دی
    تو برو 7-8 بار دیو شپل نگاه کن فعلا

نقل قول نوشته اصلی توسط Joey نمایش پست ها
    لویی اونقدر راوی خوبیه که حتی وقتی جک‌هاش یه جورایی لنگ میزنه، می‌تونی بازم از ته دل بخندی.
    دقیقا.

19. 12 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,964

نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing نمایش پست ها
    تو برو 7-8 بار دیو شپل نگاه کن فعلا
    مونده تا دیو شپل رو بشناسی، پسر جان. نه پس می‌شینم بیگ‌بنگ نگاه می‌کنم کی به کی تیکه می‌ندازه

21. 8 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 15 از 29 اولیناولین ... 5131415161725 ... آخرینآخرین