برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: برترین مجموعه آثار طراحی شده از دید شما:

رأی دهندگان
102. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • آثار احمدعزیز D O R DI

48 47.06%
  • آثار ادیب عزیز McConaughey

54 52.94%
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 16

Hybrid View

IM PATHETIC
    سپاس
    63,407
    از این کاربر 90,383 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

.:انتخاب گرافیست برتر فصل:پاییز 93-دور دوم و پایانی.:

درود دوباره خدمت دوستان عزیز:
    همانطور که از پیش انتظار می رفت به دلیل سطح نزدیک و بالای کارهای ارائه شده بین اعضای محترم تیم گرافیک امکان آشنایی با گرافیست برتر فصل دردور اولمیسر نگشت در نتیجه با دور دوم و پایانی این نظرسنجی که بین دو دوست خوبمون احمدعزیز D O R DI و ادیب عزیز McConaughey که در دور قبل بیشترین آرا را کسب کردند در خدمتتون هستیم.جا داره در همینجا از همه کاربران محترم انجمن که با مشارکت و نظراتشون فضای دوستانه ای را در این کار بوجود آوردن تشکر نماییم.یک تشکر ویژه هم از سه گرافیست خوب و عزیزمون امیر عزیز M.Amir, امیر حسین عزیز Samu3Lو امین عزیزlastshepherd دازیم که همواره بی حاشیه و در سکوت برای پیشرفت انجمن زحمت کشیده اند.اگر هم دوستان عزیز برای انجام بهتر این کار در آینده انتقاد یا پیشنهادی داشتند می توانند در قالب پیام خصوصی آن را به اینجانب یا مدیران محترم انجمن منتقل بفرمایند.
    -این هم آثار برتر دو دوست عزیزحاضر در دور پایانی تیم گرافیک :
    فقط یه نکته داخل پرانتز مهم اینکه این دور از نظر سنجی برای مدت بیست و چهار ساعت برگزار می شود تا زودتر با گرافیست برتر فصل پاییزآشنا شویم

1-سه طرح برتر احمدعزیز D O R DI

2-سه طرح برتر ادیب عزیز McConaughey
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

سپاس
    3,728
    از این کاربر 7,997 بار در 836 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : .:انتخاب گرافیست برتر فصل:پاییز 93-دور دوم و پایانی.:

به عشق احمد ببین هیچکسی در طول تاریخ هم از دوران هخامنشیان و هم دوران اشکانیان تا حالا انقدر درصد گزینش بالا نبود
    بیستون را عشق کند و شهرتش را فرهاد برد ...

با اصلح باشید حتی با 72 نفر
    سپاس
    98,742
    از این کاربر 12,687 بار در 1,683 پست سپاس گزاری شده

آقا من به ادیب رای دادم و به این وسیله به نامبر اعظم و تیم تیم ابدارخونه لبیک گفتم باشم باشد که رستگار شوید

از همه دوستانی که به من رای دادن و و بقیه دوستان گرافیک و توی نظر سنجی شرکت کردن و میکنن تشکر میکنم کوچیک همتونم هستم دست همگیتون درد نکنه خدایی خجالت زده کردین اگه لطف شما نبود اصلا من نباید تا اینجام میومدم خلاصه سرتونو درد نیارم دم همتون گرم
    «برای برخی همانند رویا...و برای دیگران کابوس شبانه»

There's no tyrant like a brain
    سپاس
    9,058
    از این کاربر 18,348 بار در 1,172 پست سپاس گزاری شده

اول از همه من به شخصه و به صورت مخصوص از تمام بچه های تیم گرافیک تشکر میکنم، چه از زمانی که نوژن و محسن کارای گرافیکی رو انجام می دادند تا به امروز که ماشاالله بچه های تیم ترجمه یکی در میان کار گرافیکی هم میزنن.

اما بعد... ببینید دوستان، واقعا نمیخوام ضد حال باشم، کاریزماتیک رو هم بی خیال! ولی انصافا کاری که بعضی از بچه ها و دوست های خودم انجام میدن کار دُرستی نیست، من به شخصه زمانی که بیشتر در جریان کار گرافیکی بچه ها بودم، زحمتشون و تلاشی که توی هرکار برای بهتر شدن داشتن می دیدیم، دُرسته که بیشتر گرافیست ها و کاربرای دیگه همه با هم دوست هستیم و صحبت آبدارخونه و این ها همیشه تو چت باکس برقراره، ولی این کار دُرستی نیست که به خاطر شوخی رای بدیم. من البته هیچ دلیلی برای اثبات حرفم ندارم، هر فردی که به کسی رای داده میتونه حرف من رو نقض کنه، ولی توی این جمع خودمونی که الان داریم، خودمون میدونیم چی کار میکنیم و نظراتمون چی هست.

منم احمد رو دوست دارم، ادیب رو دوست دارم، امیر، امین و حامد و همه دوستان تیم گرافیک رو دوست دارم، ولی کاری که شما میکنید و خودم و خودتون هم میدونید چیه کار خوبی نیست. خاطرم هست برای اینکه یکی از دوستان رو که اسم نمیبرم تشویق کنم کار گرافیکی بزنه مدام بهش روحیه میدادم و اون میگفت اسم ماها پای کار نیست، هیچکی نمیدونه اینکارو کی میزنه و دلخوشی برای این کار نداشت، حالا با ایده خوبی که نمیدونم برای کیه و یاسر تاپیکش رو زده این محیط محیا شده که گرافیست ها بیشتر دیده بشن و امیدوارم این کار شما باعث نشه که دوستان خوبم توی گرافیک این یه ذره دلخوشی رو هم دیگه نداشته باشن و اینبار بگن هرکی تو تیم فلانی باشه بقیه بهش رای میدن.

ان شا الله که این طور نیست و نباشد و من هم کاملا و صد در صد اشتباه کرده باشم.
    ان شا الله

و من الله توفیق.

Sh*t up Baby
    سپاس
    2,489
    از این کاربر 6,587 بار در 583 پست سپاس گزاری شده

متاسفانه هرچی هدف خوب در پس این تاپیک بود با حرکات شاهکار دوستان که تیم تشکیل میدن نماینده میدن بیرون از هم پاشید
    رو راست بگم حق ادیب نبوده به اینجا برسه منو ادیب دوستای خوبی هستیم ولی خودشم میدونه بسیار کم کار تر از دوستان دیگه بوده ..من ترجیح میدم رای ندم
    مثل اینکه ماها تو دنیای مجازی هم نمیتونیم بدون خورده شیشه رای بدیم و شخصی که لایق تر هست رو انتخاب کنیم.

6. 16 کاربرِ زیر از Vic Mackey بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18,552
    از این کاربر 5,414 بار در 510 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Vic Mackey نمایش پست ها
    متاسفانه هرچی هدف خوب در پس این تاپیک بود با حرکات شاهکار دوستان که تیم تشکیل میدن نماینده میدن بیرون از هم پاشید
    ببین قربونت، وقتی یکی یه چیزی رو به کسی میپرونه، و طرف مقابل هم جوابی بهش نمیده و از کنارش میگذره، یعنی کلا اهمیت نمیده به طرف، ارزشی واسش قائل نیست که بخواد جواب پستش رو بده، اما بعضی موقع ها هست این "ارزش قائل نشدن" خیلی بد برداشت میشه، به قول معروف " نادان خیال بد کند"، متاسفانه این "پستتون" که نه اون لفظ "خوارج" هم نه و صدالبته "محبوبیت عجیب شما در نزد کاربران !!!" هم نه بلکه این حجم عظیم "خود مهم پنداری" کاذب و "دستمال قدرت"ـی که حتی در مورد آهنگ گوش دادن مردم هم دخالت میکنین باعث شد من هم متقابلا یه مقدار شان و منزلت کاذب واستون قائل شم و جوابتون رو بدم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vic Mackey نمایش پست ها
    مثل اینکه ماها تو دنیای مجازی هم نمیتونیم بدون خورده شیشه رای بدیم و شخصی که لایق تر هست رو انتخاب کنیم.
    این که شما به این خود باوری رسیدین که خرده شیشه دارین خودش جا بسی خوشحالی داره ولی عاجزانه تقاضامندم این عزت نفس!! خودتون رو به همین شکل حفظ کنین، در هر تاپیکی احساس کردین نیاز به حضورتون هست پست بذارین، انتقاد کنید ولی حداقل این بنده خداهایی که ازت تشکر میکنند رو به "نخود و ارزن "نفروشین و صد البته هم چنان تاکید میکنم با انتقادهای سازنده ی خودتون انجمن رو سرپا نگهدارین
    مشاهده محتوا اسپویلر
    بحث آبدارخونه یه بحث کاملا "فان" هست، نه ما چای بریز امثال شما و انجمنیم، نه زندگی و خرجیمون وابسته به شیر سماوره، واسه خودم هم به شدت متاسفم که با بحث با شما اینقد خودم رو کوچیک کردم. خوبه یه نگاه به آرشیو چت باکس هم بندازین که با پیامهای که احساس "فان" بودن بهتون دست میداد و لفظ آبدارخونه رو به بهترین شکل ادا میکردین، ولی چه سود که حتی تو چت باکس هم از کنارتون به سادگی رد شدن

از این بحث حاشیه ای و کم اهمیت بگذریم :
    در مورد تاپیک، من از همون اول این تاپیک رو یه بحث فان میدیدم، به هر حال من تک تک این گرافیست ها رو دوست دارم رابطم هم که الحمدلله حسنه هست و بنا به اینکه چه ساعتی از "روز و یا شب" هست، و یا اینکه فازم چیه، رابطم و اخلاقم تغییر نمیکنه، نهایتا اینه که بگین دید و برداشتت اشتباه بوده ما هدفمون واقعا تقدیر و شناخت کاربر همراه بوده،چیزی که واسه من مهمه اینه که این عزیزان همه زحمت کشیدن واسه انجمن، نه با رای گیری جایگاهشون متزلزل میشه واسه ما نه رای بیشتر باعث بالا رفتن و یا رای کمتر باعث پایین اومدن محبوبیت اینا پیش ما میشه، همیشه دوستون داشتیم و داریم، ادیب، امیرحسین، امیر، امین و احمد
    خلاصه اینکه واسه حداقل من تگ همراه انجمن رو همتون دارین، یه جورایی شبیه به عوامل پشت صحنه فیلم و سریال هستین
    از یاسر عزیز هم معذرت میخوام، واقعا نمیخواستم تو تاپیکی که حداقل تو شروع کنندش هستی چنین پستی بدم

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

یکی مهیار گفت، یکی علی، خواهشا این بحث رو اینجا ادامه ندید و بیشتر از این تاپیک رو به حاشیه نکشید.

9. 25 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,230
    از این کاربر 9,269 بار در 890 پست سپاس گزاری شده

انصافا كاراي گروه گرافيكـ TvWorld هميشه برام جذابيت داشته! هميشه يه سَروگردن از پوستري كه تو فروم هاي ديگه ديدم بالاتر بوده!

من به احمد عزيز راي ميدم ، انصافا اين پوستري كه براي سريال Downton Abbey طراحي كرده ، حرف نداره!! اين مورد به قدري جذابيت بصري داره كه بخواد راي فردي رو به خودش جذب كنه

ب.ن:يه پوستر بود براي سريال SOA فك كنم فصل ٦ ـِش بود ، اونم فوق العاده بود!! يادم نيس كار كي بود!

11. 13 کاربرِ زیر از Léon بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    464
    از این کاربر 1,226 بار در 201 پست سپاس گزاری شده

یه چیز بگم به کسی برنخورد
    واژه گرافیست واسه اون کسی نباید به کار برده بشه که خوده عکس رو با یه نوشته انگلیسی رنگی ادیت میکنه شده گرافیست . خداییش ذوق و سلیقه تو این دو برادر خیلی پایینه که بخوان لقب گرافیست برتر ماه رو یدک بکشند . یه تصویر از سریال با یه نوشته رنگی وی دورنگ که نشد طرح گرافیکی . اگه بگیم اديتور عکس بهتره . با نرم افزار های گوشی معمولی هم میشه اینجوری ادیت کرد .
    دوستان بهتون برنخوره ها ببخشید که میگم

13. 6 کاربرِ زیر از mehrab 63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    32,852
    از این کاربر 15,151 بار در 946 پست سپاس گزاری شده

یکی این وسط یه جواب میخواد. جناب فروردین عزیز. من در این زمینه خیلی کار کردم. حدود 2 سالی هست که خودم رو دارم با نمونه های ویدئویی، آموزش های اینترنتی و بعضی وقت ها با از خود در آوردن روی گرافیک خودم کار میکنم که بتونم یه چیز خوب رو ارائه بدم به دوستان. ولی در حال حاضر شما یکم فکر کنید و به انجمن های دیگه برید و طرح های اونجا رو هم تماشا کنید. بنده چند بار اونطور که شما بخواین و فکر کنین طرح زدم ولی هدف ما اینجا اونه که کاری کنیم، کاربر هارو به سریال یا فیلم مورد نظر توی تاپیک خاصی جذب کنیم و در عین ساده بودن و استفاده از عکس خاصی و بعضی مواقع ترکیب کردن دو عکس و موارد دیگه طرحمون رو به کاربر خاصی بدیم. پس لطفا سعی کنید یکم مراعات کنید و از چیزی که خبر ندارین حرفی نزنین. چون در خیلی موارد شاهد این موضوع بودم که کلی روی طرح کار میکنم ولی طرف فکر میکنه اون رو در عرض 10 دقیقه بیشتر، اونم با پینت ادیت زدم. در ضمن قرار نیست شما برای ما لقب بزاری داداش.امیدوارم قانع شده باشی.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین