برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: نمره شما به این اپیزود ...

رأی دهندگان
45. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

1 2.22%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

0 0%
  • 5

0 0%
  • 6

1 2.22%
  • 7

2 4.44%
  • 8

13 28.89%
  • 9

14 31.11%
  • 10

14 31.11%
صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 21
    سپاس
    10,016
    از این کاربر 8,480 بار در 497 پست سپاس گزاری شده

Better Call Saul | بحث اپیزودیک | فصل اول، اپیزود اول

AMC's Better Call Saul Season 01 Episode 01

خلاصه داستان : به زودی ...

سپاس
    1,133
    از این کاربر 3,830 بار در 209 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Better Call Saul | بحث اپیزودیک | فصل اول، اپیزود اول

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadgamer نمایش پست ها
    قسمت اول را با هزار مشگل اینترنتی و در 3 ساعت دانلود کردم و دیدم بالاخره .
    اولین اسپین افی بود که میدیدم . دقیق نمیتونم نظر بدم ولی واسه خودش یه داستان جداست . ساول کلا خوبه . توگو و مایکم که بودن !!!
    نمیدونم چرا دقیقه 15 تا 25 رو دوس داشتن اصلا نبینم . هیچی نداشت به نظرم !!! کلا میشد اپیزود رو تو 20 مین خلاصه کرد ....

انتظار فصل 5 بر بد رو ندارم ولی با همون اپیزود اول بر بد مقایسش کردم .... خیلی بینشون تفاوت بود ....
    6 دادم .
    نظر کاملاً شخصیـه ولی خب شما فصل 1 و 2 برکینگ بد یادتـه؟
    من سوپر فن برکینگ بد هستم ولی فصل 1 و 2 طوری بود که نمیخواستم هرگز سریال رو دنبال کنم، ولی این کار رو کردم و چه خوب که کردم!
    این سریال به نظرم به قدرت فصل 3 برکینگ بد شروع شده چون نویسنده ها و کارگردان ها همونن، میدونن که دیگه چه اشتباهاتی رو نباید دنبال کنن
    و میدونن که چجور باید بنویسن تا بیننده کسب کنن.

3. 13 کاربرِ زیر از SepehrDtj20 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    238
    از این کاربر 620 بار در 92 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط SepehrDtj20 نمایش پست ها
    من سوپر فن برکینگ بد هستم ولی فصل 1 و 2 طوری بود که نمیخواستم هرگز سریال رو دنبال کنم، ولی این کار رو کردم و چه خوب که کردم!
    این سریال به نظرم به قدرت فصل 3 برکینگ بد شروع شده چون نویسنده ها و کارگردان ها همونن، میدونن که دیگه چه اشتباهاتی رو نباید دنبال کنن
    من نميدونم چرا هيشكي نمي فهمه فصل ١،٢بركينگ بد كاملا حساب شده و هوشيارانه ساخته شده و مقدمه بود براي اتفاقات فصل هاي بعد،اگه دو فصل اول هر طور ديگه ساخته ميشد هيچوقت هـيچوقت تبديل به شاهكار و بهترين سريال تاريخ نمي شد
    شما فرض كن بعد دو قسمت نشون ميدادن والتر امپراطوري مواد رو تشكيل داده و با خلا فا در افتاده خيلي بي معني ميشد و ديگه فصل هاي ٤،٥ به هيچ وجه به اين هيجاني نبودن و اونوقت افت حساب ميشد،در واقع سريال مديون مقدمه سازي وپايه سازي و شخصيت پردازي با حوصله دو فصله اوله،

اضافه شده در : 12 minutes

من نميدونم چرا همه ميگن فصل اول و دوم بركينگ بد بد بود،و هيشكي نمي دونه دو فصل اول كاملا هوشمندانه و سياست درست سازنده ها بود،اگر دو فصل اول هر طور ديگه ساخته ميشد هيچ وقت هيچوقت سريال تبديل به بهترين سريال تاريخ نميشد ،در واقع هيجان فصل 4،5 مديون دو فصل اوله، شما فكر كنين بعد دو سه قسمت والتر وايت امپراطوري مواد رو تشكيل ميداد و با خلافكارا در مي افتاد كه مثلا فصل اول و دوم هم هيجاني بشه ،فكر ميكنيد واقعا اونوقت فصل هاي 4،5 به اندازه الان هيجاني ميشد؟؟؟هرگز نميشد و ميشد مثل سريالاي ديگه كه همه از اول خفنن،در واقع سريال مديون مقدمه سازي و پايه سازي و شخصيت پردازي درست و با حوصله دو فصل اولشه و غير اينصورت سريال فقط يه سريال عالي و خيلي قشنگ ميشد بهترين سريال تاريخ تا به حال

5. 9 کاربرِ زیر از alibrbad بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,133

من نميدونم چرا همه ميگن فصل اول و دوم بركينگ بد بد بود،و هيشكي نمي دونه دو فصل اول كاملا هوشمندانه و سياست درست سازنده ها بود،اگر دو فصل اول هر طور ديگه ساخته ميشد هيچ وقت هيچوقت سريال تبديل به بهترين سريال تاريخ نميشد ،در واقع هيجان فصل 4،5 مديون دو فصل اوله، شما فكر كنين بعد دو سه قسمت والتر وايت امپراطوري مواد رو تشكيل ميداد و با خلافكارا در مي افتاد كه مثلا فصل اول و دوم هم هيجاني بشه ،فكر ميكنيد واقعا اونوقت فصل هاي 4،5 به اندازه الان هيجاني ميشد؟؟؟هرگز نميشد و ميشد مثل سريالاي ديگه كه همه از اول خفنن،در واقع سريال مديون مقدمه سازي و پايه سازي و شخصيت پردازي درست و با حوصله دو فصل اولشه و غير اينصورت سريال فقط يه سريال عالي و خيلي قشنگ ميشد بهترين سريال تاريخ تا به حال
    این حرف شما بسیار خنده داره.
    شما باور نمیکنی من با چند مورد آدم برخورد کردم که بعد از دیدن فصل اول و دوم این سریال، سریال رو گذاشتن کنار. کسانی که سریال بین نیستن، دنبال جذابیت هستن. دنبال چیزی هستن که بتونن وقتی که دارن میذارن براش رو سرشار از هیجان کنن. اگه این خواسته ها رو سریال برآورده نکنه، ادامه نخواهند داد، در واقع دلیلی برای ادامه ندارن.
    در ضمن من هرگز از برکینگ بد خرده نمیگیرم، از هیچ فصلیش. ولی مطمئن باش اون تفکراتی که نویسنده ها اولش داشتن، فصل 4 و 5 نداشتن. شما میدونستین که این سریال قرار بود 4 فصله باشه ؟ این که بگین از اول قصد داشتن چنین شاهکاری بسازن، واقعاً خنده ام میگیره.

7. 7 کاربرِ زیر از SepehrDtj20 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    58
    از این کاربر 234 بار در 43 پست سپاس گزاری شده

با نظر دوستمون alibrbad موافقم فصل اول و دوم برکینگ بد دقیقا همون چیزی که باید باشه بود و غیر از این نمیتونست سریال به اون خوبی دربیاد و کاملا داستان منطقی و حساب شده بود و مطمعن باشید طرح اصلی از قبل تو ذهن سازنده شکل گرفته بود و همون چیزی که ساخته بود حالا شاید جزعیات رو بعدا تغییر داده باشند و هر اثری که شاهکار از آب دربیاد 100 درصد سازنده میدونسته از قبل داره چکار میکنه شک نکنید

9. 8 کاربرِ زیر از bestmovie بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    238
    از این کاربر 620 بار در 92 پست سپاس گزاری شده

این حرف شما بسیار خنده داره.
    شما باور نمیکنی من با چند مورد آدم برخورد کردم که بعد از دیدن فصل اول و دوم این سریال، سریال رو گذاشتن کنار. کسانی که سریال بین نیستن، دنبال جذابیت هستن. دنبال چیزی هستن که بتونن وقتی که دارن میذارن براش رو سرشار از هیجان کنن. اگه این خواسته ها رو سریال برآورده نکنه، ادامه نخواهند داد، در واقع دلیلی برای ادامه ندارن.
    در ضمن من هرگز از برکینگ بد خرده نمیگیرم، از هیچ فصلیش. ولی مطمئن باش اون تفکراتی که نویسنده ها اولش داشتن، فصل 4 و 5 نداشتن. شما میدونستین که این سریال قرار بود 4 فصله باشه ؟ این که بگین از اول قصد داشتن چنین شاهکاری بسازن، واقعاً خنده ام میگیره.
    خودتم داري مي گي كسايي كه سريال بين نيستن،من اونارو دعوت ميكنم به ديدن سريالاي the cw وامثال بانشي كه سراسر هيجانه واسشون،هيجان كاذب و شخصيت پردازي ضعيف،امثال اونا فقط دنبال سرگرمين و چندتا بازيگر خوشكلن، سريال بركينگ بد كم كم مارو وارد داستانش و دنياي خودش ميكنه،و سازنده ها سعي ميكنن بهترين ايده هاشون رو پياده كنن،و اينكه ميگي قصد نداشتن از اولش همچين شاهكاري بسازن خيلي بي معنيه حرفت. اونا از قبل ايده تو ذهنشون بود و شكل كلي داستان از قبل تعيين شده بود،حالا به مرور فصل ايده هاي جديد به ذهنشون رسيده فقط به سير داستان كمك كرده،
    امثال اينايي كه گفتي واسه هيجان مي بينن هيچوقت نمي تونن حتي دو قسمت از سوپرانو و واير ببينن،من ترجيح ميدم سريال بي هيجان باشه ولي واقعا چيزي براي ارائه داشته باشه تا اينكه پر از هيجان كاذب و بي معنا و مفهوم باشه،
    بعدم درست نيست كه بگي خندم گرفت چون حرفات خيلي خنده دارتره واسم و معلومه از سريال هيچي نفهميدي جزء اخراش كه كشتن داشت

11. 7 کاربرِ زیر از alibrbad بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

In God We Trust
    سپاس
    2,514
    از این کاربر 6,602 بار در 633 پست سپاس گزاری شده

brb یکی از اون سریالایی بود که دلم میخواست تموم نشه....ولی خوب سریالی بود که بهترین اغاز و پایان رو داشت بر خلاف خیلی از سریال های دیگه
    J.J. Abrams
    Lost-Cloverfield-10 Cloverfield Lane-Super 8

13. 6 کاربرِ زیر از hamed224 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

why so serious
    سپاس
    2,562
    از این کاربر 4,666 بار در 520 پست سپاس گزاری شده

اخ جون عجب شروعی میشه گفت عالی برکینگ بد 2 همینه به این قسمت 9 میدم saul خیلی خوب بازی میکنه فضا، داستان پردازی و ...خوب ، برم قسمت بعد رو ببینم

15. 6 کاربرِ زیر از Dr. HANNIBAL LECTER بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Say My Name !
    سپاس
    80
    از این کاربر 570 بار در 88 پست سپاس گزاری شده

من همین هفته گذشته برای سومین بار بر بد رو تموم کردم خخخ .

تو اون کامنتمم گفتم با اپیزود 1 بر بد مقایسش کردم نمرش 6 بود

شما که اخر فصل 2 بر بد میخواستی سریال رو ول کنی چطوری وایر رو دیدی ! البته اگه دیده باشی !

بعدا در بحث اپیزودیک فسمت سوم انشا الله کاملتر منظورم رو میرسونم .
    Say My Name

سپاس
    1,133

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadgamer نمایش پست ها
    من همین هفته گذشته برای سومین بار بر بد رو تموم کردم خخخ .

تو اون کامنتمم گفتم با اپیزود 1 بر بد مقایسش کردم نمرش 6 بود

شما که اخر فصل 2 بر بد میخواستی سریال رو ول کنی چطوری وایر رو دیدی ! البته اگه دیده باشی !

بعدا در بحث اپیزودیک فسمت سوم انشا الله کاملتر منظورم رو میرسونم .
    بنده وقتی خواستم Wire رو شروع کنم متأسفانه Episodeهایی زیادی ازش اومده بود
    جزء پروژه های آینده هست :D

18. 2 کاربرِ زیر از SepehrDtj20 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,459 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

قسمت اولش از اون قسمت‌هاي "با امضا" بود. ميتونه با همين "حوصله" به سريال‌هاي "وكالتي" به شدت يكنواخت هفته يه حالي بده!
    فقط اميدوارم "باشخصيت" باشه و زياد سمت حادثه و اين جور چيزهاي تكراري نره.
    به اضافه‌ي اينكه خيلي مي‌ترسم زودتر از موعد دست سريال "رو" بشه.

به نظرم خوبه الگوي سكانس توي دادگاه رو تا آخر فصل ادامه بدن خيلي سكانس خوبي بود. همينطور با حوصله و دقيق.

20. 21 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین