برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 3 اولیناولین 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 28 از مجموع 28
    Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

[Louis C.K] جدیدترین استندآپ اسپشیال لویی

لویی این روزها سرش خیلی شلوغه. علاوه بر ساخت فصل پنجم سریال لویی و تهیه سریال جدید پاملا ادلون، لویی در حال آماده سازی جدیدترین کمدی اسپشیال ـش است، با نام:
    Louis C.K. Live From the Comedy Store
    این اسپشیال بعد از اتمام تور لویی بر روی سایت خودش در دسترس هواداران قرار خواهد گرفت و بعد از آن در فصل بهار در شبکه ی FX پخش خواهد شد.1 لویی اولین کمدینی است که اجراش در سالن Madison Square Garden، یکی از معروف ترین سالن های دنیا سه شب به طور کامل پر شده است. لویی در پی این اتفاق تاریخی برای اجرای چهارم خود هم در سایتش قرار داد که بلیط های برنامه با قیمت های 25، 45 و 65 دلار فروخته خواهد شد. لویی گفته تا وقتی که شما بلیط بخرید منم میام اجرا میکنم:دی
    این استندآپ یک ساعته ششمین استندآپ اسپشیال لویی است، و دومین آستندآپش که در شبکه ی FX پخش خواهد شد. اجرای اول لویی به نام Louis C.K. Live At the Beacon Theater در می 2012 از این شبکه پخش شد. لویی تا برای آستندآپ Oh My God در سال 2013 و برای Live At the Beacon Theater در سال 2012 برنده یک جایزه امی شد. آلبوم صوتی آستندآپ Hilarious هم توانست یک جایزه ی گرمی برای لویی به ارمغان بیاورد.
    به گفته ی رسانه های مختلف جدیدترین آستندآپ لویس سی.کی بهترین آنهاست. بی صبرانه منظر این اسپشیال هستیم.

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,964
    از این کاربر 45,590 بار در 2,807 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : [Louis C.K] جدیدترین استندآپ اسپشیال لویی

نقل قول نوشته اصلی توسط jessi نمایش پست ها
    سلام
    ایــــــــــن استندآپ جدید لویی 2017 که سه شنبه از Netflix بخش شده کی میاد واسه دانلود ؟؟؟
    سلام. 1 ساعتی میشه اومده

3. 11 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    409
    از این کاربر 757 بار در 70 پست سپاس گزاری شده

داشتم خبرها رو درسایت تابناک میخوندم به یه مورد عجیب در قسمت ویدیوهای این سایت خبری برخورد کردم :
    ویدیو: استندآپ کمدی لوئیس سی کی
    http://tabnak.ir/fa/news/686902/%D9%...C-%DA%A9%DB%8C

برام جالب بود که یه سایت خبری اینطوری ویدیوی لوئیس سی کی رو گذاشته
    .
    .

5. 15 کاربرِ زیر از Duran بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,295
    از این کاربر 1,815 بار در 201 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط duran نمایش پست ها
    داشتم خبرها رو درسایت تابناک میخوندم به یه مورد عجیب در قسمت ویدیوهای این سایت خبری برخورد کردم :
    ویدیو: استندآپ کمدی لوئیس سی کی
    http://tabnak.ir/fa/news/686902/%D9%...C-%DA%A9%DB%8C
    برام جالب بود که یه سایت خبری اینطوری ویدیوی لوئیس سی کی رو گذاشته
    جلل خالق اجرای او مای گاد عه وجود دارن از دقیقه 43 بزارن :D

7. 9 کاربرِ زیر از 125yahel بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    85
    از این کاربر 1,035 بار در 151 پست سپاس گزاری شده

همین الان زیرنویسش تو ساب سین منتشر شد
    اما چه قدر تلخ و گزنده هست یک ربع اولش ...نمیدونم چرا برای من این بشر هیچ وقت جذابیت چندانی نداشته.
    بحث سقط جنین این کجا و جرج کارلین کجا
    کلا" تو تمام استندآپ ها
    اول:کریس راک
    دوم جرج کارلین
    سوم جیم جفریز

9. 5 کاربرِ زیر از mehrdad_dvd بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,964
    از این کاربر 45,590 بار در 2,807 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_dvd نمایش پست ها
    سوم جیم جفریز
    من اون اوایل که جیم جفریز رو نمی‌شناختم، یه Bare ازش دیدم و خوشم اومد، بعدش چندتا اجرای دیگه ازش دیدم و نظرم کلاً برگشت. یه آدم پرمدعا، سبک، و چرت‌وپرت‌گو. یکی از ضعیف‌ترین استندآپ‌کمدین‌هاییه که تابحال دیدم :دی

استندآپ آخر لویی هم مثل اینکه واقعاً زیاد خوب نبوده و فقط نظر من اینطور نبوده. نظر اونوری‌ها رو هم می‌خونم، خیلی‌ها ناراضی بودن. حتی پر و پا قرص‌ترین طرفدارهاش.

11. 15 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

There's no tyrant like a brain
    سپاس
    9,058
    از این کاربر 18,348 بار در 1,172 پست سپاس گزاری شده

حالا که به خاطر استند آپ جدید لویی، بحث در مورد کارهاش و این اجرا باز شده، دوست دارم چند تا نکته ای که به نظر خودم اومد رو اینجا بگم

اول در مورد سقط جنین:
    این موردی که لویی در اجراش بهش اشاره میکنه safe,legal and rare به معنی (ایمن، قانونی و محدود)، حرف خودش نیست، اولین بار بیل کلینتون این موضوع رو مطرح کرد و بعد جز شعارهای اوباما و بعد از اون هیلاری کلینتون در کمپین تبلیغاتی اش بود، بحث سقط جنین سال هاست که در کشورهای مختلف جز debate و بحث های همه مردم هست، debate کردن در جوامع مختلف بسیار مهمه و حتی در دبیرستان ها مسابقات مناظره برگزار میشه، این مقدمات رو گفتم که بگم طبیعیه اگر برای بیننده ایرانی عجیب باشه که شروع یک استند آپ کمدی با نظر در مورد سقط کردن باشه

دو دلیل عمده مخالفین و موافقین سقط سال هاست که در امریکا شنیده شده، سال ها و در تمام بحث ها، خب طبیعی هست که یه استند آپ کمدین مثل لویی یه دفعه از یه جنبه کاملا بی ربط، افراطی و حال بهم زن به این قضیه نگاه کنه تا بتونه اصل نظر خودش رو که این مساله بسیار شخصی هست رو تعمیم بده.

در مورد مسیحیان و سال 2017:
    یکی از مشخصات بارز یک استند آپ کمدین، از جرج کارلین فقید گرفته تا به امروز، اینه که مساله ای که شما هر روز از کنارش رد میشید و بهش توجهی نمیکنید رو به شدت مورد توجه قرار بدن، تا شما ناخودآگاه و پس از مطرح کردن اون موضوع همیشه در موردش فکر کنید. اینکه سال 2017 از کجا اومده و ما داریم چی رو می شماریم شاید برای ما خیلی از ما ایرانی ها، سنخیت نداشته باشه اما خب بیشتر مردم دنیا از تقویم مسیحی استفاده میکنند و جلب کردن توجه به این موضوع کار یک استند آپ کمدین هست. خاطرم هست مثلا ریکی جراویس در یکی از اجراهاش به مساله داستان هایی که برای بچه ها گفته میشه اشاره کرد و گفت همین چوپان دروغگو، به ما نمیگه که دروغ کار بدیه، بلکه بهمون یاد میده یه دروغ رو نباید دو بار بگیم!

در مورد مقایسه استند آپ کمدین ها و جرج کارلین یک موضوعی رو باید اشاره کنم:
    لوئی خودش از طرفداران همیشگی جرج کارلین بوده و هست، حتی لباس هایی که در اجراهای اولش میپوشید به احترام و پیروی از کار جرج کارلین همیشه تی شرت و شلوار سیاه بود. خیلی از کارهای لوئی برگرفته از جرج کارلین هست، خیلی از کارهای بقیه استند آپ کمدین ها هم همینطور. اینکه این آدم ها از جرج کارلین تقلید کنند مشکلی نیست، وودی آلن میگه همه کارهای هنری دزدی از یه اثر دیگه است، اما مهم اینه که دزدی خوبی باشه! به همین خاطر تا وقتی لوئی یا هر استند آپ کمدین دیگه از کارهای جرج کارلین استفاده کنه مشکلی نیست، تا وقتی که خودش متریال های جدیدی داشته باشه تا به موضوع اضافه کنه

13. 22 کاربرِ زیر از Mikado بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    85
    از این کاربر 1,035 بار در 151 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Mikado نمایش پست ها
    حالا که به خاطر استند آپ جدید لویی، بحث در مورد کارهاش و این اجرا باز شده، دوست دارم چند تا نکته ای که به نظر خودم اومد رو اینجا بگم

اول در مورد سقط جنین:
    این موردی که لویی در اجراش بهش اشاره میکنه safe,legal and rare به معنی (ایمن، قانونی و محدود)، حرف خودش نیست، اولین بار بیل کلینتون این موضوع رو مطرح کرد و بعد جز شعارهای اوباما و بعد از اون هیلاری کلینتون در کمپین تبلیغاتی اش بود، بحث سقط جنین سال هاست که در کشورهای مختلف جز debate و بحث های همه مردم هست، debate کردن در جوامع مختلف بسیار مهمه و حتی در دبیرستان ها مسابقات مناظره برگزار میشه، این مقدمات رو گفتم که بگم طبیعیه اگر برای بیننده ایرانی عجیب باشه که شروع یک استند آپ کمدی با نظر در مورد سقط کردن باشه

دو دلیل عمده مخالفین و موافقین سقط سال هاست که در امریکا شنیده شده، سال ها و در تمام بحث ها، خب طبیعی هست که یه استند آپ کمدین مثل لویی یه دفعه از یه جنبه کاملا بی ربط، افراطی و حال بهم زن به این قضیه نگاه کنه تا بتونه اصل نظر خودش رو که این مساله بسیار شخصی هست رو تعمیم بده.

در مورد مسیحیان و سال 2017:
    یکی از مشخصات بارز یک استند آپ کمدین، از جرج کارلین فقید گرفته تا به امروز، اینه که مساله ای که شما هر روز از کنارش رد میشید و بهش توجهی نمیکنید رو به شدت مورد توجه قرار بدن، تا شما ناخودآگاه و پس از مطرح کردن اون موضوع همیشه در موردش فکر کنید. اینکه سال 2017 از کجا اومده و ما داریم چی رو می شماریم شاید برای ما خیلی از ما ایرانی ها، سنخیت نداشته باشه اما خب بیشتر مردم دنیا از تقویم مسیحی استفاده میکنند و جلب کردن توجه به این موضوع کار یک استند آپ کمدین هست. خاطرم هست مثلا ریکی جراویس در یکی از اجراهاش به مساله داستان هایی که برای بچه ها گفته میشه اشاره کرد و گفت همین چوپان دروغگو، به ما نمیگه که دروغ کار بدیه، بلکه بهمون یاد میده یه دروغ رو نباید دو بار بگیم!

در مورد مقایسه استند آپ کمدین ها و جرج کارلین یک موضوعی رو باید اشاره کنم:
    لوئی خودش از طرفداران همیشگی جرج کارلین بوده و هست، حتی لباس هایی که در اجراهای اولش میپوشید به احترام و پیروی از کار جرج کارلین همیشه تی شرت و شلوار سیاه بود. خیلی از کارهای لوئی برگرفته از جرج کارلین هست، خیلی از کارهای بقیه استند آپ کمدین ها هم همینطور. اینکه این آدم ها از جرج کارلین تقلید کنند مشکلی نیست، وودی آلن میگه همه کارهای هنری دزدی از یه اثر دیگه است، اما مهم اینه که دزدی خوبی باشه! به همین خاطر تا وقتی لوئی یا هر استند آپ کمدین دیگه از کارهای جرج کارلین استفاده کنه مشکلی نیست، تا وقتی که خودش متریال های جدیدی داشته باشه تا به موضوع اضافه کنه

مقایسه ایی که من در مورد سقط جنین جرج کارلین و لوئی کردم نه از باب خود موضوع بود بلکه از نظر پرداخت و استدلال موضوع بود.
    اینکه بد هست یا خوب یا موافقم یا مخالف یه بحثه...اینکه از چه استدلال و روشی برای نشون دادن موافق یا مخالف بودن استفاده کنیم یه بحث هست.

جرج کارلین استدلال و بحث اش به شدت متقاعد کننده تر و در عین حال خنده دار تره..اما لویی در عین اینکه موضوع اش کامل مشخص نمیشه استدلال و حرفش بیشتر گزنده و یه جورایی افسرده کننده هست تا خنده دار.

کلا این استندآپ رو نمیتونم جزو کارهای خوب دسته بندی کنم ..انگار زورکی داشت اجرا میکرد.تو قسمت سر بریدن داعش هم به نظرم کاملا توهین آمیز و زشت بود حرفهاش(حتی برای من که خیلی ریلکس و بدون تعصب میبینم و حس طنزم و گرفتن موضوع ام خوبه) شوخی کردن اونجوری با کسی که سرش بریده شده توسط یه داعشی و اینکه اگه کچل بودن بهتر بود اصلا جالب نبود حتی فکر کنم تماشگرا هم بازخورد خوبی بهش ندادن

15. 3 کاربرِ زیر از mehrdad_dvd بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    0
    از این کاربر 3 بار در 1 پست سپاس گزاری شده

سلام به همه گی
    استند اپ های وودی الن و رابین ویلیامز
    لوییز سی کی و ... رو از کجا میشه دانلود کرد ؟
    شماها از کجا دانلود میکنید ؟ :/

17. 3 کاربرِ زیر از javadfathi1994 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 3 اولیناولین 123