برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 5 از 6 اولیناولین ... 3456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 از مجموع 52
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,496
    از این کاربر 90,569 بار در 4,562 پست سپاس گزاری شده

محمد "والتر وایت" و "انزلیچی" خسته نباشید!

.
    .
    .
    سلام خدمت همراهان همیشگی انجمن تیوی ورلد
    متاسفانه امروز باید اعلام کنم که دو تن از بهترین اعضای تیم های انجمن از ما جدا شده و بازنشسته می شوند هر چند که مطمئن هستم این جدایی به معنای خداحافظی با آنها نیست و مطمئنا در آینده از پست ها و نظرات زیبا و با ارزششون استفاده خواهیم کرد.
    نفر اول این لیست کوتاه کسی نیست جزمحمد والتر وایت عزیز WalTer WhiTe یکی از قابل اعتماد و اتکاترین اعضای انجمن که همه ما با اخلاقیات خوبش حتی بیش از دریافت تگ تیم آشنا هستیم,کسی که در یکی از دشوارترین دوره های زمانی انجمن که آرشیو فایل های سایت بنا به دلایلی که بر کسی پوشیده نیست تقریبا به کلی از بین رفته بود سکوی هدایت تیم دانلود را در دست گرفت و امروز که از تیم جدا می شود نه تنها فایل های پاک شده انجمن بازگشته است بلکه این آرشیو به مراتب غنی تر و پربارتر از گذشته می باشد.
    اما نفر دوم عضو خوب تیم تحریریه محمد انزلیچی anzalichi می باشد که حتی بیش از عضویت در تیم همواره توجه زیادی به جزییات مطالب ایجادیش می کرد و همه ما با مطالب فوق العاده زیبا و پرمحتوای او آشنا هستیم.مطالبی که صرف ترجمه اش گاه روزها به طول می انجامید اما این امر کوچکترین تاثیری در کیفیت کار او نداشت به شخصه به هم تیمی بودن با او افتخار می کنم.از همین جا از زحمات بی وقفه او هم تشکر می کنیم و امیدوارم در درس , تحصیل و حرفه معلمی موفق و پیروز باشد.یاران قدیمی حق به همراهتان

.
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

2. 164 کاربرِ زیر از yaser63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

.::KingSlayer::.,.:SiSiBK:.,.Ven0m.,11212,86471181,:::GOT:::,:MHR:,Achillies,AdibTE,ADOLOVSKY,ahmady45,ali33,Alireza0723,AlirezAlirezA,Alireza_0111,ali_74,Amin VampiRe,Amin03,amingeneral,amin_orang,Amirhossein17,AMIRREZA RV,amir_maxpayne,anzalichi,anzalichi181,apple2009,AR!@N,aramis2800,Arsalan.H,arso,avangard,behzad_daniel,Being Amin,Bi3MaRk,BIG FELLAH,Bis,Boatles-Oar,caroline,Chandler Bing,checha,D O R D I,Dark Passenger589,Davinci,De PALMA,Dexter_171,dll,Dr. HANNIBAL LECTER,dutchman,elia,FARMANDEH,Franking,Gallow,Game Of Thrones,hadi2006mi,hamed224,hamid-p71,HAMID13,haqern,Hilary1370,HMNN,HOSHI,hossein 2,hossein370,hosseinf722,hosseinss76,hypetrak,Irag,Izavel,ShInOdA,Jack Bauer,jackbauer2012,javad0818,Joey,joker8,Julie,justUnited,K.Gatsby,kaga,kaka07,karim_load,keus,KEVIN GARVEY,KING TWD,kira,KOOROSH,lastshepherd,Léon,linkinpark20,lorde4,Lordloss,M.Amir,Mahdi Razor,MaMaLoM,Mani Vampire,Marb,Marlon Brando,MEHDIATB,mhj9170,mhk,Mikado,Milad eMJey,MILANO,Miss Harley,mkanikzadeh,mohamad13696,Mohammaddms,Mr Blue,mr67,nilou6,nokhbeh,om3ga,parvazpd,pejmanmm,persian legend,peyman_eun,pooya,purples,raha_91,Raylan Givens,reza8198,Rhaegar,roohallahshab,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,saeed_iri,samansh,SaRaL,Sayasla,SepehrDtj20,sh2012,shayan010,Shayea,Sina_Saw,Skadi,slimshady,smgh470,STEFAŊ,still alive,Successful Man,tandis_104,Tha Real Nigga,The Emperor,tigerom,Toxic Fighter,TOXIN,UntouChable,V@hiD,vA hid,vahidcivil66,vaker,VIVA THE ROCK,Walter,WalTer WhiTe,x7music,zakhar2atishe,zesht,zodiac,Zombieland,_BEHZAD_,_Nirvana_,آریا

سپاس
    291
    از این کاربر 489 بار در 71 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : محمد "والتر وایت" و "انزلیچی" خسته نباشید!

منم بابت زحماتتون واسه انجمن بهتون خسته نباشید میگم و واستون آرزوی موفقیت میکنم

4. 15 کاربرِ زیر از MEHDIATB بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

با اصلح باشید حتی با 72 نفر
    سپاس
    98,742
    از این کاربر 12,688 بار در 1,683 پست سپاس گزاری شده

همه پست دادن الان نوبت منه

خسته نباشید به محمد های عزیز و دوست داشتنی و گل امیدوارم همیشه موفق و سربلند باشین
    «برای برخی همانند رویا...و برای دیگران کابوس شبانه»

سپاس
    993
    از این کاربر 1,217 بار در 161 پست سپاس گزاری شده

سلام

من شاید مثل دیگران خیلی آشنا نباشم.

ولی از بخش دانلودها به شدت استفاده میکردم برای همین دستتون درد نکند خسته نباشید

ایشالا دعای خیر بچه های اینجا پشت و پناهتون باشد.

7. 22 کاربرِ زیر از nemsis بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    646
    از این کاربر 190 بار در 21 پست سپاس گزاری شده

خداحافظ رفقا

9. 14 کاربرِ زیر از avangard بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    12,487
    از این کاربر 23,478 بار در 1,411 پست سپاس گزاری شده

در یک لحضه دو همکارم رو از دست دادم عمق فاجعه رو درک میکنید ؟

دقیق یادم نیس ولی فکر کنم والتر اولین کاربری بود که اینجا باهاش آشنا شدم و بعضی اوقات به هم پیام میدادیم ... اون موقع از لینکُ دانلودُ آپلودُ و ... تقریبا چیزی نمیدونستم ولی کم کم از محمد میپرسیدم ، اونم منو "شیرفهم" میکرد ! میشه گفت قدیمی‌ترین دوست من داخل تی‌وی‌ورلد محمد‍ ‍ه و الان که رفته خودم شخصا موندم که چیکار کنم چون واقعا اعضای دیگه تیم "دانلود" در حد یه کمکی بودند و سنگینی کار مثل همیشه رویِ دوش خودش بوده ... حالا که فرصت پیش اُمده این رو بگم که : کار اپلود یه کار حوصله سربَر و وقت‌گیره که تو حجم بالا واقعا اعصابِ پولادین میخواد ! و من هیچ وقت حتی فکرش هم نمیکنم که کارایی که محمد انجام داده رو انجام بدم.
    کاربرهایی هم که لینکای تیم "دانلود" رو دنبال میکنند صد در صد در آینده متوجه میشند که پست‌های این تاپیک در حد "تعارف" نیست و جایِ خالی محمد حس خواهد شد.

-----------

این یکی محمد هم از بچه‌های زحمت‌کش انجمنه و تاپیکایی زده که صد در صد لنگه‌اش تا قبل از ورود این عزیز تو انجمن پیدا نمیشد ، کاراش یه سبک خاصی داشت + هرکسی طالبش نیست !
    یکی از حماسه‌های محمد همون تاپیک "میزگرد" بود که واقعا واسه‌اش زحمت کشیده شده ... خودم شخصا حتی نیم خط از اون تاپیکُ نخوندم چون خیلی طولانیه :D اما چیزی از ارزش‌های این حماسه کم نمیکنه. انرژی که برای ترجمه متون اون تاپیک گذاشته شده اگه در تیم "زیرنویس" انجام میشد ، حداقل یه پروژه به پایان میرسید !
    + از روزی که اُمد داخل تیم گفت : "من میخوام برم" ... "من میخوام برم" ... یه چهارباری استعفا داد بعد دوباره خودش پشیمون شد ... به برگشت والتر امیدی ندارم ولی این الان تو "جو" ‍ه ، میره میبینه خبری نیس دوباره میاد

سپاس
    5,363
    از این کاربر 1,942 بار در 288 پست سپاس گزاری شده

خسته نباشید دوستان
    امیدوارم تو همه ی مراحل زندیگیتون موفق باشید
    مرسی بابت همه چی

12. 23 کاربرِ زیر از samansh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Stars can't shine without darkness
    سپاس
    608
    از این کاربر 381 بار در 49 پست سپاس گزاری شده

به خاطر تمام زحماتی که کشیدید...وقتایی که گذاشتید..همه و همه چیز از هردوتاتون تشکر میکنم...موفقیت در ادامه راه رو براتون آرزو میکنم...

14. 20 کاربرِ زیر از Hilary1370 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

"خیال تب دار من بودی که مردم"​
    سپاس
    2,913
    از این کاربر 3,277 بار در 158 پست سپاس گزاری شده

سلام به همه
    دوستای خوبم محمد "والتر وایت" و "انزلیچی": بابت زحماتی که برای انجمن کشیدین و زمانی که گذاشتین تا کاربرای انجمن و علاقه مندای دنیای سریال رو راضی نگه دارین واقعا ازتون ممنونم...امیدوارم توی زندگی تون همیشه موفق باشین...
    دانلود که همونجوری که دوستان هم گفتن واقعا واسه آرشیو زحمت کشیده شده که بخش بزرگیش بخاطر محمد "والتر وایت" بوده و تحریریه هم بنابه نظر شخصی خودم همیشه جنجال برانگیزترین تاپیکها رو محمد میزد..من هیچوقت تاپیک سونی رو فراموش نمی کنم،واقعا عالی بود...
    امیدوارم در آینده ی نه چندان دور باز هم بتونیم از حضورتون توی انجمن بهره مند بشیم...
    انسان تدبیر میکند ، تقدیر اما چیز دیگریست ...
    welcome to babylon​

have a little faith...
    سپاس
    834
    از این کاربر 564 بار در 39 پست سپاس گزاری شده

هــــــــــعـی

نه خســــــتــه دوستان. موفق باشید و مؤید هم باشید

سپاس
    105
    از این کاربر 219 بار در 25 پست سپاس گزاری شده

سلام
    به هر دو نفرتون برای دومین بار خسته نباشید میگم. خیلی ناراحت شدم که باز هم رفتید. ای کاش بعدا باز هم بر گردید.

18. 5 کاربرِ زیر از Amin VampiRe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 5 از 6 اولیناولین ... 3456 آخرینآخرین