برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 6 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 52
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,406
    از این کاربر 90,380 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

محمد "والتر وایت" و "انزلیچی" خسته نباشید!

.
    .
    .
    سلام خدمت همراهان همیشگی انجمن تیوی ورلد
    متاسفانه امروز باید اعلام کنم که دو تن از بهترین اعضای تیم های انجمن از ما جدا شده و بازنشسته می شوند هر چند که مطمئن هستم این جدایی به معنای خداحافظی با آنها نیست و مطمئنا در آینده از پست ها و نظرات زیبا و با ارزششون استفاده خواهیم کرد.
    نفر اول این لیست کوتاه کسی نیست جزمحمد والتر وایت عزیز WalTer WhiTe یکی از قابل اعتماد و اتکاترین اعضای انجمن که همه ما با اخلاقیات خوبش حتی بیش از دریافت تگ تیم آشنا هستیم,کسی که در یکی از دشوارترین دوره های زمانی انجمن که آرشیو فایل های سایت بنا به دلایلی که بر کسی پوشیده نیست تقریبا به کلی از بین رفته بود سکوی هدایت تیم دانلود را در دست گرفت و امروز که از تیم جدا می شود نه تنها فایل های پاک شده انجمن بازگشته است بلکه این آرشیو به مراتب غنی تر و پربارتر از گذشته می باشد.
    اما نفر دوم عضو خوب تیم تحریریه محمد انزلیچی anzalichi می باشد که حتی بیش از عضویت در تیم همواره توجه زیادی به جزییات مطالب ایجادیش می کرد و همه ما با مطالب فوق العاده زیبا و پرمحتوای او آشنا هستیم.مطالبی که صرف ترجمه اش گاه روزها به طول می انجامید اما این امر کوچکترین تاثیری در کیفیت کار او نداشت به شخصه به هم تیمی بودن با او افتخار می کنم.از همین جا از زحمات بی وقفه او هم تشکر می کنیم و امیدوارم در درس , تحصیل و حرفه معلمی موفق و پیروز باشد.یاران قدیمی حق به همراهتان

.
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

2. 164 کاربرِ زیر از yaser63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

.::KingSlayer::.,.:SiSiBK:.,.Ven0m.,11212,86471181,:::GOT:::,:MHR:,Achillies,AdibTE,ADOLOVSKY,ahmady45,ali33,Alireza0723,AlirezAlirezA,Alireza_0111,ali_74,Amin VampiRe,Amin03,amingeneral,amin_orang,Amirhossein17,AMIRREZA RV,amir_maxpayne,anzalichi,anzalichi181,apple2009,AR!@N,aramis2800,Arsalan.H,arso,avangard,behzad_daniel,Being Amin,Bi3MaRk,BIG FELLAH,Bis,Boatles-Oar,caroline,Chandler Bing,checha,D O R D I,Dark Passenger589,Davinci,De PALMA,Dexter_171,dll,Dr. HANNIBAL LECTER,dutchman,elia,FARMANDEH,Franking,Gallow,Game Of Thrones,hadi2006mi,hamed224,hamid-p71,HAMID13,haqern,Hilary1370,HMNN,HOSHI,hossein 2,hossein370,hosseinf722,hosseinss76,hypetrak,Irag,Izavel,ShInOdA,Jack Bauer,jackbauer2012,javad0818,Joey,joker8,Julie,justUnited,K.Gatsby,kaga,kaka07,karim_load,keus,KEVIN GARVEY,KING TWD,kira,KOOROSH,lastshepherd,Léon,linkinpark20,lorde4,Lordloss,M.Amir,Mahdi Razor,MaMaLoM,Mani Vampire,Marb,Marlon Brando,MEHDIATB,mhj9170,mhk,Mikado,Milad eMJey,MILANO,Miss Harley,mkanikzadeh,mohamad13696,Mohammaddms,Mr Blue,mr67,nilou6,nokhbeh,om3ga,parvazpd,pejmanmm,persian legend,peyman_eun,pooya,purples,raha_91,Raylan Givens,reza8198,Rhaegar,roohallahshab,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,saeed_iri,samansh,SaRaL,Sayasla,SepehrDtj20,sh2012,shayan010,Shayea,Sina_Saw,Skadi,slimshady,smgh470,STEFAŊ,still alive,Successful Man,tandis_104,Tha Real Nigga,The Emperor,tigerom,Toxic Fighter,TOXIN,UntouChable,V@hiD,vA hid,vahidcivil66,vaker,VIVA THE ROCK,Walter,WalTer WhiTe,x7music,zakhar2atishe,zesht,zodiac,Zombieland,_BEHZAD_,_Nirvana_,آریا

Everyday is a holyday!
    سپاس
    3,538
    از این کاربر 7,311 بار در 1,129 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : محمد والتر وایت,انزلیچی خسته نباشید

منم ازشون تشکر میکنم با وجود این دو انجمن اصلا یه وضی بود خوب
    Can’t even remember to forget you

4. 25 کاربرِ زیر از slimshady بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    772
    از این کاربر 2,249 بار در 215 پست سپاس گزاری شده

واقعاً جزو بهترینای انجمن بودن این دوستان، آدم وقتی می دید این دوستان بدون چشم داشت و انتظار، چقدر زحمت میکشن و وقت میذارن تا این همه پست های عالی و درجه یک (چه تو قسمت دانلود و چه قسمت اخبار و مقاله و ...) بذارن، واقعاً حالش جا می اومد و لذت میبرد.

اولاً آرزوی توفیق میکنم برای این دوستان، امیدوارم همیشه خوشحال و سلامت باشن.
    دوماً امیدوارم انجمن هم این روند پیشرفت روزافزونش رو ادامه بده و بیش از پیش موفق باشه.

6. 22 کاربرِ زیر از MILANO بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,459 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

پست اول اینقدر کامل بود که دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه اضافه کنم.
    بدیش اینکه دیگه فعالیت و پست تخصصی ندارین.
    خوبیش هم اینکه هنوز توی انجمن هستید به ما سر می زنید.

یه "خسته نباشید" گفتن خیلی کمه ولی خب چیزه دیگه ایی بلد نیستم. امیدوارم موفق باشید.

Victory Or Death
    سپاس
    8,382
    از این کاربر 10,658 بار در 1,061 پست سپاس گزاری شده

منم از دوست گلم محمد والتر و همشهری گرامی محمد انزلیچی بابت زحمات که توی انجمن کشیدن تشکر میکنم ، موفق باشید.
    .House Mormont Remembers , The North Remembers. We know no king But the King in the North whose name is Stark

دلم برای روز های قدیم انجمن تنگ شده

9. 21 کاربرِ زیر از AR!@N بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,656
    از این کاربر 974 بار در 92 پست سپاس گزاری شده

هر دو عزیز بشدت خسته نباشید.
    ممد انزلچی که دوست قدیمی و عزیزمه و همیشه از دیدن تاپیکهای زیباش لذت بردم و مطمئن باشید ممدی که من میشناسم سینما رو بیشتر از اینها دوست داره و سرش که خلوت تر شده و فهمید که دانشگاه هم خبر خاصی نیست دوباره از فعالیتهای پر بارش لذت میبریم :x
    ممد والتر عزیز هم که بتازگی افتخار دوستی باهاش رو پیدا کردم فکر میکنم زحماتش و آرشیوی که درست کرده بیشتر از اونی باشه که با واژه ها بشه ازش تقدیر کرد..خسته نباشی برادر :x

11. 22 کاربرِ زیر از behzad_daniel بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    32,852
    از این کاربر 15,151 بار در 946 پست سپاس گزاری شده

جا داره واسه زحمت هایی که کشیدین، بیایم دست بوستون خسته نباشید. دلم برای فعالیت هاتون تنگ میشه(خودتون نه )

ایشالا همیشه موفق باشین.

سپاس
    6,639
    از این کاربر 4,314 بار در 479 پست سپاس گزاری شده

شاعر میگه :
    شوق است در جدایی و جور است در نظر

هم جور به که طاقت شوقت نیاوریم!

اول میخوام یک تشکر بسیار بسیار ویژه از محمد (والتر) عزیر کنم که با وجود همه سختی ها و ناملایمات باز هم با صبوری به کارش در انجمن ادامه داد و به هیچ درخواست معقولی نه نگفت.
    به شخصه خیلی مدیونت هستم.خسته نباشی یاور همیشه مومن
    محمد انزلیچی هم که دیگه جای تعریف نداره با این همه تاپیک جذاب و پر سروصدا جان دوباره ای به انجمن داد.امیدوارم که در هر مسیری که قدم میگذاری موفق باشی

14. 21 کاربرِ زیر از justUnited بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    998
    از این کاربر 784 بار در 109 پست سپاس گزاری شده

دوستان عزیز خسته نباشید ... من از همین الان دلم برای کارای شما تنگ شد
    امیدوارم همیشه موفق باشید

16. 19 کاربرِ زیر از A_TWD بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

bazinga
    سپاس
    1,933
    از این کاربر 654 بار در 66 پست سپاس گزاری شده

الان ک این خبر رو دیدم واسه چند لحظه اینطوری شدم.
    دو نفر از بهترین های انجمن بودند.
    امیدوارم در زندگی واقعیشون هم مثل زندگی مجازیشون موفق باشن.
    محمد والتر وایت و محمد انزلیچی بابت زحماتی ک کشیدین بهتون خسته نباشید میگم.

18. 19 کاربرِ زیر از ali33 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    512
    از این کاربر 4,166 بار در 361 پست سپاس گزاری شده

با نام و یاد خدا
    من مثل ایرج میخواستم بیام چیزی بگم اما دیدم پست اول رو یاسر جان کامل و زیبا حق مطلب رو ادا کردن ، من با محمد بخش تحریریه زیاد صمیمی نبودم یه مدت که حرف ترنسفرش به آبدارخونه مطرح بود حرف زدیم و صمیمی شدیم تاپیک های محتوا دار و شیرینی میزد که من همیشه تا آخرش رو میخوندم البته بعضی وقتا یهو شب میخوابیدیم صبح بیدار میشدیم میدیدم تاپیکش غیب شده اما به هر حال اونایی که پاک نشدن هم قوی هستن و دوست داشتنی براش آرزوی موفقیت و کامیابی در تمامی مراحل زندگی رو دارم و اینم بگم میری دانشگاه هیچ خبر خاصی نیست زیاد بزرگش نکن برای خودت
    در مورد محمد والتر ** بخونید کَستیل :D ** ، محمد یکی از بچه هائی بود که اینجا خیلی زودتر از اون چیزی که فکرش رو میکردم دوست شدیم و صمیمی شدیم الانم ممد تا روزی سه چهار بار به من پی ام نده شب بد خواب میشه :D ، خلاصه گفتن نداره ولی میومد پیش من تو حیاط خلوت آبدارخونه درد دل میگفت نا مهربونی هارو تعریف میکرد گاهی هم یه نخ سیگار با هم میکشیدیم به من میگفت حاجی میام یکی میگه این چرا باز نمیشه چرا اینجا آپلود نمیشه چرا پست میدی؟ چرا کیفیتش اینطوریه ، خلاصه اِلی آخر که گفتن نداره همه جا آدم بی معرفت هستش خلاصه بگم دیگه یوزر والتر وایت با رنگ سبز دیدن نداره اما خب به هرحال شما هم یه یادگار گذاشتی از خودت به اسم مُصی ما هر بار با دیدن پست هاش از شما یاد میکنیم دیگه یه کم غلط املائی داره اما خب قول داده بیاد نهضت سواد آموزی آبدارخونه زیر نظر نامبر کار کنه :D خلاصه که کستیل جان خسته نباشی واست آرزوی موفقیت و سربلندی رو دارم
    پانویس : حین نگارش این پست مدیریت محترم آبدارخانه 86471181 تماسی با بنده گرفتن و از این تاپیک خبر دار شدن قرار شد از طرف آبدارخونه به رسم یادگاری به این دو عزیز هدیه ای بدیم ، و گفتن محمد والتر که از خودمونه اما اگر محمد انزلیچی دوست داشت بیاد توی آبدارخونه خوشحال میشیم و میتونه امشب حاظر بشه تو گاراژ آبدارخونه تَگش رو بزنیم روی کَمرش :دی
    ما سینه زدیم،بی صدا باریدند ازهرچه که دم زدیم،آنها دیدند
    ما مدعیان صف اول بودیم از آخر مجلس شهداء را چیدند

صفحه 2 از 6 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین