برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 15 اولیناولین 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 149
    It's the little things that make the world
    سپاس
    20,437
    از این کاربر 25,054 بار در 1,605 پست سپاس گزاری شده

ارائه‌ی 293 تی‌وی‌وُرلد | زيرنويس فصل سوم سریال Banshee | پــایــان

سلام به همگی...
    فصل دیگه‌ای از سریال Banshee شروع شد و مثل سال‌های گذشته با ترجمه‌ش در خدمت شما عزیزان هستیم. این فصل هم مثل قبل ده قسمتی هست و از 20 دِی ماه (هفته‌ی آینده) شروع میشه. سریال شنبه‌ها به دست ما میرسه و منم سعی می‌کنم خیلی زود زیرنویس رو آماده کنم.

فصل‌ گذشته رو با جواد عزیز ترجمه کردیم که این فصل به جُرگه‌ی بازنشسته‌ها پیوسته! پس فعلاً خودم تنهایی ترجمه می‌کنم. اما این قول رو از جواد گرفتم که هر موقع وقتش خالی بود به ما افتخار بده و با همدیگه کار رو انجام بدیم.

همونطور که اطلاع دارید ترجمه "بنشی" از همون ابتدا و به تنهایی با تیم تی‌وی‌ورلد بوده و ما هم برای سریال کم نذاشتیم. اما اگه از این فصل شاهد موازی‌کاری یه عده از دوستان باشیم نباید تعجب کرد. دیگه به این موارد عادت کردیم. در هر صورت این انتخاب با شماست که با کدوم ترجمه ببینید.

سخن رو کوتاه می‌کنم و ازتون دعوت می‌کنم به تماشای این سریال BAD@SS بنشینید!

IMDB

معرفیِ کامل| دانلودِ سریال

مترجم:

امین (AminGeneral)

1
    Episode 1 Subscene
    2 Episode 2 Subscene
    3 Episode 3 Subscene
    4 Episode 4 Subscene
    5 Episode 5 Subscene
    6 Episode 6 Subscene
    7 Episode 7 Subscene
    8 Episode 8 Subscene
    9 Episode 9 Subscene
    10 Episode 10 Subscene
    تمامی قسمت‌ها

ALL HAIL THE KING
    سپاس
    350
    از این کاربر 1,427 بار در 75 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ارائه‌ی 293 تی‌وی‌وُرلد | زيرنويس فصل سوم سریال Banshee | از 20 دی ماه

اگه محمد ریواز مترجم بود که هر دیقه برا مترجمی از این فروم تو اون فروم نمیپرید. معلوم نیست فازش چیه اصلا!!!!!

خداوندا هیچوقت عمو میکادو رو از ما نگیر

i understand, i just don't care
    سپاس
    554
    از این کاربر 341 بار در 14 پست سپاس گزاری شده

امین داداش اعصابه خودتو خراب نکن ارزششو نداره
    تجربه نشون داده هر کی با ی زیر نویس سریالو شروع کنه با همونم ادامه میده، مگه ترجمه ضعیف باشه. تو که ترکوندی

سپاس
    3,791
    از این کاربر 314 بار در 21 پست سپاس گزاری شده

من موندم که چرا امین میگه که سعی کرده با احترام درمورده این شخص صحبت کنه!!!!!
    وقتی که یه شخص دوباره و دوباره و دوباره مثلِ یه لاشخور رفتار میکنه,نشون میده که لایقه احترام نیست,به آدمی(؟!!!) هم که لایقه احترام نیست نباید احترامی گذاشته شه...
    تازه شاکی هم میشه که براچی بقیه ناراحت شدن از این کارم!!!
    من به شخصه این سریال رو برای این شروع کردم که جواد و حامد و بعد هم امین کارِ ترجمش رو انجام میدادن و تا زمانی هم که این سریال پخش شه مطمئنن با ترجمه ی تی وی ورلد میبینمش و هر شخصِ دیگه ای هم که طرفدارِ این سریال باشه میدونه که باید با چه ترجمه ای نگاه کنه...
    به امیدِ افزایشِ سطح درک و فهم و کاهش موازی کاری و لاشخورگری...

5. 19 کاربرِ زیر از persian legend بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Sh*t up Baby
    سپاس
    2,489
    از این کاربر 6,587 بار در 583 پست سپاس گزاری شده

تاپیکشون چه رونقی گرفته از صدقه سر بچه های تیوی ورلد
    من فقط میگم این همه بحث شد و مترجماشون شخصیت والای خودشونو نشون دادن هیچ مدیری نبود که مداخله کنه!
    رییس جان یـــــــــــــاد بگیر آزادی بیان و دموکراسی به این میگن بعد بگو من دیکتاتور نیستم مدیر انجمنشون رسماٌ وجود خارجی نداره.
    و در آخر شعار ملت ما :
    کیه کیه ساب میزنه من دلم میلرزه !

7. 18 کاربرِ زیر از Vic Mackey بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

هر وقت چیزیو از دست بدی بعدش قدرش
    سپاس
    12,059
    از این کاربر 1,158 بار در 133 پست سپاس گزاری شده

خداوکیلی من دیگه اکثر انجمن ها و سایت های فیلم در ایران و رفتم و میشناسم ولی تی ولد بهترین انجمن موجوده چه از لحاظ کار مترجم ها چه گروه دانلود و همچنین مدیر سایتمون همه شون 20ن !!!
    اون دوستمون هم که یه سری حرف زد اصلا جوابشم ندید ارزششو نداشت
    منتظر زیرنویس خوبتون هستیم بچه ها ،خدا قوت

9. 20 کاربرِ زیر از ahmady45 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,296
    از این کاربر 2,991 بار در 331 پست سپاس گزاری شده

یه چیز رو بدون تعصب میگم:
    زیرنویس فقط زیرنویس بچه های انجمن تی وی ورلد
    و یه تشکر ویژه از امین

11. 20 کاربرِ زیر از jackbauer2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    12,486
    از این کاربر 23,477 بار در 1,411 پست سپاس گزاری شده

وقتی پست طرف رو دیدم خیلی شوکه شدم !! شنیده بودم بی صاحاب شده و درشو گِل گرفتن ولی سرنزده بودم ببینم اینقدر اوضاعش داغونه
    تو که " ریواس "ـی ... پارسال کرفسُ کاهو اُمدن جلو که "سانز" از فصل شیش دست بگیرن، داخل همون سابسین "320" تایی‌تون کاری کردیم از دنیای زیرنویس که هیچ ... از فضای وب خدافظی کرد

پیام‌خصوصی : ترجمه "ماکوپلو"ت هم دیدیم! البته بنده شخصا دو قسمت بیشتر ندیدم که یه قسمتش با زیرنویس "ریواس" بود. خودم درباره کیفیت کارِت چیزی نمیگم ولی سریال رو با یه بچه چهارده ساله داشتم میدیدم ... خدا شاهده این جمله از دهن اون بچه دراُمد : " نمی‌تونم بخونم ، چقدر ××شِر نوشته ! " . اگه این 320اُمین بود خدا اون اولی هارو بخیر کنه!

You're Goddamn right
    سپاس
    4,102
    از این کاربر 4,201 بار در 217 پست سپاس گزاری شده

خدارو شکر که زیرنویس فیلم و سریال هیچ سود مادی واسه مترجم‌ها نداره، وگرنه معلوم نبود شاهد چه بی اخلاقی هایی باید می‌بودیم. این همه توهین واسه چیه؟ چرا چنین جوی بوجود میاد؟ لااقل وقت خودمون رو واسه بحث و جدل سر چیزایی بذاریم که لااقل یه سود و منفعتی داشته باشه برامون.
    تنها چیزی که ترجمه‌ی سریال واسه مترجم داره، لذت ترجمه کردن و دیدن نتیجه‌ی کاره که در نهایت باعث می‌شه یه تعداد دیگه هم بتونند سریال رو راحت تر ببینند و بهتر بفهمند و همین مفید بودن شاید یه حس خوب در مترجم ایجاد کنه.
    100 تا دانلود بالا و پایین چیزی از این لذت کم و به اون زیاد نمی‌کنه، فقط بعضی رفتارها سر هیچ و پوچه که آدمو ناراحت می‌کنه. مطمئنم که خود امین هم همینطور فکر می‌کنه و براش مهم نیست چند نفر دیگه موازی این کار رو باهاش بزنن.
    امین جان امیدوارم که فارغ از همه‌ی این بحث ها، از ترجمه سریال لذت ببری و مطمئنم که بینندگان سریال هم از ترجمه‌ی خوبت لذت می‌برند. موفق باشی

سپاس
    5,980
    از این کاربر 3,269 بار در 349 پست سپاس گزاری شده

امین جان داداش کوه پشتته ، برو جلو که ما هستیم ، پیشاپیش تشکر واسه ترجمه این فصل

15. 17 کاربرِ زیر از VIVA THE ROCK بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Sh*t up Baby
    سپاس
    2,489
    از این کاربر 6,587 بار در 583 پست سپاس گزاری شده

واقعا متاسفم که همه جا باید از این آدمای بی ش.ر.ف وجود داشته باشه بحث چیز دیگه ای بود و ایشون اون وسط اومدن عقده های روحی روانی خودشون رو تخلیه کردن

شما چه میفهمی از قدر دانی و احترام
    انسان باید یکم شعور و معرفت داشته باشه من خودم بارها با مدیران تیوی ورلد سر پیشرفت انجمن بحث کردیم و همه چی هم خیلی دوستانه
    تموم شد مدیر انجمن اشکان یکی از بهترین دوستام تو انجمنه اما این رو دلیل بر انتقادنکردن در جهت پیشرفت انجمن نمیدونم تنها دلیلی که بین این همه فروم تیوی ورلد رو انتخاب کردم فضای دوستانشه اگر هر مشکلی اونجا باشه مثل یه بحث خانوادگی حل میشه ! بنده اونجا نه تگ دارم نه قصد تگ گرفتن دارم

پ.ن : قسمتهایی از پستم رو به دلیل وجود کلماتی به دور از شاٌن کاربران تیوی ورلد ویرایش کردم

17. 14 کاربرِ زیر از Vic Mackey بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 15 اولیناولین 1234513 ... آخرینآخرین