برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: برای این اپیزود چه امتیازی در نظر می گیرید؟

رأی دهندگان
3. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

0 0%
  • 5

0 0%
  • 6

1 33.33%
  • 7

2 66.67%
  • 8

0 0%
  • 9

0 0%
  • 10

0 0%
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
    Love is bleeding
    سپاس
    23,523
    از این کاربر 14,321 بار در 732 پست سپاس گزاری شده

American Horror Story | بحث اپیزودیک | فصل چهارم , اپیزود سیزدهم

Season 4 Episode 13 " Curtain Call

خلاصه داستان : . . .

2. 12 کاربرِ زیر از arso بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,459 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : American Horror Story | بحث اپیزودیک | فصل چهارم , اپیزود سیزدهم

*چرا تخم هاش رو نبریم؟ نه، ما اهل سیرک هستیم. نمایش بازی می کنیم. باید "تماشایی" باشه!

»» و واقعن هم برای چند دقیقه قسمت آخر و این سکانس (عطف به تصویر) "تماشایی" هم شد. به قول خود سریال "دندی" بالاخره ستاره شد! بهترین پایان (سرنوشت) برای شخصیت دندی همین میتونست باشه و تماشایی ترین موقعیت و سکانس "هارور" در همین قسمت آخر اتفاق افتاد. قسمت اخر هم یه الگوی تکراری بود که دائم در قسمت های قبلی تکرار شده بود. یعنی تک ایده ها و تک موقعیت ها جذابن و گاهی غیرتلویزیونی و تماشایی ولی از طرف دیگه کل و تمام قسمت غیرقابل تحمل! (اعترافات من توی بحث های اپیزودیک هر قسمت موجوده!)

این فصل هم تموم شد من باید از تیم دانلود و همچنین از arso تشکر کنم که اینقدر مقید بود که هر هفته تاپیک بحث های اپیزودیک سریال رو میزد.

4. 11 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    16,105
    از این کاربر 12,950 بار در 502 پست سپاس گزاری شده

خب امریکن هارور استوری هم این سیزنش تموم شد و باز هم مثل سیزن های قبلی پایان داستان رو ماست مالی کردند رفت پی کارش,من تمام سیزن های این سریال رو دیدم و به نظرم بهترین سیزن سریال asylum , سیزن دوم سریال بود که واقعا جالب بود و یک پایان معقولی هم داشت.اما در مورد سیزن ۴ این سریال freak show,که باید بگم که تا زمانی که اون دلقک تو سریال زنده بود و همچنین حضور پر رنگ Dandy تو سریال,برای من امریکن هارور استوری یک سریال بینظیر و جذاب بود,واقعا داشتم از روند پرهیجان و اون حرکات غیر قابل پیشبینی اون دلقک لذت میبردم,پس از اینکه دلقک مرد( Twisty ),اون پسر جوون Dandyادامه دهنده راه اون شد.یک پسر جوان با صورت معصوم و پولداری که در زندگیش به شدت تحت حمایت مادرش بود,کسی که دوست داشت بازیگر بشه اما به دلیل حرف های مادرش نشد,پسری که در اثر یک حادثه با دلقک اشنا شد و به شدت تحت تاثیر زندگی و روش دلقک قرار گرفت و راه دلقک رو ادامه داد واقعا باید بگم این روندی رو که Dandy طی کرد تا از یک فرد دست و پا چلفتی و ناز نازو به یک شخصیت ترسناک تبدیل بشه بی نظیر بود,بازی Finn Wittrockدر این نقش( Dandy) هم که شاهکار بود و به نظر من این بازیگر در اینده حرف های بسیاری برای گفتن داره اون دیالوگ i hate you هم که کلی معروف شد و طرفداران این سریال هم در فیسبوک این سریال هم شوخی زیادی رو با این دیالوگ کرده بودند که یکی از شوخی ها این بود که من ازت متنفرم,من از همتون متنفرم البته به جز طرفداران دخترم
    اما پس مشکل کجاست,مشکل از جایی شروع شد که سریال تصمیم گرفت که نقش Dandy رو تو سریال کم بکنه و سعی بکنه که شخصیت های دیگه ای رو وارد بکنه با سرعت هر چه تمام تر که اینکار به نظر من اشتباه بود,مثلا شخصیت Chester با بازی Neil Patrick Harris که سریع اومد و سریع هم حذف شد در حالیکه اگه میخواستند میتونستند بیشتر رو این شخصیت کار کنند اما چون سریال باید سریع تموم میشد سریع این شخصیت رو حذف کردند,خب اصلا چرا اومد میشد رو همون شخصیت Dandy بیشتر کار بشه تا ما اومدیم با Chester رابطه برقرار کنیم,از سریال رفت.
    میتونست سریال طولانی تر باشه تا بهتر بتونه به شخصیت ها بپردازه,واقعا این سریال من رو در اوایل خیلی خوشحال کرده بود,موضوع بسیار موضوع بکر و جالبی بود که تیم نویسندگانش تم اصلی ذاستان رو از یک فیلم دهه ۴۰ به نام freak گرفته بودند,که خیلی موضوع جالبی بود,موسیقی تیتراژ سریال هم شباهت بسیاری به فیلم مرد فیل نما داشت تا بحث تیتراژ سریال شد بگم که تیتراژ سریال به طور حتم از یک دیوانه بر می اومد
    تیم بازیگری سریال که اصلا نمیشه ایراد گرفت Jessica Lange که هم خوب بازی کرد و هم خوب خونده(یک سوال کسی اسم اون اهنگ اول رو که باعث شد ادوارد موردریک باید پیشش رو میدونه)اما به نظرتونLange تکراری نشده با این حال Lange برای من مرلین مونرو زنده هستش و فوق العاده جذاب,Kathy Bates هم که حرفی نمیشد بهش زد ولی به نظرم این بازیگر نقش های منفی که بازی می کنه بیشتر بهش میاد.Sarah Paulson هم که اون شخصیت دو سر رو بازی میکرد کارش بسیار سخت بود,دو شخصیتی که کاملا از نظر فکری و رفتاری با هم مشکل داشتند و Paulson نقش هر دو رو به خوبی بازی کرد.بقیه بازیگر ها هم کارشون واقعا خوب بود که دیگه من اشاره نمیکنم.
    اما چند سوال داشتم در مورد این سریال
    یکی در قسمت پایانی بودکه چطور شخصیت danndy با یک هفت تیر ,۱۰ تیر رو شلیک میکنه و همه رو میکشه دوم هم اینکه که چه بر سر Stanley با بازی Denis O'Hare اومد,من به شخصه میخواستم بدونم که از چه نظر عجیب الخلقه هستش(کسایی که سریال رو دیدن موضوع رو میفهمند)اما اصلا اشاره ای بهش نشد و ما پایان اون شخصیت رو هم درست نفهمیدیم.
    در کل میتونم بگم سریال داستان خیلی خوبی رو داشت که با عجله ای که کرد تا زودتر سریال رو به پایان برسونه این فرصت استثنایی رو هدر داد,شاید هم عوامل سریال میخواستند یک جوری سریال رو تو عدد ۱۳ که عدد مورد علاقه ی بعضیها هم هست تمومش کنند.
    به هر حال من عاشق اینجور سریال ها هستم و اینرو بگم طرفداران این ژانر حتما این سریال رو از دست ندهند و حتما ببیننش

6. 9 کاربرِ زیر از Marlon Brando بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,459 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط محمد علی کلی نمایش پست ها
    دوم هم اینکه که چه بر سر Stanley با بازی Denis O'Hare اومد,من به شخصه میخواستم بدونم که از چه نظر عجیب الخلقه هستش(کسایی که سریال رو دیدن موضوع رو میفهمند)ا
    دست شما دردنکنه عالی بود. چقدر مفصل. استنلی به گمانم دوتا "آلت" داشت یا "آلتش" زیادی بزرگ بود. +

8. 9 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :