برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 30
    I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,459 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

lovely Kiseijuu: Sei no Kakuritsu | بحث و تبادل نظر

»» شناسنامه: 寄生獣 セイの格率 یا Kiseijuu: Sei no Kakuritsu كه با عنوان Parasyte - The Maxim هم شناخته ميشه انيمه‌ي ترسناك و علمي‌تخيلي فصل پاييز سال گذشته‌ي ميلادي (2014)ست (همچنان در حال پخش) كه استديوي پرآوازه‌ي Madhouse كار توليد انيمه رو براساس مانگايي قديمي به همين نام (Kiseijuu) كه از سال 1990 تا 1995 منتشر مي‌شده +، در 24 قسمت برعهده دارد و كارگرداني انيمه رو به Shimizu Kenichi واگذار كرده. بعد از آخرين قسمت در فصل پاييز همچنان پخش انيمه در فصل جديد (زمستان 2015) ادامه داره و انگار اين ماراتن درگيري بين "ميگي و شينيچي" به اين زودي‌ها تموم شدني نيست. نكته‌ي جذاب‌تر براي مخاطب‌هاي اين انيمه‌ي "بزرگسال" اينكه قراره براساس اين داستان (نه لزومن انيمه) يك فيلم سينمايي دو قسمتي ساخته بشه، قسمت اول كار ساخت و توليدش به پايان رسيده و حتي تريلرهاي مربوط به فيلم هم منتشر شده + ولي در خصوص قسمت دوم فعلن خبري نيست ...

»» خلاصه داستان: "ايزومي شينيچي" با پدر و مادر خود در يكي از محله‌هاي بسيار آرام توكيو زندگي مي‌كند. يك شب، موجودات بيگانه "كرم‌" مانندي به نام Parasite وارد زمين مي‌شوند، Parasiteها موجوداتي هستن كه از طريق بيني يا گوش وارد مغز انسان مي‌شوند و با تغذيه از بدن ميزبان كنترل او را به دست مي‌گيرند. يكي از اين موجودات به نام "ميگي" وارد خانه‌ و اتاق "شينچي" ميشه ولي در ورود به گوش و بيني او با شكست مواجه ميشه و فقط دست راست بدن ميزبان (ايزومي) رو تسخير ميكنه. از آنجا كه شينچي مانع از ورود ميگي به مغزش شد حالا از اين پس دو موجود زنده در يك بدن با دو عقل مستقل و دو روحيه‌ي متضاد بايد تصميم بگيرند كه مثل "ميگي" با باقي "انگل"‌ها مبارزه كنن يا مثل "شينيچي" گفت‌وگو رو بر خشونت ترجيح بدن ...

Izumi, Shinichi
    صداپیشه Shimazaki, Nobunaga

Migi
    صداپیشه Hirano, Aya

Murano, Satomi
    صداپیشه Hanazawa, Kana

Kimishima, Kana
    صداپیشه Sawashiro, Miyuki

Tachikawa, Yuuko
    صداپیشه Yasuno, Kiyono

Mitsuo
    صداپیشه KENN

سپاس
    8,158
    از این کاربر 7,215 بار در 698 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Kiseijuu: Sei no Kakuritsu | بحث و تبادل نظر

نقل قول نوشته اصلی توسط Irag نمایش پست ها

*توكيو بدون توقف!

»» قسمت هجدهم: تا هفته‌ي پيش فقط مي‌ديدمش مثل همه فيلم ها همه سريال‌ها اصلن يادم رفته بود كه اين "انيمه"ست و براي نوادگان "كاميكازه" هفته پيش با يه اتفاق و يه قسمت طوفاني حداقل براي من كه حسابي به يكي از شخصيت‌ها "دل بسته بودم" تازه يادم افتاد نه اينجا "توكيو"ست شخصيت‌ها خلق ميشن براي نابودي براي اينكه درست در وقتي كه فكرش رو نمي‌كني براي هميشه از دل داستان كنده بشن و ... [خيلي احساسي شد]. فقط حيف كه اين "ضربه" ابتداي قسمت بود حيف
    !
    باید بگم قسمت عجیب و فوق العاده ای بود ..... نفس گیر شخصا یاد پایان کار هیمونکلوس در Fullmetal Alchimist:Brotherhood افتادم .......چند وقتی بود یه قسمت انیمه تا این حد حالم جا نیاورده بود...

3. 9 کاربرِ زیر از sh2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس
    سپاس
    7,535
    از این کاربر 14,946 بار در 1,012 پست سپاس گزاری شده

» قله ی پایانی هر اپیزود که کشش دیدن اپیزود بعدی رو ایجاد میکنه هست؟ این لعنتی ها قبل از اینکه به اون قله برسه داستان رو تموم می کنن و شما رو به معنای واقع در "کف" دیدن اپیزود بعدی میذارن. خدا از سر اینا نگذره...

پ.ن: عجب سکانس های محشری داشت این اپیزود 18
    آمدم، چند دوست خوب پیدا کردم. رفتم....

5. 12 کاربرِ زیر از lastshepherd بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350

*روباها گوسفندها رو هدايت مي‌كنن!

»» قسمت نوزدهم: اين مجموعه چقدر خوب مخاطبش رو "هل" ميده سمت قسمت بعدي الان كيه كه نخواد همين امروز قسمت بعدي هفته‌ي بعد رو ببينه. بخصوص با حضور "مرد عملي" مثل ياماگيشي. ياماگيشي‌ رو خيلي دوست دارم سرد و جدي و اهل عمل يكي از شخصيت‌هاي دوست داشتني به بهترين شكل ممكن از مجموعه حذف شد ولي خدا رو شكر فقط يه هفته طول كشيد جاش استاد "ياماگيشي" اومد تقريبن با همون ويژگي‌هاي منحصربه‌فرد. من الان سرپا ايستادم تا چهارشنبه‌ي هفته بعد سرنوشت روباها و گوسفندها رو تماشا كنم!

7. 13 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350

*هیولا و نیچه و یاماگیشی!

»» قسمت بیستم: نمی دونم من با ایزومی و میگی (دو شخصیت اول مجموعه) مشکل دارم یا نه این قضیه اثبات شده است! کدوم قضیه؟ همین قضیه که هر وقت این دوتا نیستن یا کمتر حضور دارن اتفاقن بهترین قسمت انیمه شکل می گیره. نیچه میگفت: کسی که با هیولا مبارزه میکنه باید مراقب باشه که خودش تبدیل به "هیولا" نشه. یاماگیشی رو دوست دارم این شخصیت "عملگرا"ی سرد بی همه چیزو! چون شده همین "هیولایی" که نباید می شد! امیدوارم نویسنده ها این هیولای دوست داشتنی رو توی مجموعه نگه دارن یا حداقل یه پایان "باشکوه" براش ترتیب بدن ...

9. 13 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,296
    از این کاربر 2,991 بار در 331 پست سپاس گزاری شده

با سلام
    این انیمه رو با پیشنهاد ایرج می خوام ببینم اگه امین جان لینک دانلود این انیمه رو با کیفیت 720p یا 1080p بزاره عالی میشه

11. 8 کاربرِ زیر از jackbauer2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,535

نقل قول نوشته اصلی توسط jackbauer2012 نمایش پست ها
    با سلام
    این انیمه رو با پیشنهاد ایرج می خوام ببینم اگه امین جان لینک دانلود این انیمه رو با کیفیت 720p یا 1080p بزاره عالی میشه
    پیشنهادتون در دست بررسی و اقدامه.

پ.ن: اگر نتونستیم به صورت اپیزودیک این 4 قسمت باقی مونده رو در خدمتتون باشیم، حتما بعد از رلیز بلوری تاپیک دانلود قرار خواهد گرفت.

13. 12 کاربرِ زیر از lastshepherd بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350

*هیروکاوا و انگل های واقعی

»» قسمت بیست و یکم: نه انگار این مجموعه دست بردار نیست و قراره تمام شخصیت های محبوبم رو وان به وان! یکی به یکی "نفله" کنه. اونم با این مقدمه های دوست داشتنی. خطبه ی "هیروکاوا" رو فراموش نمی کنم و حالا حالا توی حافظم ماندگار شد +. چقدر نظریه ش شبیه ایده ی سریال "انوپیا" بود. الان با این پایان و تجربه ی این چند قسمت گذشته فقط به یه چیز فکر میکنم اونم حضور پررنگ "ساتومی" توی این قسمت و بی رحمی این مجموعه که حرف نداره. فقط کافیه این دوتا عنصر (ساتومی + بی رحمی) رو باهم ترکیب کنی تلخه ولی من یکی که از نتیجه ش استقبال میکنم.

15. 11 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350

*علاقه به کشتن! ... معذرت میخوام

»» قسمت بیست و سوم: ما دو نیمه‌ی یه شکل هستیم ... ما و انسان‌ها خانواده‌ایم ... پس از دیدگاه اکوسیستم ما سم هستیم و اون‌ها درمان سم؟ کی تعیین میکنه؟ کی ارزش نسبی انسان و غیرانسان رو مشخص میکنه؟ ... نمیخوام بکشمش پایان دادن به زندگی که برای زنده موندن تلاش میکنه این عدم علاقه به کشتن آخرین گنج باقی مونده در بشریت نیست؟ ... ولی میتونم بگم یه ارگانیزم حق زندگی نداره چون فقط ضرر داره؟ حتی اگه برای انسان‌ها سودمند نباشه ... من فقط یه انسان عادی هستم فقط میتونم از خانواده کوچیک خودم محافظت کنم ... معذرت میخوام!

*دیگه قسمت بیست و سوم رو باید اینطوری توصیفش کرد. تمام دیالوگ های خوده انیمه است درست زمانی که "ایزومی" بلند بلند فکر میکنه.

17. 12 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,158
    از این کاربر 7,215 بار در 698 پست سپاس گزاری شده

قسمت 24 ام قسمت پایانی کاره..............

امیدوارم انیمه ای که 23 قسمت کارش تقریبا عالی بوده(عالی رو بیشتر به خاطر این چند قسمت اخیر میگم) درخور و شایسته ای داشته باشه.......

وداع با این انیمه نزدیک است.....

19. 8 کاربرِ زیر از sh2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,535

و تمام شد. خوب یا بد، اون همه اوج و فرود، اون همه تنش در قسمت 24 به یک رودخانه تبدیل شد و خیلی آرام (از تنش آخر اگر بگذریم) به پایان رسید. پایانی نه چندان حماسی برای پاراسیت: د ماکسیم.

گود بای شینجی، گود بای میگی....

21. 9 کاربرِ زیر از lastshepherd بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین