برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 30
    I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,459 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

lovely Kiseijuu: Sei no Kakuritsu | بحث و تبادل نظر

»» شناسنامه: 寄生獣 セイの格率 یا Kiseijuu: Sei no Kakuritsu كه با عنوان Parasyte - The Maxim هم شناخته ميشه انيمه‌ي ترسناك و علمي‌تخيلي فصل پاييز سال گذشته‌ي ميلادي (2014)ست (همچنان در حال پخش) كه استديوي پرآوازه‌ي Madhouse كار توليد انيمه رو براساس مانگايي قديمي به همين نام (Kiseijuu) كه از سال 1990 تا 1995 منتشر مي‌شده +، در 24 قسمت برعهده دارد و كارگرداني انيمه رو به Shimizu Kenichi واگذار كرده. بعد از آخرين قسمت در فصل پاييز همچنان پخش انيمه در فصل جديد (زمستان 2015) ادامه داره و انگار اين ماراتن درگيري بين "ميگي و شينيچي" به اين زودي‌ها تموم شدني نيست. نكته‌ي جذاب‌تر براي مخاطب‌هاي اين انيمه‌ي "بزرگسال" اينكه قراره براساس اين داستان (نه لزومن انيمه) يك فيلم سينمايي دو قسمتي ساخته بشه، قسمت اول كار ساخت و توليدش به پايان رسيده و حتي تريلرهاي مربوط به فيلم هم منتشر شده + ولي در خصوص قسمت دوم فعلن خبري نيست ...

»» خلاصه داستان: "ايزومي شينيچي" با پدر و مادر خود در يكي از محله‌هاي بسيار آرام توكيو زندگي مي‌كند. يك شب، موجودات بيگانه "كرم‌" مانندي به نام Parasite وارد زمين مي‌شوند، Parasiteها موجوداتي هستن كه از طريق بيني يا گوش وارد مغز انسان مي‌شوند و با تغذيه از بدن ميزبان كنترل او را به دست مي‌گيرند. يكي از اين موجودات به نام "ميگي" وارد خانه‌ و اتاق "شينچي" ميشه ولي در ورود به گوش و بيني او با شكست مواجه ميشه و فقط دست راست بدن ميزبان (ايزومي) رو تسخير ميكنه. از آنجا كه شينچي مانع از ورود ميگي به مغزش شد حالا از اين پس دو موجود زنده در يك بدن با دو عقل مستقل و دو روحيه‌ي متضاد بايد تصميم بگيرند كه مثل "ميگي" با باقي "انگل"‌ها مبارزه كنن يا مثل "شينيچي" گفت‌وگو رو بر خشونت ترجيح بدن ...

Izumi, Shinichi
    صداپیشه Shimazaki, Nobunaga

Migi
    صداپیشه Hirano, Aya

Murano, Satomi
    صداپیشه Hanazawa, Kana

Kimishima, Kana
    صداپیشه Sawashiro, Miyuki

Tachikawa, Yuuko
    صداپیشه Yasuno, Kiyono

Mitsuo
    صداپیشه KENN

دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس
    سپاس
    7,535
    از این کاربر 14,946 بار در 1,012 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Kiseijuu: Sei no Kakuritsu | بحث و تبادل نظر

ممنون بابت این معرفی عالی.
    بدون شک یکی از بهترین انیمه های درحال پخشه. کیفیت کار فوق العاده بالاس و از تک تک 13 اپیزودی که تاحالا ازش اومده می تونید لذت ببرید.
    آمدم، چند دوست خوب پیدا کردم. رفتم....

3. 18 کاربرِ زیر از lastshepherd بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,047 بار در 1,455 پست سپاس گزاری شده

بعد من بخام این انیمه رو به یه نفر معرفی کنم بصورت رو در رو و شفاهی، بهم فحش نمیده؟؟ این چه اسمیه آخه

5. 11 کاربرِ زیر از anzalichi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس
    سپاس
    7,535
    از این کاربر 14,946 بار در 1,012 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط anzalichi نمایش پست ها
    بعد من بخام این انیمه رو به یه نفر معرفی کنم بصورت رو در رو و شفاهی، بهم فحش نمیده؟؟ این چه اسمیه آخه
    اسم خیلی راحتی داره! انگل: حد نهایی یا انگل: حداکثر. اسم انگلیسیش هم Parasyte - The Maxim ـه (پاراسیت - د ماکسیم).

ویرایش: تلفظ جاپنی: کیسه جو: سه ای نو کا کو ریت سو!
    آمدم، چند دوست خوب پیدا کردم. رفتم....

7. 12 کاربرِ زیر از lastshepherd بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    187
    از این کاربر 2,538 بار در 231 پست سپاس گزاری شده

انیمه ایی بود که فکر میکردم تموم شده دانلود کردم و تو پخش گیر افتادم، انیمه خوبی هست، داستان گیرایی داره، هر هفته تشنه نگه میدارت

9. 9 کاربرِ زیر از d@vid بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350

*همه ی موجودات باید هم زیستی داشته باشند!

»» قسمت چهاردم: با اینکه این قسمت یکی از پر دیالوگ ترین قسمت ها بود ولی اصلن خسته کننده به نظرم نیومد. چراش احتمالن باید به حساب حضور پررنگ شخصیت ترسناک و جذاب (ترکیب این دوتا باهم) لیدی Ryouko بعد از چند قسمت غیبت بذارم. هرچقدر از "شینچی" و "میگی" (که به بردگی بدن شینچی بچه مثبت دراومده) تنفر دارم از این خانوم خوشم میاد. از اون شخصیت هایی که دائم در حال تخریب و تمسخر وجه انسانی مخاطب هستن! چون هم زمان دارم انیمه ی Fullmetal Alchemist: Brotherhood هم تماشا می کنم این خانوم اتفاقن توی اون انیمه هم یه همزاد داره به نام "انوی" (به معنای حسادت) که دقیقن مثل این خواهر دوقلوش حرف میزنه و عمل میکنه. یه دیوانه ی عاقل!

11. 15 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350

*من اسب بهتری دارم!

»» قسمت پانزدهم: به اندازه ی قسمت قبلی "نچسبید" یعنی با یه پایان غیرمنتظره مخاطب رو حواله داد به هفته ی بعد (یعنی همین هفته). عوضش توی قسمت جدید باید منتظر یه "اکشن" فوق العاده باشیم. تنها نکته ی جالب توی مقدمه یا همون اول داستان شاید "رونمایی" از چهره ی اصلی میگی و احتمالن سیاره ش بود معمایی که هنوز روشن نشده. یه ذره کارگردانی انیمه پرشیه! راحت از بعضی ایده ها و موقعیت ها می گذره وگرنه همین خوابی که شینچی دید یا این آخری که نسبت به همه "شک" داشت و احساس می کرد همه یه مشت "انگل"ن. اتفاق های خیلی خوبیه ولی خیلی گذرا و باسرعته. نمیدونم احساس می کنم بیشتر "مانگایی" میره (تصویر به تصویر) جلو تا "انیمه"ایی و سریالی.

13. 12 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,158
    از این کاربر 7,215 بار در 698 پست سپاس گزاری شده

شروع کننده انیمه های این سبکی و به قولی نیمه هیولا انسان بودن که به نظرم سوژه فوق العاده جذابیه و شخصا انیمه هایی که این چند ساله تو این سبک بودن انیمه Attack on titans بود. Tokyou Ghoul و همین انیمه ادامه‌ای بر اون سبک هستن که گویا هر فصل از این به بعد باید شاهد این این انیمه ها باشیم....
    اما این قسمت به قول ایرج خان شروع یک نبرد در قسمت بعد اونم نبردی باحال با اکشن که از همین الان من بی صبرانه منتظر قسمت بعدشم که رونمایی جدید و ویژگی جدیدی به شخصیت اصلیش هستم. اما به نظرم تا حالا تو شخصیت پردازی از انیمه همزادش که فصل دومش در حال پخشه Tokyou ghoul بهتر کارکرده ...حالا حتما نقبی هم به زادگاه میگی و انگل ها زده میشه که سازنده ها تا حالا یه چشمه هایی رو ازش نشون دادن شخصا به این انیمه تو هفته های بعد خیلی امیدا دارم....

15. 8 کاربرِ زیر از sh2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350

*حسودیم میشه!

»» قسمت هفدهم: این قسمت یا هر قسمت دیگه ایی که این بانوی گرامی (لیدی Ryouko) حضور داشته باشه بدون شک و بدون معطلی میره توی لیست بهترین قسمت های مجموعه. یه 3 تا پست بالاتر یه مقایسه ی ظاهری بین این شخصیت و شخصیت انوی توی انیمه ی Fullmetal Alchemist: Brotherhood داشتم. باز این قسمت این وجه مشترک شون به نظرم پررنگ تر شد. ریکو از انسان ها متنفره و حسادت میکنه ولی باز دوست داره مثل انسان باشه. یه پایان بازه دیگه و یه هفته خماری ...

17. 16 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350

*توكيو بدون توقف!

»» قسمت هجدهم: تا هفته‌ي پيش فقط مي‌ديدمش مثل همه فيلم ها همه سريال‌ها اصلن يادم رفته بود كه اين "انيمه"ست و براي نوادگان "كاميكازه" هفته پيش با يه اتفاق و يه قسمت طوفاني حداقل براي من كه حسابي به يكي از شخصيت‌ها "دل بسته بودم" تازه يادم افتاد نه اينجا "توكيو"ست شخصيت‌ها خلق ميشن براي نابودي براي اينكه درست در وقتي كه فكرش رو نمي‌كني براي هميشه از دل داستان كنده بشن و ... [خيلي احساسي شد]. فقط حيف كه اين "ضربه" ابتداي قسمت بود حيف!

19. 15 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین