برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 5 اولیناولین 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 45
    I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,460 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

new8 Tokyo Ghoul | بحث و تبادل نظر

»» شناسنامه : 東京喰種-トーキョーグール- یا Tokyo Ghoul انيمه‌ايي 12 قسمتي كه توسط استديو Pierrot تهيه و كارگرداني اين انيمه‌ي ترسناك رو كارگردان كم‌تجربه‌ايي به نام Shuhei برعهده گرفته. كارگرداني كه به جز ساخت يك انيمه‌ي كوتاه 14 دقيقه‌ايي (Tsukumo) كه با اين اثر كانديداي اسكار هم شده، اتفاق انيمه‌ايي خاصي در كارنامه‌ش ديده نميشه و اين بزرگترين ريسك براي عنواني است كه "مانگا"يي به شدت پرطرفدار داره. (مانگا از سال 2011 تا به امروز ادامه داشته) اين 12 قسمت همين امسال (2014) در فصل تابستان از تاريخ 4 جولاي تا 19 سپتامبر با يك پايان باز خیره کننده و با عنوان "پايان فصل اول" به اتمام رسيده ولي خبر خوش براي طرفداران متعصبش اينكه Tokyo Ghoul خيلي زود در همين زمستان (2015) با عنوان "فصل دوم" بازخواهد گشت.

Tokyo Ghoul چه قبل از پخش چه بعد از پخش حتي بعد از اتمام فصل اول هميشه جزو دسته‌ انيمه‌هاي جنجالي بوده. يك مرتبه بخاطر نارضايتي اهالي "مانگا" كه Tokyo Ghoul رو نسبت به محتوا و طراحي و فضاسازي دست‌نخورده و ايده‌آل مانگا، يه انيمه‌ي سطح پايين "سوپرنچرال" معمولي مي‌دونن و سر اين قضيه با انيمه‌بازها درگيرن. مرتبه‌ي ديگه اختصاص به سر و صداي مخاطبان خود انيمه داره كه نسبت به "سانسور"هاي بي‌مورد كه اكثرن ناشي از عدم درك فضاي داستان بود اعتراض داشتن.(البته اين قضيه در نسخه‌هاي بعدي انيمه اصلاح شد!). به هر حال Tokyo Ghoul اينقدر خوب و درگيركننده بوده كه مخاطبان اين عنوان رو در كنار انيمه‌ايي مثل Attack On Titan قرار دادن. به قول يكي از مخاطبان خوش‌سليقه‌ي ايراني، " Tokyo Ghoulروايتگر جنگ بين عقل و غريزه است".

»» خلاصه داستان: داستان روایت گر فضایی فانتزی و تاریک در شهر توکیو است ، موجودات مرموزی (در جسم انسان) به نام "Ghouls" (غول‌ها) در پی شکار و خوردن انسان‌ها هستند. و مردمی که بسیار وحشت زده اند، زیرا نمی دانند "غول‌ها" پشت کدام چهره انسانی مخفی شده‌اند و امروز خوراك كدام "هم‌نوع" خود مي‌شوند. "Kaneki" (کانکی) یک دانش‌آموز ساده است که بعد از آشنایی با دختری که علایق مشترکی به خواندن کتاب دارند سرنوشتش برای همیشه تغییر می کند ...

Kaneki, Ken

Kirishima, Touka

Uta

Hanae, Natsuki
    (صداپیشه شخصیت کانکی)

Amamiya, Sora
    (صداپیشه شخصیت کریشیما)

Sakurai, Takahiro
    (صداپیشه شخصیت یوتا)

Ain't No Such Things As Halfway Crooks
    The Oswald State Correctional Facility, Level 4
    سپاس
    14,953
    از این کاربر 18,647 بار در 1,392 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Tokyo Ghoul | بحث و تبادل نظر

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi Razor نمایش پست ها
    شایعات زیادی در مورد فصل سوم این انیمه منتشر شده ... یه جا میگن انیمه ریبوت میشه بخاطر اینکه از مانگا دور شده بود یجا هم میگن ریبوت نمیشه و همین داستان ادامه پیدا میکنه .

شخصا امیدوارم همین داستان ادامه پیدا کنه چون بد جایی تموم شد

هنوز چیزی از شخصیت فوق العاده ی اریما ندیدیم ... بدون شک یکی از بهترین شخصیتای انیمه ایه حداقل برای من . تو مانگا فوق العادست اریما و جوزو سوزویا تو ادامه داستان خیلی بهتر از اینی که هستن میشن

من مانگا رو خوندم و سری دومش رو هم دارم میخونم و با اینکه مانگا داستان فوقالعاده ای داره ولی دوست ندارم انیمه ریبوت بشه حیفه البته نه که فصل دوم رو بیشتر از فصل اول دوست داشته باشم ولی خوب کاریه که شده و همون بهتر که ادامه اش رو بسازن چون زحماتشون به هدر میره

3. 16 کاربرِ زیر از Tha Real Nigga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,365
    از این کاربر 20,379 بار در 1,374 پست سپاس گزاری شده

فصل اول انیمه توکیو غول رو تموم کردم.
    مفهوم انیمه خیلی خوبه. بعد از دیدن فصل اول این انیمه متوجه شدم که خیلی از انیمه‌ها از توکیو غول کپی برداری کردن یا حداقل میشه گفت الهام گرفتن. به عنوان مثال قسمت 15 انیمه‌ی Re:Zero فکر میکنم الهام گرفته از قسمت 12 انیمه توکیو غول باشه! (لحظات رقت‌انگیز زجر کشیدن شخصیت مثبت توسط شخصیت منفی در هر دو انیمه رو در نظر بگیرید)

قسمت 12 توکیو غول:

قسمت 15 Re:zero:

یکی از مهمترین نقاط قوت انیمه توکیو غول دارک بودنشه. نقطه ضعفش هم بیشتر به داستان برمیگرده که خیلی از جاها از مفهومش دور میشه. این انیمه میخواست بگه انسان‌ها و غول‌ها میتونن در کنار همدیگر زندگی کنن و هر دو میتونن هم خوب باشن هم بد ولی اینکه تا چه حد انیمه تونسته تساوی رو بین این دو قشر (انسان و غول) برقرار کنه رو قضاوت نمیکنم. مورد دومی که میخوام اشاره کنم این هست که فصل اول انیمه کاملأ ناقصه و کاملأ مشخصه سازندگان انیمه از همون اول قصد داشتن انیمه رو به فصل دوم بکشونن. به نظرم نه تنها انیمه سریع پیش نرفت بلکه خیلی کش پیدا کرد و میتونست تمام داستانش رو در قالب یک فصل ارائه کنه و به فصل دوم کشیده نشه همونطوری که دیدید در فصل اول هم خیلی از قسمت‌ها روند کندی داشتن و حوصله‌ سربر بودن.
    مورد سوم اینکه به نظرم انیمه یکم مفهوم و جنبه‌ی سیاسی هم داشت! یعنی غول‌ها و انسان‌های درون این انیمه میتونن نماد یک کشور یا مردم خاصی باشن.
    امتیاز من به فصل اول انیمه توکیو غول: 5/3 (بهترین قسمت‌هاش هم به نظرم قسمت‌های 8 و 12 بودند)
    Can't find yourself. Lost in your lies

5. 14 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

My Mind is Like a Tarantino Movie!
    سپاس
    6,171
    از این کاربر 7,121 بار در 548 پست سپاس گزاری شده

آقا خبری از فصل سوم نشد؟ میگن قراره نیست ساخته بشه؟

7. 13 کاربرِ زیر از Being Amin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,365

نقل قول نوشته اصلی توسط Being Amin نمایش پست ها
    آقا خبری از فصل سوم نشد؟ میگن قراره نیست ساخته بشه؟
    چند وقت پیش به طور رسمی اعلام شده بود که فصل سومی در کار نخواهد بود.

9. 14 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    12,484
    از این کاربر 23,477 بار در 1,411 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman_eun نمایش پست ها
    ولی فک کنم 2018 فصل سومش پخش شه ها!
    -------------
    همون دو سال پیش هم که شروع به پخش کرد من حس خوبی بهش نداشتم... بالاخره از روی اجبار دیروز دیدمش و اصلا راضی نبودم.
    اول اینکه داستانش با انیمه "انگل" کپی/پیست بود دقیقا... حالا کدومشون اسکی رفتن رو نمیدونم ولی چون انگلو دیده بودم هیچ جذابیتی نداشت برام. حداقل انگل به یه جمع بندی "کوچولو" رسید و یه نیمچه پیامی به بیننده انتقال داد اما این خدا وکیلی خیلی تهی بود... نه حرفی برا گفتن داشت نه داستانو به جایی رسوند... کلا 24 اپیزود مسخره ی این پسره بودم که غول باشه یا نباشه، همییین! اگر چیز دیگه ای استخراج کردید ازش به منم بگید:/ فصل دومش هم ضعیف تر از فصل اولش بود به مراتب... بقول ایرج هالیوودی بود تا جاپنی! اکشن خفنی هم نداشت دلمونو به اون خوش کنیم... حال نکردم خلاصه

11. 13 کاربرِ زیر از MaMaLoM بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Ignorance is bliss, isn't it
    سپاس
    5,552
    از این کاربر 6,034 بار در 517 پست سپاس گزاری شده

من چند وقت پیش خبرشو گذاشتم که فصل سومش تایید شده
    یعنی الکی بوده؟!!

13. 11 کاربرِ زیر از Nora بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,164
    از این کاربر 7,217 بار در 698 پست سپاس گزاری شده

اتفاقا من هم خبرشو دیدم که فصل سوم قراره پخش بشه ولی تاریخ پخش براش تعیین نشده. اول قرار بر زمستان 2018 بود که تاریخ تغییر کرد.گویا قراره که دو فصل اول رو ادامه ندن و در فصل سوم شخصیت های جدید و داستان جدیدی داشته باشه ...

15. 12 کاربرِ زیر از sh2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Ignorance is bliss, isn't it
    سپاس
    5,552
    از این کاربر 6,034 بار در 517 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط sh2012 نمایش پست ها
    اتفاقا من هم خبرشو دیدم که فصل سوم قراره پخش بشه ولی تاریخ پخش براش تعیین نشده. اول قرار بر زمستان 2018 بود که تاریخ تغییر کرد.گویا قراره که دو فصل اول رو ادامه ندن و در فصل سوم شخصیت های جدید و داستان جدیدی داشته باشه ...
    آره اتفاقا توی خبریم که من خوندم اسم کاراکتراش فرق داشت ... عکسشم گذاشته بودم واست

صدای نقش اصلیشم مال کانکیه

17. 14 کاربرِ زیر از Nora بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,365

سلام ستایش عزیز. آره خبر ساخت فصل سومش تایید شده. اون پست من قدیمیه
    اون موقع سازنده هاش میگفتن نمیخوان ادامه اش رو بسازن ولی حالا میخوان بسازن
    در مورد انگل هم با تک تک حرفات موافقم. الآن با گوشی اومدم تایپ کردن سخته:دی

19. 11 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    5,855
    از این کاربر 1,340 بار در 194 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط MaMaLoM نمایش پست ها
    ولی فک کنم 2018 فصل سومش پخش شه ها!
    -------------
    همون دو سال پیش هم که شروع به پخش کرد من حس خوبی بهش نداشتم... بالاخره از روی اجبار دیروز دیدمش و اصلا راضی نبودم.
    اول اینکه داستانش با انیمه "انگل" کپی/پیست بود دقیقا... حالا کدومشون اسکی رفتن رو نمیدونم ولی چون انگلو دیده بودم هیچ جذابیتی نداشت برام. حداقل انگل به یه جمع بندی "کوچولو" رسید و یه نیمچه پیامی به بیننده انتقال داد اما این خدا وکیلی خیلی تهی بود... نه حرفی برا گفتن داشت نه داستانو به جایی رسوند... کلا 24 اپیزود مسخره ی این پسره بودم که غول باشه یا نباشه، همییین! اگر چیز دیگه ای استخراج کردید ازش به منم بگید:/ فصل دومش هم ضعیف تر از فصل اولش بود به مراتب... بقول ایرج هالیوودی بود تا جاپنی! اکشن خفنی هم نداشت دلمونو به اون خوش کنیم... حال نکردم خلاصه
    خب وقتشه یکمی مخالفت کنم خب باید بگم توکیو اصلا از انگل ها کپی نکرده و از داستان "مسخ" که در سال ۱۹۱۵نوشته شده الهام گرفته.
    1-داستانی تاریک و خشونت بسیار بالا (البته امیدوارم نسخه بدون سانسور رو دیده باشی چون باقی نسخه ها موقع خونریزی و کشتن صفحه رو سیاه میکردن)
    2-موسیقی خون آلود اول و انتهای هر قسمت، موسیقی متن انیمه هم با توجه به حال و هوا و سبک‌ آن بی نقص و کامل است.
    3-داستان زیبا ک بسیار عالی بسط داده شده و تشخیص من اینه که چون داستان این انیمه از انتهای فصل دوم تازه میشه ابتدای مانگای توکیو که داستان میره توی روند اصلی ک همین باعث شده توی ذوق شما زده شده
    4-قهرمان این انیمه بر خلاف بقیه انیمه ها ک هر قسمت پیشرفت میکنن و قوی تر میشن، کانکی روز به روز پسرفت میکرد و به زندگی بی میل و بی رغبت میشد،، پس رفت و شکست خوردن های متمادی کانکی اون رو تهی از هر چیزی میکنه و کاملا خالی از هرگونه تمایلات انسانی و عاطفی میشه .
    5-یکی دیگه از ویژگی های برتر توکیو غول ریالیتی بودن این انیمس که امید و ضایعات نافرجام بی معنی را ندارد و داستان بسیار طبیعی به جلو میرود
    6-داستان پر از نکات ریز و قشنگه ، مثلا آخر فصل اول، کانکی درست روزی که تولدشه داره شکنجه میشه که این یعنی تغییر و تولدی دوباره...
    7-کانکی یک مرتبه موهاش سفید میشه ک برمیگرده به سندروم ماری آنتوانت که شخص زیر شکنجه موهاش به سفیدی در میاد.
    8-از گرافیک و ریزه کاری های شخصیت ها چیزی نمیگم
    همه اینا دست به دست هم داده و یه انیمه بسیار زیبا رو بوجود اورده البته هر انیمه ای ایراد های خودش رو داره و نمیشه منکرش (به راحتی میشه از انگل هم مشکل گرفت)
    زیاد حرف زدم ببخشید...در کل هرکس سلیقه ای داره

21. 9 کاربرِ زیر از bbas بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 5 اولیناولین 12345 آخرینآخرین