برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 5 از 5 اولیناولین ... 345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 48 از مجموع 48
    Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

[Justified] بحث و گفتگو پیرامون فصل ششم و پایانی

در این تاپیک میتوانید درباره ی فصل پنجم و پایانی این سریال صحبت کنید.
    فقط صحبت ها داخل اسپویلر باشه که سریال برای کسی خراب نشه.

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : [Justified] بحث و گفتگو پیرامون فصل ششم و پایانی

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi5396 نمایش پست ها
    معنی جمله بوید چی میشه!؟
    باهمدیگه ذغال سنگ استخراج کردیم
    منظورش زمانیه که بچه بودن و باهمدیگه دوست بودن و تو معدن کار میکردن

3. 5 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,624
    از این کاربر 6,613 بار در 909 پست سپاس گزاری شده

یه خبر واسه دوستداران این سریال رو بگم .
    زیرنویس فصل 6 این سریال که تااپیزود 2 اومده بود و بقیه اش به امون خدا ول شده بود به لطف دوستان و الالخصوص کاربر عزیز boyd crowder (فکر کنم هومن عزیز)ترجمه و زیرنویسش ادامه پیدا کرده و تا الان که این پست رو میدم تا اپیزود 4 ش اومده . برید دان کنید و ببینید و لذت ببرید .

5. 8 کاربرِ زیر از KEVIN GARVEY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,624

با زحمتی دوستان کشیدند و زیرنویس این فصل این ابر سریال رو تموم کردند لزت تموم کردن سریال رو بهمون دادن.
    اول تشکر از هومن . شبنم و دوست دیگه ای که تو ساب این فصل آخر کمک کرد و زیرنویس خداییش خوبی رو هم زدند.
    دوستان در پست های بالا مطالب خوبی رو در پست های زیبا نوشتند و چیزی نمونده که منه آماتور بخوام بگم . فقط میخواستم نظرمو در باره شخصیتهای این سریال رو بگم .
    ریلن گیونز =معرکه و شاهکار
    بوید کرودر =عالی و عالی (یه چیزی در مورد دیالوگهای بوید رو خیلی دوست داشتم اونم این بود که هر موقع میخواست ریلن رو صدا کنه با فامیلیش صداش میزد. همیشه میگفت ریلن گیونز . هیچموقع اسم خالیشو نگفت . خیلی باحال میگفت اسمو
    ایوا= اولش بدم میومد . رفت زندان موهاشو کوتاه کرد بدتر ولی تو سیزن اخر خیلی بهم چسبید
    وین دافی= یکی دیگه از شخصیتهایی که ازش خیلی بدم اومد . این بدم اومدن هیچموقع به خوبی تبدیل نشد . مخصوصا قیافه اش و مدل موهاش و عینکش
    ریچل= از معدود سیاهپوستان تو دل برو . خیلی ازش خوشم میومد . مخصوصا که رئیس شده بود و کن شلوار سفسد پوشیده بود .
    دویی کرو =یه آدم بدبخت و بدشانس و آویزون . نقششو خیلی خوب بازی کرده بود خوشم میومد ازش
    تیم = خیلی خوب بازی کرده بود و به دل میشست . عالی بود .
    رئیس آرت = اونم خیلی باحال بود مخصوصا تیکه هایی که مینداخت .
    و شخصیتهای فرعی
    از کاترین خیلی بدم میومد و وقتی مارکام بهش میگفت خوشگل حالم بهم میخورد. مارکام هم با اون لهجه اش خیلی خوب بود. بون هم عالی بود و نقش یک آدم گنده گو رو خیلی خوب بازی کرده بود .
    وخیلی های دیگه .

تو این فصل که به نظر من اوج داستان بود چند جایی منو اذیت کرد. مثلا اونجایی که مارکام با اینهمه سابقه خلافکاری به نیت کاترین از اول پی نمیبره و بوید خیلی راحت پولسو میزنه .
    بهترین سماس این فصلم همون جایی بود که ریلن رفت زندان پیش بوید . خیلی توپ بود و سکانسه دوئل ریلن و بون هم عالی بود .
    آخرین حرفمم بزنم و تموم . نمیدونم تو فصل 3 بود یا 4 . شخصیت کوئین تو دکستر یه جا نقش آدمکش رو بازی میکرد . یه جا اومد ریلن رو بکشه اسلح رو میذاشت رو میز بعدش با چاقو میزد رو دست طرفش . به دست ریلن کشته شد . بهترین سکانس سریال بود به نظر من .
    تموم .عالی بود

7. 12 کاربرِ زیر از KEVIN GARVEY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,964
    از این کاربر 45,588 بار در 2,807 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRAB-1363 نمایش پست ها
    با زحمتی دوستان کشیدند و زیرنویس این فصل این ابر سریال رو تموم کردند لزت تموم کردن سریال رو بهمون دادن.
    اول تشکر از هومن . شبنم و دوست دیگه ای که تو ساب این فصل آخر کمک کرد و زیرنویس خداییش خوبی رو هم زدند.
    دوستان در پست های بالا مطالب خوبی رو در پست های زیبا نوشتند و چیزی نمونده که منه آماتور بخوام بگم . فقط میخواستم نظرمو در باره شخصیتهای این سریال رو بگم .
    ریلن گیونز =معرکه و شاهکار
    بوید کرودر =عالی و عالی (یه چیزی در مورد دیالوگهای بوید رو خیلی دوست داشتم اونم این بود که هر موقع میخواست ریلن رو صدا کنه با فامیلیش صداش میزد. همیشه میگفت ریلن گیونز . هیچموقع اسم خالیشو نگفت . خیلی باحال میگفت اسمو
    ایوا= اولش بدم میومد . رفت زندان موهاشو کوتاه کرد بدتر ولی تو سیزن اخر خیلی بهم چسبید
    وین دافی= یکی دیگه از شخصیتهایی که ازش خیلی بدم اومد . این بدم اومدن هیچموقع به خوبی تبدیل نشد . مخصوصا قیافه اش و مدل موهاش و عینکش
    ریچل= از معدود سیاهپوستان تو دل برو . خیلی ازش خوشم میومد . مخصوصا که رئیس شده بود و کن شلوار سفسد پوشیده بود .
    دویی کرو =یه آدم بدبخت و بدشانس و آویزون . نقششو خیلی خوب بازی کرده بود خوشم میومد ازش
    تیم = خیلی خوب بازی کرده بود و به دل میشست . عالی بود .
    رئیس آرت = اونم خیلی باحال بود مخصوصا تیکه هایی که مینداخت .
    و شخصیتهای فرعی
    از کاترین خیلی بدم میومد و وقتی مارکام بهش میگفت خوشگل حالم بهم میخورد. مارکام هم با اون لهجه اش خیلی خوب بود. بون هم عالی بود و نقش یک آدم گنده گو رو خیلی خوب بازی کرده بود .
    وخیلی های دیگه .

تو این فصل که به نظر من اوج داستان بود چند جایی منو اذیت کرد. مثلا اونجایی که مارکام با اینهمه سابقه خلافکاری به نیت کاترین از اول پی نمیبره و بوید خیلی راحت پولسو میزنه .
    بهترین سماس این فصلم همون جایی بود که ریلن رفت زندان پیش بوید . خیلی توپ بود و سکانسه دوئل ریلن و بون هم عالی بود .
    آخرین حرفمم بزنم و تموم . نمیدونم تو فصل 3 بود یا 4 . شخصیت کوئین تو دکستر یه جا نقش آدمکش رو بازی میکرد . یه جا اومد ریلن رو بکشه اسلح رو میذاشت رو میز بعدش با چاقو میزد رو دست طرفش . به دست ریلن کشته شد . بهترین سکانس سریال بود به نظر من .
    تموم .عالی بود
    اول اینکه وین دافی یدونه باشه !

اونم فصلِ سوم بود .

یکی از بهترین سکانس هایِ جاستیفاید و حتی تلویزیون ، سکانسِ کل کلِ ریلن و مارکام تو قسمتِ چهارم بود !

9. 7 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,624

اوه شرمنده چند نفر دیگه تازه یادم اومد.
    دیکی =خیلی توپ بود. مخصوصا موهاش و بدبختی هاش
    لایمهاوس = خیلی عوضی بود . با اون فرم لبهاش
    پادو لایمهاوس =اونم خیلی عوضی بود . مخصوصا با مدل کلاهش
    کوارلز = جاداشت مثل بوید تا آخر سریال بیاد
    ویونا= خیلی موزی و خوش اندام بود .
    و صحنه مرگ آرلو که وقتی تو بیمارستان برای آخرین حرفم بنده خدا ریلن رو خوشحال نکرد. خیلی دلم سوخت واسه کسی که تو واقعیت اینگونه باشه .

سریال خوبی تموم شد و مثل سریالهای خوب دیگه خوب تموم شد. و به خاطره ها پیوست . یه لحظه فکر کنید 20 سال دیگه میخواییید یه سریال خوب یه پسرتون معرفی کنید .

11. 3 کاربرِ زیر از KEVIN GARVEY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972
    از این کاربر 6,073 بار در 737 پست سپاس گزاری شده

این سریال یه سریال کاوبویی مدرنه و با وجود اینکه در قرن 21 ام اتفاق می افته ولی با این حال هیچ عدم تجانس و یا ناهمگونی(بین زمان وقوع و سازو برگ کاراکتر اصلی و منشش) در دل و فکر بیننده ایجاد نمیکنه!
    یعنی اون کلاه مربوط به دوران وسترن و نحوه ی مبارزه ی کارکتر اصلی و دئول گونه اش با دشمنان یا بهتر بگیم مجرمینش با این که در دنیایی مدرن اتفاق می افته اصلا بی معنی و ساختگی به نظر نمیاد.
    برای من که فصل یک مخصوصا اواخر فصل خیلی خوب بود و لی رفته رفته به نظرم کم رنگ شد ولی باز به اوج برگشت و نهایت در فصل اخرش عالی تموم شد به نظرم نمیتونستن بهتر از این تمومش کنن و به نظرم بهترین پایان ممکنه رو تونستن براش بسازن.واقعا فصل ششمش از این که این سریال رو بعد فصل دوم کنسلش نکردم پشیمونم نکرد !
    در کل به این سریال مخصوصا به خاطر فصل آخرش نمره ی 8.7 رو میدم و حیف که دیگه ریلن گیونزی در کار نخواهد بود

.

13. 4 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3
    از این کاربر 5 بار در 2 پست سپاس گزاری شده

سلام
    امیدوارم کسی باشه و کمک کنه
    من این سریالو مدتها پیش دیدم و میخوام بقیه شو هم دانلود کنم و ببینم اما نمیدونم تا فصل چند رو دیده بودم فقط یادمه که همسر نقش اصلی سریال (رایان گیونز) تازه بچه دار شده بود
    لطفا بگین میشه فصل چند؟ ممنون

15. کاربر زیر از البرز بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    301
    از این کاربر 708 بار در 91 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط البرز نمایش پست ها
    سلام
    امیدوارم کسی باشه و کمک کنه
    من این سریالو مدتها پیش دیدم و میخوام بقیه شو هم دانلود کنم و ببینم اما نمیدونم تا فصل چند رو دیده بودم فقط یادمه که همسر نقش اصلی سریال (رایان گیونز) تازه بچه دار شده بود
    لطفا بگین میشه فصل چند؟ ممنون
    فصل 6 بود که بچه رو نشون دادن

17. 5 کاربرِ زیر از pinklotus بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 5 از 5 اولیناولین ... 345