برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 32

Hybrid View

IM PATHETIC
    سپاس
    63,406
    از این کاربر 90,380 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

Bloodline | معرفی سریال | بحث و تبادل نظر

Bloodline عنوان درام هیجانی می باشد که در پاییز 2014 به سفارش شبکه اینترنتی Netflix به استودیو Sony Pictures Television روند ساخت آن آغاز گردید تا این سریال به نخستین تعامل عمده این شبکه با یک استودیوی هالیوودی و بزرگ برای ساخت مجموعه ای جدید تبدیل گردد.فصل نخست این مجموعه سیزده قسمت خواهد بود که همه اپیزود های آن از بیستم مارس 2015(بیست و نهم اسفندماه 93) بر روی وبسایت این شبکه منتشر می گردد. +, +

خلاصه داستان:
    داستان سریال حول خانواده با نفوذ و مرفهی در فلوریدا به نام Rayburn متمرکز شده است که اوضاع در آن بر وفق مراد است تا اینکه با بازگشت پسر بد خانواده به فلوریدا در چهل و پنجمین سالگرد تاسیس هتل والدینش و تهدید او به افشاگری درباره رازهای شرم آور و تیره گذشته خانواده زخم های قدیمی سر باز کرد و وفاداری سایر فرزندان به خانواده در معرض چالش های جدی قرار می گیرد

چرا Bloodline از سریال های مورد انتظار سال 2015 میلادی می باشد؟
    تیم سازندگان قوی: Glenn Kesslerو Todd A. Kesslerو Daniel Zelman که ساخت درام هیجانی -معمایی تحسین شده Damages را که بین سال های 2007 تا 2012 از شبکه ّFX پخش شد و علاوه بر نامزدی های فراوان Glenn Close به خاطر بازی در آن موفق به دریافت دو جایزه امی و یک گلدن گلوب بهترین بازیگر زن در سریال های درام گشت این بار به شبکه خوشنام Netflix کوچ کرده اند تا به عنوان سازندگان سریال اثر با ارزش دیگری را به مخاطبان این شبکه تقدیم نمایند.
    حضور بازیگرانی سرشناس: Kyle Chandler برنده جایزه امی بهترین بازیگر مرد به خاطر بازی در مجموعهFriday Night Lights و Chloë Sevigny که در سال 2010 به خاطر بازی در مجموعه Big Love موفق به کسب گلدن گلوب بهترین بازیگر نقش مکمل زن در مینی سریال/فیلم تلویزیونی گشت به همراه Sissy Spacek برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر زن به خاطر فیلم Coal Miner's Daughter از جمله چهره های سرشناس حاضر در این اثر می باشند.

بازیگران:

Kyle Chandler در نقش:
    John Rayburn

Ben Mendelsohn در نقش:
    Danny Rayburn

Linda Cardellini در نقش:
    Meg Rayburn

Sam Shepard در نقش:
    Robert Rayburn

Sissy Spacek در نقش:
    Sally Rayburn

Norbert Leo Butz در نقش:
    Kevin Rayburn

Jacinda Barrett در نقش:
    Diana Rayburn

Jamie McShane در نقش:
    Eric O'Bannon

Chloë Sevigny در نقش:
    Chelsea O'Bannon

Steven Pasquale در نقش:
    Alec Wolos

Nevy Rey در نقش:
    هنوزاعلام نشده

Brandon Larracuente در نقش:
    Ben Rayburn
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,964
    از این کاربر 45,588 بار در 2,807 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Bloodline | معرفی سریال | بحث و تبادل نظر

کلا اسمِ نتفلیـکس که میاد دستُ پا هام شُل میشه رفت تو لیستِ انتظار . . .

مرسی برای معرفی

3. 20 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تاتاکاعه
    سپاس
    13,817
    از این کاربر 12,768 بار در 817 پست سپاس گزاری شده

مرسی تیزرش رو خیلی وقت پیش دیده بودم ،کنجکاو بودم بدونم موضوعش چیه که شما زحمتشو کشیدی
    اگه تریلرش هم اومد زحمتشو حتما بکشید حتما" سریال جالبی خواهد بود

5. 14 کاربرِ زیر از MrP بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

IM PATHETIC
    سپاس
    63,406
    از این کاربر 90,380 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

نخستین تریلر منتشر شده از فصل اول سریال:
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,459 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

We're Not Bad People, But We Did A Bad Thing

ALL EPISODES »» MARCH 20

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,459 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

[ لطفن ما رو فضاوت نکنید. ] قسمت اول تقریبن با همین تک دیالوگ کلیدی! تموم میشه و چقدر هم خوب تموم میشه. هر چقدر شروعش ناامیداکننده است (یه مقدمه ی بلند) پایانش ضربه ی خوبی داره و برای دیدن قسمت بعدی راضی تون نگه میداره. حالا منتظر زیرنویس قسمت دوم ...

هر وقت این Kyle Chandler رو می بینم یاد سریال Early Edition (در برابر آینده خودمون) میفتم. یادش بخیر. فکر میکنم اولین سریال آمریکایی تلویزیون بود.

9. 20 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,964
    از این کاربر 45,588 بار در 2,807 پست سپاس گزاری شده

تو این 4 قسمتی که دیدم عالی بوده و بیشتر از همه فضایِ خفنِ سریال و بازیِ بازیگرا [ مخصوصا Ben Mendelsohn ] نظرم رو جلب کرده ! کایل چندلر هم خیلی خوبه در کل تیمِ بازیگری قوی ــه .

11. 20 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    516
    از این کاربر 1,144 بار در 80 پست سپاس گزاری شده

حاوی اسپویلر هست به جز قسمت 13 چون هنوز ندیدم. در ضمن طولانی هم هست
    مشاهده محتوا اسپویلر

در مورد سریال باید عرض کنم که به جرأت میتونم بگم جز top five سریال هایی هست که دیدم
    یه سریال درام هیجان انگیز عالی با مضمون خانوادگی و رازها و مشکلات گذشته‌ی یه خانواده که یه اشتباه
    باعث شد از درون از هم بپاشن و فقط تونستن ظاهر خودشون رو حفظ کنن. این موضوع تو همون قسمت‌های
    اول ثابت میشه وقتی پدر خانواده توی مراسم سالگرد افتتاح مسافرخونه با اینکه از پسرش دنی متنفره ولی
    جلوی دیگران تقریباً ازش تعریف میکنه. همینطور در مورد دنی هم همینطور مهم نیست چقدر بد باشه
    که از نظر من نیست ولی باز هم حاضره ظاهر خانواده رو حفظ کنه. ممکنه در قسمت های جلوتر دیده بشه
    یا اینطور توسط دیگر اعضای خانواده تصور بشه ولی از نظر من اینطور نیست. یه سریالیه که بر مبنای
    واقعیته. یعنی به واقع شروع مشکلات این خانواده کاملا قابل درکه که مرگ سارا باشه. یعنی کاملا یه حادثه
    که میتونه برای هر خانواده‌ای پیش بیاد. شاید فکر کنید توی این سریال آدم خوب و بد وجود داره. شاید فکر کنید
    یکی مثل هر سریال آمریکایی سوپر قهرمانه که همش میاد و همه رو نجات میده اما اصلا اینطور نیست.
    اینجا هیچکس مقدس نیست و هیچکس شیطان نیست. اینجا همه خاکستری هستن. ممکنه ظواهر شما رو به غلط
    بندازه ولی در اصل اینطوریه که گفتم. اتفاقاتی که در طول سریال میافته خیلی طبیعیه. منظورم از این یعنی
    کاملا قابل درکه. به عنوان مثال پلیس‌ـشون تکنولوژی فضایی نداره تا سه سوته یه نفر رو پیدا کنه. بازیگرها
    همه نقش‌هاشون رو عالی بازی میکنن. بازیگر دنی یعنی بن مندلسون خیلی حرفه‌ای سریال رو بازی کرده.
    کایل چندلر هم عالیه. این دوتا از نظرم برجسته‌ـترین شخصیت‌ها تو سریال هستن. از همه مهمتر خط داستانی
    قوی سریاله که هیچ چیز بی علت نیست و هیچ چیزی از قلم نیوفتاده. نمیتونی تو داستان یه خلا پیدا کنی که
    بگی اینجا سریال سوتی داد. از همه مهمتر ریسکی بود که کارگردان و نویسنده کرد و تو همون قسمت اول
    آخر سریال رو لو داد (خودم هنوز قسمت 13 رو ندیدم دارم با توجه به اطلاعاتم از 12 قسمت صحبت میکنم)
    تو قسمت اول با اینکه نشون دادن خواهر و برادرها دنی رو کشتن ولی داستان چنان قوت و کششی داشت که من
    رو مجبور کرد همینطور ادامه بدم. دیالوگ‌ها که دیگه چه عرض کنم. اول از همه هیچ دیالوگ فیلری توش نیست
    برای اینکه فقط زمان سریال رو زیاد کنن یا بتونن سریال رو 13 قسمت کش بدن. بحث و جدل‌های کاراکترها
    که دیگه جای خودش رو داره. به زیبایی هر چه تمام تر نوشته شده. تو هیچ صحنه‌ای بحثی اون دیالوگ برنده نداره
    همه‌ی طرفینی که از اون بحث خارج میشن بازنده هستن. فضای سریال یه فضاییه که من تا حالا تو سریال ها ندیده بودم.
    یک محیط بسیار زیبا که آدم رو مات و مبهوت میکنه. سریال تا قسمت 8 یا 9 آرومه، یعنی آرامش قبل از طوفان
    و مقدمه چینی‌ـه. از 9 به بعد دیگه اوج هیجانه. واقعاً میگم هیجان بسیار بالایی داره. در آخر باید بگم تا الآن میتونم
    این سریال رو بهترین کارهایی که ترجمه کردم به حساب بیارم. یعنی از بین تمام کارهام این ارزشمندترین کارم هست
    از نظر خودم. امیدوارم از نظر شما هم باشه و زیرنویس با کیفیتی رو ارائه داده باشیم. امتیاز من به سریال 10 از 10
    و حتما ارزش دیدن داره. به هیچ عنوان این سریال رو از دست ندین. همچنین زمزمه‌ی 6 فصلی بودنش هست
    پس به نظر من باید با سالها باهاش پیش برین تا یکی از بهترین تجربه‌های زندگیتون بشه نه همه رو باهم.
    همچنین سریال رو تو یه روز بیشتر از 1 قسمت نبینید. چون جزئیات رو از دست میدین. جزئیات زیادی داره
    در آخر از اینکه این رو خوندین ممنونم. (اگه خوندین)

13. 19 کاربرِ زیر از CyrusGreat بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I eat hot-dogs, I live on pies. I'm forty-five
    سپاس
    1,215
    از این کاربر 4,626 بار در 335 پست سپاس گزاری شده

بالاخره فرصت کردم و قسمت آخر سریال رو دیدم.
    مشاهده محتوا اسپویلر
    چقدر کثیف هستن این خانواده ی ریبورن. بعد از تمام بلایی که سر دنی آوردن حق داشت که انقدر عقده ای باشه و ازشون بخواد چیزی که اون کشیده رو حس کنن و درکش کنن ولی زدن کشتنش! و سوزوندنش! پیشنهاد می کنم صحنه هایی که دنی میاد رو با موزیک Beach house - tokyo witch ببنید خیلی فاز خوبی داره. کلیف هنگر پایانیش هم با اینکه تکراری بود ولی مطمئنا فصل بعد تاثیرات خودشو میذاره.

15. 10 کاربرِ زیر از Red Hood بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    187
    از این کاربر 2,538 بار در 231 پست سپاس گزاری شده

مشاهده محتوا اسپویلر
    من بر خلاف شاید عقیده همه، کشتن دنی رو بهشون حق میدن خیلی عوضی بازی در آورد کشتنش هم غیر عمد بود

17. 12 کاربرِ زیر از d@vid بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین