برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 11
 1. #1
  جمله مورد علاقه ندارد
  تاریخ عضویت
  Oct 2012
  محل سکونت
  بین یک مشت دزد
  ارسال ها
  1,309
  سپاس
  15,925
  از این کاربر 28,587 بار در 1,397 پست سپاس گزاری شده

  Game of Thrones | نگاهی به نقاط ضعف سریال بازیِ تاج و تخت  مطلبی که میخوانید دارای محتوای اسپویلر است..اگر 4 فصل سریال را بطور کامل تماشا نکرده اید این صفحه را ببندید وگرنه عواقبش
  پای خودتان است...!!

  مقــــدمـــــه


  "نغمه ای از آتش و یخ" را در قالب یک سریال تلویزیونیِ اقتباسی ساختن، کار آسانی نیست. به لطف کارکترهای بیشمار،پیچیدگی های بسیار و تنوع بالای مکانهایی که داستان کتاب درآن رخ میدهد، عملاً هیچکس نمیتواند 100درصد ادعا کند که کتاب را بازتاب داده است. توقعات از شبکه ای چون HBO بالا بود. وقتی درسال 2011 اعلام شد که این شبکه درحال برنامه ریزی برای پخش سریالی اقتباسی از روی کتاب A Song Of Ice and Fire است ، تمام طرفداران دنیای تلویزیون نیم خیز ، ساعت شماری میکردند تا شاهد شاهکاری جدید ازین شبکه باشند.
  چه بخواهید چه نخواهید، Game Of Thrones یکی از بهترین آثاری بوده که دراین سالها ساخته شده است.فیلمبرداری عالی،کارگردانی دقیق،ایفای نقش های چشمگیر و عوامل دیگر همگی در کلاس جهانی به سر میبرند.موفقیت سریال به قدری بالاست که هم خوانندگان کتاب اصلی و هم بینندگانش، همگی از سریال راضی اند.
  صحبت از شاهکار بودنِ Game Of Thrones شد.اکنون بعد از گذشت چهارسال و چهار فصل از سریال شاهد آن بوده ایم که هرچه سریال به جلو پیش میرود، وسعتش بیشتر از قبل میشود و ازآنجایی که سازندگان هم انسان اند و انسانها هم جایزالخطا، شاهد رخنه هایی در اصالت سریال بوده ایم که امروز، به چشم آمده اند. رخنه ها و شکاف هایی که بر پیکره ی مجسمه ی خوش تراشی به عظمت Game Of Thrones ایجاد شده اند و اگر جلوی آنها گرفته نشود، شاهد به وجود آمدن شکاف های دیگری خواهیم بود.
  فهرست زیر به برخی ازین شکاف ها که درصورت برطرف نشدن تبدیل به ترک خواهند شد نگاهی افکنده و معیار این موارد مقایسه ی اصل کتاب با اصل سریال است. بازهم تکرار میکنیم که اگر به طور کامل چهارفصل ابتدایی را تماشا نکرده اید از خواندن این متن و پائین بردن صفحه بپرهیزید. هرگونه "اسپویل زدگی" برعهده ی خودتان میباشد.

  متن زیر در بعضی قسمتها +18 سال است. اگر جنبه ندارید از خواندن متن بپرهیزید.


  "شرافتِ" راب استــارک

  راب استارک به طور قطعی فرزند پدر خودش است و شخصیتی است که خانواده و شرافتش را برای هرتصمیمی که میگیرد مدّ نظر قرار میدهد.یکی از اصیل زاده های وستروس که ارزش های والایی را از انسانیت بازتاب میدهد.درکنار این سیاستمداریِ منظمش، شاهد آن هستیم که در نبرد "پنج پادشاه" پیروز میشود و دشمنانش را شکست میدهد و این از آمادگی بالای جسمی و فکری او خبر میدهند. تااینجای کار همه چیز صاف و دقیق است ولی شکاف زمانی ایجاد میشود که در حین جنگ ، راب استارک عاشق دختری به نام Talisa میشود.
  با شکل گیری این ازدواج، تمام عهد و پیمانهایی که با خاندان Freys بسته بود را میشکند. پیمان شکنی ای که نتیجه اش اپیزود نهم فصل سوم (Red Wedding) میشود که درآن کتلین استارک، تالیسا استارک و خودِ راب استارک کشته میشوند.
  شاید طرفداران سریال بگویند کجای عاشق شدن عیب دارد؟ در دنیای وستروس، عاشق شدن به همین سادگی ها نیست.شما هرلحظه ممکن است دراین جهان کشته شوید ولی باز هم هیچ کس از ابراز علاقه ی راب استارک به تالیسا ناراحت نیست، مهم شخصیت پردازی کارکتر است که "عیب دار" میشود. در جملاتی که در کتب George Martin میخوانیم، راب استارک شخصیتی است که تحت هیچ شرایطی زیر قول و شرفش نمیزند. وقتی در کتاب راب استارک را مردی باهوش و ذکاوت و آینده نگر توصیف میکنیم، نباید در سریال اورا تبدیل به شخصیتی کنیم که خودش میداند فلان تصمیم(ازدواج با تالیسا) برایش عواقب ناگواری خواهد داشت و بازهم به پافشاری برروی تصمیم غلط خویش اصرار می ورزد. نکته ی انحرافی دیگر این بخش آن است که راب استارک در جریان جنگ "5 پادشاه" زخمی میشود و تمایلاتی نسبت به دختری اشراف زاده و نه طبیب به نام Jeyne Westerling در وی شکل میگیرد.تمایلاتی که صرفاً رفع نیازهای جنسی راب استارک را ارضا میکنند و هدف عاشق شدن و ازدواج کردن نیست.
  راب استارک پی به تصمیم غلط خود میبرد و در ازای آن برای بازیابی شرافت دخترک جوان و خدشه دار کردن بکارتش، تصمیم به ازدواج با وی میگیرد.  "موقعیتهای s3×y " بیش از حد

  طبق استاندارهای عصر مدرن سریال سازیِ شبکه HBO، پرداخت به روابط جنسی و لخت نشان دادن بازیگران، در سریال Game Of Thrones موج میزند.شاید مساله ی مهمی نباشد ولی بدون شک یکی از عوامل محبوبیت سریال و جذب بیننده ، همین بی پرده نشان دادن روابط زن و مرد بوده است.
  نکته ی مثبت این لحظات تناسب بین شخصیت پردازی بازیگران است.در اپیزود اول سریال، دنریس را درحال استحمام مشاهده میکنیم واین درحالیست که برادرش نظاره گرِ اوست. برادری که برای رسیدن به مقام و منسب حاضر است خواهرش را حتی به قیمت فاحشه گری، به خاندانی خشن ببخشد. اگر میانگین بگیریم، تقریباً تمام اپیزودهای سریال لحظات س ک صی برای نشان دادن دارند.
  برخی از منتقدین و البته بینندگان براین باورند که سریال بعد ازفصل اول، کمی بیش از حد درحال پرداخت به مسائل جنسی بوده است.آیا واقعاً این حجم از "لخت نشان دادن" در راستای پیش برد داستان صورت میگیرد؟اگر کارگردانهای سریال به پرداخت به این مسائل علاقه مندهستند، اگر درادامه ی سریال برای واقعی تر نشان دادن روابط از ستارگان پ. و . ر . ن در سریال استفاده شد تعجب نکنید.  دو چشمِ "Bloodraven"

  این مورد زیاد به چشم نمی آید ولی نگرانی از جایی شروع میشود که خوانندگان کتاب میترسند کارگردان های سریال به درستی به این کارکتر نپرداخته باشند و از تمام پتانسیل کتاب برای شخصیت پردازی اش استفاده نکرده باشند. نکته ی اولیه ی این کارکتر طرز اضافه کردنش به سریال است.درکتاب، شخصیت "بلاد رِیــوِن" تنها 1 چشمِ بینا دارد.
  درکتاب اصلی، وقتی "برَن استارک" برای اولین بار با او مواجه میشود، میخوانیم که از کاسه ی یکی از چشمان این کارکتر، شاخه ای درحال روئیدن است ولی در سریال Game Of Thrones مشاهده میکنیم که هردو چشمان این کارکتر قابلیت بینایی دارند. نویسندگان سریال برای "لاپوشانی کردنِ" این بخش از داستان به طرز ماهرانه ای با افزودن یک دیالوگ قضیه را مختومه میکنند. وقتی شخصیت Bloodraven خطاب به برن استارک میگوید "I have thousand eyes , and One" =من هزارویک چشم دارم.
  اگر کارگردان دوست دارد این شخصیت 2 چشم داشته باشد مساله ای نیست ولی باید انتقاد خوانندگان را نسبت به عدم تطابق شخصیت با اصل خودش بپذیرد و متوجه ی کم کاریِ خود باشد.  دنریس تارگریَنِ فصل چهارم

  یکی از مواردی که سریال را نسبت به کتاب برتری میدهد همین بخش است.پرداخت طولانی به دنریس و اتفاقاتی که در شهر Meereen برای او و سپاهیانش می افتد کمی هیجان انگیز تر از کتاب نشان داده شده اند. از نجات بردگان گرفته تا استخدام سرباز و غیره همگی به خوبی ترسیم شده اند. فصل های 1 و 2 شاهد تبدیل این شخصیت از دختری بی تجربه به زنی شجاع و با درایت بودیم. حال کجای کارِ این شخصیت میلنگد؟
  او باید خودش را هرچه زودتر به مقر فرمانروایی برساند ولی بازهم مشاهده میکنیم آرام آرام و با سرعت پائین درحال عبور از شهرهاست. شاید باید سریعتر سوارِ کشتی های عظیم الجثه ای شود و ارتش بی شمارش را به King’s Landing و تخت آهنین برساند. این طور که او و سپاهیانش به سمت تصاحب قدرت فرمانروایی به وستروس حرکت میکنند، شاید تاانتهای سریال به مقصد نرسند و هنوز در راه باشند.
  انتخاب بازیگرِ "داریو ناهاریس"

  داریوناهاریس،شخصیتی دسیسه باز و بنظر باهوش است که البته برای ما مهم نیست چه تاثیری برروی دنریس و داستانش میگذارد. نقطه ضعف کارگردانی سریال زمانی پررنگ میشود که میفهمیم بازیگر فصل چهارم این سریال مجدداً مورد استخدام قرار گرفت. فصل سوم این ایفای نقش برعهده ی Ed Skrien بود که انصافاً به زیباترین شکل ممکن تصویری از یک سرباز "تیراشیایی" ایفا کرد.
  بینندگان تازه به این شخصیت عادت کرده بودند و قیافه اش را به خاطر سپرده بودند که کارگردان تصمیم گرفت Micheil Huisman را جایگزینش کند.این بازیگر باتمام توانایی هایش در خاطره آفرینی و به یادماندن در ذهن بینندگان درمانده عمل کرده است. وقتی برای اولین بار درفصل چهارم شاهد ورود داریو ناهاریس به جلوی دوربین هستیم، دچار سرگیجه میشویم. به طور قطعی تمام بینندگان سریال اولین سوالی که در ذهنشان به وجود می آید اینست "آیا این همان بازیگره فصلِ سوم است؟".
  اینجا توجهات به سمت پشتِ صحنه جذب میشود و این بی نظمی و بی دقتی سازندگان در استفاده و انتخاب بازیگران را نشان میدهد. به نظرمیرسد پرداخت به این کارکتر از دستان کارگردان در رفته باشد و آنطور به باید اورا در سریال نمیبینیم.
  Stannis the Mannis

  یکی از محبوب ترین شخصیت های داستان کتاب نغمه ای از آتش و یخ ، استنیس باراثئونــی میباشد که خوانندگان اورا با لفظ "استنیس دِ مـَنیس" میشناسند.پادشاهی که ناراحت است . استنیس باعث به وجودآمدن یک سری اتفاقات بسیار هیجان انگیز و خوفناک در دنیای وستروس شده است.
  استنیسِ سریال GoT هیچ سنخیتی با استنیسِ کتاب ندارد.همه اورا به چشم یک پادشاه شکست خورده که به دنبال کسب دوباره ی افتخاراتِ از دست رفته است مینگرند.انگار بود و نبودش در سریال برای بیننده فرقی ندارد.تنها نکته ای که شخصیت سریالی اش را به شخصیت کتابی اش نزدیک میکند اینست که هردو مثل یک عروسک خیمه شب بازی در دستان جادوگری به نام "ملیساندرِ" هستند.
  Stannis در کتاب جورج مارتین، با الفاظی چون قوی،استوار،خشن،مهربان و مانند این ها توصیف میشود ولی درسریال تنها توصیفی که از در ذهنمان باقیست، سردرگمی اش در پیشبرد اهداف است.
  به بسیاری از پیروزیهای این شخصیت در جنگها اشاره ای نشده است. این کارکتر نمونه ای از تخریبِ شخصیتی است که کارگردان برروی اجزای داستان پیاده کرده است و علت آن نامعلوم است.
  پیچشِ سبیلِ "لیتل فینگر"

  ما درکتاب میخوانیم که لیتل فینگر، سبیلی طولانی دارد که مدام به آن پیچ و تاب میدهد ولی در سریال مشاهده میکنیم که قرار نیست برای کارکتر همچین سبیلی طراحی کنند. بدون شک بازیگر نقش لیتل فینگر، تا شروع فصل پنجم چندین بار سبیل و محاسنش را اصلاح میکند . اگر تاالان قرار بود بر روی صورتش چنین گریمی پیاده کنند، چهار فصل زمان کافی ای به نظر میرسید.
  او آنقدر شخصیت پردازی لطیفی دارد که همگی اورا دوست دارند چرا که نیمی از "شوکِ"سریال برعهده ی اوست. از خیانتش به Ned Stark و توطئه برای قتل پادشاه جافری، همگی لحظاتی بودند که این شخصیتِ خبیثِ دوست داشتنی درآنها نقش داشته است.
  اگر از سبیلهایش چشم پوشی کنیم باز هم آنطور که باید به این شخصیت پرداخته نشده است. در کتاب اصلی رازهای بیشمار و اتفاقات متنوعی در وستروس به پای این شخصیت نوشته شده اند که هنوز خیلی هایشان را درسریال مشاهده نکرده ایم و بنظر نمی آید برنامه ای برای نشان دادنشان ازسوی کارگردان اتخاذ شده باشد.


  حذف شدنِ " بانوی سنگ دل"

  ماجرا مربوط به کتاب سوم که در سال2000 با نام A Storm of Swords منتشر شد است. درون این کتاب میخوانیم که روح کتلین استارک در قالب شخصیتی پلید به اسم "Lady Stoneheart" در وستروس پرسه میزند. شاید تصویری ازین کارکتر را در فضای وب دیده باشید. این شخصیت برروی بسیاری از افرادی که در وستروس باعث نابودی اش شدند تاثیر منفی میگذارد و این در حالیست که درسریال هیچ خبری از او نیست.
  بازیگر نقش کتلین استارک یعنی Michelle Fairley تائید کرده که کارش با سریال تمام شده و حتی در قالب "روح" هم به سریال باز نخواهد گشت.  سکانسِ تجاوز

  فصل چهارم، جایی که جیمی لَنیستر بی محابا به خواهرش حمله ور میشود و در کنار قبرِ خواهر زاده اش، جافری، به س ک ص با او میپردازد. سکانسی که خشم خیل عظیمی از مردم و منتقدین را دربر داشت و تامدتها نقل محافل بود.سکانسی که باعث شد مردم تصوری را که از جیمی لنیستر در ذهنشان به عنوان یک فرد محبوب ومثبت داشتند، ویرایش کنند و این یکی دیگر از تخریب شخصیت های داستان بود که ازسوی نویسندگان و کارگردان شاهدش بودیم.


  آیا شما هم از بعضی بخش های Game Of Thrones ناامید شده اید؟ آیا ما درمورد این مسائل مطرح شده اشتباه میکنیم؟ اگر شما درستش را میدانید با ذکر دلیل به ما توضیح دهید.


  منبع


  متهم از قفس گریخت

  تیریون لنیستر یکی از متفاوت ترین شخصیتهای سریال با توصیفات کتاب اصلی است. در سریال او با هزار دوز و کلک، قهرمان ماست.او درکتابها ذات کثیف و خشونت باری دارد. بازیِ موفق Peter Dinklage در ایفای نقش این کارکتر باعث میشود تا باور کنیم توصیفات کتاب اشتباه هستند ولی باید بدانید که این طور از زیر کار در رفتن کارگردان در پرداخت به این شخصیت باعث میشود اتفاقاتی که درادامه ی سریال رخ میدهند، بی معنی باشند.
  دقیقاً داریم درباره ی مرگ Shae و Tywin صحبت میکنیم.کارگردان در توجیه کار خود اینطور سریال را به پیش میبرد که تیریون Shae را بخاطر خیانت و Tywin را برای سالها تحقیر و تمسخر و قدر ناسپاسی میکشد ولی وقتی دقیق تر نگاه میکنیم،متوجه میشویم کارگردان از تعریف جزئیات باز مانده و توانایی تعریفشان را ندارد.
  در کتاب اصلی پیش زمینه ای از شخصیت Shae و علت ورودش به داستان میخوانیم. زمانهای بسیار دورتر از اتفاقات سریال، تیریون زنی به اسم Tyshae داشته است. تیریون بسیار عاشق زنش بود و در سریال مشاهده میکنیم که برای خوابیدن با فاحشه ای به نام Shae (به تشابه اسمش با زن اصلی توجه شود) پول پرداخت میکند. بعد ها تیریون میفهمد که Tyshae فاحشه ای بوده که برادرش برای درمان روان پریشی تیریون به او هدیه داده است. او همچنین میفهمد که برادرش گروهی از سربازان سلطنتی را اجیر میکند تا بصورت گروهی به همسر تیریون تجاوز کنند.
  این میشود مقدمه ای از کینه ها و نفرتهایی که درطی سالیان سال در تیریون شکل میگیرد و کارگردان بدون پیش پرداخت قبلی شما را با کارکتری مواجه میکند که از خانواده ی خویش متنفر است و اتفاقات دیگر داستان که تفسیرش با خودتان. صحبت ما برسر اینست که نه به طور صحیحی پرده از نفرت دیرینه ی تیریون برداشته میشود و نه به طرز صحیحی اتفاقات مربوط به دادگاهی و فرار تیریون به تصویر کیشده میشود.
  در کتاب اصلی وقتی جیمی برای آزادی برادرش به پشت میله های زندان میرود به او میگوید که همسرش ، Tyshae هیچوقت یک فاحشه نبوده و به شدت اورا دوست داشته است. این جاست که تیریون لنیستر میفهمد که "تمام زندگی اش برپایه ی دروغ" بنا شده است و برادرش را مورد نکوهش قرار میدهد و تصمیم به قتل Shae و Tywin میگیرد.
 2. #2
  تاریخ عضویت
  Jul 2013
  محل سکونت
  Tehran
  ارسال ها
  251
  سپاس
  623
  از این کاربر 2,320 بار در 260 پست سپاس گزاری شده

  پاسخ : Game of Thrones | نگاهی به نقاط ضعف سریال بازیِ تاج و تخت

  فقط جرئت دارن Jon Snow رو بکشن! مانتیور رو رو سرشون خرد میکنم!

 3. 16 کاربرِ زیر از Yellow King بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :


 4. #3
  تاریخ عضویت
  Nov 2011
  ارسال ها
  331
  سپاس
  512
  از این کاربر 4,131 بار در 361 پست سپاس گزاری شده

  پاسخ : Game of Thrones | نگاهی به نقاط ضعف سریال بازیِ تاج و تخت

  آقا خیلی خوب بود
  فقط در مورد این صحنه های تحریک کننده و جـــِنســی من توی ویکی پدیا فارسی میخوندم بازیگرا اعتراض کردن بعدش دیگه بدل گرفته بودن واسه این صحنه های آلوده به گناه ، این حقیقت داره؟
  ما سینه زدیم،بی صدا باریدند ازهرچه که دم زدیم،آنها دیدند
  ما مدعیان صف اول بودیم از آخر مجلس شهداء را چیدند

 5. 17 کاربرِ زیر از orojlo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :


 6. #4
  تاریخ عضویت
  Jun 2014
  محل سکونت
  اهواز
  ارسال ها
  76
  سپاس
  1,002
  از این کاربر 801 بار در 80 پست سپاس گزاری شده

  پاسخ : Game of Thrones | نگاهی به نقاط ضعف سریال بازیِ تاج و تخت

  البته مزایای این سریال 69 بار بیشتر از معایبش هست ممد.

  بطور مثال مباحث سک*سی و جنسی که بیان شد رو ابدا من بعنوان ضعف نمیدونم: همچنین تغییر رفتار شخصیتها به جهت حوادثی که تو طول زمان سریال واسشون اتفاق میوفته ایراد که نیست هیچ حتی اگه اندکی منطق پیشتش باشه نقطه قوت هم هست :درست مثل این سریال.... معیار ساخت خیلی از آثار این مباحثه که اصن قابل بحث نیست.

  من حیث المجموع این تایپیک بشدت بوی تیتر "بریکینگ بد از گیم آو ترونز سریال بهتریه" رو میده ممدی!

  احسنت برای اینهمه زحمت ممد

 7. 12 کاربرِ زیر از behzad_daniel بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :


 8. #5
  Proletariat
  تاریخ عضویت
  Jun 2014
  محل سکونت
  ٌٌWinterfell
  ارسال ها
  58
  سپاس
  1,445
  از این کاربر 5,278 بار در 644 پست سپاس گزاری شده

  پاسخ : Game of Thrones | نگاهی به نقاط ضعف سریال بازیِ تاج و تخت

  قبول دارم که GOT سریال بی عیب و نقصی نیست.ولی بدون شک بهترین و بی نقصترین و بزرگترین سریال در حال پخش همینه
  In The Deep Dark Hills Of Eastern Kentucky
  That's The Place Where I Trace My Bloodline
  And It's There I Read On A Hillside Gravestone
  You Will Never Leave Harlan Alive

 9. 13 کاربرِ زیر از Matin VT بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :


 10. #6
  تاریخ عضویت
  Dec 2014
  ارسال ها
  0
  سپاس
  501
  از این کاربر 281 بار در 27 پست سپاس گزاری شده

  پاسخ : Game of Thrones | نگاهی به نقاط ضعف سریال بازیِ تاج و تخت

  اول ممنون بابت مطلب
  فکر کنم مهمترین ضعف داستان از آخر فصل دو شروع شده که داستان دنریس(کالیسی) با اینکه تو خیلی اپیزودا بوده پنج خطم پیش نرفته

 11. 16 کاربرِ زیر از mehdikhani بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :


 12. #7
  I'm here.
  تاریخ عضویت
  Jan 2015
  محل سکونت
  Outer Space
  ارسال ها
  62
  سپاس
  10,594
  از این کاربر 911 بار در 63 پست سپاس گزاری شده

  پاسخ : Game of Thrones | نگاهی به نقاط ضعف سریال بازیِ تاج و تخت

  مطمعنا سریال زیبا و دیدنی هستش ولی خب هر سریالی تو یه جایی و یه نقطه ای ممکنه ضعف داشته باشه از خودش نشون بده ک بعضی سریالا بستگی به میزان موفقیت و محبوبیتشون بین مردمه : که میشه از این ضعف ها گذشت و بعضی سریالا نه . هر چند خودم میگم تک تک فصل هاش قشنگ بوده ولی خب وسطای فصل دوم و سوم یکم افت و خیز داشته ولی بازم از زیبایی این سریال کم نمیکن . ممنون بابت مطلب
  Language is the Weapon

  - - - - - - - - - - - - - - - - - 13. 12 کاربرِ زیر از TrUe.MadnesS بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :


 14. #8
  تاریخ عضویت
  Aug 2011
  محل سکونت
  اینترنت
  ارسال ها
  535
  سپاس
  2,000
  از این کاربر 5,382 بار در 546 پست سپاس گزاری شده

  پاسخ : Game of Thrones | نگاهی به نقاط ضعف سریال بازیِ تاج و تخت

  سریال به این خوبی ، حالا حتما نباید مث کتابش باشه....تا اینجا همه راضی وخشنو و بی صبرانه منتظر فصل بعدش هستن حتی اونایی که زیاد اهل سریال دیدن نیستن...

  همه چیز سریال خوبه اما قست های مربوط به کالکسی که هیجانشم بیشتره خداییش خیلی کند جلو میره...

 15. 10 کاربرِ زیر از hamed224 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :


 16. #9
  تاریخ عضویت
  Sep 2013
  ارسال ها
  257
  سپاس
  3,306
  از این کاربر 1,629 بار در 259 پست سپاس گزاری شده

  پاسخ : Game of Thrones | نگاهی به نقاط ضعف سریال بازیِ تاج و تخت

  والا هیچ کدوم از چیز هایی که شما تو این تاپیک به عنوان نقاط ضعف سریال نام بردید باعث نشد که من از دیدن سریال خسته یا زده شم
  بدون شک Game of Thrones بهترین سریالی هست که من دیدم و البته تا حالا ساخته شده
  ولی خوب طبیعیه که هر اثری دارای نقاط ضعف یا اشکالاتی باشه
  به نظر من عواملی که شما به عنوان نقطه ضعف از شون نام بردی بیشتر سلیقه ی شخصی نویسنده بوده تا چیز دیگه ای
  در هر صورت ممنون بابت تاپیک یه خاطراتی هم تازه شده

 17. 6 کاربرِ زیر از samansh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :


 18. #10
  تاریخ عضویت
  Jan 2012
  محل سکونت
  تهران
  ارسال ها
  16
  سپاس
  97
  از این کاربر 135 بار در 16 پست سپاس گزاری شده

  پاسخ : Game of Thrones | نگاهی به نقاط ضعف سریال بازیِ تاج و تخت

  هیچ کدوم به غیر از یک مورد به نظر من به اون صورت مهم نیست و نمیشه ضعف گفت ، ولی قضیه ی حذف شدنِ " بانوی سنگ دل" خیلی منو ناراحت کرد ، چون کتاب رو نخونده بودم و تو این تاپیک متوجه شدم ، خیلی میتونست جالب باشه . هیجان بده به سریال واقعا حیف

  ممنون از تاپیک

 

 
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

موضوعات مشابه

 1. پاسخ ها: 10
  آخرين ارسال: 04-29-2016, 08:09 PM
 2. پاسخ ها: 28
  آخرين ارسال: 02-24-2014, 09:30 PM
 3. پاسخ ها: 45
  آخرين ارسال: 02-23-2014, 09:28 PM
 4. پاسخ ها: 41
  آخرين ارسال: 02-23-2014, 06:00 PM
 5. پاسخ ها: 50
  آخرين ارسال: 02-21-2014, 10:42 PM

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
 • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
 • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
 • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
 • قدرت گرفته از سیستم vBulletin نسخه ی 4.2.3
 • قالب اختصاصی انجمن TvWorld نسخه ی 1.0
 • طراحی و اجرای قالب : نوژن
 • تمام حقوق مطالب و محتوا برای تی وی وُرلد محفوظ می باشد
Powered by vBulletin® Version 4.2.1
Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.