برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 6 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 52
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,406
    از این کاربر 90,380 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

محمد "والتر وایت" و "انزلیچی" خسته نباشید!

.
    .
    .
    سلام خدمت همراهان همیشگی انجمن تیوی ورلد
    متاسفانه امروز باید اعلام کنم که دو تن از بهترین اعضای تیم های انجمن از ما جدا شده و بازنشسته می شوند هر چند که مطمئن هستم این جدایی به معنای خداحافظی با آنها نیست و مطمئنا در آینده از پست ها و نظرات زیبا و با ارزششون استفاده خواهیم کرد.
    نفر اول این لیست کوتاه کسی نیست جزمحمد والتر وایت عزیز WalTer WhiTe یکی از قابل اعتماد و اتکاترین اعضای انجمن که همه ما با اخلاقیات خوبش حتی بیش از دریافت تگ تیم آشنا هستیم,کسی که در یکی از دشوارترین دوره های زمانی انجمن که آرشیو فایل های سایت بنا به دلایلی که بر کسی پوشیده نیست تقریبا به کلی از بین رفته بود سکوی هدایت تیم دانلود را در دست گرفت و امروز که از تیم جدا می شود نه تنها فایل های پاک شده انجمن بازگشته است بلکه این آرشیو به مراتب غنی تر و پربارتر از گذشته می باشد.
    اما نفر دوم عضو خوب تیم تحریریه محمد انزلیچی anzalichi می باشد که حتی بیش از عضویت در تیم همواره توجه زیادی به جزییات مطالب ایجادیش می کرد و همه ما با مطالب فوق العاده زیبا و پرمحتوای او آشنا هستیم.مطالبی که صرف ترجمه اش گاه روزها به طول می انجامید اما این امر کوچکترین تاثیری در کیفیت کار او نداشت به شخصه به هم تیمی بودن با او افتخار می کنم.از همین جا از زحمات بی وقفه او هم تشکر می کنیم و امیدوارم در درس , تحصیل و حرفه معلمی موفق و پیروز باشد.یاران قدیمی حق به همراهتان

.
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

2. 164 کاربرِ زیر از yaser63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

.::KingSlayer::.,.:SiSiBK:.,.Ven0m.,11212,86471181,:::GOT:::,:MHR:,Achillies,AdibTE,ADOLOVSKY,ahmady45,ali33,Alireza0723,AlirezAlirezA,Alireza_0111,ali_74,Amin VampiRe,Amin03,amingeneral,amin_orang,Amirhossein17,AMIRREZA RV,amir_maxpayne,anzalichi,anzalichi181,apple2009,AR!@N,aramis2800,Arsalan.H,arso,avangard,behzad_daniel,Being Amin,Bi3MaRk,BIG FELLAH,Bis,Boatles-Oar,caroline,Chandler Bing,checha,D O R D I,Dark Passenger589,Davinci,De PALMA,Dexter_171,dll,Dr. HANNIBAL LECTER,dutchman,elia,FARMANDEH,Franking,Gallow,Game Of Thrones,hadi2006mi,hamed224,hamid-p71,HAMID13,haqern,Hilary1370,HMNN,HOSHI,hossein 2,hossein370,hosseinf722,hosseinss76,hypetrak,Irag,Izavel,ShInOdA,Jack Bauer,jackbauer2012,javad0818,Joey,joker8,Julie,justUnited,K.Gatsby,kaga,kaka07,karim_load,keus,KEVIN GARVEY,KING TWD,kira,KOOROSH,lastshepherd,Léon,linkinpark20,lorde4,Lordloss,M.Amir,Mahdi Razor,MaMaLoM,Mani Vampire,Marb,Marlon Brando,MEHDIATB,mhj9170,mhk,Mikado,Milad eMJey,MILANO,Miss Harley,mkanikzadeh,mohamad13696,Mohammaddms,Mr Blue,mr67,nilou6,nokhbeh,om3ga,parvazpd,pejmanmm,persian legend,peyman_eun,pooya,purples,raha_91,Raylan Givens,reza8198,Rhaegar,roohallahshab,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,saeed_iri,samansh,SaRaL,Sayasla,SepehrDtj20,sh2012,shayan010,Shayea,Sina_Saw,Skadi,slimshady,smgh470,STEFAŊ,still alive,Successful Man,tandis_104,Tha Real Nigga,The Emperor,tigerom,Toxic Fighter,TOXIN,UntouChable,V@hiD,vA hid,vahidcivil66,vaker,VIVA THE ROCK,Walter,WalTer WhiTe,x7music,zakhar2atishe,zesht,zodiac,Zombieland,_BEHZAD_,_Nirvana_,آریا

Proletariat
    سپاس
    1,445
    از این کاربر 5,390 بار در 644 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : محمد والتر وایت,انزلیچی خسته نباشید

2تا از بهترین و دوست داشنتی ترین اعضای این انجمن که به بنده عنایت زیادی داشتنواقعا از بازنشستگیشون ناراحت شدم.
    برای هردوتون ارزوی موفقیت دارم

4. 16 کاربرِ زیر از Matin VT بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

winter is coming
    سپاس
    12,060
    از این کاربر 16,142 بار در 971 پست سپاس گزاری شده

خب منم گذاشتم تا همه بیان ولی ظاهرا قرار نیست به این زودی ها تموم شه پس الان اومدم
    ممد انزلیچی چند وقتی هست که با هم دوستیم و تایپک هات همیشه سرو صدا داشته ارزومون این بود که یه تایپکت اخراجی نده که نشد
    این کارت رو برای جذب تو ابدارخونه خیلی اسون تر میکنه پس از دستش نده
    واقعا از خوندن تایپک هات لذت بردم مخصوصا تایپک سونی میدونم که کفتر جلد همین انجمنی و دوباره برمیگردی
    پس به امیر برگشتن دوبارت
    ممد والتر
    اه چیزی نمیشه گفت واقعا سخته
    از همون روزای اول که اومدم با هم دوست شدیم تو کارای لینک گذاشتن دست مارو گرفتی و بهم خیلی چیزا یاد دادی خیلی خوشحالم که تو این مدت با هم بودیم
    یادش بخیر کنفرنس های 3-4 ساعته به هر حال از اینکه از تیم جدا میشی خیلی ناراحتم و امیدوارم که دوباره به جمعمون اضافه بشی
    خلاصه بگم دیگه یوزر والتر وایت با رنگ سبز دیدن نداره

دیگه الان با خیال راحت میتونی به نامبر و امیر حسین بپیوندی خوشا به سعادتت
    به نامبر بگو اگه من رفتم تورو به جا خودم فرستادم فقط به کمتر از زیاست راضی نباشی ها )
    خلاصه هردوتونو دوست داریم خیلی زیاد
    پزشکان کشف میکنند هرانچه که وجود دارد مهندسان خلق میکنند هر انچه را که وجود ندارد.

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

هنوز فراموش نکردیم که آرمین (لعنت الله علیه) زد کل اکانت دانلود انجمن رو پاک کرد و زحمت چند ساله ی نوژن، سعید، پویا و رضا و من رو به باد داد. بعد از اون میخواستیم تیم دانلود رو جمع کنیم، واقعا در توان خودمون نمیدیدیم که بخوایم دوباره چند صد گیگ سریال رو جمع کنیم. اما خب بعدش محمد امد، یه تنه در عرض تنها چند ماه تونست کل آرشیو رو برگردونه + تعداد بسیاری از سریال دیگه با بهترین کیفیت موجود در دنیای مجازی. واقعا کار بزرگیه و انجمن همیشه بهش مدیونه.
    و اما محمد انزلیچی... تو این چند ماه گذاشته بدون شک بهترین تاپیک های انجمن رو زده که فقط یکیش (تاپیک سونی) به تنهایی نزدیک به نه هزار بازدید داشته و بیشتر از 140تا پست. متاسفانه و بنا به دلایلی در انجمن تاپیک ماه و یا کاربر ماه نداریم که بخوایم از محمد انزلیچی ها تشکر کنیم (البته این مسیر رو با تاپیک گرافیست فصل شروع کردیم) ولی اگر همچین برنامه ای در انجمن داشتیم مطمئنا محمد انزلیچی یکی از برنده های این تاپیک بود. امیدوارم تو درس و دانشگاه هم مثل بقیه عرصه های زندگی موفق باشی و به زودی به انجمن برگرده.
    دلمون براتون تنگ میشه

There's no tyrant like a brain
    سپاس
    9,058
    از این کاربر 18,348 بار در 1,172 پست سپاس گزاری شده

اولین آشنایی من و والتر برمیگرده به یک دعوای خونین، که هنوز کپچرش رو دارم و بعضی وقت ها میخونمش و کلی برای شادی روح هر دومون میخندم من و والتر به شخصه بسیار از نظر دیدگاه های عرفی و اجتماعی و روحی با هم اختلاف داشتیم، اما با این حال وقتی والتر قبول کرد که در تیم دانلود فعالیت کنه همه این اختلافات کنار گذاشته شد و فقط به خاطر نام انجمن و تیم تی وی وُرلد باهم کار کردیم و همیشه هم پشت هم بودیم. اینو گفتم که بدونید چقدر این والتر مرد بزرگی برای انجمن بود، چقدر اختلاف سلیقه و نظر در انجمن و حتی در سطوح بالایی انجمن هست، ولی موقعی که کاری برای انجمن و مخاطبین و کاربرها میخواد انجام بشه همه اش فراموش میشه. والتر به واقع کار بسیار بزرگی کرد، جدا از بازسازی بخش بزرگی از انجمن، اِنکودهای سریال ها رو با دقت تمام بررسی میکرد و بالاترین کیفیت و کمترین حجم رو برای بچه ها انتخاب میکرد. خیلی ها فکر میکردن کاری که تیم دانلود میکنه برای اون ها سود داره و یا حتی لینک هایی که دانلود میخوره باعث سود میشه، ولی در بیشتر اوقات این طور نبود و والتر و قبل تر از ایشان، پویا و نوژن و اشکان و باقی دوستان تمام هزینه ها رو به صورت شخصی متقبل می شدند. این ها رو گفتم چون تا به حال مطرح نشده بود و اگر هم شده بود دوستان طور دیگه ای بیان کرده بودند. همین جا از زحمات تک تک بچه هایی که لینک های دانلود سریال ها رو برای ما فراهم میکردند (از ابتدای تاسیس انجمن تا به امروز) به شدت ویژه تشکر میکنم.

اما انزلیچی عزیز، با اینکه با ایشون هم خیلی خیلی اختلاف داشتم، ولی همیشه برای پست های طولانی و زحماتی که برای ترجمه میکشید کمترین کار (سپاس) رو انجام دادم و همیشه هم ازش ممنونم، هر عزیزی که زحمتی در تولید محتوا میکنه برای من بسیار عزیزه.

امیدوارم هر دو عزیز همیشه موفق باشند و ما رو از یاد نبرند و این بازنشستگی باعث بشه بیشتر پیش ما باشند.
    خسته نباشید دوستان خوبم و تشکر برای تمامی زحماتی که برای انجمن و برای ما کشیدید.

Say hello to Darkness
    سپاس
    2,103
    از این کاربر 3,810 بار در 359 پست سپاس گزاری شده

دو تا از کسانی که واقعا برای انجمن زحمت کشیدند . خسته نباشید دوستان و امیدوارم موفق باشید

9. 17 کاربرِ زیر از KOOROSH بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    101
    از این کاربر 178 بار در 28 پست سپاس گزاری شده

یه خبر خوب و یه خبر بد!
    محمدww که واقعا زحمت میکشید و منم یه بار ازش یه سوال پرسیدم تمام و کمال با مخلفات جواب داد دستشم درد نکنه! :دی امیدوارم موفق باشه.
    و اون یکی محمد که همه ی اخبار هایی که می گذاشت به نحوی یک چیزیشون کم، زیاد و یا کلا تحریف شده بود باب میل و عقیده خودش! خیلی هم خوب :دی

11. 5 کاربرِ زیر از AlirezAssassin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18,552
    از این کاربر 5,412 بار در 510 پست سپاس گزاری شده

این تاپیک باعث شد برم پ خ هام و پیغام بازدید کننده هام رو زیر و رو کنم یه خاطره بازی کنم
    نقل قول نوشته اصلی توسط WalTer WhiTe
    سلام
    اقا این پروفایلی که می گذارم یوزرش شبیه شماست و روز تولش هست
    من فکر کردم شمایی رفتم تبریک بگم دیدم شما نیستی
    http://tvworld.info/member.php?u=34750
    برام سواله چند وقته که چرا نام کاربری ات عدد هست؟شماره تلفنت که نیست؟
    این اولین پیام والتر (مرحوم کستیل) به من بود، (ناگفته نمونه که اون بنده خدا هم اتاقیم بود ) خوب واسه من خیلی ارزش داشت، تو انجمنی که تقریبا با کسی رابطه ای نداشتم فقط در حد چن تا پیام تشکر با حامد باتلاقی رد و بدل کرده بودم ( این اخویمون هم جز بچه های ناب انجمن بود) اومده به من پیام تبریک تولد داده، هر چند اشتباهی و خلاصه سراغاز آشناییمون بود، خیلی زود تونستم باهاش رفیق شم، آدم به غایت خاکی بود و هست که کاری از دستش بر میومد نه نمیگفت حتی اگه نمیشناختت
    نقل قول نوشته اصلی توسط WalTer WhiTe
    سلام
    والا هنوز تمومش نکردم و حتی به وسطش هم نرسیدم توی این یک ماهه
    یکمی درگیر هستم و کارمام زیاد شده
    تا اینجایی که من دیدم فقط میتونم بگم که باید اولا اهسته دیدش
    دوما هر کسی خوشش نمیاد قطعا
    چون شانرژش شدیدا تخیلی و فلسفی هست و اعصاب داغون کنه
    ولی برای کسی که از این چرندیات خوشش میاد مثل من 100 درصد گزینه خوبی بوده تا حالا

من فقط می تونم بگم اگر فصل اول رو دوام اوردی تا تهش برو ولی اگر کم آوردی همون جا باید رهاش کنی

در مورد لینک هم من نسخه 700 مگی یکی از انکودر های معروف به نام NhaNc3 رو گرفتم و نسخه 720 هست
    بسیار کیفتی خوبی داشت و خودم هم مستقیمش کردم ولی بعد دانلود به دلیل اینکه فضای اکسپرس لیچم رو لازم داشتم کاملا پاکش کردم
    ولی چون نسخه mkvgod فضای زیادی نمی گرفت دارم روی اکسپرس لیچ مستقیمش میکنم
    چند تا از دوستان هم دنبال دانلوش بودن برای همین این نسخه رو دارم مستقیم میکنم
    چون نسخه اش تورنت هست زمان می بره
    هر وقت مستقیم شد شاید بگذارم توی انجمن شاید هم نگذارم
    ولی اگر شما خواستی بگو بهت لینکش رو میدهم
    اینم دومین پیام از نوع خصوصی این ملعون بود که باعث شد من 30 گیگ سریال کذایی بتل استار رو دانلود کنم ( هنوز دارم لعنتش میکنم ) واسم جالب بود که کسی که نه من رو درست و حسابی میشناسه نه با هم زیاد صحبت میکنیم، اون موقع هم مثل الان تو چت باکس ولو نبودم، اینقد مرام میذاره که با اکانت خودش لینک های دانلود رو بهم میده و تقریبا هر لینکی ازش خواستم واسم مستقیم کرد و داد
    خصوصیت دیگش هم که باعث شد زود باهاش رفیق شم، به نظر من این بود که به شدت آدم مظلومیه، بعضی موقع ها یه شیطنت هایی میکنه ، ولی خوب، برخوردهایی رو دیدم که بعضی از به اصطلاح کاربران انجمن ( چه اون قدیما که تگ نداشت چه تو دوران تگ داریش ) چنان بی مهری به این رفیق ما میکردند که اعصاب من به هم میریخت، بعد پاک شدن آرشیو انجمن هم دیگه یه تنه گل کاشت ، به تنهایی یه کلاس آموزشی در مورد کیفیت ها و انکودرها بودی، خیلی هامون به لطف تو فهمیدیم به سمت هر کیفیت آشغالی نریم و زحمت ما رو تو سرچ کم کردی، به عبارت دیگه قشنگ گشاد بارمون آوردی خلاصه یه دونه ای دردونه ای، دو تا باشی بهت قول میدم هیئت بزنیم
    خدا رو شکر که هستی و نمیری از انجمن، از پستهات بهره میبریم و امیدوارم تو زندگیت هم موفق باشی، خوش برگشتی به آغوش آبدارخونه
    و اما محمد انزلیچی»»» به جرات میگم من تا قبل از اومدن محمد به تی وی ورلد بهترین تیم تحریریه که دیده بودم، همین تی وی ورلد بود، ولی با اومدنش یه انقلابی کرد به نظرم تو زمینه ی پوشش اخبار و تاپیک های جنجالی که داشت و سریع خودش رو تو قلب بچه ها جا داد ، ممنون ازت، یه سطح حرفه ای گری ای از خودت نشون دادی که حتی تو این خبرگزاری های سینمایی، امثال کافه سینما، باید بیان پیشت درس پس بدن، حتی این تاپیک میزگردی که تو انجمن به راه انداختی، بعد چند وقت یکی از این مباحث رو کافه سینما کار کرد رو سایتش
    مرسی بابیت این ایده های نابت
    امیدوارم دانشگاه هم موفق باشی، ورود تو رو هم به آبدارخونه تبریک میگم

سپاس
    1,565
    از این کاربر 1,727 بار در 125 پست سپاس گزاری شده

خسته نباشید

موفق هم باشید

نامه هم بنویسید :دی

به کجاها برد این امید ما را...؟

14. 17 کاربرِ زیر از Izavel بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,047 بار در 1,455 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط AlirezAssassin نمایش پست ها
    یه خبر خوب و یه خبر بد!
    محمدww که واقعا زحمت میکشید و منم یه بار ازش یه سوال پرسیدم تمام و کمال با مخلفات جواب داد دستشم درد نکنه! :دی امیدوارم موفق باشه.
    و اون یکی محمد که همه ی اخبار هایی که می گذاشت به نحوی یک چیزیشون کم، زیاد و یا کلا تحریف شده بود باب میل و عقیده خودش! خیلی هم خوب :دی
    یعنی آبه سردی بود که یک نفر میتونست بر پشتم بریزه.... دستت درد نکنه بابت این حرفت... یادم نمیره .... با خوندن این جمله ی نامروتت ضربانه قلبم در عرض 10 ثانیه به شدت بالارفت... خیلی نامردی بود این جمله..!!

سپاس
    3,728
    از این کاربر 7,997 بار در 836 پست سپاس گزاری شده

محمد من که میدونم چرا بازنشسته شدی چقد میدی نفروشمت ؟ من هم در نوبیت خودم بهت تبریک میگم که بازنشسته شدی
    محمد انزلی هم اقا بسی ناراحتو خرسند شدیم از بازنشستگی شما امید است باعنایت خداوند تعالی در این راه از ارمان های امام راحل و شهدا تخدی نکنید تا رستگارشوید
    -------------
    انتقاد به مسئولان چرا تیم دانلود و تحریریه تگ بازنشسته نداره ؟
    بیستون را عشق کند و شهرتش را فرهاد برد ...

17. 22 کاربرِ زیر از x7music بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 6 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین